Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βαφτιση σε ροζ-καφε


mama xrysa

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 262
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

p1020266r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Να σου ζήσει η μικρούλα σου!

Ηταν όλα τέλεια!Μπράβο σου!!!!!!!!!

Να σε ρωτησω κάτι?Βλέπω οτι εχει βάλει 4 κουφέτα!Τελικα μονό ή ζυγό β'αζουν στη βάφτιση??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρα πολύ ομορφα όλα και με πολύ γουστο!! Μπράβο σου!!!

Να σου ζήσει η νοεφώτιστη και πάντα ευτυχισμενη να ναι!!

Τι τέλειος συνδυασμος το ροζ με το καφέ!!Την κορδέλα από που την πήρες? Μεσω ebay που βλέπω τις πουλάνε με τη γιαρδα.Αχ πόσο πίσω είναι τα μαγαζια αυτού του ειδους στην Ελλαδα...πουθενα δεν έχω δει...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
λοιπόν σκεφτηκα το εξης:Να φτιαξω καλαθακια τα οποια θα γεμισω με διαφορα δωρα υποδοχης και να τα βαλω στα δωματια των καλεσμενων στο ξενοδοχειο.

Σκεφτομαι να φτιαξω χειροποιητα σαπουνακια(βρηκε η νονα συνταγη),καποιο αρωματικό κεράκι, σοκολάτες με δικό μας περιτυλιγμα, κεηκάκια που θα εχω φτιαξει εγω και ισως καποιο βαζακι με γλυκό του κουταλιου η μαρμελάδα.Πως σας φαινεται σαν ιδεα;τι αλλο μπορω να βαλω;

 

Καλησπέρα! mama xrysa u;elv κι εγώ να φτιάξω σαπουνάκια σε δικά μου καλούπια. Πες μου τι συνταγή, αν μπορείς, σε παρακαλώ. Βρήκα μία και θέλω να συγκρίνω!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Ο γιος μας μας δίνει τη ζωή που θέλουμε να ζούμε![/COLOR][/FONT]
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...