Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ENΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ (ΓΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ) ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ-Α ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΑΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ.. ¨

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


Αγαπητέ Γιώργο, είμαι μαμά κι εγώ και στέλνω ήδη το παιδί μου στον παιδικό σταθμό Γέλα Χαμογέλα. Θα ήθελα να μάθω τις απαντήσεις, που σου δώσανε στην ερώτησή σου σχετικά με το σταθμό. Τελικά τό'στειλες εκεί το παιδί; Τώρα έκανα εγώ την εγγραφή μου στο φόρουμ και δεν κατάλαβα πώς κινούμαστε. Και δεν ξέρω και ποιον να ρωτήσω εδώ μέσα. Δεν ξέρω και πολλά από υπολογιστές...:oops: Ελπίζω να μου απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Γιώργο, είμαι μαμά κι εγώ και στέλνω ήδη το παιδί μου στον παιδικό σταθμό Γέλα Χαμογέλα. Θα ήθελα να μάθω τις απαντήσεις, που σου δώσανε στην ερώτησή σου σχετικά με το σταθμό. Τελικά τό'στειλες εκεί το παιδί; Τώρα έκανα εγώ την εγγραφή μου στο φόρουμ και δεν κατάλαβα πώς κινούμαστε. Και δεν ξέρω και ποιον να ρωτήσω εδώ μέσα. Δεν ξέρω και πολλά από υπολογιστές...:oops: Ελπίζω να μου απαντήσεις!

 

μια χαρα ειναι ο παιδικοs πολυ συνεργασιμοι

Link to comment
Share on other sites

Τι απαντήσεις σου δώσανε; αυτά, που γράφω μπορούνε να τα διαβάσουνε κι άλλοι; κι αν ναι, εγώ γιατί δε μπορώ να διαβάσω αυτά, που σου απαντήσανε σχετικά με το σταθμό;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Σκέφτομαι και εγώ να γράψω τον μικρό μου εκεί από αρχές Ιουνίου.

Μια φίλη μου έστελνε την κόρη της εκεί και είχε μείνει ευχαριστημένη.

Μου άρεσε ο χώρος και όσα μας είπε η κυρία . Το μόνο αρνητικό είναι ο μικρός χώρος αν και τα παιδάκια είναι χωρισμένα ανάλογα με την ηλικία τους

Αν κάποιος έχει εμπειρία ας μας πει

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...