Recommended Posts

Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρααααα

Αναστασάκι μου να σου ζήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Πολύχρονη γερή και τυχερή στην ζωή της πάντα!

Μιραντουλα, Λιανάκι μου, Ειρήνη, Βικτώρια.....κορίτσιααα τι κάνετε?

Η Αγάπη ρωτά τη Φιλία :

"τι κάνεις εκεί ανόητη?"

και η Φιλία της απαντά:

"Κάνω να γελούν αυτούς που εσύ κάνεις να δακρύζουν"..

Κορίτσια καλησπέρααααα

Αναστασάκι μου να σου ζήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Πολύχρονη γερή και τυχερή στην ζωή της πάντα!

Μιραντουλα, Λιανάκι μου, Ειρήνη, Βικτώρια.....κορίτσιααα τι κάνετε?

Καλά Κατρινάκι μου!!! Εσείς;;; Όλα καλά;

Χαθήκαμε τελείως...

:-D σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και τα καλά σας λόγια!!

είμαστε πολύ καλά μάνα και κόρη!!! το θαυματάκι μου, μου έχει αλλάξει τη ζωή την έχει κάνει ονειρική και πλέον έχω βιώσει την απόλυτη ευτυχία!

εύχομαι να είσαστε όλες καλά και μόλις με το καλό βρούμε και εμείς το πρόγραμμά μας, να τα πούμε και online!!! μη χανόμαστε βρε κορίτσια!!!

φιλιά πολλά!!! :cool:

lox6p3.png

καλημέρα σε όλες τι κάνετε? χαθήκαμε εντελώς. εγώ τρέχω σαν να μην πω ποιόν και όντως είχα πολύ καιρό να μπω άλλα βλέπω ότι όλες έχετε χαθεί. πως τα πάτε τώρα με την κρίση? τα καταφέρνετε? και η ερώτηση κυρίως σε όσες δεν έχουμε βοήθεια από πουθενά χαμός γίνεται περιμένω νέα σας να τα λέμε φιλιά πολλά!

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

καλημέρα σε όλες τι κάνετε? χαθήκαμε εντελώς. εγώ τρέχω σαν να μην πω ποιόν και όντως είχα πολύ καιρό να μπω άλλα βλέπω ότι όλες έχετε χαθεί. πως τα πάτε τώρα με την κρίση? τα καταφέρνετε? και η ερώτηση κυρίως σε όσες δεν έχουμε βοήθεια από πουθενά χαμός γίνεται περιμένω νέα σας να τα λέμε φιλιά πολλά!

Γεια σας και από εμάς! [email protected] δεν ξέρω γιατί αλλά έχουμε χαθεί όλες! Κάναμε πολύ καλή παρέα στην αρχή αλλά το κόψαμε όλες απότομα! Εγώ, πάντως, πολύ θα ήθελα να ξαναξεκινήσει το παρεάκι! Ας κάνουμε εμείς την αρχή και πού θα πάει;; Θα έρθουν και οι άλλες!! ;)

Εμείς είμαστε πολύ καλά, το κοριτσάκι μου κλείνει τα 2 σε λίγες μέρες και ετοιμάζουμε το πάρτυ μας!! Από δουλειά, ευτυχώς μου έκατσαν ιδιαίτερα και τα βγάζουμε πέρα.. Πάντως, ψάχνω και για κάτι πιο σταθερό..

Είναι δύσκολοι οι καιροί, δυστυχώς!!Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!!

