Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΟ...ιστορίες!!!


Είσαι μαμά.... κουβάγια;;;; (χαχαχα!!!)  

399

  1. 1. Είσαι μαμά.... κουβάγια;;;; (χαχαχα!!!)

    • Ναιιιιιιιιιι !!!!
    • Όχι


Recommended Posts

συγνωμη...

 

υπηρχε αυτο το θεμα????

 

:shock::shock::shock:

 

οκ... εμενα το παιδι μου ειναι ενα απλο καθημερινο παιδακι που το ζητανε απο το χολιγουντ για να πρωταγωνιστησει σε διεθνη υπερπαραγωγες....

 

επισης, διασπα το ατομο (εμενα ως ατομο)

 

και τελος...

 

εχει μεγαλα αυτια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαίρετε και απο μένα!!!

 

Εγώ τώρα τι να πω για τα βλαστάρια μου...

 

Ας μην λάβετε υπόψη σας την δική μου γνώμη, αλλά ρωτήστε τους απ' έξω: τον άντρα μου, τη μαμά μου, το μπαμπά μου, τις αδερφές μου, την πεθερά μου όχι γιατί είναι βούρλο, και θα δείτε τι θα σας πουν!!! Για τόσο απ' έξω μιλάμε!

 

Ο Παντελής μου, χωρίς υπερβολές, έτσι??? Απο ομορφιά? Τύφλα να 'χει ο Kevin Kostner! Με ξανθά μαλλιά, πράσινα μάτια και εκτυφλωτκό χαμόγελο!

Απο εξυπνάδα? μη σας πω ότι βάζει κάτω Τον Αιστάιν!

Γλυκήτητα? Πιο πολύ και απο την μαρμελάδα φράουλα που φτιάξαμε μαζί χτές!

Ευγενικός? Λιώμα σε κάνει!

Φιλότιμος?και το σώβρακό του δίνει!

Ο μικρός τώρα: Ένας ξανθός άγγελος και αυτός, άσπρος - άσπρος και μπαμπάτσικος (βλέπε στρουμπουλός!).

Και φυσικά θα γίνει όλα τα παραπάνω που έχει και ο αδερφός του!!

 

Και ειλικρινά τώρα: με όλα τα παραπάνω, μπορώ εγώ να χαρακτηριστώ κουκουβάγια???

 

Τώρα αν μπερδεύετε την κουκουβάγια με την ειλικρίνεια και την αλήθεια....τότε τι να σας πω...

 

Πείτε με και κουκουβάγια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΜΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ

Όχι μονο πιστεύω ότι τα δικά μου παιδάκια ειναι πάρα πάρα πολύ όμορφα αλλά ότι είναι τα ομορφότερα στον κόσμο, βλέπω ότι υπάρχουν και άλλα όμορφα παιδάκια σ'αυτο τον πλανήτη αλλά τα δικά μου είναι τα πιο ωραία.. και λεω ότι είμαι φανατική μαμά κουκουβάγια αφού πιστεύω ότι με ευλόγησε ο Θεός να έχω τόσο όμορφα παιδιά γιατί αποκλείεται εγώ και ο αντρούλης μου παρότι δεν είμαστε "για τα μπάζα"... δεν είμαι όμως και ο Ρουβάς με τη Ζυγούλη.. πως γίνετε να έχουμε τόοοοσοοο όμορφα παιδάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ήρθα πάααααλι.....λοιπον χάρηκα που υπάρχει αυτο το θεμα για να σας πω ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ παιδιά έχω..άλλωστε τα βλέπετε σε σμίκρυνση και στο αβατάρ μου για επιβεβαίωση....:mrgreen:..το θέμα όμως είναι οτι εκτός το οτι ο πρώτος μου έιναι τόσο ομορφο παιδί που και την δευτερη έκδοση που βγάλαμε τωρα την βγάλαμε ίδια καρμπονιζε....είχαμε το ιδιο πατρον και ευτυχως μοιάξαν τα παιδάκια μου απο μένα και βγήκαν ασπρουλιάρικα (ο μπαμπας φιλική συμμετοχή)..βεβαια στο τριτο λεμε να ειναι κοριτσι και να μοιασει τον μπαμπα της και να ειναι μελαχρινη με πρασινα ματια...:lol::lol::lol:

ειλικρινα σας μιλαω δεν υπαρχουν πιο ομορφα παιδια σε τουτο τον πλανητη...

 

κουκουβαααααααααααααααααααααα

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ(ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ), τα πιο ΕΞΥΠΝΑ( Ο Αϊνστάιν μηδενικό μπροστά τους), τα πιο ΕΥΓΕΝΙΚΑ παιδιά του κόσμου. Καλά για νύφη και γαμπρό δεν συζυτάμε!!!!! πού να βρεθεί άξιος και αναλόγων προσόντων....

