Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 364
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol::lol::lol::lol:

 

γελάς arma μου ε;;;

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

εντάξει όλα κι εγώ...

 

Οι πόνοι ήταν μάλλον από την ορθοστασία και την πίεση προς τα κάτω.

Κι εγώ είχα συσπάσεις, αλλά νορμαλ πράγματα.

 

Σήμερα τεντώθηκε τόσο πολύ που πετάχτηκε η κοιλιά μου κάτω από το στήθος, 10 εκατοστά έξω.. όλο το πόδι κόντεψε να βγει έξω!!! Μέχρι να πάρω τη μηχανή να τραβήξω βιντεάκι το είχε μαζέψει πάλι! σίγουρα το κάνει επίτηδες!!! Από τώρα μου κάνει κόνξες!!! :lol:

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

 

γελάς arma μου ε;;;

 

Γελάω, μου φαίνεται πολύ αστείο και αυτό που έγραψε το βαζελάκι που εδώ που τα λέμε δεν έχει κι άδικο, κι απ'την άλλη με αυτά που σου λέει ο γιατρός σου... Θα φοβάται ο άνθρωπος μη και δεν προλάβει να σε βάλει στο κρεβάτι να γεννήσεις :lol::lol::lol:

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟΣ Ο ΕΝΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΙΩΝΕΣ!!!

 

:D ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΑΝ 9 ΜΗΝΕΣ, ΤΟΣΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΝΙΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ... :lol:

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπήκα στον μήνα μουυυυυυυυυυυυυυυυ...γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

μπήκα στον μήνα μουυυυυυυυυυυυυυυυ...γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol:

 

Μπράβο σαρδελάκι μου! Με το καλό! :):)

 

Σ΄ευχαριστώ κούκλα μου και εσένα σου εύχομαι ό,τι καλύτερο...με το καλό να αγκαλιάσεις το μωράκι σου.

Κι απ΄την χαρά μου που μπήκα στον μήνα μου τσακίζω το παστίτσιο που έφτιαξα και μία τέλεια χωριάτικη :lol::cool::D:):P:oops:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:twisted: Κι εγώ θέλω!

 

Θα σου στείλω κούκλα μου...εγώ σταμάτησα...ε, ρε αυτό το παιδί να μην με αφήνει να φάω όσο θέλω :?

αναγούλα πάλι...μπλιάχ! :(:(

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

sardelaki μου άντε,ήρθες και εσύ στο club του 9ου!!! Με το καλό!!!

mam to be λίγο ακόμη έμεινε και σε σένα...κοντεύεις!

 

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κι είμαι μες την τρελλή χαρά...ανυπομονώ να πάρω αγκαλιά τον πρίγκηπά μου :lol:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ... κι εγώ.... σαν χθες είχα μπεί στο μήνα μου!!!!

αλλά δε βιαζόμουν να πάρω αγκαλιά τον πριγκιπά μου!! μελαγχολούσα που τελείωνε η περίοδος της εγκυμοσύνης μου!!

 

Άντε βρε κορίτσια... ξανά μανά, με το καλό σε όλες εύχομαι!

και για όσες είναι το πρώτο σας... να ξέρετε πως η γέννα είναι λίγες ώρες... τα καλύτερα έρχοντε και είναι για μιά ζωή!!! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ... κι εγώ.... σαν χθες είχα μπεί στο μήνα μου!!!!

αλλά δε βιαζόμουν να πάρω αγκαλιά τον πριγκιπά μου!! μελαγχολούσα που τελείωνε η περίοδος της εγκυμοσύνης μου!!

 

Άντε βρε κορίτσια... ξανά μανά, με το καλό σε όλες εύχομαι!

και για όσες είναι το πρώτο σας... να ξέρετε πως η γέννα είναι λίγες ώρες... τα καλύτερα έρχοντε και είναι για μιά ζωή!!! :D

 

Ναι θυμάμαι xrysalis μου είχαμε την ίδια ΠΗΤ :wink:

Εγώ δεν μελαγχολώ καθόλου που τελειώνει η εγκυμοσύνη...και γιατι πέρασα κάποιες δύσκολες καταστάσεις κι επειδή θέλω επιτέλους να αγκαλιάσω και να φιλήσω το μικρό μου αγγελούδι!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε sardelaki με το καλό βρε κοριστάκι μου.............. :wink:

 

ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...είμαι τόσο χαρούμενη!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό κουκλίτσα μου να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου :D:D:D:D

 

κι εσύ κι εσύ...ούτως ή άλλως ακολουθείς :wink::D:wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Θα έχουμε μπόλικες γέννες τώρα τον Ιούνιο :wink: τι καλά!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Θα έχουμε μπόλικες γέννες τώρα τον Ιούνιο :wink: τι καλά!

 

και κάποιες ίσως νωρίτεραααα...

 

και νωρίτερα βεβαίως βεβαίως...όλα τα μωράκια καλοδεχούμενα. Πώς είσαι εσύ Nikaki???

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

πως να είμαι, ασε...

με το παραμικρό πονάκι πετάγομαι πάνω και κοιτάω το ταβάνι και αναρωτιέμαι... να αρπάξω τη βαλίτσα? να πάρω το γιατρό? να αρχίσω να χρονομετρώ συσπάσεις? μέχρι να δω τι πρέπει να κάνω σταματάνε όλα, και βλέπω ότι δεν γεννάω τελικά... :lol:

 

ο δικός μου , μου λέει τις προάλλες που καθόμασταν στο μπαλκόνι: ρε νίκη βαριέμαι. δε γεννάς να περάσει η ώρα???

:lol::lol::lol: εκεί να δεις χαλαρότητα !

 

επίσης σκέφτηκα να ρίξω ένα ποτήρι νερό στα πόδια μου όταν δεν κοιτάει να του κάνω πλάκα, γιατί πολύ άνετος είναι, αλλά τελικά δεν το κάνω. :lol::lol::lol:

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

πως να είμαι, ασε...

με το παραμικρό πονάκι πετάγομαι πάνω και κοιτάω το ταβάνι και αναρωτιέμαι... να αρπάξω τη βαλίτσα? να πάρω το γιατρό? να αρχίσω να χρονομετρώ συσπάσεις? μέχρι να δω τι πρέπει να κάνω σταματάνε όλα, και βλέπω ότι δεν γεννάω τελικά... :lol:

 

ο δικός μου , μου λέει τις προάλλες που καθόμασταν στο μπαλκόνι: ρε νίκη βαριέμαι. δε γεννάς να περάσει η ώρα???

:lol::lol::lol: εκεί να δεις χαλαρότητα !

 

επίσης σκέφτηκα να ρίξω ένα ποτήρι νερό στα πόδια μου όταν δεν κοιτάει να του κάνω πλάκα, γιατί πολύ άνετος είναι, αλλά τελικά δεν το κάνω. :lol::lol::lol:

 

βρε κάντο να δούμε αν και μετά θα είναι τόσο άνετος :lol::lol::lol:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...