Recommended Posts

εεε τωρα μου εδωσε πασα η σαμυ....να μπαινεις στο σπιτι κατακοπη απο δουλεια κλπ κλπ και να βλεπεις φακελάκι τράπεζας..να ανοιγεις το φακελακι και να ειναι το στειτμεντ της πιστωτικης..και μαζι κατι άλλο...σαν επιστολη...και μετα το κλασικο ¨"αν εχετε πληρωσει παρακαλουμε αγνοηστε αυτη την επιστολή¨"

ΤΡΟΜΟΣ!

τωρα οντως φευγω

Εχω παθει ανοσια...:cool:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Διαφημίσεις

μα ετσι παει...κανεις μπαντζι αφοβα ή κανεισ πτησεις στα 3οοο πόδια αλλά φοβάσαι να ανοιγεις κουτιά.//φοβία συναδέλφου μου.... η ερμη καθε φορα που εχει γενεθιλια με βαζει κ ανοιγω τα πακετα...αει βρες άκρη τώρα πως και γιατι την εχει κατσει η πακετοφοβία....

Ρε 'συ τα πακέτα άνοιγέ τα αρκεί να μην έχουν έλθει με ΕΛΤΑ...

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

παντως να ρωτησω κατι....ποιο ειναι το σημειο που εκει λεμε "οπα, την εχασα την μπαλα!! παω γιατρο??"

Δηλαδη το οτι βλεπεις το παιδι σου να παιζει και η φαντασιωση σου σε οδηγει να σκεφτεις οοοολους τους πιθανους τροπου που θα μπορουσε να σκοτωθει παιζοντας!

Το οτι σου λεει "ποναει το κεφαλι μου" και μολις χτες εχει κανει εμβολιο και αντι να πεις απο κει θα ειναι , αρχιζεις να σκεφτεσαι μαγνητικες για να προλαβεις το κακο στην αρχη του. Και αλλα τετοια...........πολλα ομως λεμε!!!

Το οτι δεν ανεβαινω στις μηχανες των αδερφων μου, γιατι δεν εχω δικαιωμα να στερισω απο τα παιδια μου την μανα τους , να εχουν ψυχολογικα προβληματα μετα, ο αντρας μου να μην μπορεσει να τα βοηθησει γιατι και ο ιδιος θα πνιγει τον καημο του στο ποτο και σε περιστασιακες γκομενες, τα παιδια δεν θα εχουν που να ακουμπησουν, θα πεσουν στα ναρκωτικα , θα καταφερουν να ξεφυγουν απο αυτο γιατι θα εχουν την εικονα μου σαν οραμα και θα παιρνουν κουραγιο αλλα θα ειναι βιαιοι στις σχεσεις τους γιατι δεν συγχωρουν την κοινωνια που δεν ειχα δρομους και σκοτωθηκε η μανουλα............

στεκει τωρα ολο αυτο???

μηπως να κλεινω κανενα ραντεβουδακι σιγα σιγα?

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

Φοβαμαι

1) Τα ασανσερ (εχω ανεβει μεχρι 7ο οροφο με τις σκαλες)

2)Τα υψη

3)Τις αρρωστιες ή μαλλον καλυτερα τις διαγνωσεις

4)Τη ναρκωση

5)Τη μοναξια

6)Το σκοταδι

7)Τις κατσαριδες (βαλτε τες Νο1 στη λιστα, εχω κοιμηθει σε ξενοδοχειο μονο και μονο επειδη ειδα μια να σουλατσαρει στο μπανιο.. ΤΙΣ ΤΡΕΜΩ!) και γενικα τα εντομα

:cool:Το θανατο

9)Το σεισμο

10)Τη φωτια

11)Τους κλεφτες/ανωμαλους/διαρρηκτες

12)Τα πνευματα (κατι εχει παρει το αυτι μου για μωρες και λοιπα και το σταματαω εδω γιατι ειναι νυχτα..)

