Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απόξεση και πόνος


birmgirl

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

den mporw na kounithw! prwti fora exw toso poli pono kai aima! pira til kai tin fili t siggatikou mou-kanei master stin iatriki-na erthei na mu kanei kamia enesi mpas kai iremisw ligo! tis ipa ti sinevei kai tis ipa oti m ekanan kai sto nosokomio enesi alla perasan arketes wres m ipe den pirazi! parolo pou ipia kai 2 panadol oute afta ekanan doula!

:confused:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

den mou ipe kai polla pragmata apo to tilefono! tin perimenw na erthei! tis ipa oti ekana apoksesi to prwi kai oti aforitous ponous parolo pou m ekanan st nosokomio enesi kai ipia kai 2 panadol. kai mou ipe na perimenw na erthei na m kanei akoma mia enesi mpas kai iremisw ligo! an oxi tha xriastei na ksanapaw sto nosokomio gia na mou poun aftoi ti na kanw! to kalo einai oti i kopella ine ginekologos!

:confused:
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια.....μόλις έφηγε η κοπέλλα του συγκάτηκου μου. ευτυχώς ήρθε εξοπλησμένη! με είδε και μου είπε ότι νε μεν δεν είναι και πολύ φυσιολογικό αυτό αλλα δεν είναι και κάτι ανισιχητικό! μου εκανε και 2 ενέσεις (1 παυσύπονη και 1 ηρμιστική, γιατι αλήθια να λέγεται είμαι πάρα πολύ αγχομένη και στρεσαρισμένη) , μου άφησε και 1-2 εδώ αν τυχών και δεν ηρεμίσει ο πόνος να μου τις κανει ο συγκάτηκος μου αλλά μου ειπε αν δεν σταματήσει ο πόνος και το αίμα μέχρι αύριο να ξαναπαω στο νοσοκομείο γιατί αν το αμελήσω και άλλο δεν γλειτώνω την εισαγωγή στο νοσοκομείο!!!! αααααχχχχ φοβάμαι πάρα πάρα πολύ!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

Υ.Γ. με σθγχορείτε για την ορθοργαφία μου! το ξέρω ότι είναι χάλια!

:confused:
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που σε είδε και να την ακούς σε παρακαλώ. Εάν αύριο δεν είσαι καλά τράβα γραμμή για το νοσοκομείο. Μην αγχώνεσαι όμως, όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιμίσου αν μπορείς για να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις. Όλα θα πάνε καλά, αρκεί να το πιστέψεις. Όπως βλέπεις δεν είσαι μόνη, αρκετές κοπέλες ανταποκρίθηκαν. Καλό κουράγιο και μην χάνεις την πίστη σου. Εμείς οι γυναίκες είμαστε δυνατές.

Κράτα μας ενήμερες για την κατάστασή σου.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δυστηχως δεν να αντεχω άλλο τον πόνο!!! μολισ τηλεφώνησα ασθενοφώρο να ερτηει να με πάρει στο νοσοκομείο....:cry::cry::cry::cry:

φοβάμαι πολύ!! τί μπορεί να είναι???

:confused:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας! τελικα όλος αυτόσ ο πόνος και το αίμα καέληξαν σε αιμοραγια, :-( και μου είπαν οι γιατροι πως αν το καθιστερούσα για ακόμα μια ώρα το πολύ θα χριαζόταν να μου βάλουν αίμα! χτες βράδυ όμως ξανάνοιξε αιμορραγία και ετσι δεν την γλίτωσα κα μου βαλαν λίγο αίμα!:cry: το πιο πιθανόν όμως μέχρι το μεσημέρι θα με βγάλουν!:)

:confused:
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου περαστικα σου,τι να πω απο χθες που διαβασα την ιστορια σου στεναχωρηθηκα πολυ που εισαι και μονη σου σε μια ξενη χωρα.

Να προσεχεις τον εαυτο σου,και περαστικα.

Να γραφεις οταν εχεις την αναγκη να μιλας σε καποιον.:cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Αφου πηγαν ολα καλα θα σε αφησουν μην αγχωνεσαι τελειωσε.

Οταν πας στο σπιτακι σου να ξαπλωσεις και να μην κανεις τιποτα,να χαλαρωσεις και μην σκεφτεσαι τιποτα.Ολα καλα θα πανε απο εδω και περα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...