Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

1-7/11/2010 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΗΤΡΙΚΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ


mlne

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

 

Κορίτσια απο Πάτρα όποια περάσει πρώτη απο πλατεία Γεωργίου ας μου στείλει ένα μήνυμα(πριν τις 11, μετά θα φύγω) οτι έχει κολώνες η δέντρα με λεπτό κορμό στο σημείο συνάντησης και σε κοντινή απόσταση μεταξύ τους για να βάλουμε τα φελιζόλ!

 

vetcat80 είσαι εσύ που δήλωσες και στο φεης συμμετοχή;

 

ναι, εγω ειμαι!!!! θα ερθουμε με μπεμπα αλλα δεν ξερω αν θα τυχει να θηλασω γιατι δεν θα ειναι η ωρα της να φαει..!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ που να πω τον πόνο μου???? Η μικρή χτες το βράδυ ξύπναγε ανα μία ώρα και το πρωί σηκώθηκε με 39 πυρετό:shock:

Της έκανα μπανάκι και της έδωσα depon. Σε 20' είχε πέσει σε δέκατα.....

Ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση να ανεβάσει τόσο πυρετό λόγο δοντιών???

Τι να κάνω???? Αν τις πέσει ο πυρετός να την βγάλω έξω?

Και έχει μία μέρα............. κατάλληλη για βόλτα!!!!!:evil:

Link to comment
Share on other sites

στο μεγκα τωρα!!τα καλυτερα!!

τπτ δεν είπαν....:twisted: Δεν το περίμενα!!!!:shock:

Link to comment
Share on other sites

Βρε, κοριτσια συγνωμη που το αναφερω τελευταια στιγμη, τωρα μου "εκοψε". Πιστευω οτι θα εχουμε προβλημα με τα φυλλαδια, τουλαχιστον στην Αθηνα και στο συγκεκριμενο σημειο. Μη μας την πεσουνε για ρυπανση και μαλιστα σε μνημειο... Αφηστε που αμα δουν κουτες μπορει να μας την πεσει και καμια αντιτρομοκρατικη! Χα,χα πλακα θα εχει! Θα προταξουμε τα βυζια μας για αμυνα!!

Χωρις πλακα τωρα, με τα φυλλαδια εχω εναν ενδοιασμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!

 

εγώ κορίτσια δεν έχω fb κ άρα εκεί είμαι αδήλωτη :rolleyes:

Θα φέρω (εκτός απ'τον σύζυξ) κ 2 εγκυούλες μαζί με τους άντρες τους, άρα θα'μαστε μπούγιο! Τώρα αν θα κάτσουν μαζί μας δεν ξέρω, όλοι μαζί δεν θα καθόμαστε?

 

Μπράβο κορίτσι μου!ολοι μαζί θα καθόμαστε, τωρα αν δεν θέλουν τα κορίτσια δεν θα τις μαλώσουμε κιόλας!

 

ναι, εγω ειμαι!!!! θα ερθουμε με μπεμπα αλλα δεν ξερω αν θα τυχει να θηλασω γιατι δεν θα ειναι η ωρα της να φαει..!!!

 

Κατερίνα μου μππορείς να το κάνεις συμβολικά και ας μην φάει.10 λεπτάκια θα κρατήσει αυτό

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μας καταράστηκαν οι εταιρείες...... δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλιώς!!!!! Έσπασε ένα εξαεριστηράκι στον συλλέκτη του καλοριφέρ κ πλυμμηρίσαμε! :( Μέχρι τώρα προσπαθούσαμε να μαζέψουμε τα νερά! Περιμένω τον υδραυλικό κ δεν θα μπορέσω να έρθω! :((( Έχω σπαστεί πάρα πολύ! Όποτε είμαι ενθουσιασμένη με κάτι, πάντα κάτι γίνεται κ στραβώνει! :(

Μήπως να αρχίσω να πιστεύω ότι είμαι γκαντέμω;;;;;