Κορίτσιααααααααααα!!! Για ελάτε σιγά σιγά να μαζευόμαστε!!! :)

Ελπιζω να δεχεστε ακομη νεα μελη στην παρεα σας που ελπιζω να επανελθει δριμττερη.Χωρισα 7 μηνων εγκυος ειμαι σε διασταση απο τοτε εχω το κοριτσακι μου 2 μηνων και αναμονη για δικαστιριο για επιμελεια και διατροφη.ο πρωην επιμενει να τον δεχτω πισω ενψ διατηρει ακομα την αλλη του σχεση.Με λιγα λογια αυτη ειναι η ιστορια μου.......για το πως νιωθω?ουτε εγω ξερω...απλα περιμενω τον χρονο τον γιατρο....

an1cJQh-Sf-0000MzAwMTUxNGR8MzYyNTI5NTlhfA.gifline_line_typew7_beg_d_typew7_time_1260594000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

καλημέρα σε όλες τις μανούλες μόνες ή μη δεν έχει συμασία πάνω απ όλα είμαστε όλες μανούλες. Ειρήνη χαίρομαι που τα πηγένεις καλά μακάρι και οι άλες να έχουν εξήσου καλά νέα, Χρύσα καλος να έρθεις στην παρέα μας. από μικρή στα βάσανα σε βλέπω και εσένα... υπομονή θα έρθουν καλήτερες μέρες για εσένα και το μωράκι σου και σιγά σιγά θα βρεις τι ακριβώς θέλεις και σίγουρα θα είναι το καλύτερο και για τις δυό σας. φιλιά πολλά α και εγώ καλά είμαι ας τα λέμε δηλαδή τρέχω τρέχω τρέχω δεν φτάνω και πουθενά ακόμα αλλά βλέπω ένα φως στον ορίζοντα και ελπίζω και εγώ...

Καλωσόρισες Χρύσα!!! Φυσικά και είσαι ευπρόσδεκτη!

Να σου ζήσει το μωράκι σου!! Κοίτα να είσαι ήρεμη για κείνο και μην επιτρέψεις για κανένα λόγο να μη ζήσεις όσο πιο έντονα γίνεται κάθε στιγμή μαζί του! Κάθε μέρα, κάθε λεπτό είναι μοναδικό και δεν ξαναρχεται.... Αξίζει σε εσένα και πάνω απ' όλα, σε αυτό, να έχει μια ήρεμη και ευτυχισμένη μανούλα δίπλα του! Και στο λέω εγώ που ένιωσα πολλές στιγμές να λυγίζω και να αφήνομαι.... Αν σου τύχει, κοίτα το απλά και ένα του βλέμμα, ένα του χαμόγελο, ένα ναζάκι ... μια στιγμή με το παιδί σου θα σου θυμίσει ότι η ευτυχία είναι μπροστά σου και θα νιώσεις η πιο δυνατή γυναίκα στον κόσμο!!

Εύχομαι αν υπάρχει η παραμικρή ελπίδα για πραγματική συμφιλίωση και ευτυχισμένη κοινή ζωή με τον άντρα σου, αυτό να γίνει! Αν όμως, αυτό δεν είναι δυνατόν, η ζωή σου είναι μπροστά και η ευτυχία ....στην αγκαλιά σου! Μην το ξεχνάς... ;)

Ριτάκι μου τί έπαθες καλή μου;; Με τη δουλειά εννοείς τρέχεις ή έγινε κάτι άλλο; Εύχομαι αυτό το "φως στον ορίζοντα" , να φωτίσει σύντομα τη ζωή σου!!!

Φιλιάαα!!!!

Διαφημίσεις

καλημέρα σας βρε κορίτσια τί κάνετε? εγώ δεν είμαι καλά! τα έχω φτύσει λίγο! όχι ειρήνη μου δεν με προβληματίζει η δουλειά ευτυχώς δηλαδή που υπάρχει και αυτή. απλά δεν τα βγάζω πέρα δεν έχω προσωπική ζωή καθόλου από τότε που χώρησα δεν έχω χρόνο για μένα καθόλου και δεν έχω και λευτά για μένα καθόλου. απελπίζομαι πραγματικά νοιώθω να με πλακώνει το σύμπαν. ο μικρός μου ξαφνικά έχει βίαιη συμπεριφορά (κάπου άνοιξα ένα θέμα με αυτό αλλά δεν βρήκα λύση) ο μεγάλος μου έχει τα γνωστά σε εμένα προβλήματα υγείας που είχα και εγώ και ταλαιπωρούμαστε ομαδικός (εκτός των σπασμών που είχαμε τώρα έχει και υπερβολική αναιμία). ο πατέρας τους δεν δίνει δεκάρα τσακιστή τα έξοδα μεγαλώνουν μαζί με τα παιδιά και όλο αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μην βλέπω ξαφνικά απ το δεξί μάτι να κάνω ένα σωρό εξετάσεις να χαλάω ένα σωρό λευτά για να μου πουν ότι είναι ωχρή κοιλιδα η λεγόμενη και πως οφείλεται μόνο στο άγχος και θα πεδεύομαι ένα χρόνο μέχρι να την ξεφορτωθώ ουφ θέλετε κιάλα?

