Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψάχνουμε καλό παιδονευρολόγο


μαρια39

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπορω να σου συστησω παιδονευρολογο στο Παιδων που πηγα και εγω...

Δεν εχω να σου πω συγκεκριμενες επιτυχιες αλλα μας το συστησε ο παιδιατρος μας και μαλιστα τον ηξερε και η γεννετιστρια .....

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟ. ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΣΘΩ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ. ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ Ο ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ. ΝΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΠΟΤΕ!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΔΟΝΕΤΡΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΑΘΗΝΑ;ΜΕ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ...

Καλησπέρα, έχω να σου προτείνω στο παίδων τον Γκιουρούκο. Επίσης την Σκουτέλη Ελένη (ιδιοτεύει). :)

Το Μωράκι μας είναι σκέτο Αγγελούδι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΔΟΝΕΤΡΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΑΘΗΝΑ;ΜΕ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ...

Καλησπέρα, έχω να σου προτείνω στο παίδων τον Γκιουρούκο. Επίσης την Σκουτέλη Ελένη (ιδιοτεύει). :)

 

Συμφωνω για τον Γκιουρουκο και αν δεν κανω λαθος με την Σκουτελη συνεργαζονται. Εχουν πολυ καλη φημη.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ? Ο ΓΚΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ? ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Στην Αθήνα ο Γιουρούκος εκτός απο το ιατρείο του εξέτάζει και στο Νοσοκομείο; Πως μπορώ να κλείσω ραντεβού στο Νοσοκομείο;

 

Τον / την Σκουτέλη τον/την θεωρείτε καλύτερο/η; Πως μπορω να κλείσω ραντεβού;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ο Γιουρούκος και η Σκουτέλη είναι εξίσου καλοί, προσπάθησε σε όποιον βρεις κοντινότερο ραντεβού.

 

Επίσης είναι από τους λίγους που έχουν ειδίκευση και για αγέννητα παιδιά.

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι κι εγώ τα τηλέφωνα για μια φίλη

Παρακαλώ όποια κοπέλα έχει τηλέφωνο (κατά προτίμηση κινητό) του Γιουρούκου να μου το στείλει με πμ

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Διεύθυνση : Ελπίδος 10 Πλ. Βικτωρίας

Τηλέφωνο : 2108229668

 

Σε αυτό το τηλέφωνο απαντάει τηλεφωνητής ή γραμματέας. Κανονικά δέχεται Δευτέρα - Τετάρτη και Πέμπτη απόγευμα αν και κλείνει ραντεβού και πιο μεσημέρι. Πάντως βρίσκεις εύκολα ραντεβού.

Στο Αγία Σοφία μου είπαν ότι είναι συνεργάτης τους και δεν εξετάζει εκεί.

 

Πάντως από φίλο έμαθα ότι είναι κορυφή και τους βοήθησε πολύ στη διάγνωση και στην αντιμετώπιση του προβλήματος.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Διεύθυνση : Ελπίδος 10 Πλ. Βικτωρίας

Τηλέφωνο : 2108229668

 

Σε αυτό το τηλέφωνο απαντάει τηλεφωνητής ή γραμματέας. Κανονικά δέχεται Δευτέρα - Τετάρτη και Πέμπτη απόγευμα αν και κλείνει ραντεβού και πιο μεσημέρι. Πάντως βρίσκεις εύκολα ραντεβού.

Στο Αγία Σοφία μου είπαν ότι είναι συνεργάτης τους και δεν εξετάζει εκεί.

 

Πάντως από φίλο έμαθα ότι είναι κορυφή και τους βοήθησε πολύ στη διάγνωση και στην αντιμετώπιση του προβλήματος.

 

Σωστή!!!!!!

 

Σε ευχαριστούμε όλες μας

 

Είναι ο καλύτερος παιδονευρολόγος, επίσης έχει ειδίκευση και στα αγέννητα μωρά!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Διεύθυνση : Ελπίδος 10 Πλ. Βικτωρίας

Τηλέφωνο : 2108229668

 

Σε αυτό το τηλέφωνο απαντάει τηλεφωνητής ή γραμματέας. Κανονικά δέχεται Δευτέρα - Τετάρτη και Πέμπτη απόγευμα αν και κλείνει ραντεβού και πιο μεσημέρι. Πάντως βρίσκεις εύκολα ραντεβού.

Στο Αγία Σοφία μου είπαν ότι είναι συνεργάτης τους και δεν εξετάζει εκεί.

 

Πάντως από φίλο έμαθα ότι είναι κορυφή και τους βοήθησε πολύ στη διάγνωση και στην αντιμετώπιση του προβλήματος.

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - πολύ καλός γιατρός και γλυκός άνθρωπος,ξέρει να κερδίζει το παιδί...είχα πάει τον μικρό πριν μερικούς μήνες που είχε κάνει κάποιο επεισόδιο και διέγνωσε "ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗΣ ΑΝΑΠΝΟΗΣ"

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

καλησπερα.μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει?θελω να βρω παιδονευρολογο συμβεβλημενο με το δημοσιο στην αθηνα.αν γνωριζει κανεις κατι ειλικρινα θα το εκτιμησω παρα πολυ.ο κυριος Γιουρουκος που εχει αναφερθει δυστυχως δεν ειναι συμβεβλημμενος κ η επισκεψη κοστιζει αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καταρχην να σου πω οτι ο κ.Γιουρουκος θεωρείται από τους καλύτερους στον τομέα του Εγω απότι ξερω βρισκεται στο Παιδων Αγια Σοφια ,εκει τον είδα περυσι που είχα παει για άλλο λόγο και εκει νομίζω ότι πήγε και η καλύτερη μου φίλη που πήγε για το παιδάκι της

Θα τη ρωτήσω αν θες σχετικα αν εκλεισε ραντεβου αν πληρωσε κάτι κλπ

Ξερω οτι έχει ΤΕΒΕ θα τη ρωτήσω και θα επανελθω

πάντως οπως ειπώθηκε ηδη ο συγκεκριμένος θεωρείται κορυφή

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ο ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΙΣΘΟΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ. ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ. ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΣΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟ ΕΣΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΤΙΣ ΔΟΣΟΛΟΓΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καταρχην να σου πω οτι ο κ.Γιουρουκος θεωρείται από τους καλύτερους στον τομέα του Εγω απότι ξερω βρισκεται στο Παιδων Αγια Σοφια ,εκει τον είδα περυσι που είχα παει για άλλο λόγο και εκει νομίζω ότι πήγε και η καλύτερη μου φίλη που πήγε για το παιδάκι της

Θα τη ρωτήσω αν θες σχετικα αν εκλεισε ραντεβου αν πληρωσε κάτι κλπ

Ξερω οτι έχει ΤΕΒΕ θα τη ρωτήσω και θα επανελθω

πάντως οπως ειπώθηκε ηδη ο συγκεκριμένος θεωρείται κορυφή

 

Θα μπορούσες μήπως να μου πεις πόσο κοστίζει η επίσκεψη ,γιατί μου τον σύστησε η παιδίατρός μου για τον γιό μου.

Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ζηταω κι εγω πληροφοριες για τον γιουρουκο....εχουμε θεμα με τον νικολα μου,και θα κλεισω αμεσα ραντεβου με παιδονευρολογο,ειμαι αναμεσα σε αυτον και στον ντινοπουλο στο αττικο...αν εχετε καποια πληροφορια,κατι να προτεινετε,η εστω αν ξερετε για τις τιμες στα ιδιωτικα τους ιατρεια...

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...