Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΟΛΙΣ........ 630 ΓΡ


Recommended Posts

Πέγγυ μου σου εύχομαι σε σένα και την οικογένειά σου ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, καλά ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΉ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ.

Περιμένω με αγωνία τα ευχάριστα νέα από τις εξετάσεις που θα κάνεις μετά τη πρωτοχρονιά.

Πολλά φιλιά Μαριαλένα!!!!

ΜΘΣΟΒΜ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χρονια πολλα,καλα χριστουγεννα!!!!!!!!εμαθα τα ευχαριστα κ απο το face κ χαρηκα οσο δεν φανταζεσαι!!!!με το καλο να ρθει στην ζωη σας το αδερφακι της Ιωαννας μας,την μικρης ηρωιδας μας!!!!φιλια πολλα!!!

 

αληθεια ποσο εισαι?ρωταω για να δω αν ειμαστε κοντα χιχιχιχι!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

pegg μου χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου!!!εκλαιγα μολις τα διαβασα να χαιρεσαι την ιωαννιτσα σου και να σταυρωνεις συνεχεια την κοιλιτσα σου με το νεο αδερφακι της!σε ευχαριστω για τη λογια συμπονοιας σου δεν ξερεις ποσο με γαληνευουν !!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!υγεια και ευτυχια!!χρονια πολλα!!!σε φιλω γλυκα!!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα,καλα χριστουγεννα!!!!!!!!εμαθα τα ευχαριστα κ απο το face κ χαρηκα οσο δεν φανταζεσαι!!!!με το καλο να ρθει στην ζωη σας το αδερφακι της Ιωαννας μας,την μικρης ηρωιδας μας!!!!φιλια πολλα!!!

 

αληθεια ποσο εισαι?ρωταω για να δω αν ειμαστε κοντα χιχιχιχι!!!

 

KAΛΕ περιμενεις και εσυ νινι?????????τελεια μπραβο αννουλα ειμαστε πολυ κοντα αποτι βλεπω ειμαι 11 εβδομαδων και 3 ημερων λιγοτερο απο 1 εβδομαδα διαφορα:)))))))))))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pegg μολις ειδα τα ευχαριστα!!!!καταρχην χρονια πολλά και ευτυχισμενα στην Ιωαννα σου!!ΝΑ την δεις νυφουλα και να χαρεις απο αυτην παιδακια και εγγονακια!!με το καλο και το δευτερο μωρό, ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την ψυχη μου!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

KAΛΕ περιμενεις και εσυ νινι?????????τελεια μπραβο αννουλα ειμαστε πολυ κοντα αποτι βλεπω ειμαι 11 εβδομαδων και 3 ημερων λιγοτερο απο 1 εβδομαδα διαφορα:)))))))))))

 

ω ναι ειμαστε με κοντα!!!με το καλο να πιασουμε τον Ιουλιο!!!!!:D:D:D:D:D

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κλαησπερα σε ολους!!!!Πηρα να ενημερωσω για 2 πραγματα.\

 

1. Η Ιωαννουλα μου επιτελους τρωει καλα και αρχισε να παιρνει τα πανω της σε κιλα:P:p:p:p:p

 

2.Εκανα σημερα την αυχενικη διαφανεια και ειναι ολα πολυ καλα με τον ΓΙΟ ΜΟΥ πλεον γιατι ειδαμε και το φυλο:P:p:p:p:pΕχω ετοιμο το ζευγαρακι μου και ειμαι πολυ χαρουμενη που ολα πανε τοσο καλα.Ελπιζω ετσι να συνεχισουν:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλαησπερα σε ολους!!!!Πηρα να ενημερωσω για 2 πραγματα.\

 

1. Η Ιωαννουλα μου επιτελους τρωει καλα και αρχισε να παιρνει τα πανω της σε κιλα:P:p:p:p:p

 

2.Εκανα σημερα την αυχενικη διαφανεια και ειναι ολα πολυ καλα με τον ΓΙΟ ΜΟΥ πλεον γιατι ειδαμε και το φυλο:P:p:p:p:pΕχω ετοιμο το ζευγαρακι μου και ειμαι πολυ χαρουμενη που ολα πανε τοσο καλα.Ελπιζω ετσι να συνεχισουν:P:p:p

 

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!! Συγχαρητήριααααα.

