Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Εδώ μπορείτε να καταγγείλετε την παράνομη συμπεριφορά ατόμων, ή την αντιεπαγγελματική/ ή απαράδεκτη κατά τη γνώμη σας συμπεριφορά ειδικών.

 

Παρακαλούμε να μήν γίνεται σε αυτό το θέμα, συζήτηση, ή χαρακτηρισμός με επίθετα και δυσφημιστική περιγραφή των όσων καταγγέλετε,

 

αλλά απλώς μία σωστή καταγραφή των καταγγελιών με περιγραφή της πραγματικότητας όπως θα την κάνατε εάν γινόταν σε επίσημο φορέα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


ΙΚΑ Ν.Καλλικρατειας Χαλκιδικης.ενας ειναι ο παιδιατρος και απαραδεκτος!αν εχει ξυπνησει καλα θα σου το εξετασει το μωρο πριν το εμβολιο!και φυσικα δεν ζυγιζει δεν μετραει γιατι αυτα κλαινε,αν δει αλλου γιατρου τη σφραγιδα αρχιζει τη διαφημιση του για το ιατρειο του(60 ευρω επισκεψη παρακαλω!απληρωτους τους εχει το κρατος?) και φυσικα δεν σου γραφει κανενα εμβολιο πρεπει να σου το κανει η νοσοκομα η οποια πρεπει να εχει δουλεψει σε οικοδομη!ο μικρος μου καθε φορα γεμιζει μελανιες στα σημεια του εμβολιου...φημη:ακουστηκε οτι χρηματιζεται απο αλλοδαπους μεσα στο ΙΚΑ.ΕΡΩΤΗΣΗ:οταν ειναι στο ιατρειο του ΙΚΑ μπορει να πηγαινει σε σπιτια επισκεψη να του τα σταζουν??

578611j1nly6hq0l.jpg691278l0h4xhyt8z.gif
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΙΚΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΑΔΕΙΑΣ, ΟΥΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΕΙΟ.

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ δεν ήμουν ευχαριστημένη από το ΙΚΑ ΕΥΟΣΜΟΥ... Από το γιατρό μέχρι τις νοσοκόμες που για να μου πάρουν αίμα για την καμπύλη ζαχάρου με τρυπούσαν πρώτα και μετά στριφογύριζαν τη βελόνα να βρούνε φλέβα... δεν έβρισκαν την έβγαζαν φτου και από την αρχή... Δηλαδή ήμαρτον :evil:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ πως να σας περιγραψω τωρα τον δικο μου απαραδεκτο αθλιο γυναικολογο????ιατρειο στην εγνατια και εχουν κοινο ιατρειο με τον αδερφο του ο οποιος ειναι χειρουργος.αν κατι σας θυμιζει αυτο στειλτε μου πμ.

αθλιος ο ανθρωπος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ πως να σας περιγραψω τωρα τον δικο μου απαραδεκτο αθλιο γυναικολογο????ιατρειο στην εγνατια και εχουν κοινο ιατρειο με τον αδερφο του ο οποιος ειναι χειρουργος.αν κατι σας θυμιζει αυτο στειλτε μου πμ.

αθλιος ο ανθρωπος!!!!!

 

Σε ποιον να στείλουν πμ;;;

Link to comment
Share on other sites

σορρυ λόγω των νέων κατηγοριών έγινε κάποι θέμα με τις ρυθμίσεις και μπορούσαν να γράψουν όλοι ακόμα και αν δεν είναι συνεδεμένοι, τώρα όμως είναι εντάξει!

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΙΚΑ ΤΟΥΜΠΑΣ μου βγάλανε ότι έχω διαβήτη κύησης έκανα τις εξετάσεις σε ιδιώτη και έπασχα από υπογλυκαιμία

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Παιδοψυχολογος (Συμβουλευτικος σταθμος Κοινωνικης Μεριμνας Πετρουπολης). --> edit admin αφαιρέθηκε χαρακτηρισμός για δυσφημιστικούς λόγους

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ... ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΙΚΑ, ΙΑΤΡΕΙΑ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ. ΒΛΑΠΤΟΥΝ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ.