Καλωσόρισες Χρύσα!!! Φυσικά και είσαι ευπρόσδεκτη!

Να σου ζήσει το μωράκι σου!! Κοίτα να είσαι ήρεμη για κείνο και μην επιτρέψεις για κανένα λόγο να μη ζήσεις όσο πιο έντονα γίνεται κάθε στιγμή μαζί του! Κάθε μέρα, κάθε λεπτό είναι μοναδικό και δεν ξαναρχεται.... Αξίζει σε εσένα και πάνω απ' όλα, σε αυτό, να έχει μια ήρεμη και ευτυχισμένη μανούλα δίπλα του! Και στο λέω εγώ που ένιωσα πολλές στιγμές να λυγίζω και να αφήνομαι.... Αν σου τύχει, κοίτα το απλά και ένα του βλέμμα, ένα του χαμόγελο, ένα ναζάκι ... μια στιγμή με το παιδί σου θα σου θυμίσει ότι η ευτυχία είναι μπροστά σου και θα νιώσεις η πιο δυνατή γυναίκα στον κόσμο!!

Εύχομαι αν υπάρχει η παραμικρή ελπίδα για πραγματική συμφιλίωση και ευτυχισμένη κοινή ζωή με τον άντρα σου, αυτό να γίνει! Αν όμως, αυτό δεν είναι δυνατόν, η ζωή σου είναι μπροστά και η ευτυχία ....στην αγκαλιά σου! Μην το ξεχνάς... ;)

Ριτάκι μου τί έπαθες καλή μου;; Με τη δουλειά εννοείς τρέχεις ή έγινε κάτι άλλο; Εύχομαι αυτό το "φως στον ορίζοντα" , να φωτίσει σύντομα τη ζωή σου!!!

Φιλιάαα!!!!

Ειρηνη σε ευχαριστω πολυ για το καλοσωρισμα!νομιζω οτι σιγα σιγα θα τις βρω τις ισοροπιες μου!την φραση σου,<η ζωη σου ειναι μπροστα και η ευτυχια στην αγκαλια σου> με αγγιξε και θα την φερνω στο μυαλο μου καθε φορα που με περνει απο κατω.

an1cJQh-Sf-0000MzAwMTUxNGR8MzYyNTI5NTlhfA.gifline_line_typew7_beg_d_typew7_time_1260594000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

καλημέρα σας βρε κορίτσια τί κάνετε? εγώ δεν είμαι καλά! τα έχω φτύσει λίγο! όχι ειρήνη μου δεν με προβληματίζει η δουλειά ευτυχώς δηλαδή που υπάρχει και αυτή. απλά δεν τα βγάζω πέρα δεν έχω προσωπική ζωή καθόλου από τότε που χώρησα δεν έχω χρόνο για μένα καθόλου και δεν έχω και λευτά για μένα καθόλου. απελπίζομαι πραγματικά νοιώθω να με πλακώνει το σύμπαν. ο μικρός μου ξαφνικά έχει βίαιη συμπεριφορά (κάπου άνοιξα ένα θέμα με αυτό αλλά δεν βρήκα λύση) ο μεγάλος μου έχει τα γνωστά σε εμένα προβλήματα υγείας που είχα και εγώ και ταλαιπωρούμαστε ομαδικός (εκτός των σπασμών που είχαμε τώρα έχει και υπερβολική αναιμία). ο πατέρας τους δεν δίνει δεκάρα τσακιστή τα έξοδα μεγαλώνουν μαζί με τα παιδιά και όλο αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μην βλέπω ξαφνικά απ το δεξί μάτι να κάνω ένα σωρό εξετάσεις να χαλάω ένα σωρό λευτά για να μου πουν ότι είναι ωχρή κοιλιδα η λεγόμενη και πως οφείλεται μόνο στο άγχος και θα πεδεύομαι ένα χρόνο μέχρι να την ξεφορτωθώ ουφ θέλετε κιάλα?

