Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ


Recommended Posts

nice, είχαμε μιλήσει και παλιότερα κάποια στιγμή...

 

Πολλά συγχαρητήρια!!!! πολύ χάρηκα με τα νέα σου!! εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κι με ένα ή δύο γερά μωρά στην αγκαλιά σου!

 

Φιλιά:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 275
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

nice, είχαμε μιλήσει και παλιότερα κάποια στιγμή...

 

Πολλά συγχαρητήρια!!!! πολύ χάρηκα με τα νέα σου!! εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κι με ένα ή δύο γερά μωρά στην αγκαλιά σου!

 

Φιλιά:)[/quote

 

Ευχαριστώ καλή μου... κ γω για σένα εύχομαι τα καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

Λόγω ήδη επιτυχούς εγκυμοσύνης, χαρίζονται σε όποιον έχει ανάγκη φάρμακα εξωσωματικής για τουλάχιστον μια προσπάθεια.... Όποιος θέλει ας μου στείλει π.μ. Ημερομηνία λήξης για μέρος αυτών Σεπτέμβριος 2014. Επειδή είμαι θρακιώτισσα θα ήθελα να τα πάρει κάποιος από τα μέρη μας....

 

Καλησπέρα και συγχαρητήρια γλυκεια μου για την εγκυμοσύνη σου! Ακολουθήσεις εξωςωματικη στο πανεπιστημιακό της Αλεξανδρούπολης και τα καταφέρατε? η τα καταφέρατε φυσιολογικά? να περνούμε κουράγιο κ μεις που ετοιμαζόμαστε για εξωςωματικη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

γεια σας ειμαι καινουρια στο φορουμ... ειμαι 29 με πολυκυστηκες και μετα απο 3χρόνια προσπαθειων και 5 μηνες κλομιφαινη τπτ :confused:

πλέον σκεφτομαι να ξεκινησω στην αλεξανδρουπολη σπερματενχυσης και αν παλι δεν γινει τπτ εξωσωματικη! θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας αν ειναι καλυτερο να κανω κατευθειαν εξωσωματικη... εχει μεινει καμια εγκυοσ με σπερματενχυση ή θα ταλαιπωρηθω τζαμπα (ψυχολογικα παντα);

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

α επισης να ρωτησω αν καμια εχει περασει απο επιτροπη τελευταια να μου πει ποσο καιρο εκανε να κλεισει ραντεβου ...και ποσο καιρο να παρει σειρα για εξωσωματικη ( παντα για αλεξανδρουπολη)

α και επισης αν περασεις την επιτροπη μπορεισ να πας σε οποιδηποτε δημοσιο κεντρο εξωσωματικησ; σε περιπτωσει δλδ που σε καθυστερουνε... αυτα

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ.ΜΕΝΩ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 11 ΦΕΒΡ.ΕΧΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΕΣ.ΑΠΛΩΣ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ?ΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟ (ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟ) ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΤΗΝ 1Η ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΘΕΣΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

