Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφίες..


dora

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 649
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοιτα πως εχει...εγω εχω μονο Φισλερ κατσαρόλες τη σειρα Profi που μπαινουν στο φουρνο...ημουν σιγουρη οτι ειναι οκ...αλλα μετα διαβασα οτι αντεχουν εχως τους 230βαθμους....πλήρης απογοήτευση! Και μετα σκέφτηκα την γάστρα που εχω μια μικρη της πλάκας των 10ευρω... ε λεω σιγα το πολυ πολυ να αγοράσω καινουργια...

Ψηθηκε μια χαρα μονο που στο τελος μυρισε λιιιιγο η γαστρα

Και τωρα ψάχνω να αγοράσω μαντεμένια ή πήλινη γάστρα και μαλλον εχω βρει μια πήλινη με 38ευρω!!

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω η ακαμάτα δεν ειχα ξαναφτιάξει....γιατι τρωμε και λιγο, να φανταστεις αυτο θα μας βγαλει δυο ενήλικες και η μικρη 5 μερες σιγουρα!!

Καλή επιτυχία και το πολυ πολυ ...να αγοράσεις νεα γάστρα χαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Δανάη, σιγα καλε μην εισαι άχρηστη....! Τα περισσότερα εγιναν επειδη ειχα ήδη τα υλικα....χε χε εβαζα στο γουγλη τα υλικα που ειχα και μου εβγαζε αποτελεσματα συνταγες με αυτα τα υλικα....Τα ειχα και επρεπε να τα ξοδέψω αλλιως εληγαν τον Ιουλιο..!

Χρονο εχω γιατι τωρα ειμαι ανεργη...οπωτε μη μασας...τον χρονο μου τον απεριόριστο που βαριεμαι ξοδευω!!

Αντε να μας ανεβάσεις και εσυ μια σου δημιουργια!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
αχ! όντως Ολγάκι μου έχουν έχουν έχουν ... :lol::D:D:D

άντε βρέ να σε κεράσω ένα συκαλάκι .... για τα καλά σου λόγια! :lol::wink:

 

sikoredwine320nl1.jpg

 

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

πεθαινω νομιζω!!!

στειλτε ενα ασθενοφορο καλε!! (και πειτε τους να μου φερουν γλυκο συκοοο!):-P

 

ποποπο ολες οι φωτο μου προκαλεσαν μια εντονη σιελλορροια αλλα ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ αχ το συκο μου ανοιξε τρυπα στο στομαχι!!!! :!::wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Δανάη, σιγα καλε μην εισαι άχρηστη....! Τα περισσότερα εγιναν επειδη ειχα ήδη τα υλικα....χε χε εβαζα στο γουγλη τα υλικα που ειχα και μου εβγαζε αποτελεσματα συνταγες με αυτα τα υλικα....Τα ειχα και επρεπε να τα ξοδέψω αλλιως εληγαν τον Ιουλιο..!

Χρονο εχω γιατι τωρα ειμαι ανεργη...οπωτε μη μασας...τον χρονο μου τον απεριόριστο που βαριεμαι ξοδευω!!

Αντε να μας ανεβάσεις και εσυ μια σου δημιουργια!!

 

 

Γεια σου Καλαμαράκι! :)

Καλέ και εγώ άνεργη είμαι τώρα λόγω μπέμπας - άνεργη στα χαρτιά δηλαδή γιατί στην πραγματικότητα τώρα ξέρεις έχω πιο πολλές δουλειές! :D:D

Βρε εσύ έψαχνες στον γουγλη τα υλικά όμως τις πετυχαίνεις τις συνταγές μια χαρά βλέπω! Εγώ φυσικά και δεν τολμώ να βάλω φωτό!! :P

Ίσως φταίει και αυτή η ανσφάλεια μου...Τι να πω! Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι να δοκιμάσω και καινούρια πράγματα οπότε μάλλον πάω στα σίγουρα! ;):P

Αλλά βλεπω ότι εσύ και τα κορίτσια εδώ...κάνετε θαύματα! Να το σκεφτείτε και για εστιατόριο με τέτοιο ταλέντο! :D

Θα δοκιμάσω και εγώ κάτι γιατί για να πω την΄αλήθεια ζήλεψα λιγάκι και αν πετύχει θα βάλω φωτό, αλλιώς να ξέρετε θα κάνω την κινέζα :cool:

Link to comment
Share on other sites

αχ! κοριτσια τι ζημια μου κανατε πρωι-πρωι .....

πεθαινω για συκο , σε οποιαδηποτε μορφη και αν ειναι .....

μιλαμε εφτασαν τα σαλια μου στο πατωμα......

An angel in the book of my life wrote down my baby's birth... Then whispered as she closed the book "... too beautiful for earth " .........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αν δεις δεξια εχει φωτο απο τα μελη που κανανε το γλυκο, η τελευταια κοπελα πριν απο μενα τα εβαλε ε και ζουλεψα και εγω και τελικα αξιζε εδινε ωραια νοτα στην μπουκια αυτη!

 

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακιιιιιιιιιιιι........

τρελαθηκα με το ψωμακι !!!!!

θα μου πεις τη συνταγή και τυχον λεπτομερειες που θα με βοηθούσαν????

Χίλια ευχαριστώ βρε, περιμενω !

Link to comment
Share on other sites

βεβαιως βεβαιως να την μοιραστω ..χε χε δεν ειναι δικη μου η συνταγη φυσικα

Ειναι πανευκολη χωρις ζύμωμα....την πηρα απο εδω....αλλα θα κανεις κατα γραμμα την συνταγη αλλιως δεν πιάνει

http://www.sintagespareas.gr/sintages/aitozimo-karbeli-xoriatiko-.html

και προσοχη το σκευος σου να αντέχει στους 260!!!

Καλη επιτυχια!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Να και η δική μας τούρτα για τα γεννέθλια της μικρής μου το περασμένο Σάββατο.

Κατασκευή ολοκληρωτικά από εμένα, το μπαμπά της και την αδερφή μου.

Το θέμα μας ήταν πάρτυ spa, γι' αυτό και αυτός ο στολισμός.

 

 

img1469p.jpg

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

να και η δικη μας τουρτιτσα..εκλεισε το μωρο μου τα 2..ειχα πολυ διαθεση να φτιαξω εγω την τουρτα..εβαλα λοιπον ολη μου την αγαπη και να το αποτελεσμα... http://s1221.photobucket.com/albums/dd464/olga1231/

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 11 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...