Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗΣ


Recommended Posts

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 138
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια κορίτσια,

Εγω ειμαι από Αθηνα και εχω κανει 4 εξωσωματικες αποτυχημένες σε 2 διαφορετικούς γιατρούς <κορυφές> εδώ. Καταξιωμένους και με επιτυχίες. Τωρα θα προχωρησω στην 5η εξωσωματικη μου στο ηράκλειο κρητης στον κ. Φραιδακη . Εχω μαθει τα καλυτέρα και από τα φορουμ αλλα και γνωστές φιλης μου εχουν παει από Αθήνα εκει και εχουν μεινει εγκυος. Τον εχω επισκεφτεί ηδη, εκανα και υστεροσκοπηση . Ειμαι πολύ ικανοποιημένη από τον ιδιο και από το κεντρο γενικά. Την επομενη βδομαδα ξεκιναω και ελπιζω όλα να πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Γεια κορίτσια,

Εγω ειμαι από Αθηνα και εχω κανει 4 εξωσωματικες αποτυχημένες σε 2 διαφορετικούς γιατρούς <κορυφές> εδώ. Καταξιωμένους και με επιτυχίες. Τωρα θα προχωρησω στην 5η εξωσωματικη μου στο ηράκλειο κρητης στον κ. Φραιδακη . Εχω μαθει τα καλυτέρα και από τα φορουμ αλλα και γνωστές φιλης μου εχουν παει από Αθήνα εκει και εχουν μεινει εγκυος. Τον εχω επισκεφτεί ηδη, εκανα και υστεροσκοπηση . Ειμαι πολύ ικανοποιημένη από τον ιδιο και από το κεντρο γενικά. Την επομενη βδομαδα ξεκιναω και ελπιζω όλα να πανε καλα.

Μπραβο xrwmatistoyla. Τελεια επιλογη, η αδελφη μου εκανε εξωσωματικη στον Φραιδακη προσφατα και εμεινε εγκυος με την πρωτη προσπαθεια. Ειμαστε απο κρητη και για 3 χρονια προσπαθουσε σε εναν αλλον γιατρο που την ταλαιπωρησε, λαθος και ελλιπείς θεραπείες διχως αποτελεσμα. Ο Φραιδακης την αντιμετωπισε με σοβαροτητα και επαγγελματισμό. Καλα εκανες και από Αθηνα κατεβηκες εδώ. Ερχονται και από ολο τον κοσμο. Η αδελφη μου συναντησε πολλα ζευγαρια από το εξωτερικο που ερχονται για εξωσωματικη σε αυτόν. Καλη επιτυχια και κρατα μας ενημερες…

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο xrwmatistoyla. Τελεια επιλογη, η αδελφη μου εκανε εξωσωματικη στον Φραιδακη προσφατα και εμεινε εγκυος με την πρωτη προσπαθεια. Ειμαστε απο κρητη και για 3 χρονια προσπαθουσε σε εναν αλλον γιατρο που την ταλαιπωρησε, λαθος και ελλιπείς θεραπείες διχως αποτελεσμα. Ο Φραιδακης την αντιμετωπισε με σοβαροτητα και επαγγελματισμό. Καλα εκανες και από Αθηνα κατεβηκες εδώ. Ερχονται και από ολο τον κοσμο. Η αδελφη μου συναντησε πολλα ζευγαρια από το εξωτερικο που ερχονται για εξωσωματικη σε αυτόν. Καλη επιτυχια και κρατα μας ενημερες…

Καλησπερα γνωριζετε κανενα καλο κεντρο εξωσωματικης στην θεσ/νικη . Ειμαι απο δραμα καναμε 2 αποτυχημενες σε κεντρο στην θρακη κ τωρα ψαχνουμε για αλου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
Μπραβο xrwmatistoyla. Τελεια επιλογη, η αδελφη μου εκανε εξωσωματικη στον ........ προσφατα και εμεινε εγκυος με την πρωτη προσπαθεια. Ειμαστε απο κρητη και για 3 χρονια προσπαθουσε σε εναν αλλον γιατρο που την ταλαιπωρησε, λαθος και ελλιπείς θεραπείες διχως αποτελεσμα. Ο ........ς την αντιμετωπισε με σοβαροτητα και επαγγελματισμό. Καλα εκανες και από Αθηνα κατεβηκες εδώ. Ερχονται και από ολο τον κοσμο. Η αδελφη μου συναντησε πολλα ζευγαρια από το εξωτερικο που ερχονται για εξωσωματικη σε αυτόν. Καλη επιτυχια και κρατα μας ενημερες…

 

Αχ βρε κορίτσια γτ δν λέτε ονόματα να καταλαβαίνουμε κ εμεις οι καινούργιες αφου το φόρουμ μας το επιτρέπει δν Ειναι κακο άλλωστε να περνούμε γνώμες κ ιδέες...

Link to comment
Share on other sites

Αφού είσαι Θεσσαλονίκη πήγαινε στο assisting nature στην Κύρου. Εγώ εκεί πήγα και χαίρομαι τα 14 μηνων διδυμάκια μου τωρα. Αν θες περαιτέρω πληροφορίες στειλε κου ΠΜ.

 

Που ειναι παλι αυτο με ποιο κέντρο συνεργάζεται;

Link to comment
Share on other sites

Ποσο δλδ ;;

 

Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΟΣΤΙΣΕ 120 ΕΥΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΕΙ

 

ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΖΗΤΗΣΕ 5000 ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ

 

ΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΘΑ ΤΑ ΕΔΙΝΑ

 

ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Αχ βρε κορίτσια γτ δν λέτε ονόματα να καταλαβαίνουμε κ εμεις οι καινούργιες αφου το φόρουμ μας το επιτρέπει δν Ειναι κακο άλλωστε να περνούμε γνώμες κ ιδέες...

 

ειμαι απο Κρητη, δεν ξερω για θεσ/νικη. Μιλάω για το κεντρο γονιμοτητας κρητης στο Ηρακλειο. Από γιατρούς ξερω μονο για κρητη. καλη επιτυχια σε ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειμαι απο Κρητη, δεν ξερω για θεσ/νικη. Μιλάω για το κεντρο γονιμοτητας κρητης στο Ηρακλειο. Από γιατρούς ξερω μονο για κρητη. καλη επιτυχια σε ολες

 

καλησπερα κοριτσι, εγω εκανα Θεσσαλονικη στο embryolab με εξωτερικο συνεργατη τον κ.Σαραφη Βασιλη και πετυχα με τη πρωτη προσπαθεια!!! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη με την γενικοτερη προσέγγιση του (εκανε και δουλεια ψυχολογου σε καποιες φασεις γιατι ειμαι πολυ αγχωτικός ανθρωπος) κοστος 3000Ε Ηταν το δευτερο κεντρο που πηγα ,στο πρωτο που ηταν δημοσιο(πηγα γιατι ειμαι ανεργη) το σκυλομετανιωσα !!!

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά για την Κρήτη ένας είναι κορυφή αν και στην αρχή ήμουν δισταχτική τελικά αφού έφαγα τα μούτρα μου και τα λεφτά μου σε δύο άλλα κέντρα (κρήτη και αθήνα) πήγα στα χανιά με την βοήθεια μια κοπέλας από το fb και έκανα την προσπάθεια μου εκεί. Την προηγούμενη Δευτέρα έκανα την πρώτη χοριακή μου και το αποτέλεσμα ήταν 136. την Παρασκευή ήταν 628 και σήμερα πήγα πριν λίγο και έδωσα αίμα οπότε κατά τις 1 θα ξέρω πως πάμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γνωριζετε κανενα καλο κεντρο εξωσωματικης στην θεσ/νικη . Ειμαι απο δραμα καναμε 2 αποτυχημενες σε κεντρο στην θρακη κ τωρα ψαχνουμε για αλου.

 

Καλησπέρα,στην ιδια φαση ειμαι κ εγω...εγω ειμαι αναμεσα σε embryolab και newlife....και τα δυο θεωροθνται πολυ καλα κεντρα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσι, εγω εκανα Θεσσαλονικη στο embryolab με εξωτερικο συνεργατη τον κ.Σαραφη Βασιλη και πετυχα με τη πρωτη προσπαθεια!!! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη με την γενικοτερη προσέγγιση του (εκανε και δουλεια ψυχολογου σε καποιες φασεις γιατι ειμαι πολυ αγχωτικός ανθρωπος) κοστος 3000Ε Ηταν το δευτερο κεντρο που πηγα ,στο πρωτο που ηταν δημοσιο(πηγα γιατι ειμαι ανεργη) το σκυλομετανιωσα !!!

 

Γεια σου αστα!!ειμαι αναμεσα σε embryolab και newlifr...επιτροπη εχω στις 15 Ιουνιου,οποτε αρχες Ιουλιου ξεκιναω τη διαδικασια....ειμαι 29 χρ και το προβλημα μας ειναξ οι κλειστες σαλπιγγες.Αμη,fsh,σπερμα,μητρα κλπ ολα ειναι πολυ καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...