13)Τα πολυ μεγαλα σκυλια

14)Τους κλοουν (πως φοβαμαι την ωρα που θα συναντηθω με κανεναν απο δαυτους σε κανενα παιδικο παρτυ)

15)Την πιθανοτητα να βρεθει το παιδι μου στοχος πειραγματων (ειτε απο μεγαλους ειτε απο συνομηλικους του) ή να κακοποιηθει οταν ερθει η στιγμη να παει σχολειο

Και το χειροτερο απο ολα αυτα, ειναι πως πιστευω οτι οσα φοβασαι ειναι αυτα που σου συμβαινουν αρα.....

Φοβαμαι πως θα μου τυχουν ΟΛΑ τα παραπανω... :roll:

Δεν τον γλιτωνω τον ψυχιατρο..........

Φαίη μου δεν μπορούσες να τα πεις καλύτερα!!! Μια απο τα ίδια εκτός ίσως το ασανσερ....

Όσο για τη μόρα την ξεμόρα :mrgreen: να σου πω ότι δεν είναι πνεύμα αλλά δημιούργημα του μυαλού σε έντονες καταστάσεις στρες! Έχει αποδεικτεί επιστημονικά ( την έβλεπε κι ένας φίλος μου γιατρός)!Γι αυτό δεν βλέπει κανείς το προσωπό της...

Αυτά αντε γιατί σκιάχτηκα τώρα......:mrgreen:

[url=http://www.mytickerz.com/][img]http://www.mytickerz.com/tickers/ejdn7wbvbbvnb3au.png[/img][/url]
    [url=http://www.mytickerz.com/][img]http://www.mytickerz.com/tickers/kpo4668obo7ecr8d.png[/img][/url]

σκέφτομαι , σκέφτομαι , σκέφτομαι...

μα καμμία??

μόνη φοβία, μυν τυχόν αρρωστήσει το παιδί μου..

και αποθηλασε επιτελους!

μα καμμία??

Μα καμία????

Ειναι δυνατον:!::!::!::?::?::?:

Υπαρχουν ανθρωποι χωρις φοβιες?

Ειδος προς εξαφανιση...:-P

[email protected] κι εσυ ε?

Τι να πω.. Εμενα δεν επρεπε να με λενε Φαιη με τοσες φοβιες... Καιτη Κολεσιδου - Γκιουλμπαμπα επρεπε να με λενε!!!

:lol::lol::lol::lol:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

μα καμμία??

δεν φοβασαι το σκυλο μου?????????????? :lol:

Διαφημίσεις

οτι θα βγει ενα χερι μεσα απο τη λεκανη την ωρα που κατουραω..

Πάνε 2 χρόνια τώρα που είμαι στο forum και σου απαντάω γιατί με τις ατάκες σου έχω γελάσει άπειρες φορές (να πω ακόμη ότι με έχεις εκφράσει πολλές φορές σε σοβαρές συζητήσεις για διάφορα θέματα) και δεν μπορώ να κρατηθώ άλλο:

ΔΗΛΩΝΩ FAN ΣΟΥ! Τα σέβη μου φυστίκι!!!:cool:

UmGGp3.png

Αλλα καθε φορα που ειμαστε και οι 4 μαζι, παιζουμε και γελαμε και καθε φορα που κοιταω τα παιδια μου και τρελαινομαι απο χαρα που τα εχω, ή καθε φορα που νιωθω ερωτευμενη με τον αντρα μου και πραγματικα τυχερη για την σχεση που εχουμε...........σαν τερας εμφανιζονται στο πισω μερος του μυαλο μου, ασχημες σκεψεις.

Μην παθουν τιποτα τα παιδια, μην συμβει τιποτα στον αντρα μου απο κουραση και αγχος με την κωλοδουλεια, μην γινει το ενα μην γινει το αλλο.

