Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

BUGGY-BOARD πλατφόρμα για καρότσι για 2ο παιδι


Recommended Posts

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Δεν ξέρω αν έχει καμία σας το buggy-board της Lascal. Το είχα πάρει από το mothercare όταν γέννησα το 2ο παιδί μου. Είναι απίστευτα βολικό όταν έχεις 2 παιδιά. Το 1 κάθεται στο καρότσι και το άλλο σε αυτή την πλατφόρμα, από πίσω, όρθιο. Το προβλημα είναι πως μου έσπασε ένα εξαρτηματάκι.. Πήγα στο Mothercare και ζήτησα ανταλλακτικό. Μου είπαν πως δεν έχουν, και πρέπει να αγοράσω ολόκληρο το προϊόν. (Σημείωση: έχει 100 ευρώ!!!) Αν ξέρει κάποια μανούλα κάτι σχετικά, ας μου πει με ΠΜ παρακαλώ γιατί το χρειάζομαι και δεν δουλεύει και θεωρώ κοροϊδία να ξαναδώσω 100 ευρώ για ένα μικροεξαρτηματάκι που προφανώς δεν άντεξε (γιατί είναι σχεδόν καινούργιο το buggy-board).

 

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


http://www.lascal.se/web/bbm2_spare_parts.aspx δες σε αυτό το site που έχει τα εξαρτήματα χωριστά.

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...