πραγματικα ζοριζεσαι πολυ.ομως προσεχε την υγεια σου.παρε μια ανασα.δυσκολο με τοσα τρεξιματα και ανχος αλλα πρεπει.τι να σου πω εκτος απο κουραγιο και υπομονη?

Τώρα ότι και να πω.... η αλήθεια είναι ότι δεν περνάς και λίγα. Για το πρόβλημα υγείας του μεγάλου σου, τί λένε οι γιατροί; Για τους σπασμούς δε γνωρίζω, όμως η αναιμία σίγουρα έχει την αιτία της και αυτό βρίσκεται εύκολα με τις απαραίτητες εξετάσεις. Έχω κι εγώ αναιμία, γι' αυτό στο λέω.. Κάποτε είχα φτάσει 16 αιματοκρίτη και έκανα μετάγγιση. Τότε ήταν που με "ξεσκονισανε" και βρήκαν από που προήλθε και τί πρέπει να προσέχω.

Εύχομαι να περάσει γρήγορα !!!!

Για τον μικρό, τί ηλικία έχει; Μήπως άλλαξε κάποια συνήθεια; Πήγε παιδικό; Είδε βίαιες συμπεριφορές από άλλα παιδάκια;; Πάντως, τα παιδάκια περνούν από διάφορες φάσεις... Μη σε ανησυχεί... Μίλα αν θες με κάποιον παιδοψυχολόγο (μπορείς και τηλεφωνικά, δωρεάν) εγώ το έχω κάνει αρκετές φορές για την κόρη μου, μίλα και με το παιδί σου, ρώτα τον αν έχει γίνει κάτι συγκεκριμένο που τον ενόχλησε ή δε νιώθει καλά ή παρατήρησε πότε γίνεται βίαιος.. π.χ όταν ασχολείσαι με τον μεγάλο; Θα τη βρεις την άκρη, όλα καλά θα πάνε!

Πάνω απ' όλα, προσπάθησε να ηρεμήσεις και να είσαι καλά εσύ!! Ξέρω πόσο δύσκολο είναι αυτό που σου λέω, ξέρω πώς είναι να νιώθεις ότι σε πλακώνει το σύμπαν όπως είπες κι εσύ αλλά προσπάθησε με όλη σου τη δύναμη να μη σε πάρει από κάτω!!! Περνάς πάρα πολλά και είσαι άνθρωπος!! Το κατανοώ! Όμως, για να είναι τα παιδάκια μας καλά, πρέπει πάνω απ' όλα να είναι η μαμά τους καλά!!!

Σου έπεσαν και πολλά μαζεμένα βρε κορίτσι μου.... Έχεις κάποιον να σε βοηθάει με τα παιδιά να ξεκουράζεσαι κι εσύ λίγο;

Εύχομαι όλα να πάνε καλά !!! Στείλε νέα σου όποτε μπορέσεις..

Φιλιά πολλά!

Ειρηνη σε ευχαριστω πολυ για το καλοσωρισμα!νομιζω οτι σιγα σιγα θα τις βρω τις ισοροπιες μου!την φραση σου,<η ζωη σου ειναι μπροστα και η ευτυχια στην αγκαλια σου> με αγγιξε και θα την φερνω στο μυαλο μου καθε φορα που με περνει απο κατω.

