Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αγοράκι & μπαλέτο!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Τι "μουτράκι" η Μαριανθούλα ρε Ελένη.............να την χαίρεσαι.

Και οι αγορομάνες που θέλουν τα παιδιάκια του να πάνε μπαλέτο, του εύχομαι να δουν το γιο της Μπαρίσνικωφ (ο αγαπημένος μου χορευτής)

Link to comment
Share on other sites

το 1994 ειχα χορεψει στην "αναστασια" κι εκανα elementary στην κυρια Σαλλυ.

 

πώς παει γενικά η σοχλή της κυρίας Σάλλυ; ειχα ακούσει οτι δεν εχει πολλά παιδιά. αληθεύει; πολυ στεναχωριέμαι όταν ακούω τετοια....

 

ναι ναι, κι εγώ ήμουν εκεί! στην "Αναστασία"

το elementary το'χα πάρει αρχές του 1993

 

παιδάκια, η Σάλλυ έχει αρκετά. πολλές μεγάλες δεν έχει, οι περισσότερες θα σταματήσουν για το διάβασμα, δεν προλαβαίνουν. πού παλιά που είμασταν πάρα πάρα πολλές. άλλες εποχές, άλλες απαιτήσεις. λίγες συνεχίζουν σε επαγγελματικές σχολές. έτσι δε γίνεται κι αλλού πλέον?

 

εσύ πώς τα πας? έχεις πολλά παιδάκια?

 

η Μαρία άνοιξε στο Περιστέρι, πάει πάάάάρα πολύ καλά, φτού να μην τη ματιάσω, έχει και το μωρούλι της τώρα (μπέμπα)!

 

φέτος έχετε παράσταση Ισμήνη? αν είναι πες μας να έρθουμε. η Σάλλυ του χρόνου η παράσταση, φέτος εξετάσεις. (εντάξει την καθιερωμένη ανοιχτή τάξη στο τέλος, στο θέατρο του ΦΟΥ, θα την κάνει)

 

ισμηνη η μπαλαρινα μου!

 

ελένη να σου ζήσει το μπαλαρινάκι, κούκλα!!!

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ναι, κι εγώ ήμουν εκεί! στην "Αναστασία"

το elementary το'χα πάρει αρχές του 1993

 

παιδάκια, η Σάλλυ έχει αρκετά. πολλές μεγάλες δεν έχει, οι περισσότερες θα σταματήσουν για το διάβασμα, δεν προλαβαίνουν. πού παλιά που είμασταν πάρα πάρα πολλές. άλλες εποχές, άλλες απαιτήσεις. λίγες συνεχίζουν σε επαγγελματικές σχολές. έτσι δε γίνεται κι αλλού πλέον?

 

εσύ πώς τα πας? έχεις πολλά παιδάκια?

 

η Μαρία άνοιξε στο Περιστέρι, πάει πάάάάρα πολύ καλά, φτού να μην τη ματιάσω, έχει και το μωρούλι της τώρα (μπέμπα)!

 

φέτος έχετε παράσταση Ισμήνη? αν είναι πες μας να έρθουμε. η Σάλλυ του χρόνου η παράσταση, φέτος εξετάσεις. (εντάξει την καθιερωμένη ανοιχτή τάξη στο τέλος, στο θέατρο του ΦΟΥ, θα την κάνει)

 

 

 

ελένη να σου ζήσει το μπαλαρινάκι, κούκλα!!!

 

 

ααααααααααα πολυ χαιρομαι που παει καλα η σχολή. ειχα στεναχωρηθει οταν το ειχα ακούσει

ναι, κι εγω παω καλα. και ειδικά φετος...

ξερω για τη μαρία. μπραβο της!

είναι χρονιά παράστασης. εχω κλέισιε το κορονετ για το τελευταιο σ/κ του ιουνίου. αν εχω συμμετοχές απο τα παιδιά (να βγει το ενοίκιο) θα κανω παρασταση.

και κλασσικα... open class τα χριστουγεννα στη σχολή

 

σε πιο θεατρο κανει η κυρια σαλλυ τις παραστάσεις;

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

σε πιο θεατρο κανει η κυρια σαλλυ τις παραστάσεις;

 

Ισμήνη μου πέρσυ την έκανε στην Αργυρούπολη (στο δημοτικό θέατρο ? δε θυμάμαι πώς το λένε). αλλά παραστάσεις κάνει χρόνο παρά χρόνο. φέτος που δε θα γίνει παράσταση (χρονιά εξετάσεων), θα κάνει ανοικτή τάξη στο ΦΟΥ (δωρεάν)

 

χαίρομαι που τα πάτε καλά. θα'θελα να'ρθω σε παράστασή σου αν γίνει. πες μου λεπτομέρειες

 

χτες στο μάθημα η Κλέα ήταν πολύ άτακτη! η δασκάλα έπαθε πλάκα. σκέφτομαι μήπως αντιδρά έτσι από ζήλια, τί να πω. μήπως ο Παναγιώτης τα κάνει καλύτερα? δεν ξέρω και δεν πρόλαβα να μιλήσω με τη δασκάλα μας. τη Δευτέρα σκέφτομαι να παρακολουθήσω το μάθημα, να δω τί παίζει.

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τα νέα μας? ευτυχώς :mrgreen: τους αρέσει και στους 2 το μπαλέτο. πάμε χαρούμενοι, εκτός αν στραβοξυπνήσαμε αλλά μόλις πατάμε εκεί, από :evil: γινόμαστε :D.

είναι λίγο ζωηρός ο παναγιώτης αλλά τί να κάνουμε. θα πειθαρχήσει σιγά σιγά. φταίει και το ότι η δασκάλα μας του έχει αδυναμία και τον έχει στα όπα όπα. πάλι καλά που η κλέα δεν έχει ζηλέψει (καλά, μπορεί λίγο αλλά δεν το δείχνει).

 

τώρα τα χριστούγεννα έχουμε την ανοικτή τάξη και θα πάμε να τα καμαρώσουμε.

 

μιρίκι τελικά το πήρα ζεστά το ζήτημα και πάω 3 φορές τη βδομάδα και κάνω το advance2! εύχομαι να καταφέρεις κι εσύ να ξεκινήσεις πάλι. πραγματικά άλλαξε η ζωή μου. από σωματικής πλευράς και από ψυχολογικής. :wink:

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...