 

ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΛΟΥΣΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΜΠΥΛΗ ΓΛΥΚΟΖΗΣ) ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 8 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΟΤΑΝ ΑΠΟΕΙΔΑ ΚΑΛΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ "ΞΑΝΑΠΑΡΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ!!!

 

ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΑ ΑΔΕΙΑ 1) ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, 2) ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ 3) ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΔΕΚΑΔΕΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ, ΕΔΩΣΑ 600 ΕΥΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΩΝΑΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ Η' ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ? ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΜΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ .. ΣΕ ΦΑΛΙΡΙΣΑΝ ....

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites

προσφατο!: πηγα για ενα καθηστερημενο επαναληπτικο εμβολιο του μικρου μου και ελειπε η νοσοκομα που μας κανει τα εμβολια.τον ρωτησα ποτε θα ερθει και μου απαντησε: δεν ξερω-αυριο μεθαυριο-την αλλη εβδομαδα-ισως και τον αλλο μηνα!!αναγκαστηκα να παω σημερα στο ΙΚΑ Ν.Μουδανιων να ρωτησω τι να κανω και μου ειπαν οτι ειναι υποχρεωμενος να κανει αυτος τα εμβολια!και αν δεν μου το κανει να του κανω αναφορα!!Σαββατο κοντογιορτη......

578611j1nly6hq0l.jpg691278l0h4xhyt8z.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ... ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΙΚΑ, ΙΑΤΡΕΙΑ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ. ΒΛΑΠΤΟΥΝ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ.

 

Αυτό είναι! Τα είπες όλα! Να βάζει ο Θεός το χέρι του και να μην πέσουμε ποτέ στην ανάγκη τους! Το κακό είναι ότι κοντά στους 9 κακούς γιατρούς καίγεται και ο 1 καλός που κάνει πραγματικά λειτούργημα!

 

Ήρθες και έγινες το νόημα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ετος 2005 ΆΝΟΙΞΗ.Ορθοπεδικός στο ΙΚΑ πλ.Αττικής.με πρόβλημα στο γόνατο εγώ,εκείνος δίνει αντιφλεγμονώδη και λοναρίτ.μετά απο 1 μήνα,ξαναπάω (έτσι είχε πεί)και πάλι τα ίδια αντιφλεγμονώδη και λοναρίτ.τελικά,ο τύπος δεν ήξερε τι έχω,προφανώς μόνο φάρμακα έγραφε,καικατέληξα σε στρατιωτικό γιατρό,έκανα μια ωραία αρθροσκόπηση και μετα απο λίγο καιρό,είμαι πάρα πάρα πολύ καλά.φυσικά μου κόστισε πολλά ευρώ,γιατι έγινε σε ιδιωτικό νοσοκομείο,αλλά αν εξακολουθούσα να πηγαίνω στο ικα,ακόμα αντιφλεγμονώδη θα έπαιρνα,και δεν θα μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.

Ετος 2007 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.Ορθοπεδικός στο ΙΚΑ αθηνών.ζήτησα μαγνητική για μέση,κι εκείνος όχι μόνο δεν την έγραψε,αλλά τσαντίστηκε και μου λέει δεν σας χρειάζεται κυρία μου.θα σας περάσει.πήγα λοιπόν σε διαγνωστικό,έκανα μαγνητική για τη μέση,πλήρωσα 240 ευρώ και με αποτέλεσμα μια ωραία κήλη να μου κάνει παρέα.και διερωτώμαι.αυτό είναι το ΙΚΑ που πληρώνουμε με τις εισφορές μας?πρέπει λοιπόν να βάζουμε το μεγαλύτερο βίσμα που έχουμε,να τα σκάμε στο ιατρείο του εκάστοτε γιατρού ΙΚΑ(που ρισκάρεις τη διάγνωση),η τελικά να τα σκάμε σε γιατρούς(επαγγελματίες εννοείται)που δεν έχουμε σύμβαση?

Link to comment
Share on other sites

Κάνουν τόσες κρατήσεις από τους μισθούς μας και τελικά το αποτέλεσμα είναι να είμαστε τελείως "ακάλυπτοι" από θέμα υγείας :evil:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς,η πρέπει να κάνουμε ασφάλεια ασθενείας ιδιωτική(για κάποιους είναι λίγο υψηλά τα ασφάλιστρα),η βρίσκουμε κάποιο τρόπο,άλλο,τον οποίο εγώ ακόμη ψάχνω να τα συνδιάσω!αθάνατο ελληνικό ΙΚΑ![/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Συμβουλή: Όταν πηγαίνετε στο ΙΚΑ για να σας γράψουν σοβαρές εξετάσεις π.χ. μαγνητικές κπλ καλό θα ήταν να έχετε και παραπεμπτικό από Δημόσιο Νοσοκομείο. Όταν υπάρχει τέτοιο χαρτί είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να τις γράφουν τις οποιεσδήποτε εξετάσεις που τους λένε τα δημόσια νοσοκομεία. Αλλιώς τους κάνετε καβγά εκείνη την ώρα και καλείται τον αρμόδιο προϊστάμενο του κάθε κωλογιατρού.

Επίσης να σας πω ότι ο κάθε μ@@@@ς γιατρός του ΙΚΑ κάνει ότι τον παίρνει γι΄αυτό όταν πηγαίνετε να έχετε ένα σταθερό και αμετάκλητο ύφος που να του δίνεται να καταλαβαίνει ότι ξέρετε τα δικαιώματά σας.

Π.χ.κάπου διάβασα ότι γυναικολόγος του ΙΚΑ αρνήθηκε να γράψει άδεια σε κοπέλα που είχε σοβαρό πρόβλημα. 1ον) όταν υπάρχει χαρτί από δημόσιο νοσοκομείο, τον κώλο του να χτυπάει κάτω είναι υποχρεωμένος να το γράψει και 2ον) και τέτοιο χαρτί να μην υπάρχει, καλείς άμεσα τον αρμόδιο προϊστάμενο, κάνεις έγγραφη καταγγελία και του λες ότι άμα χάσω το παιδί θα σε βάλω φυλακή και θα σου πάρω και τα σώβρακα. Απλά φροντίστε οι εξετάσεις που τους πάτε να είναι από δημόσια νοσοκομεία ή από ΙΚΑ και αν δεν έχετε και της ζητήσουν να τους πείτε εκείνη την ώρα να σας τις γράψουν.

 

 

edit administrator - προσοχή στις εκφράσεις σας παρακαλώ. οι καταγγελίες είναι αναγκαίο να γίνονται με ευπρεπή γλώσσα ότι και να αφορούν

Link to comment
Share on other sites

Καταγγέλω το ενδοκρινολογικο τμημα της Ευρωκλινικης Αθηνών γιατί απαρτίζεται απο ασχετους γιατρους που το μονο που ξερουν ειναι να βρισκουν ενα θυροειδη και ενα ζαχαρο.Επι 7 χρονια πηγαινα εκει και νοσηλευομουν και χρειαστηκε να ρθει γιατρος απο το Ιπποκρατειο να με διαγνώσει και να τους πει τι φαρμακα να μου δωσουν.Καταγγέλω καθηγητη του Αλεξανδρα που δουλευει και ΙΑΣΩ πως αρνηθηκε να μου κοψει αποδειξη και πως δε με αναλαμβανει εφοσον εχω καρδιακή ανεπαρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Για την απόδειξη καλά κάνεις και καταγέλλεις, έπρεπε να του πεις ότι θα του κάνεις καταγγελία. Απ' όσο ξέρω κάθε γιατρός έχει δικαίωμα να αρνηθεί να σε αναλάβει ανάλογα με την επικινδυνότητα που έχει η κατάστασή σου. Λυπηρό αλλά γίνεται. Τώρα όσο για την Ευρωκλινική, είναι ευρέος γνωστό ότι παρόλο που τα Δημόσια νοσοκομεία είναι ένα χάος, είναι επίσης γνωστό ότι έχουν και τους καλύτερους γιατρούς.

Τέλος αν θέλεις στείλε μου με πμ το όνομα του καθηγητή του Αλεξάνδρα καθώς έχω αρκετούς γνωστούς εκεί μέσα λόγω επαγγελματικών γνωριμιών, και θα'θελα να ξέρω ποιοί ακριβώς είναι τα καθίκια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Νοσοκομείο Ικαρίας, ο παιδίατρος κάνει ελλειπή εξέταση στην μηνιαία επίσκεψη! Εξετάζει το μωρό μόνο αν του πω ότι παρουσιάζει κάτι.

Επιπλέον μου είχε πει από 3,5 μηνών να ξεκινήσω να του δίνω κρέμες κλπ με την πρόφαση πως το μητρικό γάλα δεν είναι ικανό να θρέψει το παιδί μετά από αυτή την ηλικία...

 

Ήρθες και έγινες το νόημα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Σ/Κ το βγάλαμε στο νοσοκομείο γιατί η Μαρία είχε ίωση. Επειδή δεν γινόνταν να κάνω καλλιέργεια ούρων σε μικροβιολογικό έξω αναγκάστικα να πάω στο νοσοκομείο γιατί ανησύχησα και για το παιδί που είχε 39 πυρετό και διάρροια. Εκεί μας κράτησα μέσα. Με έβγαλαν από το δωμάτιο για να ετοιμάσουν το παιδί. Το άκουγα που πλάνταξε στο κλαμα. Όταν το πήρα και πήγαμε στο δωμάτιό μας ανακάλυψα ότι είχε παντού τρύπες. Στα χέρια στα πόδια. Έψαχαν να βρουν φλέβα ίσως αλλά εγώ δεν άντεχα να το βλέπω έτσι δεμένο από το χεράκι με τον όρο.

Κάτι που επίσης ανακάλυψα, το δωματιο δεν είχε κρεβάτι για το γονιό-συνοδο παρά μόνο δυο καρέκλες και μια πολυθρόνα σπασμένη της οποιας η πλάτη ακουμπούσε στον τοίχο για να στηρίζεται!!! Και όταν ζήτησα να μου φέρουν τουλάχιστον μια άλλη πολυθρόνα για να μπορώ να ξεκουράζομαι λίγο το βράδυ μου είπαν ότι κανονικά δεν πρέπει να υπάρχει ούτε αυτή η πολυθρόνα -η οποία βρέθηκε εκεί τυχαία- και εγώ σαν γονιός θα κάθομαι μόνο στις καρέκλες. Δεν πρέπει να κοιμάμαι πρέπει να είμαι καθιστή δίπλα στο μωρό.!!!! Διότι όπως είπαμε, δεν προβλέπεται ο γονιός να ξεκουράζεται. Τώρα πως εγώ άυπνη τόσες μέρες θα έπρεπε να φροντίζω το μωρό που ήθελε συνέχεια αγκαλιά και να πηγαινουμε πέρα - δώθε για να παίζει αυτό είναι μάλλον δικό μου πρόβλημα.

Επίσης η τουαλέτα που είχε δεν είχε καζανάκι, η πόρτα δεν εκλεινε, η λεκάνη ήταν μαύρη από ακαθαρισίες των προηγούμενων, χαρτί σαπούνι δεν υπήρχε (μάλλον ούτε αυτά προβλέπονται!!! :x ) και ήταν και ασκούπιστα στο δωμάτιο.

Εγώ τελικά αναρωτιόμουνα, στο νοσοκομείο ήρθα σε σε κάμπιγκ όπου πρέπει να πάρω μαζί μου εξοπλισμό και σλίπινγκ μπαγκ για να κοιμάμαι; Και οταν τους έκανα παρατήρηση θύμωσαν κιόλας. Τι κακιά που είμαι!!! :oops:

Και συνεχίζω με τα της μικρής....

Ο φόβος τους -όπως και του παιδιάτρου μας- ηταν για κάποια υποτροπή της ουρολοίμωξης που μόλις πέρασε.

Το κακό είναι ότι τελικά ούρα της πήραν την επόμενη μέρα και ακόμα και χθες που είμασταν εκεί εμείς απαντήσεις στις εξετάσεις δεν είδαμε. Πέρα από τον ορό και τα αντιπυρετικά δεν πήρε κανένα άλλο φάρμακο για να αντιμετωπιστεί η ίωση. Ευτυχώς από την Κυριακή τα ξημερώματα δεν ξαναέκανε πυρετό.

Τέλος πάντων, έχω και νεύρα και ίσως τα γράφω και μπερδεμένα. Μείναμε τρεις μέρες στο νοσοκομείο, χωρίς καμμία θεραπεία εκτός από τον ορό για να μην πάθει αφυδάτωση. Το παιδί από τη δευτερη μέρα ήταν μια χαρά, έπαιζε και έτρωγε. Μου σταμάτησαν και τη χημειοπροφύλαξη που έπαιρνε για την ουρολοίμωξη μέχρι να βγουν οι εξετάσεις. Το κακό είναι ότι εφόσον ήταν πλεον καλά δεν καθόνταν ήσυχο. Ήθελε να σηκωθει να παίξει, να περπατησει.... Πως να τα κάνει όμως όλα αυτά που είχε τον ορο στο ένα χέρι και δεν μπορουσε να το χρησιμοποιήσει; Και πως να τη βοηθήσω που ήμουν κουρέλι από την αϋπνία;

Και σαν να μην έφταναν όλα αυτά κάθε γιατρός που έμπαινε μέσα ξαναεξέταζε τη μικρή από την αρχη και μάλιστα η τελευταία της μετρούσε το κεφάλι, το ύψος, ζήτησε εξετάσεις για θυρεοειδή χωρίς καν να μου ζητήσει το βιβλιάριο υγείας του παιδιού να ενημερωθεί για την ανάπτυξή του και για ότι άλλο χρειάζεται. Δηλαδή θα περνούσαμε σίγουρα άλλα δυο 24ωρα εκεί μεσα...

Έ, δεν άντεξα άλλο, πήρα και τη συγκατάθεση του παιδιάτρου μου, ο οποίος έπαθε πλάκα όταν του είπα ότι είμασταν ακόμα στο νοσοκομείο και καλλιέργεια ακόμα δεν είχαμε, και πήγα και υπέγραψα για να πάμε στο σπίτι μας. Και τελικά καταλήξαμε να δώσω εγώ ούρα έξω χθες για καλλιέργεια. Δηλαδή, περάσαμε το Σ/Κ μας στο νοσοκομείο μια και δεν είχαμε και τι να΄κάνουμε....

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!! Ευτυχώς το παιδί τουλάχιστον είναι καλά.... Ε, τόσες μέρες η ίωση έκανε τον κύκλο της και πέρασε από μόνη της.

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΙΩΣΗ! Το νοσοκομείο μας είναι καινούργιο, μόλις δύο μηνών. Και οι κούνιες στο δωμάτιο ήταν κάτι αρχαίες με το κάγκελο που ανεβοκατεβαινει να κλείνει με κάτι καρφάρες που προεξειχαν 4 πόντους περίπου. :x:x:x

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...