γεια σας και απο μένα! προσπαθούμε με τον σύζυγο κοντά στα δυο χρόνια αλλα τίποτα...άρχισα να σκέφτομαι και γω για εξωσωματική γιατι νομίζω οτι δεν αντέχω άλλες απογοητεύσεις. αν εχει κάποιος πληροφορίες για το πως γίνονται τωρα τα πράγματα θα τις εκτιμούσα παρά πολυ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Καλησπέρα έχουμε και εμείς ένα θέματακι με τον άντρα μου και δυστυχώς δεν γίνετε με φυσιολογικό τρόπο και οι γιατροί μας είπαν για εξωσωματικη ενδιαφέρομαι να κάνω Αλεξανδρούπολη ψάχνω για ένα τηλέφωνο και με ποιον απευθύνομαι αν ξέρετε και εσείς φυσικά? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κορίτσια καλησπέρα πηγα στο Πανεπιστήμιακο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης προχωράμε σιγά σιγά για την διαδικασία της εξωσωματικής σήμερα έκανα την σαλπιγγογραφια όλα κακά πηγαν πόνεσε λίγο αλλά οκ και τα αποτελέσματα σήμερα είναι 6 μέρα περιόδου δεν ήξερα ποτε πρεπει να γίνουν οι ορμονικές εξετάσεις τώρα πρεπει να περιμενω το  άλλον μήνα? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  •  
  • Κορίτσια καλησπέρα με τον άντρα μου προσπαθούμε  για μωράκι εδώ και 2χρονια αλλά το μωράκι δεν έρχεται .καναμε όλες της εξετάσεις εγώ ήξερα πως εχω Πολυκυστικες ο άντρας μου έκανε 2 Σπερματογρματαδεν δεν βγηκαν πολυ καλές έχουμε προβλημα με  την ποσοτητα και την ταχύτητα εκεί οφείλετε..Αποφασίσαμε για εξωσωματική στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης  κλείσαμε ραντεβου με την κυρία κουτλάκι κάναμε όλες τις εξετάσεις που μας ζήτησαν και τώρα λόγο Κορωναίου πάγωσαν όλααααα!!! Και είμαι να σκασωω δεν μπορώ άλλο αναμονή
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
On 4/4/2020 at 7:07 ΜΜ, Gchristina είπε:
  •  
  • Κορίτσια καλησπέρα με τον άντρα μου προσπαθούμε  για μωράκι εδώ και 2χρονια αλλά το μωράκι δεν έρχεται .καναμε όλες της εξετάσεις εγώ ήξερα πως εχω Πολυκυστικες ο άντρας μου έκανε 2 Σπερματογρματαδεν δεν βγηκαν πολυ καλές έχουμε προβλημα με  την ποσοτητα και την ταχύτητα εκεί οφείλετε..Αποφασίσαμε για εξωσωματική στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης  κλείσαμε ραντεβου με την κυρία κουτλάκι κάναμε όλες τις εξετάσεις που μας ζήτησαν και τώρα λόγο Κορωναίου πάγωσαν όλααααα!!! Και είμαι να σκασωω δεν μπορώ άλλο αναμονή

Καλησπέρα εύχομαι καλή επιτυχία αρχικά, θα ήθελα να ρωτήσω τι εξετάσεις πρέπει να γίνουν και ποια η διαδικασία, αν έχει αναμονή το νοσοκομείο, γιατί σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 4/4/2020 at 7:07 ΜΜ, Gchristina είπε:
  •  
  • Κορίτσια καλησπέρα με τον άντρα μου προσπαθούμε  για μωράκι εδώ και 2χρονια αλλά το μωράκι δεν έρχεται .καναμε όλες της εξετάσεις εγώ ήξερα πως εχω Πολυκυστικες ο άντρας μου έκανε 2 Σπερματογρματαδεν δεν βγηκαν πολυ καλές έχουμε προβλημα με  την ποσοτητα και την ταχύτητα εκεί οφείλετε..Αποφασίσαμε για εξωσωματική στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης  κλείσαμε ραντεβου με την κυρία κουτλάκι κάναμε όλες τις εξετάσεις που μας ζήτησαν και τώρα λόγο Κορωναίου πάγωσαν όλααααα!!! Και είμαι να σκασωω δεν μπορώ άλλο αναμονή

Καλησπέρα! Ξεκίνησαν τελικά οι εξωσωματικες στο νοσοκομείο;; εγώ σκέψου πως είχα αρχίσει ήδη εκεί κ πάγωσαν όλα κ έτσι συνέχισα ιδιωτικα στην κλινική που υπάρχει στον Απαλό.. Δυστυχώς όμως πήραμε αρνητικό αποτέλεσμα! 