Ενταξει, παντα το ειχα αυτο με τους ανθρωπους που αγαπουσα (λογικα εχει να κανει και με το οτι στα 17 μου πεθανε ο πατερας μου) αλλα τωρα ρε παιδι μου, εχει παρα γινει. Μεχρι το super market παω και μεχρι να φυγω, τρεμω μην μου κλεψουν το παιδι!!

Κανει ο αντρας μου να γυρισει απο την δουλεια δεκα λεπτα και κρατιεμαι να μην βγω στον δρομο να βρω το τροχαιο....

κοριτσια τι λετε παω για δαφνή??????

το καλο ειναι οτι ολα αυτα τα μοιραζομαι με τον αντρα μου , ο οποιος τα διακωμωδει και με βοηθαει γιατι τους μειωνει την ενταση. Το καταλαβαινω απο μονη μου οτι ειναι υπερβολη αλλα δεν μπορω να κοντρολαρω αυτο το αγχος...!!

μμμμ δεν παμε καλα ε???

Έχω ακριβώς τις ίδιες φοβίες με τη διαφορά ότι εγώ έχω 1 παιδάκι και δεν έχω χάσει τον πατέρα μου...

Όοοολα τα υπόλοιπα είναι λες και διαβάζω δικό μου κείμενο...

Εγώ βέβαια... έχω στο μυαλό μου την πηγή αυτού του άγχους, γιατί δεν μου έχουν πάει και όλα κατ'ευχήν από τότε που γέννησα... :cry: αλλά σε κάθε περίπτωση, καταλαβαίνω ότι δεν είναι φυσιολογικό αυτό που αισθάνομαι...

Έχω πάντα την αίσθηση ότι κάτι κακό θα συμβεί σε μένα, ή σε κάποιον που αγαπώ πολύ. Αυτό είναι πολύ κουραστικό και ψυχοφθόρο γιατί δεν μπορείς να απολαύσεις ευτυχισμένες στιγμές... Ακόμα και αν συμβεί κάτι καλό λέω από μέσα μου (και απ'έξω μου) "Ναι μεν, αλλά...".

Πραγματικά στεναχοριέμαι πολύ, γιατί γενικά ήμουν πάντα ένας πολύ αισιόδοξος άνθρωπος. Βασικά, ακόμα είμαι για θέματα που αφορούν όλο τον υπόλοιπο κόσμο, εκτός και αν έχει να κάνει με μένα και τους οικείους μου...

Μακάρι να είχα χρήματα να επισκεφτώ κάποιον ειδικό... είναι ο μόνος τρόπος να απαλλαγούμε από τέτοιου είδους φοβίες, πίστεψέ με. Αυτό στο λέω, γιατί αγάπη και στήριξη έχουμε από την οικογένειά μας, όποτε μάλλον είναι κάτι βαθύτερο...

Οι μεγαλύτερες φοβίες μου λοιπόν, είναι αρχικά οι αρρώστιες (κυρίως οι ανίατες) και φυσικά ο θάνατος. Τρέμω και μόνο στην ιδέα...

I LOVE LOVE LOVE MY LOVEs!!!

kk3v338aind9kxn9.png

kk3v94dfbst5o12x.png

κατσε φαιακι σου εχω ενσταντανε για παρτυ σου μονο. για να ξεπερασεις την φοβια με τη μωρα θα λισωσεις στον γελιο