Ας ελπίσουμε να έρθει γρήγορα ο υδραυλικός κ να μην χρειάζεται πολύ ώρα να το φτιάξει! Ααααααχ μακάρι να σας προλάβω!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μππορείς να το κάνεις συμβολικά και ας μην φάει.10 λεπτάκια θα κρατήσει αυτό

 

συμβολικά?:rolleyes:

εγώ αν της δωσω βυζί (την πλησιάσω δηλ.) κ σκασμένη ναναι ενα σνακ θα το πάρει:P:p:p:p:p Αλλιώς πάει... με ξεμάλλιασε!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

4aMNp3.pngfA7Ap2.png
Link to comment
Share on other sites

Μας καταράστηκαν οι εταιρείες...... δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλιώς!!!!! Έσπασε ένα εξαεριστηράκι στον συλλέκτη του καλοριφέρ κ πλυμμηρίσαμε! :( Μέχρι τώρα προσπαθούσαμε να μαζέψουμε τα νερά! Περιμένω τον υδραυλικό κ δεν θα μπορέσω να έρθω! :((( Έχω σπαστεί πάρα πολύ! Όποτε είμαι ενθουσιασμένη με κάτι, πάντα κάτι γίνεται κ στραβώνει! :(

Μήπως να αρχίσω να πιστεύω ότι είμαι γκαντέμω;;;;;

Ας ελπίσουμε να έρθει γρήγορα ο υδραυλικός κ να μην χρειάζεται πολύ ώρα να το φτιάξει! Ααααααχ μακάρι να σας προλάβω!!!!!!!!!

Μικρη κινεζα,

Κανε τον κινεζο με το καλοριφερ και ΕΛΑ!!!:D Ελπιζω να το ξεπεταξεις γρηγορα και να μας τιμησεις με την παρουσια σου....:wink:

Link to comment
Share on other sites

Αχ που να πω τον πόνο μου???? Η μικρή χτες το βράδυ ξύπναγε ανα μία ώρα και το πρωί σηκώθηκε με 39 πυρετό:shock:

Της έκανα μπανάκι και της έδωσα depon. Σε 20' είχε πέσει σε δέκατα.....

Ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση να ανεβάσει τόσο πυρετό λόγο δοντιών???

Τι να κάνω???? Αν τις πέσει ο πυρετός να την βγάλω έξω?

Και έχει μία μέρα............. κατάλληλη για βόλτα!!!!!:evil:

τα δόντια κάνουν πυρετό.

 

Εγώ ίσως δεν είμαι κατάλληλη να απαντήσω γιατί θεωρούμαι από τον περίγυρο ανεύθυνη μάνα, αλλά όταν το μωρό είναι ευδιάθετο, ακόμα κι αν έχει δέκατα ή πυρετό, το πάω βόλτα

 

περαστικά!

jv42p3.png

DfUyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περαστικά!

Σε ευχαριστούμε

 

Εγώ ίσως δεν είμαι κατάλληλη να απαντήσω γιατί θεωρούμαι από τον περίγυρο ανεύθυνη μάνα, αλλά όταν το μωρό είναι ευδιάθετο, ακόμα κι αν έχει δέκατα ή πυρετό, το πάω βόλτα

Και εγώ το ίδιο ανεύθυνη είμαι;)

Αυτό που με προβληματίζει είναι η περίπτωση να μην είναι τα δόντια και κολλήσουμε άλλα παιδάκια!!!

Πάντως τώρα αφού έκανε έναν μισάωρο υπνάκο ξύπνησε με 37 και είναι πιο ευδιάθετη!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα δόντια δεν κάνουν πυρετό. Αν εσύ δε φοβάσαι να βγάλεις έξω το μωρό (εγώ δε θα είχα προβλημα, μάλιστα μετά από τόσο τρέξιμο που έχεις κάνει) μην ανησυχείς για κάτι άλλο. Αποκλείεται να κολλήσει άλλα παιδάκια, εκτός αν πάνε και την αγκαλιάζουν!!!Εξάλλου όλα τα μωρά μας είναι φουλ στα βυζοαντισώματα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη μέρα πάντος σήμερα. Το περίμενα πώς και πώς. Ο μικρός με τσάκισε όλη τη νύχτα. Κρεμασμένος από το βυζί με πέθανε!! Εμ, το προηγούμενο βράδυ η μανούλα έλειπε και αναπλήρωνε....ή τιμωρούσε!