Πολύ χαίρομαι για σένα. Όχι μόνο γιατί είναι αγόρι και έχεις το ζευγαράκι αλλά γιατί πάνω από όλα είναι γερός ο μικρός σου πρίγκηπας!!!!1

Πάντα τέτοια νέα και όλα να πηγαίνουν καλά

ΜΘΣΟΒΜ

Link to comment
Share on other sites

Πεγκάκι Χρόνια πολλά για τη γιορτή της Ιωαννούλας μας.

Να είναι γερή κι ευτυχισμένη και πάντα χαμογελαστή.

Πολύ όμορφα τα νέα του δεύτερου νινιού. Με το καλό να σας έρθει, να μεγαλώσει η παρεούλα σας.

Πολλά φιλιά και κάθε καλό μέσα στο 2012!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eυχαριστουμε παρα πολυ!!!!!!Η πρωτη της γιορτουλα στην αγκαλιτσα μου ......Τι να πω ακομα μου φαινεται απιστευτο οτι το εχω το μωρο μου!!!!!!Να ειστε καλα και για ολους ενα πολυ καλο και δημιουργικο 2012

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστουμε παρα πολυ!!!!!!Η πρωτη της γιορτουλα στην αγκαλιτσα μου ......Τι να πω ακομα μου φαινεται απιστευτο οτι το εχω το μωρο μου!!!!!!Να ειστε καλα και για ολους ενα πολυ καλο και δημιουργικο 2012

χρονια πολλα καλη χρονια να χαιρεσε το κοριτσακι σου, με το καλο να δεχτεισ το αγορακι σου.εχω και εγω διδυμα 9 μηνων και εχουν λιγο σωματικο βαρος η ιωαννα σου ποσο βαρος εχει?

:P
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα καλη χρονια να χαιρεσε το κοριτσακι σου, με το καλο να δεχτεισ το αγορακι σου.εχω και εγω διδυμα 9 μηνων και εχουν λιγο σωματικο βαρος η ιωαννα σου ποσο βαρος εχει?

 

 

Στο βαρος δε μας πιανετε σιγουρα ειμαστε 5850 12μιση μηνων και 71 ποντους!!!!!!!!!!!!Οποτε μην ανυσηχεις καθολου

Link to comment
Share on other sites

Στο βαρος δε μας πιανετε σιγουρα ειμαστε 5850 12μιση μηνων και 71 ποντους!!!!!!!!!!!!Οποτε μην ανυσηχεις καθολου

η μικρη μου ειναι 5740 και 61 ποντουσ και η μεγαλη [ενα λεπτο μεγαλυτερη] ειναι 6900 και 64 εκατοστα.

:P
Link to comment
Share on other sites

η μικρη μου ειναι 5740 και 61 ποντουσ και η μεγαλη [ενα λεπτο μεγαλυτερη] ειναι 6900 και 64 εκατοστα.

 

Mια χαρα ειστε μην ανυσηχεις.Εγω εχω σταματησει να αγχωνομαι για το φαγητο γιατι ολοι οι γιατοι με καθυσηχαζουν οτι απλα το μωρο ειναι λιγοφαγο(αφου καναμε και οτι εξετασεις χρειαζοταν).Οποτε μη σκας καθολου!!!!Εγω τωρα μονο για τις φυσιοθεραπειες, για το περπατημα κλπ κλπ αγχωνομαι και θα αγχωνομαι μεχρι η μικρη να φτασει 2 χρονων και να μου πουν ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα ειστε μην ανυσηχεις.Εγω εχω σταματησει να αγχωνομαι για το φαγητο γιατι ολοι οι γιατοι με καθυσηχαζουν οτι απλα το μωρο ειναι λιγοφαγο(αφου καναμε και οτι εξετασεις χρειαζοταν).Οποτε μη σκας καθολου!!!!Εγω τωρα μονο για τις φυσιοθεραπειες, για το περπατημα κλπ κλπ αγχωνομαι και θα αγχωνομαι μεχρι η μικρη να φτασει 2 χρονων και να μου πουν ολα καλα

ΚΑΙ εμεισ κανουμε φυσιοθεραπειες....κανετε καιρο/ τι σου λεει η φυσικοθεραπευτρια......

:P
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ εμεισ κανουμε φυσιοθεραπειες....κανετε καιρο/ τι σου λεει η φυσικοθεραπευτρια......

 

 

Aπο το τοτε που βγηκαμε κανουμε.Ειμαστε αρκετα πισω ακομα δηλαδη δε κανουμε και πολλα πραγματα αλλα η φυσιοθεραπευτρια ειπε οτι θα τα κανει ολα μην ανυσηχεις απλα θα αργησει οποτε δε με πειραζει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Aπο το τοτε που βγηκαμε κανουμε.Ειμαστε αρκετα πισω ακομα δηλαδη δε κανουμε και πολλα πραγματα αλλα η φυσιοθεραπευτρια ειπε οτι θα τα κανει ολα μην ανυσηχεις απλα θα αργησει οποτε δε με πειραζει!!!!

και σε εμασ ετσι μας λενε......... υπομονη να εχουμε....για τα αστερακια μας

:P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εδώ γεννήθηκαν οι μεγαλύτεροι αγωνιστές του κόσμου, της ζωής...

Ευτυχώς που υπάρχουν άνθρωποι...

Το πιο μεγάλο δώρο στην ανθρωπότητα, στο σύμπαν... Μόνο εσάς χρειαζόμαστε. Τίποτα άλλο. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους μεγαλύτερους ανθρώπους της γης..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα και καλη Μεγαλη Εβδομαδα να εχετε ολοι!!!!!Σας ευχαριστω για πολλοστη φορα ολους και ολες για τη συμπαρασταση που μου εκφραζατε με καθε τροπο ολο το δυσκολο καιρο!!!!Δε γραφω νεα μας καθως δεν εχω και πολλα να πω για την Ιωαννουλα μου.Μεγαλωνει αργα και σταθερα μας λενε οτι θα αργησει να κανει καποια πραγματα αλλα θα τα κανει ολα!!!!!Κατα ταλλα εχει γινει ενα μικρο ζιζανιο γιατι ειναι πλεον πολυ απαιτητικη.Απαιτει τα παιχνιδακια της και τη προσοχη μας ολη την ωρα.Το κοριτσακι μου ομως ειναι πολυ δυνατο οντως εχει μεγαλη αντοχη στο πονο.Βγαζουμε τους κυνοδοντες τωρα και η καημενη ουτε που μου γκρινιαζει καθολου,βαζει το χερακι της στο στομα εχει σαλάκια αλλά ουτε γκρινιαζει ουτε τιποτα.Εχει αντοχες τα δοντακια γιαυτην δεν ειναι μαλλον και τιποτα σπουδαιο:P:p:p:pΘελω να δω την αντιδραση της οταν θα ερθει με το καλο και ο αδεφουλης της θα καταλαβει αραγε τι γινεται η οχι ειμαι περιεργη.Εγω πιστευω πως οχι αλλα ολοι μου λενε πως θα το παρακαταλαβει γιατι θα χασει την αποκλειστικοτητα;););)Για να δουμε!!!!

 

 

Να ειστε καλα ολοι και καλα να περνατε με τις οικογενειες σας!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...