λοιπον ενα βραδυ φιλοξενουσαμε μια θεια του συζυγου... νεα γυναικα 50 χρονων τώρα..λοιπον το βραδυ πριν κοιμηθω την ακουγα μαζι με την πεθερα μου να ειναι στο χαμηλοφωνο μπιρι μπιρι οποτε λεω οκ τα λενε τα γριάδια ας κοιμηθω κ εγω η ερμη..μετα απο καμια ωρα ακουω κατι ααααα οοοο ιιιιιι ουιιιιιιι οοοχοοοοοο και παράλληλα το κανις που κοιμαται μεσα στο σπιτι να κανει καιιιι κααιιιιι καιιιιι καιιιι κααααιιιιι..σηκώνομαι πάνω και τι να δω... το γιαρδι η θεια ειχε παθει μορα τρεμεντις και ηταν σε μια κατασταση ενα βημα πριν τον οργασμο...στ ορκιζομαι ηταν σαν την κακομοιρα την σαρλοτ του σεξ εντ δε σιτι στο επεισοδιο που φαντασιωνοταν τον κηπουρο την εποχη που η σκουνα του τρει δεν επιανε λιμανι αν με εννοείς.. να μην στα πολυλογώ το γριάδι σε φάση παροξυσμου και το κανις καιι καιιιιι καιιιιι απο τα νευρα. φαιακι ηταν ΤΟΣΟ γελοίο το θεαμα και ΤΟΣΟ γελοια η περιγραφη γριαδιου τυπου ηρθε το κακο στον ύπνο μου και εγω ημουν ανισχυρη που πραγματικα και πνευμα να την κατελαβε την ξεκατελαβε κακην κακως λόγω της γελοίας καταστασις. οποτε μην μασασ φαιάκι μου....αν σε καταλάβει σωματικός πανικός δεν θα είναι ο εξαποδώς... 8α ειναι ο οργασμος!!! :P

ΚΑΛΑ ΛΕΜΕ ΕΓΡΑΨΕΣ....ΡΙΣΠΕΚΤ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!

Ρε 'συ τα πακέτα άνοιγέ τα αρκεί να μην έχουν έλθει με ΕΛΤΑ...

Καλά και δεν έχετε την φοβία μην έχουν μέσα ΑΝΘΡΑΚΑ????

αχαχαχαχαχαχα

Φοβάμαι τον θάνατο...όχι τον δικό μου.

Εγώ πάλι μόνο τον δικό μου, του ανδρός μου και σε λίγους μήνες και του μπεμπη μου....Είμαι μάνιακ!!!!

Πάνε 2 χρόνια τώρα που είμαι στο forum και σου απαντάω γιατί με τις ατάκες σου έχω γελάσει άπειρες φορές (να πω ακόμη ότι με έχεις εκφράσει πολλές φορές σε σοβαρές συζητήσεις για διάφορα θέματα) και δεν μπορώ να κρατηθώ άλλο:

ΔΗΛΩΝΩ FAN ΣΟΥ! Τα σέβη μου φυστίκι!!!:cool:

Και εγώ είμαι μεγάλη fistikofan by the way!!!:):mrgreen:;)

kk3v338aind9kxn9.png

kk3v94dfbst5o12x.png

ααα εσυ παιζεισ πολύ φουστικα μουμπλε μουμπλε..τσακω τωρα νεα φοβία. να κανει η βρυση της κουζινασ γαργαγργαγλκουγλου και να σου βγουν κατσαριδεσ την ωρα που θα πλένεις τα μαρουλια!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!Είσαι τρελλή!!!:mrgreen::-P

kk3v338aind9kxn9.png

kk3v94dfbst5o12x.png

Διαφημίσεις

Καλά και δεν έχετε την φοβία μην έχουν μέσα ΑΝΘΡΑΚΑ????

Δεν θυμάσαι τι έγινε τον Ιουνιο με τον Υπασπιστή του Υπ.Δικαιοσυνης;

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.ΕΙΜΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΕΓΓΥΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ.ΗΡΘΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ.ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΝΤΟΝΟΥ ΑΓΧΟΥΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΧΑΝΑΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΝΕΡΓΟΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΕΙΧΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΕΞΗΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ.ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΘΩ.Η ΦΟΒΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΝΑΘΡΕΨΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΑΥΤΟ ΜΕ ΟΔΗΓΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΕΠΙΜΟΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΜΗΠΩς ΚΑΙ ''ΠΙΑΣΩ ΚΑΤΙ''.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΠΙΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΩΣΤΑ Ή ΜΗΠΩΣ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΦΟΒΕΡΕΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ.ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΥΠΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΑΚΡΥΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ Η ΦΟΒΙΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΜΜΟΝΗ.ΜΟΥ ΛΥΠΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΛΟΓΙΚΑ.ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