Καλή αντάμωση σε λίγη ώρα στο Λευκό Πύργο!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ που να πω τον πόνο μου???? Η μικρή χτες το βράδυ ξύπναγε ανα μία ώρα και το πρωί σηκώθηκε με 39 πυρετό:shock:

Της έκανα μπανάκι και της έδωσα depon. Σε 20' είχε πέσει σε δέκατα.....

Ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση να ανεβάσει τόσο πυρετό λόγο δοντιών???

Τι να κάνω???? Αν τις πέσει ο πυρετός να την βγάλω έξω?

Και έχει μία μέρα............. κατάλληλη για βόλτα!!!!!:evil:

 

Κοιτα, εμενα ο δικος μου απο τοτε που γεννηθηκε μια φορα εκανε μονο πυρετο, ηταν πανω απο 39 και κρατησε μονο 1 μερα. Εκεινες, λοιπον, τις μερες εβγαλε δοντακι. Οποτε καναμε μονοι μας τη διαγνωση οτι ηταν το δοντακι. Εξαλλου ουτε μπουκωμα ειχε, ουτε βηχα, ηταν καθαρος κατα τα αλλα. Πολυ πιθανο, αφου εχει και κακο υπνο, να ειναι απο τα δοντακια και η μικρη σου. Οπως και να χει, νομιζω πως μια βολτιτσα εξω στο αερακι και στον ηλιο θα τη βοηθησει περισσοτερο απο το να κλειστει στους 4 τοιχους. Αν εχει το κεφακι της, μαλλον ειναι οκ το νινι.....:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλου-κακου, Margiota, να μην την αφηνεις να σαλιαριζει και να φιλιεται με τον καθε μπομπιρα!!!:mrgreen:

Κι εμενα με ξεσκισε ο μικρος χθες το βραδυ στα ξυπνηματα!! Μας εκδικουνται τα ατιμα!! Ευτυχως τωρα ξεκουραζεται λιγο και θα ειναι φρεσκουλης σε λιγη ωρα...

Link to comment
Share on other sites

σορυ...χρόνος περιορισμένος...

στις 1 κάτω...

ok λοιπον! θα τα πουμε στις 13.00 κατευθειαν κατω.:)

πηγα στο νοσοκομειο κ μου δωσανε αφισες και φυλλαδια, να εχουμε κατι σε περιπτωση που δεν εκτυπωσαν οι αλλες κοπελες.\

ενημερωσα κ το τοπικο καναλι....

uDuOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις....

Η μικρή είναι καλύτερα.... αφού έφαγε και το φρούτο της;) (σε περίπτωση αδιαθεσίας ούτε να το βλέπει δεν θέλει!!!)

Πάμε να ντυθούμε και φεύγουμε!!!!

Τα λέμε το απόγευμα με τα αποτελέσματα........

Καλή μας επιτυχία:D

 

(νιώθω σαν μαθήτρια του δημοτικού που πάει εκδρομή)

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε στο Λευκό Πύργο μαζεμένες τόσες πολλές που δεν μπορώ να μας μετρήσω. Τα πιτσιρίκια έχουν εκστασιαστεί!! Δεν μπορώ να πω ότι περίμενα να δω τόσο κόσμο και μάλιστα και αρσενικούς!

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερα για Αθήνα μπορούν να πουν οι κοπέλες που ασχολήθηκαν με τη διοργάνωση του event. Η Ιφιγένεια και εγώ, πάντως, περάσαμε πολύ ωραία σήμερα στο Σύνταγμα :D:D:D:D

etCDp3.png hk8kp3.png

 

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...