On 10/5/2020 at 5:01 ΜΜ, ΓΕΩΡΓΙΑ32 είπε:

Καλησπέρα εύχομαι καλή επιτυχία αρχικά, θα ήθελα να ρωτήσω τι εξετάσεις πρέπει να γίνουν και ποια η διαδικασία, αν έχει αναμονή το νοσοκομείο, γιατί σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού ευχαριστώ πολύ

Καλησπέρα! Αν πάρεις ένα τηλ θα σου κλείσουν σχετικά άμεσα ραντεβού.. Πχ σε 2 βδομάδες.. Οι εξετάσεις είναι οι ορμονικές που κάνεις κατά τη διερεύνηση της υπογονιμοτητας.. Ανάλογα με την περίπτωση θα σε κατευθύνουν αυτοί.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..κ εγώ ήθελα να ξεκινήσω εξωσωματική στην Αλεξανδρούπολη,ξεκίνησαν τελικά; εχω ακούσει ότι σε όλες δινουν το ίδιο προτοκολλο, φοβήθηκα..ξέρετε τίποτα γι'αυτό; 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 26/5/2020 at 5:02 ΠΜ, Tillandsia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..κ εγώ ήθελα να ξεκινήσω εξωσωματική στην Αλεξανδρούπολη,ξεκίνησαν τελικά; εχω ακούσει ότι σε όλες δινουν το ίδιο προτοκολλο, φοβήθηκα..ξέρετε τίποτα γι'αυτό; 

Νομίζω πως ξεκίνησαν.. Πήρες κπ τηλ; όχι.. Δε δίνουν σε όλες το ίδιο πρωτόκολλο αλλά δν είναι κ ιδιαιτέρα εξατομικευμενο.. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/6/2020 at 4:07 ΜΜ, Αγγελινα8585 είπε:

Νομίζω πως ξεκίνησαν.. Πήρες κπ τηλ; όχι.. Δε δίνουν σε όλες το ίδιο πρωτόκολλο αλλά δν είναι κ ιδιαιτέρα εξατομικευμενο.. 

Σ'ευχαριστώ..αλλά θα κάνω σε ιδιωτικό..δεν μπορώ να περιμένω άλλο..θα χρειαστώ 2 κουτιά gonal f 900 θα τα αγοράσω τι να κάνω:( κρίμα για λεφτά αλλά δεν αντέχω αλλο..περιμένω περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 16/6/2020 at 1:58 ΠΜ, Tillandsia είπε:

Σ'ευχαριστώ..αλλά θα κάνω σε ιδιωτικό..δεν μπορώ να περιμένω άλλο..θα χρειαστώ 2 κουτιά gonal f 900 θα τα αγοράσω τι να κάνω:( κρίμα για λεφτά αλλά δεν αντέχω αλλο..περιμένω περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις...

Με το καλό κορίτσι μου! Δν ήθελες να περιμένεις για την επιτροπή; Αλεξανδρούπολη θα συνεχίσεις ιδιωτικά αν επιτρέπεται; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 2/7/2020 at 2:05 ΜΜ, Rose4 είπε:

Καλημέρα σ όλες!! 

Έχω κλείσει ραντεβού με την κ. Κουτλακη για πρώτη φορά για εξωσωματική; εμπειρίες; 

Εχει κάνει καμία εξωσωματική μικρογονιμοποιηση; 

Καλησπέρα! Εγώ ξεκίνησα εξωσωματικη στο νοσοκομείο τον Μάρτιο αλλά δυστυχώς πάγωσαν όλα κ με σταμάτησαν.. Ετσι συνέχισα στον Νικολετο (ιδιωτική κλινική στην Αλεξανδρούπολη) αλλά δν πέτυχε.. Μικρογονιμοποιηση κάναμε.. Τωρα θα ξαναπάω στο νοσοκομείο αλλά είναι ακόμα παγωμένες οι εξωσωματικες απ ότι ξέρω.. Απο Σεπτεμβριο μου είπαν δλδ.. Θα είναι η πρώτη σου;; μιλήσατε τελικά με την κουτλακη; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα 

On 7/7/2020 at 7:04 ΜΜ, Αγγελινα8585 είπε:

Καλησπέρα! Εγώ ξεκίνησα εξωσωματικη στο νοσοκομείο τον Μάρτιο αλλά δυστυχώς πάγωσαν όλα κ με σταμάτησαν.. Ετσι συνέχισα στον Νικολετο (ιδιωτική κλινική στην Αλεξανδρούπολη) αλλά δν πέτυχε.. Μικρογονιμοποιηση κάναμε.. Τωρα θα ξαναπάω στο νοσοκομείο αλλά είναι ακόμα παγωμένες οι εξωσωματικες απ ότι ξέρω.. Απο Σεπτεμβριο μου είπαν δλδ.. Θα είναι η πρώτη σου;; μιλήσατε τελικά με την κουτλακη; 

Καλημέρα!!! Έχω κλείσει ραντεβού για τις 27/7. Δεν ξέρω πως λειτουργούν στο νοσοκομείο. Θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνω. Με τον Νικολέτα έμεινες ικανοποιημένη; Πριν τον κορωνοιο πόσο περίπου ήταν ο χρόνος αναμονής; 

Αν επιτρέπεται πόσο σου κόστισε η μικρογονιμοποιηση στην ιδιωτική κλινική; 

Link to comment
Share on other sites

On 18/6/2020 at 3:48 ΠΜ, Αγγελινα8585 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Δν ήθελες να περιμένεις για την επιτροπή; Αλεξανδρούπολη θα συνεχίσεις ιδιωτικά αν επιτρέπεται; 

Σε ιδιωτικό πήγα Θεσσαλονίκη πλήρωσα κ τα φάρμακα..4 γονιμοποιηθηκαν 2 βάλαμε ήταν θετική αλλά έφυγαν μάλλον βιοχημική ήταν..30 του μηνός έχω επιτροπή στην Αλεξανδρούπολη..2 έχω στην κατάψυξη αλλά θέλω να περάσω κ επιτροπή για να έχω τα φάρμακα να μην ξαναταλαιπορηθω για τα φάρμακα κ αυτά είναι σε ελληψη δύσκολο τα βρήκα..πως είναι ιδιωτικό στην Αλεξανδρούπολη;

Link to comment
Share on other sites

On 17/7/2020 at 5:55 ΜΜ, Tillandsia είπε:

Σε ιδιωτικό πήγα Θεσσαλονίκη πλήρωσα κ τα φάρμακα..4 γονιμοποιηθηκαν 2 βάλαμε ήταν θετική αλλά έφυγαν μάλλον βιοχημική ήταν..30 του μηνός έχω επιτροπή στην Αλεξανδρούπολη..2 έχω στην κατάψυξη αλλά θέλω να περάσω κ επιτροπή για να έχω τα φάρμακα να μην ξαναταλαιπορηθω για τα φάρμακα κ αυτά είναι σε ελληψη δύσκολο τα βρήκα..πως είναι ιδιωτικό στην Αλεξανδρούπολη;

Μα αν έχεις στην κατάψυξη, δε θα χρειαστεί να ξαναπάρεις φάρμακα.. Σε ποιο κέντρο πηγές στη Θεσσαλονίκη; εμεινες ευχαριστημενη; Εγώ Ούτε μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημενη, αλλά ούτε κ δυσαρεστημένη.. Αν είχα θετικό αποτέλεσμα μάλλον θα ήμουν πιο ενθαρρυντική.. Έχει παντως κοσμο.. Κ ξέρω κοπέλες που πέτυχαν αλλά κ που απέτυχαν.. Οπότε όλα είναι σχετικά.. Εσύ απέρριψες για συγκεκριμένους λόγους το ιδιωτικό στην Αλεξανδρούπολη; 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 22/7/2020 at 6:00 ΜΜ, Αγγελινα8585 είπε:

Μα αν έχεις στην κατάψυξη, δε θα χρειαστεί να ξαναπάρεις φάρμακα.. Σε ποιο κέντρο πηγές στη Θεσσαλονίκη; εμεινες ευχαριστημενη; Εγώ Ούτε μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημενη, αλλά ούτε κ δυσαρεστημένη.. Αν είχα θετικό αποτέλεσμα μάλλον θα ήμουν πιο ενθαρρυντική.. Έχει παντως κοσμο.. Κ ξέρω κοπέλες που πέτυχαν αλλά κ που απέτυχαν.. Οπότε όλα είναι σχετικά.. Εσύ απέρριψες για συγκεκριμένους λόγους το ιδιωτικό στην Αλεξανδρούπολη; 

Στο embryoclinic είμαι με τον Τσάκο Ηλία..είμαι ευχαριστημένη επειδή εχω θυροειδή κ χάσιμοτο..έχω χαμηλή ΑΜΗ αλλά πάλι με τη πρώτη κ με χαμηλής δοσης φαρμάκων έκανα 4 άριστα ωάρια..τώρα για έμβρυομεταφορά μπορεί να χρειαστεί να πάρω κορτιζόνη επειδή τα αντισώματα μου είναι ανεβασμένα..πέρασα κ επιτροπή αν θα ξαναχρειαστω φάρμακα να έχω στο χέρι μου βλέπεις την κατάσταση με κρονοιο...στην περίπτωση μου ο γυναικολόγος μου πρότεινε 2 κέντρα embryoclinic k embryolab..για εμβριολογους κ για ορμονικά προβλήματα που έχω εγώ είναι πιο ειδικευμένοι αυτοί οι κλινικοί..για να δούμε πως θα προχωρήσω...

Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2020 at 10:59 ΜΜ, Tillandsia είπε:

Στο embryoclinic είμαι με τον Τσάκο Ηλία..είμαι ευχαριστημένη επειδή εχω θυροειδή κ χάσιμοτο..έχω χαμηλή ΑΜΗ αλλά πάλι με τη πρώτη κ με χαμηλής δοσης φαρμάκων έκανα 4 άριστα ωάρια..τώρα για έμβρυομεταφορά μπορεί να χρειαστεί να πάρω κορτιζόνη επειδή τα αντισώματα μου είναι ανεβασμένα..πέρασα κ επιτροπή αν θα ξαναχρειαστω φάρμακα να έχω στο χέρι μου βλέπεις την κατάσταση με κρονοιο...στην περίπτωση μου ο γυναικολόγος μου πρότεινε 2 κέντρα embryoclinic k embryolab..για εμβριολογους κ για ορμονικά προβλήματα που έχω εγώ είναι πιο ειδικευμένοι αυτοί οι κλινικοί..για να δούμε πως θα προχωρήσω...

Τι amh έχεις αν επιτρέπεται; επιπλέον εξετάσεις έχεις κάνει; πχ θρομβοφιλιας κτλ; ξερεις να μου προτείνεις κανέναν καλό γυναικολόγο στην Αλεξανδρούπολη; 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, εκλεισα ραντεβού για τις 31/8. Πολύ σύντομα, εξεπλάγην, δεν το περίμενα. Μου έιπαν να φέρω ό, τι εξετάσεις μπορώ, οπότε οι επόμενες μέρες έχουν τρέξιμο με γυναικολόγους κτλ. Επίσης μου είπαν να είναι μαζί και ο σύζυγος για σπερμοδιάγραμμα μάλλον, αλλά μπορεί να το κάνω κι εδώ. 

Ήταν ευγενιοί και οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. 

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

On 20/8/2020 at 4:01 ΜΜ, jellyfishch είπε:

καλημέρα, εκλεισα ραντεβού για τις 31/8. Πολύ σύντομα, εξεπλάγην, δεν το περίμενα. Μου έιπαν να φέρω ό, τι εξετάσεις μπορώ, οπότε οι επόμενες μέρες έχουν τρέξιμο με γυναικολόγους κτλ. Επίσης μου είπαν να είναι μαζί και ο σύζυγος για σπερμοδιάγραμμα μάλλον, αλλά μπορεί να το κάνω κι εδώ. 

Ήταν ευγενιοί και οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. 

Καλησπέρα, αναφέρεσαι στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης;; για εξωσωματική; 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...