Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΟΚ! μωρο 10 ημ.στο πλυντηριο!


my billy

Recommended Posts

ειδα πριν 5' στον ΣΚΑΙ μητερα(στο εξωτερικο) τοξικομανης εβαλε το μολις 10 ημερων μωρακι της στο πλυντηριο ρουχων........:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ηταν μισολυποθημη κ οταν συνηλθε ακουσε περιεργους θορυβους απ τον καδο κ πηγε να δει............ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ?????????:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

ναι και εμενα χθες μου το διαβασε απο το ιντερνετ ο αντρας μου κι σοκαριστικα...καλα αυτες οι γυναικες δεν αποκτανε ευθνη ουτε μετα την γεννα???:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

...:(:(....μερικες φορες ο θεος ειναι αδικος.....χαριζει παιδια σε καποιους ανικανους να λεγονται γονεις και υπαρχουν ζευγαρια που δινουν και την ψυχη τους για ενα μωρακι....μα στο πλυντηριο ρε γμτ????......

Link to comment
Share on other sites

...:(:(....μερικες φορες ο θεος ειναι αδικος.....χαριζει παιδια σε καποιους ανικανους να λεγονται γονεις και υπαρχουν ζευγαρια που δινουν και την ψυχη τους για ενα μωρακι....μα στο πλυντηριο ρε γμτ????......

 

κλαρα μου, το σκεφτομαι και εγω αυτο καμια φορα οταν ακουω τετοια δυσαρεστα..

γιατι να το κανει αυτο ο θεος??

γιατι τοση αδικια??

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ανατρίχιασα.

δεν φτάνει το μυαλουδάκι μας να αντιληφθεί το σχέδιό Του.

ίσως να ήθελε να το πάρει αγγελάκι μαζί Του! όλα τα έχει μελετήσει. εμείς είμαστε τόσο λίγοι να κρίνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, έβαλε μπρος το πλυντήριο δηλαδή? Ή απλώς το έβαλε μέσα?

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μητέρα-τέρας έπλυνε το κοριτσάκι της για 40 ολόκληρα λεπτά μαζί με άπλυτα ρούχα.

Το κοριτσάκι ανακάλυψε νεκρό μια συγγενής, η οποία τυχαία εκείνη την ώρα επισκέφτηκε το σπίτι.

Όταν μπήκε μέσα, βρήκε τη μητέρα λιπόθυμη στο πάτωμα και το μωρό εξαφανισμένο! Λίγα λεπτά αργότερα άκουσε ένα περίεργο θόρυβο που προερχόταν από το πλυντήριο ρούχων. Μόλις άνοιξε την πόρτα είδε το πτώμα του μωρού ανάμεσα σε πολλά ρούχα.

Η αστυνομία συνέλαβε τη μητέρα με την κατηγορία φόνου δευτέρου βαθμού και κατοχής ναρκωτικών ουσιών. Οι γιατροί που είδαν το μωράκι, έκαναν λόγο για τραγικό θέαμα και δήλωσαν συγκλονισμένοι από τη βαρβαρότητα της πράξης.

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

ανατρίχιασα.

δεν φτάνει το μυαλουδάκι μας να αντιληφθεί το σχέδιό Του.

ίσως να ήθελε να το πάρει αγγελάκι μαζί Του! όλα τα έχει μελετήσει. εμείς είμαστε τόσο λίγοι να κρίνουμε.

 

πολυ μεγαλη κουβεντα αυτη και ποσο δικιο εχεις.....:cry::cry::cry:

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

πολυ μεγαλη κουβεντα αυτη και ποσο δικιο εχεις.....:cry::cry::cry:

 

ανατρίχιασα.

δεν φτάνει το μυαλουδάκι μας να αντιληφθεί το σχέδιό Του.

ίσως να ήθελε να το πάρει αγγελάκι μαζί Του! όλα τα έχει μελετήσει. εμείς είμαστε τόσο λίγοι να κρίνουμε.

ειμαστε λιγοι για να κρινουμε δε λεω αλλα δε θα μπορουσε να το παρει το μωρακι με λιγοτερο βαναυσο τροπο?στον υπνο του ας πουμε?επρεπε να χασει το ζωουλα του ετσι βαρβαρα?ποιος ξερει ποσο θα πονεσε μεχρι να ξεψυχησει το αγγελουδι μου.ελπιζω τουλαχιστον να εφυγε γρηγορα χωρις να υπεφερε πολυ.

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο κρίμα για το ψυχουλάκι μου:cry::cry::cry:

Μακάρι να μην υπέφερε:cry::cry::cry:

Οι γιατροί που το έδωσαν στην μητέρα είναι για κρέμασμα, εκτός και αν το γέννησε κρυφά στο σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

ανατρίχιασα.

δεν φτάνει το μυαλουδάκι μας να αντιληφθεί το σχέδιό Του.

ίσως να ήθελε να το πάρει αγγελάκι μαζί Του! όλα τα έχει μελετήσει. εμείς είμαστε τόσο λίγοι να κρίνουμε.

Ελπίζω να μην είναι σχέδιό Του.. Ούτε του Θεού, ούτε κανενός.. Αν ένας Θεός μελετάει και αποφασίζει για δολοφονίες βρεφών, βιασμούς βρεφών, θάνατους βρεφών από την πείνα, εμένα αυτός ο Θεός δε μου αρέσει..

 

Για να επιστρέψω στο θέμα, μερικές γυναίκες θα έπρεπε να στειρώνονται.. Δε μπορεί να το συλλάβει το μυαλό μου αυτό που έκανε.

Αντίο ψυχούλα μου..

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο κρίμα για το ψυχουλάκι μου:cry::cry::cry:

Μακάρι να μην υπέφερε:cry::cry::cry:

Οι γιατροί που το έδωσαν στην μητέρα είναι για κρέμασμα, εκτός και αν το γέννησε κρυφά στο σπίτι.

:shock::cry::cry::shock::confused::confused::cry::cry::cry::cry: ποσο δικιο εχεις δυστυχως:cry::cry::cry:

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...