:):):) Μπράβο κοριτσάκι!!! Αυτή είναι η αλήθεια και όσο πιο σύντομα το συνειδητοποιήσουμε, τόσο το καλύτερο για μας. Εμένα μου πήρε χρόνο, η αλήθεια είναι... αλλά ποτέ δεν είναι αργά. Σωστά;; ;)

Διαφημίσεις

εγω νομιζω οτι σε γενικες γραμμες ειμαι καλα.τι εννοω?βγαιννω εχω πολλες κοινωνικεςεπαφες κλαιω λιγοτερο σκεφτομαι λιγοτερο και φυσικα ασχολουμαι πολυ με το μπεμπακι μου.απλα φοβαμαι οτι ακομα δεν μου εχουν ερθει δτσκολιες,εχω και πολυ βοηθεια απο τους γονεις μου,και δεν εχω συνειδιτοποιησει ολη την κατασταση.αφου μερικες φορες νομιζω οτι ολα αυτα εχουν συμβει σε καπιον αυτο δε λενε οτι αλλο και οχι σε μενα.αυτο δε λενε οτι παθαινεις σε μεγαλο σοκ?τι να πω?το μελλον θα δειξει.εκεινο που μου λειπει ειναι η συντροφικοτητα..και να σας πω αυτο φοβαμαι πιο πολυ οτι δεν θα την ξαναβρω.λογικο?το σκεφτοσασταν και εσεις?

εγω νομιζω οτι σε γενικες γραμμες ειμαι καλα.τι εννοω?βγαιννω εχω πολλες κοινωνικεςεπαφες κλαιω λιγοτερο σκεφτομαι λιγοτερο και φυσικα ασχολουμαι πολυ με το μπεμπακι μου.απλα φοβαμαι οτι ακομα δεν μου εχουν ερθει δτσκολιες,εχω και πολυ βοηθεια απο τους γονεις μου,και δεν εχω συνειδιτοποιησει ολη την κατασταση.αφου μερικες φορες νομιζω οτι ολα αυτα εχουν συμβει σε καπιον αυτο δε λενε οτι αλλο και οχι σε μενα.αυτο δε λενε οτι παθαινεις σε μεγαλο σοκ?τι να πω?το μελλον θα δειξει.εκεινο που μου λειπει ειναι η συντροφικοτητα..και να σας πω αυτο φοβαμαι πιο πολυ οτι δεν θα την ξαναβρω.λογικο?το σκεφτοσασταν και εσεις?

Αυτό που νομίζεις ότι δε συμβαίνει σε σένα ό,τι συμβαίνει αλλά σε κάποιον άλλον, το ένιωθα κι εγώ. Τώρα αρχίζω και συνειδητοποιώ την κατάσταση... Δεν είναι και εύκολο...

Εγώ δεν έχω σκεφτεί ακόμα το θέμα με τη συντροφικότητα... Σίγουρα θα το σκεφτώ και θα με απασχολήσει στο μέλλον, φαντάζομαι... αλλά πώς να εμπιστευτώ ξανά;;; Αδύνατο μου φαίνεται...

Ποτέ δε ξέρεις βεβαια.... Πάντως, αυτή η ιστορία στο βάθος μου έκανε καλό. Είμαι πιο δυνατή από ποτέ... Είμαι αισιόδοξη και σίγουρη για τον εαυτό μου! Είμαι σίγουρη ότι θα καταφέρω να είναι πάντα ευτυχισμένη η κόρη μου. :)

καλημερα κοριτσια!κι εγω ειρηνη εκεινη που προσευχομαι καθημερινα ειναι να ναι καλα το παιδακι μου κι εγω για να το μεγαλωσω.και εχω πολυ καλο προαισθημα.Αισιοδοξια λοιπον και ολα θα μας πανε καλα.

καλησπερα.καμια δεν μπαινει πλεον?

