Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΩΣ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΤΟ NICK NAME ΣΑΣ?


joe

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 600
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ζουμερούλα ήθελα να γράψω το nickname μου, και ανάθεμα να ξέρω πως θα το διωρθώσω το δέυτερο r, τώρα :D

το ζουμερούλα προέκυψε γιατι γενικότερα δεν στερούμε των normal καμπυλών, και πολύ φοβάμαι πως σε λίγο καιρό με την εγκυμωσύνη θα γίνω για τα καλά αφρατούλα - ζουμερούλα...δεν πειράζει όμως χαλάλι!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Πολύ πολύ απλό, εγώ και ο άντρας της ζωής μου :D

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σε ολες....

ειμαι καινουργια στο forum και δεν ξερω που να απευθηνθω και εχω καποιες αποριες....συγγνωμη..

29/12 τελευταια περιοδος...

9/1 σπερματενχυση...

20/1 χοριακη με τιμη 75 (εγκυος) και...

23/1 χοριακη 0,1.....

μιλησα με τον γιατρο μου και το απογευμα θα παω για εξεταση.μεχρι το ραντεβου μου μπορει καποια σας παρακαλω να μου εξηγησει τι μπορει να ειναι αυτο?

ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα με λένε Ελένη και ο καλός μου με φωνάζει Ελενάκη είμαι 27 χρονών

αλλά επειδή το elenaki27 ήταν πιασμένο έβαλα και το d που είναι το πρώτο

γράμμα του επιθέτου μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εμενα δεν εχει καμια σχεση με το ονομα μου..Εγω το εβαλα λογω του οτι τον σεπτεμβρη περιμενω να αντικρυσω το αγγελικο προσωπακι του μωρου μου που θα γεννηθει στις 17 βαση πητ... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

εμεις παλι το πηραμε το ονομα απο την καλη μας την γιαγια ετσι μας φωναζει σπλιουφάκι και απο τι φαινεται του μπεμπη μας του αρεσει πολυ να το ακουει τρελενεται....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα!!!ειναι το ονομα μου καθως και το χαιδευτικο του αντρα μου που παρεπιμπτοντως σημερα κλεινουμε 9 χρονια!!:D:D:D η καλυτερη χρονια με την μπουμπου μας αγκαλιαααα!!!:D:D:D

miwt37f1iullcsq1.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...