Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βάφτιση στην Αθήνα στο Κέντρο (Θησείο, Πλάκα κλπ)


paolomag

Recommended Posts

Κοιτα και στην χειροτερη περιπτωση που μπορει να μην τα παρουμε αν οντως εχει αλλαξει κατι δεν το μετανιωνω γιατι ηταν ολα υπεροχα και το προσωπικο της εκκλησιας ηταν πολυ εξυπηρετικο και μου ελυσε πολλα προβληματα. Ηταν πολυ φιλοτιμοι!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγω χειμωνα την ειχα δει και δεν ηταν περιποιημενος ο κηπος αλλα την ανοιξη ηταν πολυ προσεγμενος γιατι κανανε συνεχεια βαφτισια και τα φυτα ηταν ολανθιστα.

 

Οτι και να επιλεξεις σου ευχομαι να κανετε μια τελεια βαφτιση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν πήγαμε στο μερόπειο πάρα πολύ ωραία η εκκλησία αλλά θα είμαστε γύρω στα 150 με 160 άτομα και με ανησυχεί αν θα χωράμε στον κήπο...ασχετο με το θέμα ξωτικά marcopolo πρέπει να ήταν τέλεια... και πήγαμε και αγία μαρίνα θησείο εντυπωσιακή η σπηλιά πολύ συμπαθητικός ο παπάς...θα πάμε και άγιο νικόλαο ρηγγίλης μέσα στην εβδομάδα και θα αποφασίσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Για 160 ατομα ειναι δυσκολο εκτος κιαν δεν βαλεις πολλες ροτοντες αλλα μονο δυο τρεις για να ακουμπουν οι καλεσμενοι τα ποτα και τα πιατα και επιλεξεις φαγητα ευκολα στο ορθιο.

 

Για να κατσουν ολοι δυσκολο μου φαινεται σε αυτο τον χωρο. Ειχα μιλησει με το κετερινγκ και μου ειχαν πει οτι πολλοι που εχουν περισσοτερο κοσμο επιλεγουν τον ορθιο μπουφε με λιγα τραπεζια.

 

Σαν χωρος την ανοιξη σου υπογραφω οτι ειναι τελεια!!!!!! Ο ιδιος ο χωρος με ενεπνευσε εμενα για τα ξωτικα. Εχει κατι παραμυθενιο αυτος ο κηπακος κατω απο την Ακροπολη. Αφου ολοι οι καλεσμενοι μου ελεγαν που το ξετρυπωσα αυτο το τοσο ιδιαιτερο μερος.

Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας επιλεγει αναλογα με το πως το φανταζεται, αν θελεις να χορεψεις δεν ειναι το καταλληλο μερος.

 

Εγω ηθελα να μαζευτουμε παρεακι φιλοι να πιουμε τα ποτακια μας να φαμε και να πουμε καμια κουβεντα γιατι με την καθημερινη πιεση χανεσαι πια με τους φιλους η γνωστους. Απαλη μουσικη επαιζε αλλα οχι για χορο.

 

Αν θελεις κατι σε πιο παρτυ αυτο το μερος δεν κανει και πολυ. Ειναι πιο ατμοσφαιρικο μερος παρα ψυχαγωγικο. Ετσι μου εβγαλε εμενα τουλαχιστον σαν αισθηση το συγκεκριμενο περιβαλλον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Marco Polo υπεροχη δουλεια εκανες,οι μπουμπουνιερες ηταν απιστευτες,ιδιαιτερες και περα απ'τα καθιερωμενα!

 

Αρχιζω και ψαχνομαι και εγω απο τωρα γιατι θα βαφτισω εγω τον ανηψιο μου...

Αληθεια,αναλαμβανεις βαφτισεις;

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Πώς λέγεται η εκκλησία κάτω από την Ακρόπολη βρε κορίτσια; Δε θυμάμαι........

Πάντως είχα πάει σε γάμο σε αυτή και ήταν υπέροχα! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πώς λέγεται η εκκλησία κάτω από την Ακρόπολη βρε κορίτσια; Δε θυμάμαι........

Πάντως είχα πάει σε γάμο σε αυτή και ήταν υπέροχα! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

 

εννοεις την αγια σοφια η τον λουμπαρδιαρη;εγω στο λουμπαρδιαρη εκανα γαμο κ βαφτιση κ μου αρεσε πολυ

Link to comment
Share on other sites

εννοεις την αγια σοφια η τον λουμπαρδιαρη;εγω στο λουμπαρδιαρη εκανα γαμο κ βαφτιση κ μου αρεσε πολυ

Έχω την εντύπωση ήταν ένας Άγιος κάτι......

Όχι όχι Αγία Σοφία... (νομίζω δηλαδή....:roll:). Πάντως ήταν πάνω από την Ακρόπολη και πολύυυυυυ κοντα στο Θησείο!:D

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγια Σοφια Ακροπολεως λεγεται. Βικουλα με το καλο να γινεις νονα και εγω εδω ειμαι οτι θες. Δεν ειναι η δουλεια μου αυτη αλλα εχω μερακι πολυ και παθιαζομαι με τετοια ομορφα γεγονοτα.

Link to comment
Share on other sites

Οι μπομπονιερες φαινοντουσαν εξαιρετικα ακριβες αλλα δεν ηταν ηταν νορμαλ. Και ολοι στο τραπεζι νομιζαν οτι τα εκανε διακοσμητης ολα στον κηπο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ήταν ένας Άγιος κάτι......

Όχι όχι Αγία Σοφία... (νομίζω δηλαδή....:roll:). Πάντως ήταν πάνω από την Ακρόπολη και πολύυυυυυ κοντα στο Θησείο!:D

 

αγιος δημητριος λουμπαρδιαρης;;

Link to comment
Share on other sites

Αγια Σοφια Ακροπολεως λεγεται. Βικουλα με το καλο να γινεις νονα και εγω εδω ειμαι οτι θες. Δεν ειναι η δουλεια μου αυτη αλλα εχω μερακι πολυ και παθιαζομαι με τετοια ομορφα γεγονοτα.

 

Το κατάλαβα ότι δεν ασχολείσαι επαγγελματικά με αυτό,απλά ρώτησα μήπως και είχες την όρεξη αλλά και τον χρόνο να με βοηθήσεις με την βάφτιση του μικρού μου πρίγκιπα όταν έρθει με το καλό....

Θα επικοινωνήσω όταν έρθει η ώρα.... :)

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...