Παρούσαα!!!! Τί κάνεις κοριτσάκι;; Εγώ μόλις τελείωσα το μάζεμα... Σήμερα κάναμε πάρτυ για τα δεύτερα γενεθλιά μας και ήταν υπέροχα!!! Το ευχαριστήθηκε πολύ το μωρό μου !!!

Εσείς πώς τα πάτε; Ολα καλά;

και ελεγα οτι δεν θα ξαναμπει καμια πλεον.μπραβο που τα περασατε τοσο ωραια να το χαιρεσαι το μωρακι σου!εγω ηρεμα περιμενω δικες τα ξερεις τα χεις περασει!αληθεια εαν επιτρεπετε τι ποσο διατροφης εβγαλες?

και ελεγα οτι δεν θα ξαναμπει καμια πλεον.μπραβο που τα περασατε τοσο ωραια να το χαιρεσαι το μωρακι σου!εγω ηρεμα περιμενω δικες τα ξερεις τα χεις περασει!αληθεια εαν επιτρεπετε τι ποσο διατροφης εβγαλες?

Χρυσα ελα τσατ να τα πουμε καλυτερα γιατι αργει εδώ!!!

Μιραντινιιιιι;;;;;;; Αν θες έλα και εσύ..!!!

Κορίτσια τι κάνετε?????

Ειρήνούλα μου να τα χιλιάσει το μωρό σου, Ριτάκι υπομονή και δύναμη, Μιραντίνι μουυυυυυ που είναι αυτή η smily mama????

Κορίτσια ελπίζω όλες σας να έχετε δύναμη και να παλευετε και εγώ αυτό κάνω δουλειά (ευτυχώς ακόμα έχω) νεο σπίτι!!!! (ναιιιιιι επιτέλους μετακομίσαμε και δεν είμαστε πανω σε κουτες.....σχεδόν.... ;)) έξοδα πολλάαααααα αγχος το ίδιοοοοο τα παιδιά με τα δικά τους εγώ με τα νεύρα μου αλλααααα κρατιόμαστε γιατί απλά δεν γίνεται να κάνουμε αλλιώς!!!!!

Σας φιλώ όλες και περιμένω να γράψετε νέα σας.

Η Αγάπη ρωτά τη Φιλία :

"τι κάνεις εκεί ανόητη?"

και η Φιλία της απαντά:

"Κάνω να γελούν αυτούς που εσύ κάνεις να δακρύζουν"..

Κορίτσια τι κάνετε?????

Ειρήνούλα μου να τα χιλιάσει το μωρό σου, Ριτάκι υπομονή και δύναμη, Μιραντίνι μουυυυυυ που είναι αυτή η smily mama????

Κορίτσια ελπίζω όλες σας να έχετε δύναμη και να παλευετε και εγώ αυτό κάνω δουλειά (ευτυχώς ακόμα έχω) νεο σπίτι!!!! (ναιιιιιι επιτέλους μετακομίσαμε και δεν είμαστε πανω σε κουτες.....σχεδόν.... ;)) έξοδα πολλάαααααα αγχος το ίδιοοοοο τα παιδιά με τα δικά τους εγώ με τα νεύρα μου αλλααααα κρατιόμαστε γιατί απλά δεν γίνεται να κάνουμε αλλιώς!!!!!

Σας φιλώ όλες και περιμένω να γράψετε νέα σας.

Καλώς την Catrin μας!! Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Χαίρομαι που είστε καλά.... Αισιοδοξία, δύναμη και όλα καλά θα πάνε!!!

Πού είστε οι άλλες; ; ; Ρίτα; Χρύσα;

Κορίτσια επιτέλους βλέπω "άσπρες μέρες" !!! Έφτασα στον πάτο αλλά ξανασηκώθηκα πιο δυνατή από ποτέ! Τελικά, όλα για καλό γίνονται!!! Όλα όμως!!! Η ζωή αργά ή γρήγορα, σου δίνει ό,τι σου χρωστάει!!! Να το θυμάστε!

Φιλιάαα!!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα