Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Για Πειτε μου τι κανω????


Elpis80

Recommended Posts

Τελικα τα καναμε τα γενεθλια μας και περασαμε τελεια.....μαντεψτε γιατι....ναι,ναι δεν μας εκαναν την τιμη τα πεθερικα μου γιατι ειχε κρυο,αερα,ηρθαν οι εξωγηινοι απο τον Αρη....και αλλες πολυ πειστικες δικαιολογιες!:D παρολα αυτα καλυτερα που δεν ηρθαν γιατι εγω προσωπικα απο τη στιγμη που εμαθα τα χαρμοσυνα νεα χαλαρωσα και ευχαριστηθηκα καθε στιγμη...spring μου δικιο ειχες οτι καλυτερα θα ηταν να μην ερθουν αλλα γυρευε τι γκρινια εφαγε ο αντρας μου για αυτο την παραμονη ηταν λες και του ειχες σκοτωσει το σοι του ολο,μαλλον τον επρηξαν!οσο για το αν φαινεται οτι εισαι παθουσα....φαινεται και σε καταλαβαινω απολυτα,πιστεψε με!!τωρα που δεν ηρθαν φταιω να μην τους ξαναστειλω το μωρο να το δουν?????delivery εγγονι θελουν τα πουλακια μου,το πισινο τους να παρουν και να ερθουν να το δουν, δεν τον παιρνουν....(οπως καταλαβαινετε βρηκα πατημα :mrgreen:!!!)

OVGqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελικα τα καναμε τα γενεθλια μας και περασαμε τελεια.....μαντεψτε γιατι....ναι,ναι δεν μας εκαναν την τιμη τα πεθερικα μου γιατι ειχε κρυο,αερα,ηρθαν οι εξωγηινοι απο τον Αρη....και αλλες πολυ πειστικες δικαιολογιες!:D παρολα αυτα καλυτερα που δεν ηρθαν γιατι εγω προσωπικα απο τη στιγμη που εμαθα τα χαρμοσυνα νεα χαλαρωσα και ευχαριστηθηκα καθε στιγμη...spring μου δικιο ειχες οτι καλυτερα θα ηταν να μην ερθουν αλλα γυρευε τι γκρινια εφαγε ο αντρας μου για αυτο την παραμονη ηταν λες και του ειχες σκοτωσει το σοι του ολο,μαλλον τον επρηξαν!οσο για το αν φαινεται οτι εισαι παθουσα....φαινεται και σε καταλαβαινω απολυτα,πιστεψε με!!τωρα που δεν ηρθαν φταιω να μην τους ξαναστειλω το μωρο να το δουν?????delivery εγγονι θελουν τα πουλακια μου,το πισινο τους να παρουν και να ερθουν να το δουν, δεν τον παιρνουν....(οπως καταλαβαινετε βρηκα πατημα :mrgreen:!!!)

 

Να τα χιλιάσει κοπέλα μου και να την δείτε όπως επιθυμεί! Τέλεια τα νέα. Τώρα φαντάζομαι θα θέλουν να τους στείλεις το παιδί...

Link to comment
Share on other sites

σημασια εχει οτι ολα πηγαν τελεια ! να σας ζησει!!!!!!!!!

τωρα εννοειται δεν το στελνεις το παιδι !!!!!!!!

και οσον αφορα τον αντρα σου, νομιζω απογοητευτηκε και ο ιδιος απ αυτους

οποτε ολα τελεια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σημασια εχει οτι ολα πηγαν τελεια ! να σας ζησει!!!!!!!!!

τωρα εννοειται δεν το στελνεις το παιδι !!!!!!!!

και οσον αφορα τον αντρα σου, νομιζω απογοητευτηκε και ο ιδιος απ αυτους

οποτε ολα τελεια!!!!!!

 

συμφωνώ!

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω το καλύτερο; Η δική μου πεθερά πάντρεψε την πρώην του άντρα μου! Την έχει στην επιχείρησή της, της συμπεριφέρεται σαν να είναι κόρη της, πράγμα που και οι δύο φροντίζουν περήφανα να κοινοποιούν σε όλους και μάλιστα επαιδή δεν μπορεί να κάνει παιδί της χρηματοδοτεί και τις εξωσωματικές:confused:! Όταν παντρεύτηκα με τον άντρα μου έπαθε κατάθλιψη και έχασε σαράντα κιλά από την στεναχώρια της! Και το καλύτερο... όταν γεννήθηκε ο γιος μου, είπε στο μαιευτήριο στους γονείς μου και στον άντρα της το κορυφαίο: " Πώς κάνετε έτσι; Εγώ δεν νιώθω τίποτα!".

 

Παρόλ' αυτά προσπαθεί να τα έχει καλά μαζί μου :!: και δεν καταλαβαίνει γιατί ενοχλούμαι που έχει αυτές τις σχέσεις με την πρώην! Δηλαδή θέλει και τον σκύλο χορτάτο και την πίτα ολόκληρη....

