Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - φωτογραφίες απο βιβλία ευχών


manoula24

Recommended Posts

Μπραβο χρυσα, ειναι πολύ ωραιαο. Οντως ειναι απλό, αλλα οταν γραψουν και οταν κολλησεις και καποιες απο τις καρτουλες που θα σου φερουν θα ειναι τελειο!

Καλα ο νεαρος ειναι και πολύ παιδι, ε! Και φαινεται και λιγο μεγαλυτερος απο μας! Χμμμμμμ :roll::roll::roll:

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 745
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια ολα τα λεφτσ ειναι αυτα που εχετε φτιακσει, τωρα ειδα το τοπικ αυτο, ωραια ιδεα να τα συγκεντρωσουμε ολα μαζι...

οριστε και το δικο μου...ελπιζω να σας αρεσει

100_0014.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλα κοριτσια εχω παθει πλακα!Ολα τα βιβλια ευχων ειναι τελεια!!!!!!Και γεματο ιδέες για κλοπή.... :lol::lol::lol: Αν δεν σας πειραζει βεβαια....επαγγελματικη δουλεια!σε λιγες μέρες που θα ειναι ετοιμο,θα ανεβασω και το δικό μου, το ταπεινο βιβλιο ευχων... :oops:

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια συγχαριτηρια σε ολες!!!!!

ειναι ολα πολυ ομορφα.....

πω πω...εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα :roll::roll::roll:

συνεχεια λεω οτι εχω χρονο γιατι η βαφτιση ειναι τον Σεπτεμβρη

αλλα στο τελος το βλεπω να τρεχωωωωωωωωωωω :!::!::!:

as1cCp90g411210MDAwNTExMWR8MDAwMTg3MGR8T3VyIGxpdHRsZSBwcmluY2UgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι όλα πανέμορφα!! Μπράβο

Σας πιο επαγγελματική δουλειά προτείνω το ψηφιακό και αυτό που έχει προτυπωμένες φωτογραφίες καρτούν.

Το θέμα που διάβασα παραπάνω με τα παραμύθια είναι υπέροχο. Αριστερά το παραμύθι και δεξιά οι ευχές!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σε όλους!!

Μια ερώτηση: Στην πρώτη μου κόρη και μέσα στο τρέξιμο, ξέχασα να κάνω βιβλίο ευχών.......Τώρα στο δεύτερο μωρό, αγόρι, που θέλω να κάνω βιβλίο ευχών, δεν θα είναι κρίμα όταν μεγαλώσει η μεγάλη να έχει ο αδελφός της και εκείνη να μην έχει?

Θέλω να πω δεν είναι καλύτερα να μην κάνω καθόλου?

Ή να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na ρωτησω κατι?

 

Θελω να φτιαξω ενα τετοιο λευκωμα.......εσεις τα εχετε αγορασει χωριστα και τα εχετε συρραψει? Η βρηκατε τα αλμπουμ ετοιμα? Δεν εχω καταφερει ακομα να βρω το σωστο αλμπουμ και σκεφτομαι να το φτιαξω εγω......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι οι περισσότεροι βρίσκουν άλμπουμ φωτογραφιών και τα στολίζουν μόνοι τους! Εγώ σε φωτογραφείο είδα τέτοια! Επίσης έχει έτοιμα βιβλία ευχών σε ένα μαγαζί στο Χαλάνδρι. Καραολή & Δημητρίου και Ανδρέα Παπανδρέου. Έστειλα μια φίλη μου και κοίταξε και μου είπε ότι έχει πολύ ωραία κομμάτια! Αλλά λίγο μακριά πέφτει!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

κι εμεις εκει πηραμε το δικο μας... εχει πραγματικα ωραια πραγματα... επισης πριν 2 χρονια που πηραμε το βιβλιο ευχων του γαμου μου ειχε πει εκει η υπευθυνη οτι μπορουμε να κανουμε παταγγελια οπως το θελουμε... οτι χρωμα... και υφασμα απο εξω... στη βαπτιση το πηρα τελευταια στιγμη και πηρα ενα τιρκουαζ που ειχε ετοιμο...

pszKp2.png

JHmvp2.png

Link to comment
Share on other sites

κι εμεις εκει πηραμε το δικο μας... εχει πραγματικα ωραια πραγματα... επισης πριν 2 χρονια που πηραμε το βιβλιο ευχων του γαμου μου ειχε πει εκει η υπευθυνη οτι μπορουμε να κανουμε παταγγελια οπως το θελουμε... οτι χρωμα... και υφασμα απο εξω... στη βαπτιση το πηρα τελευταια στιγμη και πηρα ενα τιρκουαζ που ειχε ετοιμο...

 

καλησπέρα κι από μένα :D

 

Μήπως ξέρετε κόστος κορίτσια για το συγκεκριμένο μαγαζί;;

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω 20 - 25 ευρώ! Ακριβώς δεν ξέρω γιατί μου το αγόρασε μια φίλη μου που μένει στο Χαλάνδρι και μου το στέλνει ταχυδρομικώς για την Κυριακή. Πάντως θυμάμαι ότι την πρώτη φορά που είχε ρωτήσει και με πήρε να μου πει εκεί κυμαίνονται οι τιμές και μάλιστα μου σχολίασε ότι είναι πάρα πολύ όμορφα τα βιβλία που έχει αλλά αν θέλεις μπορείς και να το παραγγείλεις όπως εσύ θέλεις, αρκεί να έχεις χρόνο!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε χρόνο για χαρτοκοπτική μου φαίνεται το πιο πλήρες on line μαγαζί είναι το http://www.scrapbooking.gr.

 

Έχει και καταχωρήσεις μελών που έχουν φτιάξει φανταστικά πράγματα

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

ζηλεψα και εγω και εφτιαξα ενα βιβλιο ευχων για τα διδυμακια μου!

υλικα απο ΜΑΧ (δε προλαβαινω αλλο τρεξιμο), πηρα ενα απλο μπλοκακι ακουαρελα

 

IMG_1531.jpg

IMG_1532.jpg

IMG_1533.jpg

IMG_1536.jpg

 

η συνεχεια σε 2 βδομαδες!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο Γιωτούλα, μπράβο σου!

Μόλις είδα και το δικό σου Γατούλα, πολύ όμορφο, ωραία σχεδιάκια , μπράβο!

Σημασία έχει οτι είναι απο εμάς για τα μωρά μας και μόνο..

Γερά να είναι όλα τα μωράκια του κόσμου και να εκληρώνεται το δικαίωμά τους του να χαμογελούν!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...