Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χριστουγεννιάτικη συνάντηση Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

την τεταρτη εχει ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ

τα μεσα μαζικης μεταφορας θα κυκλοφορησουν μονο για να κατεβασουν τους πολίτες στις πορειες

 

Κατάλαβα....

Την κάτσαμε την βάρκα....

Άκυρο για μένα....(κρίμα marag):|

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά δε βλέπω και πολλή συμμετοχή! Θα πάτε τελικά;;; Και είναι σίγουρο ότι δεν ακυρώνεται λόγω της γενικής απεργίας έτσι; Μην έρθω και τσάμπα δηλαδή!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που γίνεται τέτοια μέρα και τόσο μακριά. Εγώ προσωπικά δεν διακινδυνεύω να βρεθώ κανένα 2ωρο στους δρόμους με το παιδί στο αυτοκίνητο μέχρι να φτάσω από την Αγία Παρασκευή στον Πειραιά.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια δυστυχώς απο μενα άκυρο:(:(:( Επειδή το τελευταίο διάστημα είμαι εκτός τόπου και χρόνου, δεν είχα αντιληφθεί οτι είναι του Αγ.Ελευθερίου στις 15 και έχουμε να πάμε σε γιορτή που δεν μπορούμε να αποφύγουμε....

Ελπίζω να περάσετε καλά και να σας γνωρίσω απο κοντά σε κάποια άλλη συγκέντρωση.

Εχω το πιο γλυκό κουνελάκι

It7lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από τον παιδότοπο Childrens Playland! Πήγαμε την συνεισφορά μας και εμείς επειδή θα είμαστε εκτός ΑΘηνών και δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε.

Έχω να πω οτι ο παιδότοπος είναι ΥΠΕΡΟΧΟΣ!

ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ πολύ-πολύ ευχάριστος και μου έκανε τρομερή εντύπωση οτι μύριζε πάρα πολύ ωραία!!!

Η Άρτεμις η ιδιοκτήτρια είναι μια πολύ πρόσχαρη κοπέλα! Σίγουρα θα τον επισκεφθούμε με την πρώτη ευκαιρία!

Καλά να περάσετε αύριο!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εκεί θα είμαστε.

Είχαμε ξανακάνει συνάντηση θυμάμαι παλιά εκεί και ναι είναι ωραία...Θα τα πουμε -πρώτα ο Θεος- το απογευματάκι...Ειχαμε περάσει απίθανα τοτε...

Φιλιάααααααααααα

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια για όσες έρθουν και χρησιμοποιήσουν το λεωφορείο 904, η κοντινότερη στάση στον παιδότοπο είναι η στάση Λιμανάκια, όπως μου είπαν στις πληροφορίες του 185 που ρώτησα. Ενώ, η στάση Πειραϊκή που αναφέρει ο super moderetor & administrator είναι δύο στάσεις πριν τον παιδότοπο.

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω να δηλώσω πολύ χαρούμενη για την αποψινή συνάντηση στον παιδότοπο. Καταρχήν, να ευχαριστήσω τη Μαρία τη Στυλιανάκη για τη διοργάνωση αυτή, που είχε διπλό ή τριπλό σκοπό, δηλαδή να μαζευτεί υλική βοήθεια για φιλανθρωπικούς λόγους, να γνωριστούν οι μαμάδες που συμμετέχουν στο φόρουμ και τέλος, να ευχαριστηθούν παιχνίδι και κουκλοθέατρο τα παιδάκια τους. Χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα τη Μαρία από κοντά και έχω να πω ότι είναι πολύ γλυκός άνθρωπος.

 

Γνώρισα όμως και μερικές κοπέλες που ήρθαν απόψε, οι οποίες είναι επίσης γλυκύτατες και μου άρεσε πολύ η κουβεντούλα και η γνωριμία μαζί τους. Είχε ενδιαφέρον η συζήτησή μας, τόσο που, δεν ήθελα να φύγω, αλλά ελπίζω και σε επόμενη συνάντηση κάποια άλλη φορά.

 

Κορίτσια σας ευχαριστώ.

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites

Eviri εχεις πολυ γλυκεια αυρα σαν ανθρωπος και χαρηκα πολυ που σε γνωρισα και σενα και ολα τα κοριτσια!!!!! Πολυ ωραιος παιδοτοπος ζεστος και οικογενειακος μου φανηκε.

 

Ευχαριστουμε για την οργανωση ολους οσους συμμετειχαν και εχω να πω τα καλυτερα για την Κυρια Στυλιανακη. Γλυκεια τρυφερη με τα παιδια και πολυ ομορφη και καλοσυνατη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου όλους όσους διοργωνασαν αυτή τη συνάντηση , ήταν όλα μα όλα υπέροχα

Eviri και εγώ δεν ήθελα να φύγω , αλλά να σας πω κάτι να γελάσετε? Για μένα η συνάντηση συνεχίστηκε στον ύπνο μου!:lol:

Αλήθεια , είδα εσάς και κάποια άλλα κορίτσια!

MARIAEVA μέσα στα άλλα κορίτσια ήσουν και εσύ :P

Πολλά φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Είναι η μεγάλη σου επιθυμία για άλλη μια γερή δόση...εεεεε;;;;

Ναι καλό αλλά λίγο...Εννοώ πως πρέπει να γινει πιο συχνό φαινόμενο...

 

Τουλάχιστον γύρισα το κεφάλι μου προς τις σκάλες και ειδα πολλές σακουλες εκει να περιμένουν τα παιδάκια και χάρηκα πολύ.

 

Λοιπόν ....μην επαναπαυόμαστε...

Κάτι ειπε και η Μαρία η Στηλιανάκη για τα 5χρονα του parents...

Για να δούμε...εμεις ξερεις...animal party!!!!!!

Στο φτιάχνουμε εμείς το πάρτι σε χρονο d,t...:lol::lol::lol:

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω θελω να ευχαριστησω με τη σειρα μου την κ.Στυλιανακη η οποια οντως ειναι φοβερος ανθρωπος και κερδισε αμεσως τα παιδια. Δεν θα σταθω στο ποσο ωραια παρεσαμε οι μαμαδες αλλα στο γεγονος οτι ολα τα παιδια ευχαριστηθηκαν παιχνιδι , κατασκευες και το πολυ οργανωμενο κουκλοθεατρο. Περασανε τοσο καλα που κανενα δεν μας ενοχλησε απο το πιο μικρο μεχρι το πιο μεγαλο. Ο χωρος και το προσωπικο ηταν αψογοι. Δεν εχω λογια για το τοσο ομορφο απογευμα που περασαμε και εμεις και τα παιδια.

Μπραβο στη διοργανωση , μπραβο και στις μαμαδες που συμμετειχαν!!!!!!

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...