Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

υπάρχουν και κοπέλες που έχουν κάτω από 30 και παίρνουν και περισσότερο σίδηρο από ένα την ημέρα.

Yogini χαλαρά....μια χαρά είσαι με το 37,5 κι ελπίζω να μην σου πέσει...κάποια στιγμή βέβαια θα αρχίσεις και το σίδηρο ούτως ή αλλως!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας και απο μενα σε ολες τις μανουλες και εγκυους. ειμαι στην 29 εβδομαδα και ειχα και γω ζαλη και ο σιδηρος μου μετα απο εξεταση εδειξε 33.5. εκτος αφτου, εχω και διαρροια και ο ιατρος μου μου ειπε να αλλαξω το σιδηρο απο hemafer-fol που επαιρνα τωρα παιρνω gynotardyferon πρωι μεσημερι βραδυ. πειραζει που τα αλλαξα. ?μηπως επηρεασει το εμβρυο φοβαμαι. πειτε σας παρακαλω , καμια εχει αναλογη εμπειρια σαν τη δικια μου?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...