Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παγκράτι Δάφνη Υμηττός Ηλιούπολη


Recommended Posts

Δεν μενω στο Βυρωνα αλλα δουλευει μια καλη μου φιλη στο Πρωτο σκαλί και πραγματικα ολα τα κοριτσια που δουλευουν εκει κανουν πολυ καλη δουλεια...εχουν και πολλες δραστηριοτητες...οτι μου πειτε μπορω να τη ρωτησω για το συγκεκριμενο σταθμο...

 

η φίλη σου είναι παιδαγωγός εκεί. δασκάλα ή βοηθός;

έχει "ονομα" ό σταθμός αυτός στον βύρωνα

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα

 

Από το προηγούμενό μου post έχω παει σε άλλους 10 (σύνολο 30 μέχρι στιγμής) στις γύρω περιοχές και πλέον κινούμαι προς τον παιδικό «ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ» στην Ηλιούπολη.

 

Γνωρίζει μήπως κάποιος/κάποια κάτι από ιδία πείρα?

 

Ευχαριστώ

Παναγιώτης

Link to comment
Share on other sites

παναγιώτη καλημέρα

 

τι έγινε και άλλαξες γνωμη από την "'Εκφραση" στα "Φιλαράκια";

πήγες τον είδες, και;;;;;

 

νομίζω ότι μπλέκεσαι βλέποντας όλο και περισσότερους παιδ. σταθμούς. δεν θα βρείς κάτι καλύτερο από το σπίτι σας! κατανοώ την ανησυχία σου, όλοι μας ανησυχούμε. προτείνω... να διαλέξεις αυτόν που είναι κοντα στο σπίτι σου. δεν υπάρχει λόγος να ταλαιπωρείται η μικρή με πηγαιν-έλα στο σχολικό. και άμα κάτι δεν σ' αρέσει, αλλάζεις... μπορεί τελικά να είναι το τυχερό σου!

 

σας περιμένω στη σχολή!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μενω στο Βυρωνα αλλα δουλευει μια καλη μου φιλη στο Πρωτο σκαλί και πραγματικα ολα τα κοριτσια που δουλευουν εκει κανουν πολυ καλη δουλεια...εχουν και πολλες δραστηριοτητες...οτι μου πειτε μπορω να τη ρωτησω για το συγκεκριμενο σταθμο...

 

η φίλη σου είναι παιδαγωγός εκεί. δασκάλα ή βοηθός;

έχει "ονομα" ό σταθμός αυτός στον βύρωνα

 

Ο σταθμος λεγετεΠρωτο Σκαλι και η φιλη μου ειναι δασκαλα...

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν μενω στο Βυρωνα αλλα δουλευει μια καλη μου φιλη στο Πρωτο σκαλί και πραγματικα ολα τα κοριτσια που δουλευουν εκει κανουν πολυ καλη δουλεια...εχουν και πολλες δραστηριοτητες...οτι μου πειτε μπορω να τη ρωτησω για το συγκεκριμενο σταθμο...

 

η φίλη σου είναι παιδαγωγός εκεί. δασκάλα ή βοηθός;

έχει "ονομα" ό σταθμός αυτός στον βύρωνα

 

Ο σταθμος λεγετεΠρωτο Σκαλι και η φιλη μου ειναι δασκαλα...

 

όταν λέω έχει όνομα, εννοώ ότι είναι γνωστός. ότι είναι καλός.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ

ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ..... ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ

ΚΑΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ.

 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 14 ΜΗΝΩΝ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 2 ΕΤΩΝ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ. ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ -ΒΙΛΥ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΜΑΣ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΚΕ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΟ Κ ΑΝ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ Κ ΓΙΑΤΙ???

 

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ "ΚΟΡΟΙΔΟ"???

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :P

 

ΣΑΣΑ

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν και "τα φιλαρακια" στην ηλιούπολη. δεν ξερω διεύθυνση, αλλά ένας μπαμπάς μετά από πολύυυυ ψάξιμο, κατέληξε εκεί.

ολοι οι σταθμοί της περιοχής μας, κοστιζουν γύρω στα 300-350?

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ ισμήνη. αν κ δεν ακουσα απο καποιον τα καλυτερα. ειναι κ εντελως προσωπικη επιλογη. θα παω να δω ομως μαγια - βιλυ, τομ τομ , παιδικα χαμογελα κ η γωνια μας κ θα ενημερωσω το φορουμ εδω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας,

είμαι νέα στην παρέα σας κι έχω μια κορούλα 2,5 ετών και ψάχνω κι εγώ για παιδικό σταθμό στην Ηλιούπολη - Αργυρούπολη. Δεν έχω καταλήξει ακόμα, αλλά έχω δεί όλους τους παραπάνω που αναφέρατε (εκτός από Μάγια & Μπίλυ) και οι καλύτεροι μου φάνηκαν η "Γωνιά μας" και "Τα φιλαράκια". εσείς τι γνώμη έχετε ??? Μήπως κάποιος στέλνει ήδη τα παιδιά του εκεί???

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ο γιός μου πηγαίνει στη "Γωνιά μας" από τον προηγούμενο Οκτώβριο και είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι. Η ιδιοκτήτρια είναι παιδοψυχολόγος και πέρα από τη θεωρητική της κατάρτιση και τη μεγάλη εμπειρία επιπλέον αγαπάει πολύ τα παιδιά. Όποιος θέλει περισσότερες λεπτομέρειες μπορεί να μου στείλει μήνυμα.

etCDp3.png hk8kp3.png

 

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΑΦΟΥ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ "ΜΑΓΙΑ-ΒΙΛΛΥ", "ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΜΑΣ" ΚΑΙ ΤΑ "ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ" ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΣΤΑ "ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ".

ΒΑΣΙΚΟ ΡΟΛΟ ΕΠΑΙΞΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΣΑΝΕ 2 ΜΑΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ, ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ Κ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ , ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΤΙΜΗ ( ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ 350 ΤΟ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΚΟ). ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΚΗΠΟ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΟΙ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΦΩΤΕΙΝΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ 15 ΑΤΟΜΑ ΜΑΞΙΜΟΥΜ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΤΟ ΜΑΓΙΑ ΒΙΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΕΚΕΙ, ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΕΥΡΩ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΤΟ ΜΗΝΑ, Κ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΝΙΚΟΣ. ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ Κ ΚΗΠΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΣΦΑΛΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΗΤΑΝ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ, ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΕΜΠΟΡΙΚΗ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥΣ(ΤΣΑΚ ΜΠΑΚ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ, ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΜΕΤΑ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ). ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΛΕΞΕΙ. ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ, ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ , ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ.

Η ΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ, ΘΥΜΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ, Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΟΙ ΧΩΡΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟΙ, ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ ΩΣ 12 ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΟ ΚΗΠΟ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ( ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΑΘΟΤΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΕΣ). ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ, ΕΥΚΟΛΟ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑ, ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΦΑΓΗΤΟ( ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ) Κ ΩΣ Κ ΤΟΥΤΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΚΡΙΒΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 370 ΤΟ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΚΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑΝ.

ΤΑ "ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ" ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΤΙΣ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ , ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΚΤΙΡΙΟ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΗΠΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΗΠΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ DVD ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ, Ο ΚΥΡΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ, Η ΚΥΡΙΑ Η ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ, ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ 30 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΝΙΜΟ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.

 

ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ . ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕ 4-5 Κ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ, Η ΤΙΜΗ, ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ , ΟΙ ΧΩΡΟΙ , ΟΙ ΠΑΡΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΘΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς στα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ καταλήξαμε για τους ίδιους λόγους που περιγραφεις κι εσύ. Και επειδή η κόρη μου θα είναι 2,5 το Σεπτέμβρη, νομίζω ότι θα είναι συμμαθήτριες με τη δική σου ΣΑΣΑ !!!!

Ελπίζω να τα πούμε κι από κοντά !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια μυρτω ναι οι κορες μας θα ειναι μαζι μιας κ ειναι γεννημενες το 2007.

 

θα τα πουμε κ απο κοντα. εγω θα την ξεκινησω για λιγες ωρες απο τον Ιουλη για να μπαινει στο πνευμα κ μετα απο Σεπτεμβρη παλι.

 

Καλο καλοκαιρι!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΠΡΟΣ ΣΑΣΑ & ΜΥΡΤΩ

-----------------------------

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΕΤΕ!!! ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ "ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ" ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ. Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΤΟ 2006.

 

ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ Ο ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΑ Η ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ.

 

ΕΣΕΙΣ? ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ?

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

εμείς σκεφτόμαστε να ξεκινήσουμε τέλη Αυγούστου σιγά σιγά γιατί είπαμε ότι αν ξεκινήσουμε τώρα ίσως είναι διπλή η προσπάθεια της ένταξης. Εμείς ήμαστε γεννημένοι του 2007.

Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω από κοντά.

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
ευχαριστω πολυ για την απαντηση μυρτο μου αλλΑ ΔΕΝ ειναι λιγο μακρια η ηλιουπολη για εκτακτα?ειναι καλος αυτος ο γιατρος?ερχεται στα σπιτια?

 

Είναι πολύ καλός, αλλά επειδή έχει τρελή δουλειά δεν πάει στα σπίτια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...