και μην τολμήσει κάποιος να με πει κουκουβάγια

 

xrysalis να είσαι καλά.. Πολύ μου άρεσε το Θέμα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι καιρός να μαζευτείτε και να αφήσετε τις υπερβολές!!!

Δεν μπορείτε όλες να έχετε ένα μωρό σαν το δικό μου!ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ, ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ, ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΩΣΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

an1cEPS-M3-0010MTA1NDU2amR8MDUwNTUyNTI3ZGF8aSBrcmlrcm91bGEgbW91IHBvdSBsYXRyZXV3IGVpbg.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Μα πως μου διεφυγε αυτο το τοπικ......

Αχ,σας διαβαζω,σας ξαναδιαβαζω και σκεφτομαι ποσο απατασθε,κοριτσια μου,διοτι χωρις κανενα ιχνος επαρσης και υπερβολης....

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ,ΕΞΥΠΝΕΣ,ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΕΣ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ!!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Μα πως μου διεφυγε αυτο το τοπικ......

Αχ,σας διαβαζω,σας ξαναδιαβαζω και σκεφτομαι ποσο απατασθε,κοριτσια μου,διοτι χωρις κανενα ιχνος επαρσης και υπερβολης....

 

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ,ΕΞΥΠΝΕΣ,ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΕΣ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ!!!!

 

ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΟ:P:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο γιος μου ειναι απλα τελειος και κουκλος και αστερακι και ζουρζοβιλιτσος και τσαχπινης και πανεξυπνος και με φοβερο χαμογελο και με πανεμορφα γκριζογαλανα ματακια και και και...........................................

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει Μυτιληνια που τρςει χαλβα φαρσαλων?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

στη Μυτιληνη ξέρετε από καλό λάδι όχι και από καλό χαλβα.;);););););)

Έκαστος στο είδος του και ο Λουμίδης στους καφέδες.

Οσο και να κοιτάζω δε βλέπω πιο όμορφα παιδιά απο τα δικά μου. Για έξυπνα δεν συζυτώ...........

Link to comment
Share on other sites

;)

υπαρχει Μυτιληνια που τρςει χαλβα φαρσαλων?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

στη Μυτιληνη ξέρετε από καλό λάδι όχι και από καλό χαλβα.;);););););)

Έκαστος στο είδος του και ο Λουμίδης στους καφέδες.

Οσο και να κοιτάζω δε βλέπω πιο όμορφα παιδιά απο τα δικά μου. Για έξυπνα δεν συζυτώ...........

αυτο ειναι μεγαλη ιστορια κοριτσια.καταρχην τον πουλανε στο βεροπουλο.δευτερον οταν ημουν μικρη και ειχαμε εκτος του φουρνου και ενοικιαζομενα δωματια ερχοτανε στη μυτιληνη κατι παζαρια.εμποροπανηγυρη τα λεγανε και καθοτανε αρκετες μερες.επειδη τα στηνανε κοντα στο σπιτι μας ερχοτανε και νοικιαζανε δωματια οι εμποροι και παρασκευαζανε μπροστα στα ματια μας το χαλβα για να τον πουλησουνε στο παζαρει.απο τοτε εγω και ο αδερφος μου ερωτευτηκαμε το χαλβα φαρσαλων!εγω κοριτσια ολα τα ξερω:-D:grin::-D.οποια πετρα και να σηκωσετε απο κατω θα με βρειτε:-P;)

Link to comment
Share on other sites

;)

 

 

αυτο ειναι μεγαλη ιστορια κοριτσια.καταρχην τον πουλανε στο βεροπουλο.δευτερον οταν ημουν μικρη και ειχαμε εκτος του φουρνου και ενοικιαζομενα δωματια ερχοτανε στη μυτιληνη κατι παζαρια.εμποροπανηγυρη τα λεγανε και καθοτανε αρκετες μερες.επειδη τα στηνανε κοντα στο σπιτι μας ερχοτανε και νοικιαζανε δωματια οι εμποροι και παρασκευαζανε μπροστα στα ματια μας το χαλβα για να τον πουλησουνε στο παζαρει.απο τοτε εγω και ο αδερφος μου ερωτευτηκαμε το χαλβα φαρσαλων!εγω κοριτσια ολα τα ξερω:-D:grin::-D.οποια πετρα και να σηκωσετε απο κατω θα με βρειτε:-P;)

 

Γι' αυτό σε συμπαθώ!!!! Μοιάζουμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Κουκουβάου και από μένα. Μπορεί τα παιδιά σας να είναι όμορφα, έξυπνα, χαριτωμένα κλπ. ...αλλά το καλύτερο παιδί του κόσμου το έχω εγώ.

etCDp3.png hk8kp3.png

 

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...