 

Εγώ, έχω κάνει πολλές υποχωρήσεις με κορυφαία το γεγονός οτι και στα δύο παιδιά μου έδωσα τα ονόματά τους. Όμως τελευταία η ανοχή τελείωσε και πλέον έχω τυπικές σχέσεις μαζί τους. Και τελικά έχω ηρεμήσει:lol:!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας πω το καλύτερο; Η δική μου πεθερά πάντρεψε την πρώην του άντρα μου! Την έχει στην επιχείρησή της, της συμπεριφέρεται σαν να είναι κόρη της, πράγμα που και οι δύο φροντίζουν περήφανα να κοινοποιούν σε όλους και μάλιστα επαιδή δεν μπορεί να κάνει παιδί της χρηματοδοτεί και τις εξωσωματικές:confused:! Όταν παντρεύτηκα με τον άντρα μου έπαθε κατάθλιψη και έχασε σαράντα κιλά από την στεναχώρια της! Και το καλύτερο... όταν γεννήθηκε ο γιος μου, είπε στο μαιευτήριο στους γονείς μου και στον άντρα της το κορυφαίο: " Πώς κάνετε έτσι; Εγώ δεν νιώθω τίποτα!".

 

Παρόλ' αυτά προσπαθεί να τα έχει καλά μαζί μου :!: και δεν καταλαβαίνει γιατί ενοχλούμαι που έχει αυτές τις σχέσεις με την πρώην! Δηλαδή θέλει και τον σκύλο χορτάτο και την πίτα ολόκληρη....

 

Εγώ, έχω κάνει πολλές υποχωρήσεις με κορυφαία το γεγονός οτι και στα δύο παιδιά μου έδωσα τα ονόματά τους. Όμως τελευταία η ανοχή τελείωσε και πλέον έχω τυπικές σχέσεις μαζί τους. Και τελικά έχω ηρεμήσει:lol:!

 

 

Καλα εισαι ακομα εξω??????? Καλύτερα στη φυλακη και αυτη στο χωμα!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Με κατι τετοια που διαβαζω

1ον)φτυνω τον κορφο μου

20ν)καλα λεει η Dimitra οτι δεν πιστευει στην παροιμια "του παιδιου μου το παιδι ειναι δυο φορες παιδι μου"

 

Τι να πω βρε κοπελες μου....δεχομαι να μην γουσταρει η πεθερα την νυφη και το αντιθετο...αλλα να μην γουσταρεις το αιμα σου....το εγγονι σου...αυτο δεν θα το καταλαβω ποτε!!!!

Link to comment
Share on other sites

H δική μου για την ώρα είναι Δρ. Τζέκιλ....

Της ξεφεύγουν βέβαια κάποιες κινησούλες του στυλ έκανα πιτούλα για την νύφη μου (με γάλα που απαγορεύεται ρητώς και διά ροπάλου λόγω αλλεργίας)

Περιμένω να γίνει Μίστερ Χάιντ στην βάφτιση...

Να μην αναφέρω ότι ήδη το έχουν βαφτίσει(με το όνομα πεθερού φυσικά και επ'ουδενί δεν δέχονται και δεύτερο όνομα!)

Σε όσους έχω πει το όνομα πεθερού μου λένε βάλε οπωσδήποτε και δεύτερο να το φωνάζετε το παιδί.

Χα!

Από τώρα σκέφτομαι τα μούτρα τους και γελάω!!!!!!

 

Από το να μην γουστάρει κάποια το εγγόνι της (ιδιως αν μοιάζει στην μανούλα του) υπάρχει και το άλλο άκρο του "πήγα να κατεβάσω γάλα για το εγγόνι μου" :shock: :shock: :shock:

Link to comment
Share on other sites

ααα...ευτυχως τα δικα μου τα πεθερικα ουτε την πρωην του αντρα μου θελανε(να μη νιωθω και αδικημενη:D)....τωρα οσο αφορα την απογοητευση που μπορει να ενιωσε ο αντρας μου...τι να πω ρε κοριτσια????απογοητευμενος ειναι στανταρ και μαλιστα εδω και πολυ καιρο αν σκεφτειτε πως ουτε στο γαμο μας ηθελαν να ερθουν,5 μερες πριν γεννησω πηρε ο πεθερος μου τηλεφωνο και εκανε τον αντρα μου να κλαιε σα μωρο,στη βαφτιση ηρθαν με το ζορι και ειπαν και τα τερατα και τωρα στα γενεθλια δεν ηρθαν καθολου(οχι πως εμενα με πειραξε,το αντιθετο...:mrgreen:) αλλα δεν τον βλεπω διατεθειμενο να αλλαξει κατι.....χτες πηγαμε βολτα τη μικρη και την ωρα που απομακρυνθηκα μαζι της για λιγο πηρα τη "μανουλα" και οταν πλησιασα την εκλεισε αρο-αρον....με θυμωνει ωρες ωρες η συμπεριφορα του αλλα επειδη ειμαι οξυθυμη και θα σκοτωθουμε το αποφευγω...δεν μπορει να κανουν ο,τι θελουν, να μας ανακατευουν (οτι καυγαδες εχω κανει με τον αντρα μου ειναι για τους γονεις του και την συμπεριφορα τους), να εχουν απαιτησεις (Σωτηρια μου,φυσικα και θα περιμενουν το παιδι!) και να μην ανοιγει ρουθουνι .....σιχτιρ.....φουντωσα παλι!

OVGqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...