Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΩΣ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΤΟ NICK NAME ΣΑΣ?


joe

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 600
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρε συ zana αν παρατηρήσεις οταν του μιλάω με γραφει συνέχεια ... γιατι ρε γμτ :-) :-) :-) κοουταρει αλλους , με προσπερνα ... γιατι ρε γμτ ;:-)

 

Δεν έχεις αρκετή "βαρύτητα" μέσα στο φόρουμ...........κοίτ εμένα....εγώ το καλοκαίρι έμαθα ότι εδώ μέσα "λύνω και δένω"..........το ομολογώ.... εγώ μπάναρα το φυστίκι.

Link to comment
Share on other sites

Εσένα άμα στην πέσουν όλες οι θεούσες δηλαδή θα ενδώσεις?

Και δεν μιλάμε για θέματα σεξουαλικού περιεχομένου μόνο.

 

Ο Ρασπούτιν ήταν διαβόητα "τίμιος"

 

Με την απουσία του Νικολάου, η αυτοκράτειρα Αλεξάνδρα διαδραμάτισε έναν πιο ενεργό ρόλο στη διακυβέρνηση και έτσι ο Ρασπούτιν κατάφερε να ασκεί σημαντική επιρροή διορίζοντας και παύοντας το προσωπικό του κράτους κατά τις επιθυμίες του. Η δύναμη αυτή τον έκανε να παραφέρεται και να αναγκάζει νομάρχες, υπουργούς και διευθυντές να εξευτελίζονται κολακεύοντας τον ευνοούμενο της τσαρίνας. Ο ίδιος ο Ρασπούτιν, αν άλλαζε γνώμη για την ικανότητα κάποιου στελέχους, έπειθε την Αλεξάνδρα να τον διώξει λέγοντας απλά ότι «μπήκε ο διάβολος μέσα του» και κολακεύοντας ταυτόχρονα τη δική της αφέλεια λέγοντας ότι «βλέπει το Χριστό να στέκει στο πλάι της

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%93%CE%BA%CF%81%CE%B9%CE%B3%CE%BA%CF%8C%CF%81%CE%B9_%CE%A1%CE%B1%CF%83%CF%80%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%B9%CE%BD

 

Πες μου τώρα ότι δεν τα ήξερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Φυσικά τα ήξερα! Βέβαια τα επιχειρήματά του ακόμα τα βλέπουμε στους "σύγχρονους ανθρώπους" αλλά τέσπα.

 

Καλα δεν κολάκευε την αφέλειά της μόνο για να καταφέρνει... ρώτα τα ματάκια της που είχαν πεταχτεί έξω

This is a man's world

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να επαναφερω το θεμα?? το εμπνευστηκα (το nickname λεω γιατι μας αποσυντονισατε αληταμπουρες με το off topic).. απο το αγαπημενο μου τραγουδι..

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

Α, δηλαδή "κυκλοφορείς" με το nickname που σου βγαλε ένας πρώην σου?

 

Ναι γιατί με αυτό το nickname γνώρισα τον άντρα μου ;)

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α είναι το χούι μου! Δεν μπορώ να τον αφήσω με απορίες! Σκέψου να μην ... το βράδυ! Θα 'ρθει η γυναίκα του και θα μας πει "κυρίες μου πως μου τον καταντήσατε έτσι"! τσ τσ τσ

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου ψευδώνυμο προέκυψε με ένα συνδυασμό πραγμάτων που λατρεύω και που με πονάνε. Ως λάτρης της σοκολάτας είμαι choco και ως κοπέλα με χοληστερίνη από τα 30 μου (λόγω υπερβολικής κατανάλωσης σοκολάτας), τρώω green. Και κομμένη η σοκολάτα! :|

Το όνομα μου είναι Κάλια!

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου nickname το κόλλησε πριν από καμια 20αρια χρόνια ο μικρότερος αδερφός της φίλης μου (ο οποίος τότε ήταν γύρω στα 5) και δεν μπορούσε να πεί το δικό μου όνομα γιατί του φαινόταν δύσκολο (και να το προφέρει και να το θυμάται) . . . οπότε μου έμεινε το παρατσούκλι !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα μου το εβγαλε η μαμα μου, απο μικρη με φωναζε παπι,παπακι, μετα σιγα σιγα εγινε παπιτσι, μετα πιτσι και οταν μπηκα στην εφηβεια μεγαλωσε το παπακι και εγινε μις πιτσι!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι dwraki {δωρακι}δηλαδη ο γιος μου..........το δωρακι μου!!!!!!!!!!!απο την μερα που γεννησα ετσι τον λεω..."δωρακι μου"!!!!!!!!!

Ο θησαυρος μας ειναι ολη μας η ζωη!!!!:p11/06/2009:p

 

Θεούλη μου....βοήθησε μας........

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το εμπνεύστηκα επειδή όταν ήμουν έγκυος στην μεγάλη (χωρίς να το ξέρω) ήμασταν διακοπές και είχα λιώσει στο σέρφ. Και η ΄μοίρα το έφερε και έγινε το ίδιο και με τον μπέμπη, χιχιχι, οπότε, μου πάει γάντι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εμενα ειναι το υποκοριστικο μου (απο Ευαγγελια) και η χρονολογια της γεννησης μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Ήρθες στη Ζωή και μας άνοιξες δρόμους Ευτυχίας!

Μας δώρισες Χαμόγελο και ομόρφηνες κάθετί ολόγυρα!

Σε ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...