:lol:

Κοπελα μου θα σου πω κατι...μακαρι να ειχα τη δικη σου φοβια,πουειναι και φοβια πολλων αλλων μαμαδων,οτι δηλαδη κατι θα παθω εγω κι οχι αυτο το πραγμα που με κατατρωει με τη φοβια που εχω με τη μεγαλη μου κορη...

:-DΛοιπον εχω και εγω αρκετες φοβιες , ας τις απαρυθμισω

1. Φοβαμαι μην παθω καρδια

2. Φοβαμαι μην παθω κατι με την αναπνοη μου

3. Φοβαμαι μην παθω καρκινο

4. Φοβαμαι οτι κατι θα παθει το ασανσερ και θα πεσει

5. Φοβαμαι τις μελλισες

6. Φοβαμαι τις κατσαριδες

7. Φοβαμαι τους Ελληνικους δρομους (ευλογα πλεον με τοσους ασχετους οδηγους εκει εξω πλεον )

8. Τρεμω μην παθουνε τιποτα τα παιδια μου

9. Φοβαμαι μην παθει κατι ο αντρας μου

10.Φοβαμαι μην χασω και τη μητερα μου

11.Φοβαμαι μην μεινω μονη μου

12.Τους κακους και ανωμαλους ανθρωπους

13.Το Μαυροπουλο (τον πρωην γειτονα που ορμι3ε σπιτι μας να μας δειρει και ουρλιαζε απο τρομο ο γιος μου προπερσι )

14.Φοβαμαι μην μπουνε λειστες σπιτι και πειρα3ουνε τα παιδια και εμας .

15.Φοβαμαι τη γεννα , μιας εγκυος στο 3ο.

Αυτα και αλλα πολλα , οπως βλεπετε δεν ειμαι και τα πιο θαραλλεα ατομα :mrgreen::mrgreen:

QRyOp2.png

13.Το Μαυροπουλο (τον πρωην γειτονα που ορμι3ε σπιτι μας να μας δειρει και ουρλιαζε απο τρομο ο γιος μου προπερσι )

Μα τι του κάνατε του Μαυρόπουλου???:shock::shock:

h71pf2r0z.png

Κι εγω φοβιτσιαρα ειμαι...:oops:Φοβαμαι:

1.Μην κλειστω στο ασανσερ και δεν εχω αρκετο αερα.

2.Μην παθει τιποτα το παιδι μου οταν κοιμαται -Παναγια μου

3.Μην παθουν τιποτα οι γονεις μου

4.Μη μπει κανεις στο σπιτι τη νυχτα

5.Μη μπει ποντικι στο σπιτι:shock:

6.Μηπως καποτε μεινω μονη μου

Ουφφφ...δε μπορω!!!

N9Urp2.pngGowOp3.png

Το οτι σου λεει "ποναει το κεφαλι μου" και μολις χτες εχει κανει εμβολιο και αντι να πεις απο κει θα ειναι , αρχιζεις να σκεφτεσαι μαγνητικες για να προλαβεις το κακο στην αρχη του. Και αλλα τετοια...........πολλα ομως λεμε!!!

στεκει τωρα ολο αυτο???

μηπως να κλεινω κανενα ραντεβουδακι σιγα σιγα?

Παιζει μεσα σε αυτο να σου ανεβαζει 40αρια και αντι να σκεφτεσαι οτι ειναι ιωση να σκεφτεσαι οτι ειναι εγκεφαλιτιδα, μηνιγγιτιδα, και ολα τα εις ιτιδα Χ 8?

:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Μα τι του κάνατε του Μαυρόπουλου???:shock::shock:

Καναμε το λαθος και ειχαμε παιδια οπου κλαιγανε και ζουσανε , καταλαβες ???? μας εβριζε απο την πρωτη μερα που μετακομισαμε εκει και τελικα δεν αντε3ε 2,5 χρονια μετα μπουκαρε , 70 ετων να δειρι τον αντρα μου 35 και στρατιωτικο :lol:, δεν τον δειραμε , αλλα απλως τον πετα3ε ε3ω απο το σπιτι , εγιναν και αλλα και καταληξαμε στα τμημτατα 1 χρονο μετα , γιατι ο μαυροπουλος επιτεθηκε στον αντρα μοθ παλι με ομπρελα και φραστικα . Μενει στην ιδια πολυκατοικια με τη μητερα μου και επρεπε να πηγαινουμε ετσι και αλλιως οποτε ολο και πεφτοθμε πανω του συχνα πυκνα .

QRyOp2.png

Φοβαμαι

1) Τα ασανσερ (εχω ανεβει μεχρι 7ο οροφο με τις σκαλες)

2)Τα υψη

3)Τις αρρωστιες ή μαλλον καλυτερα τις διαγνωσεις

4)Τη ναρκωση

5)Τη μοναξια

6)Το σκοταδι

7)Τις κατσαριδες (βαλτε τες Νο1 στη λιστα, εχω κοιμηθει σε ξενοδοχειο μονο και μονο επειδη ειδα μια να σουλατσαρει στο μπανιο.. ΤΙΣ ΤΡΕΜΩ!) και γενικα τα εντομα

:cool:Το θανατο

9)Το σεισμο

10)Τη φωτια

11)Τους κλεφτες/ανωμαλους/διαρρηκτες

12)Τα πνευματα (κατι εχει παρει το αυτι μου για μωρες και λοιπα και το σταματαω εδω γιατι ειναι νυχτα..)

13)Τα πολυ μεγαλα σκυλια

14)Τους κλοουν (πως φοβαμαι την ωρα που θα συναντηθω με κανεναν απο δαυτους σε κανενα παιδικο παρτυ)

15)Την πιθανοτητα να βρεθει το παιδι μου στοχος πειραγματων (ειτε απο μεγαλους ειτε απο συνομηλικους του) ή να κακοποιηθει οταν ερθει η στιγμη να παει σχολειο

Και το χειροτερο απο ολα αυτα, ειναι πως πιστευω οτι οσα φοβασαι ειναι αυτα που σου συμβαινουν αρα.....

Φοβαμαι πως θα μου τυχουν ΟΛΑ τα παραπανω... :roll:

Δεν τον γλιτωνω τον ψυχιατρο..........

Λες το εγραψα εγω.

ολα αυτα τα φοβάμαι και εγω...:cry::cry::cry:

1. Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες.

Και εγω πιάνω τον εαυτο μου οσο μεγαλωνω να αυξανονται και οι φοβιες μου...

-φοβαμαι τον γυρναω βραδυ στο σπιτι απο εξω μην εχει μπει κανεις μεσα και ειναι ακομη εκει

-φοβαμαι και στον υπνο μου μη γινει διαρρηξη στο σπιτι

-φοβαμαι μη παθουν τιποτα τα αγγελουδια μου

-φοβαμαι για τον αντρα μου μη παθει τιποτα

-φοβαμαι το θανατο, συγκεκριμενα για εμενα να μη μεινουν τα παιδια μου ορφανα

-φοβαμαι μηπως καταστραφει ο κοσμος

-μη γινει πολεμος

-μηπως δεν εχουμε να φαμε με τη τωρινη κατασταση

-φοβαμαι ολα τα εντομα, οι κατσαριδες κερδιζουν την πρωτια.

-φοβαμαι οταν κανουμε ταξιδι

γενικα φοβαμαι οτιδηποτε μπορει να συμβει και μπορει να μας βγαλει απο τη σειρα μας...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Σύνδεση/Εγγραφή

Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν!