Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θηλασμός και περίοδος


manoula

Recommended Posts

Και μένα πάντως η περίοδος ούτε φωνή ούτε ακρόαση... αλλά η αλήθεια είναι έχει αρχίσει και μου λείπει λιγουλάκι παρόλο που πόναγα τρελά. :(

To πιθανότερο να μην πονάς πλέον. Πολλές γνωστές μου που είχαν τρομερό πρόβλημα πριν κάνουν παιδί, μετά τη γέννα στρώσαν τα πράγματα! Όσο για τη φίλη σου...τι να πω...χαράς στο κουράγιο τους...Εμείς φανταστείτε ότι στον μεγάλο μας επανήλθαμε στους παλιούς καλούς ρυθμούς όταν θέλαμε να κάνουμε το 2ο...και όπως βλέπεται έχουν 3 χρόνια διαφορά!!!!! :shock:

Τρία χρόνια :shock: ... καλύτερα να μην το πω αυτό στον γιωργάκη μου που ακόμα ελπίζει!

Εχω πεθανει απο τα γελια!!!!!! :lol:

Κι εγω εχω ενα τετοιο γιωργακη!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λέγκω πάρε την δικιά μου ! Ουτε να την δω δεν ήθελα αλλα με επισκεφτηκε νωρις νωρις :(

Λετε να ναι κληρονομικό ? Η μαμα μου σε όλες τις γέννες της με το που καθάρισε απο τα λοχεια αδιαθέτησε κανονικά και ρολόι καθε μήνα . Θηλαζε φυσικά αποκλειστικά .

Αχ τι καλή που είσαι! :lol::lol::lol: Καλά μην το δένεις και σκοινί κορδόνι ότι την θέλω... απλά όσο δεν έχω περίοδο, δεν έχω και πολύ ερωτική διάθεση. Αλλά απ'την μπορεί να είναι η κούραση... εεε; :roll: Βέβαια άμα φταίει η κούραση άστα βράστα... για την επόμενη δεκαετία δεν με βλέπω να κάνω και πολλά... νερό και προσευχή :lol::lol::lol:

 

 

Οι ορμόνες φταίνε ... αλλά έχω να πω ... τρώγοντας έρχεται η όρεξη ... :wink:

"Θήλαζε και μη ερεύνα!"  Qw1Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

΄Νομίζω ότι όλοι ένα Γιωργάκη έχουμε σπιτι,αλλά τι να κάνουμε που μας φάγανε τα ξενύχτια! Υπάρχει κατανόηση...ελπίζω δηλ...Μην πάθουμε καμιά νίλα από το πουθενά!!! :shock:

5Aqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

΄Νομίζω ότι όλοι ένα Γιωργάκη έχουμε σπιτι,αλλά τι να κάνουμε που μας φάγανε τα ξενύχτια! Υπάρχει κατανόηση...ελπίζω δηλ...Μην πάθουμε καμιά νίλα από το πουθενά!!! :shock:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λέγκω πάρε την δικιά μου ! Ουτε να την δω δεν ήθελα αλλα με επισκεφτηκε νωρις νωρις :(

Λετε να ναι κληρονομικό ? Η μαμα μου σε όλες τις γέννες της με το που καθάρισε απο τα λοχεια αδιαθέτησε κανονικά και ρολόι καθε μήνα . Θηλαζε φυσικά αποκλειστικά .

Αχ τι καλή που είσαι! :lol::lol::lol: Καλά μην το δένεις και σκοινί κορδόνι ότι την θέλω... απλά όσο δεν έχω περίοδο, δεν έχω και πολύ ερωτική διάθεση. Αλλά απ'την μπορεί να είναι η κούραση... εεε; :roll: Βέβαια άμα φταίει η κούραση άστα βράστα... για την επόμενη δεκαετία δεν με βλέπω να κάνω και πολλά... νερό και προσευχή :lol::lol::lol:

 

 

Οι ορμόνες φταίνε ... αλλά έχω να πω ... τρώγοντας έρχεται η όρεξη ... :wink:

Δεν προκάνω φιλεναδααααα!!! Έχω τον ταλιμπάν που δεν μ'αφήνει να αγιάσω. Μήπως να πάρω κανά κάμα σούτρα να βρίσκεται μην τυχόν και ξεχάσω και πως γίνεται; :oops::lol::lol:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι ορμόνες φταίνε ... αλλά έχω να πω ... τρώγοντας έρχεται η όρεξη ... :wink:

Δεν προκάνω φιλεναδααααα!!! Έχω τον ταλιμπάν που δεν μ'αφήνει να αγιάσω. Μήπως να πάρω κανά κάμα σούτρα να βρίσκεται μην τυχόν και ξεχάσω και πως γίνεται; :oops::lol::lol:

 

Δεν ξεχνιέται και τόσο εύκολα χε χε

Αλλά είναι γεγονός ότι με τόσες δυσκολίες χρειαζεται λίγη ατμόσφαιρα και πού να τη βρεις ....

"Θήλαζε και μη ερεύνα!"  Qw1Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που έχεις φτιάξει την ατμόσφαιρα..."Μαμά! (ο μεγάλος) Έλα να τσαπλώσεις δίπλα μου!" Μετά από λίγο "Ουάαααααααααα!!" (ο μικρός)...αρα,αστα βράστα! Μην μπαίνουμε και στον κόπο να ανάβουμε κεριά...!! :roll::lol::lol::lol:

5Aqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που έχεις φτιάξει την ατμόσφαιρα..."Μαμά! (ο μεγάλος) Έλα να τσαπλώσεις δίπλα μου!" Μετά από λίγο "Ουάαααααααααα!!" (ο μικρός)...αρα,αστα βράστα! Μην μπαίνουμε και στον κόπο να ανάβουμε κεριά...!! :roll::lol::lol::lol:

 

Ποιά κεριά και λιβάνια....ο μικρός έχει σεχοραντάρ μιλίων.........πετάγεται με το παραμικρό (π.χ φιλί)....ο άντρας μου τα έχει δεί όλα :lol::lol::lol:

Κάτσε "Γιωργάκι" και παίξε μόνος σου,παιδί δεν ήθέλες;;;ε;

Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που έχεις φτιάξει την ατμόσφαιρα..."Μαμά! (ο μεγάλος) Έλα να τσαπλώσεις δίπλα μου!" Μετά από λίγο "Ουάαααααααααα!!" (ο μικρός)...αρα,αστα βράστα! Μην μπαίνουμε και στον κόπο να ανάβουμε κεριά...!! :roll::lol::lol::lol:

 

Ποιά κεριά και λιβάνια....ο μικρός έχει σεχοραντάρ μιλίων.........πετάγεται με το παραμικρό (π.χ φιλί)....ο άντρας μου τα έχει δεί όλα :lol::lol::lol:

Κάτσε "Γιωργάκι" και παίξε μόνος σου,παιδί δεν ήθέλες;;;ε;

χαχαχαχαχα...

Αμ ποιο δεύτερο παιδί... Στην προ-θοδωρη περίοδο, μου έλεγε "μωράκι μου να κάνουμε τέσσερα παιδάκια να πάρουμε και άδεια ταξί":shock: :shock::shock:... τώρα όταν τον ρωτάω για το δεύτερο μου λέει "καλέ δεν βιαζόμασταν, δεν μας πήραν και τα χρόνια". Σκιάχτηκε ο άνθρωπος... σου λεει άμα είναι να κάνω σεχ κάθε τετραετία άστο καλύτερα :lol::lol::lol:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aμ ποιο δεύτερο παιδί... Στην προ-θοδωρη περίοδο, μου έλεγε "μωράκι μου να κάνουμε τέσσερα παιδάκια να πάρουμε και άδεια ταξί":shock: :shock::shock:... τώρα όταν τον ρωτάω για το δεύτερο μου λέει "καλέ δεν βιαζόμασταν, δεν μας πήραν και τα χρόνια". Σκιάχτηκε ο άνθρωπος... σου λεει άμα είναι να κάνω σεχ κάθε τετραετία άστο καλύτερα :lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τέλικά δεν σκοτώνει ο γάμος το σεξ, αλλά τα παιδιά! Και που να δείτε με 2 τι γίνεται...!!! Για τρίτο μας βλέπω να περιμένουμε να πάνε φαντάροι... :lol: (ευτυχώς έχω γιους, αλλιώς δεν με έβλεπα για 3ο!!! :roll: ) :lol::lol::lol:

 

Ο δικός μου τι μου είπε μια μέρα ο έρμος!

"Πω,πω, μου έχει βγει μια κούραση στη δουλειά! Κουράζομαι πολύ εύκολα τελευταία...λες να φταίει η έλειψη σεξ? :shock:

 

...σε λίγο και για την τρύπα του όζοντος αυτό θα φταίει...τι άλλο θα μου πει για να με καταφέρει δεν ξέρω...!!! :lol::lol::lol::lol:

5Aqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, μην ρίχνετε όλο το φταίξιμο στα παιδιά! Ας σηκώσουν τα μεγάλα μας παιδιά το χεράκι τους να κάνουν καμιά σοβαρή δουλειά στο σπίτι, ας πουν και κανένα γλυκόλογο, ας κρατήσουν τα γκέμια στις "καλές" πεθερές και να δείτε που είναι όλα πιο εύκολα ...

"Θήλαζε και μη ερεύνα!"  Qw1Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχαααχαχαχχ, εμένα μου είπε τις προάλλες ότι κοιμήθηκε σαν πουλάκι το βράδυ μετά τη....."συνάντησή" μας, σε αντίθεση με τα προηγούμενα βράδια που υποφέρει από αϋπνίες :lol: ότι θέλουν λένε για να μας ρίξουν :lol:

Link to comment
Share on other sites

αχχχαααχαχαχχ, εμένα μου είπε τις προάλλες ότι κοιμήθηκε σαν πουλάκι το βράδυ μετά τη....."συνάντησή" μας, σε αντίθεση με τα προηγούμενα βράδια που υποφέρει από αϋπνίες :lol: ότι θέλουν λένε για να μας ρίξουν :lol:

 

 

δε ξέρω αν πιάσατε το υπονούμενο που ήταν στο προηγούμενο ποστ μου.

Λέξεις κλειδιά: "προάλλες" = προχτές και "συνάντηση" = σεκζάκι :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχχχαααχαχαχχ, εμένα μου είπε τις προάλλες ότι κοιμήθηκε σαν πουλάκι το βράδυ μετά τη....."συνάντησή" μας, σε αντίθεση με τα προηγούμενα βράδια που υποφέρει από αϋπνίες :lol: ότι θέλουν λένε για να μας ρίξουν :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άμα σου λέω....αν την φαντασία που έχουν σε αυτά την χρησιμοποιούσαν αλλιώς θα γινόταν πολύ πιο συχνά, γιατί και χρόνο να έχεις, όρεξη που πουλάνε...???????? :oops::shock:

5Aqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχαααχαχαχχ, εμένα μου είπε τις προάλλες ότι κοιμήθηκε σαν πουλάκι το βράδυ μετά τη....."συνάντησή" μας, σε αντίθεση με τα προηγούμενα βράδια που υποφέρει από αϋπνίες :lol: ότι θέλουν λένε για να μας ρίξουν :lol:

 

 

δε ξέρω αν πιάσατε το υπονούμενο που ήταν στο προηγούμενο ποστ μου.

Λέξεις κλειδιά: "προάλλες" = προχτές και "συνάντηση" = σεκζάκι :cool:

 

 

Δεν ξέρω, βρε κορίτσι μου, αν κατάλαβα καλά .. μήπως να έβαζες καμιά φωτό, κανα βίντεο να καταλάβουμε καλύτερα; :P:P:P:P

Τέκνον μου, μην προκαλείς τον φθόνο των υπόλοιπων ... :lol::lol::lol:

"Θήλαζε και μη ερεύνα!"  Qw1Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου τι μου είπε μια μέρα ο έρμος!

"Πω,πω, μου έχει βγει μια κούραση στη δουλειά! Κουράζομαι πολύ εύκολα τελευταία...λες να φταίει η έλειψη σεξ? :shock:

 

...σε λίγο και για την τρύπα του όζοντος αυτό θα φταίει...τι άλλο θα μου πει για να με καταφέρει δεν ξέρω...!!! :lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol: Πολύ καλός!!! :lol::lol::lol:

Ο δικός μου ισχυρίζεται ότι αυτή είναι η αιτία που δεν χάνει κιλά... επειδή στεναχωριέται και τρώει! Και σημειωτέον τα κιλά τα πήρε στην εγκυμοσύνη... συμπαράσταση όχι παίζουμε!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πότε θα επανέρθουμε στα φυσιολογικά?

Και τότε θα γίνει το 2ο παιδί... Και μετά υποθέτω χειρότερα τα πράγματα εεεε? Rosalita??? Τι λες εσύ? Θα κάνουμε εμπορία κεριών!

Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου ισχυρίζεται ότι αυτή είναι η αιτία που δεν χάνει κιλά... επειδή στεναχωριέται και τρώει! Και σημειωτέον τα κιλά τα πήρε στην εγκυμοσύνη... συμπαράσταση όχι παίζουμε!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά Λεγκώ σαν να βλέπω τον άντρα μου!!!!!!!!!!!Τα ίδια λόγια ακριβώς!!!!!!

Πάχυνε στην εγκυμοσύνη (μόνο που εγώ γέννησα και κείνος όχι) και συνεχίζει και τώρα να τρώει λέει λόγω έλλειψης κοκό........και όχι επειδή κάθε νύχτα πεινάει στις 2,3,4 η ώρα ................ε τι να κάνω μου λέει αντί εκείνη την ώρα να κάνω.....you know.....τρώω...

Θα με φορτώσει και τύψεις στο τέλος!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...