Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

Ζου ζου μου πολύ στεναχωρηθηκα που έμαθα τα νέα σου. Ήμουν σίγουρη ότι με 3 βλαστοκυστες θα είχες την επιτυχια στο τσεπάκι. Μπορώ να πω ότι σε νοιώθω απόλυτα. Όμως δεν θα το βάλεις κάτω έχεις και τα. παγωτακια σου άλλωστε. Δεν εκείνες τώρα έγκυος αλλά την επόμενη σίγουρα θα γίνει.

 

Ινοπακι σου ευχομαι με όλη μου την καρδιά να μείνεις φυσιολογικα, ίσως να έχει τελικα λιγότερο άγχος έτσι. κοιτα να εκμεταλλευτείς τις διακοπές.

 

Κοριτσάκια εγώ είμαι διακοπές και είναι δύσκολο να μπαίνω αλλά σήμερα είχα άγχος για τη ζουζού μας. Εύχομαι σε ολες καλές διακοπές και να γεμίσετε τις μπαταρίες γιατί θα γίνει το μπράφ και θα μείνουμε όλες έγκυες το φθινόπωρο-χειμώνα.

Σας φιλω πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kάλημέρα κι απο΄μένα!!!

 

Μπήκα να δω τα νέα της ζουζού μας και έπεσα από τα σύννεφα...χμ....δεν το περίμενα!:rolleyes: Ζουζού μου ξέρουμε όλες το συναίσθημα και δεν σηκώνει και πολλά λόγια αυτό...ουτε βοηθάει πουθενά...Απλά θα σου πω μην τα βάζεις κάτω...έχεις και τα παγωτάκια σου...οπότε σύντομα θα τα καταφέρεις! Θα το δεις!

Παρεούλα θα είμαστε όλες το φθινόπωρο -χειμώνα...και θα γίνει το μεγάλο μπαμ και θα μείνουμε ολες εγκυούλες όπως λέει και η magpie μας!!!

Ινοπάκι άμα κατάφερες να αφήσεις πίσω το θέμα "εξωσωματική" είναι πολύ καλό...κι εγώ το προσπαθώ πολύ....κάποιες μέρες τα καταφέρνω και κάποιες όχι!!! Να χαρούμε το καλοκαιράκι μας, να ξεκουραστούμε και μετά βουρ για νέες προσπάθειες και...τυχερές!:D

Μαριρενάκι μου πού είσαι; Καλά να περνάς!!!

Φιλάκια σε΄ολες!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ forum!ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΙΒΗ Κ ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ...ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ,ΛΟΓΩ ΟΛΟΓΟΑΣΘΕΝΟΣΠΕΡΜΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΕΤΥΧΑ...ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΕ ΤΑ 6 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ forum!ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΙΒΗ Κ ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ...ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ,ΛΟΓΩ ΟΛΟΓΟΑΣΘΕΝΟΣΠΕΡΜΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΕΤΥΧΑ...ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΕ ΤΑ 6 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!

 

Καλωσόρισες στην παρέα μας βιβή! Επεσες σε περίοδο "χαμηλής' κινητικότητας στο καφέ μας λόγω καλοκαιριού και διακοπών:P αλλά σε λίγες μερούλες θα μας έχεις όλες στη διάθεσή σου για ό,τι χρειαστείς!!!:-D

Μπαίνεις κι εσύ λοιπόν στο γκρουπάκι του φθινοπώρου...!!! Θα έχεις κι εμάς μαζί σου στην προσπάθειά σου κι ελπίζω να σου φέρουμε γούρι!!!:D

Τα παγωτάκια σου πόσων ημερών είναι; Το 6 είναι πολύ καλός αριθμός! Μπράβο!!! Αντε με το καλό....η επόμενη σου προσπάθεια να είναι η τελευταία και τυχερή σου!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΟΛΟΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ,ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ!ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΚΑΝΑ 30 ΩΑΡΙΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ 22 ΗΤΑΝ ΩΡΙΜΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΝΟ ΤΑ 9 ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ :(ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ?Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Να μπω κι εγώ στο κλαμπ της κατάψυξης!!!

Έκανα εξωσωματική αλλά η εμβρυομεταφορά αναβλήθηκε λόγω ήπιας υπερδιέγερσης. Τα εμβρυάκια μπήκαν κατάψυξη και περιμένουν ή τέλος αυγούστου ή τέλος Σεπτεμβρίου. Μου είπε ο γιατρός οτι πρέπει να ηρεμήσουν λίγο οι ωοθήκες μου πρ'ωτα...

Vivoula κ εγώ 6 έχω! Είχα πολλά ωοθυλάκια, περίπου 40. Μου πήραν 17 και γονιμοποιήθηκαν τα 10. Θα τα ξεπαγώσουμε όλα μαζί για να γίνουν βλαστοκύστες...

Καλή επιτυχία να έχουμε όλες μας!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!GEMINI85ΣΕ ΠΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ?EΓΩ ΓΕΝΕΣΙΣ ΑΘΗΝΩΝ.

 

Στο Μιτωσις στον Πειραια. Κι εσύ μικρή απ οτι βλέπω, κ εγω 26χρονων είμαι. Αλλά μετά την υπερδιέγερση απογοητεύτηκα και δεν μπορώ να χαλαρώσω τώρα, θέλω να μπω πάλι στη διαδικασία!

Τι πρωτοκολλο έκανες? Αν είναι για να μη βγουμε εκτός στείλε μου π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας! :)

 

Σόρυ που χάθηκα αλλά μου τύχανε κάτι τρεξίματα και ακόμα δεν έχουμε ξεμπερδέψει αλλά θυμόμουν ότι περιμέναμε τα αποτελέσματα της ζουζού και μπήκα να δώ τι έγινε.

 

Ζουζου μην απογοητεύεσαι και όλα καλά θα πάνε στην επόμενη προσπάθεια. Τώρα χαλάρωσε και απόλαυσε το καλοκαίρι με τον αντρούλη σου.

 

Μόμεντ, Ινόπη και Μάγκι τι κάνετε κορίτσια μου; Εγώ ούτε να προσαρμοστώ μετά το ταξίδι δεν πρόλαβα γιατί είχαμε κάτι τρεξίματα με το σπίτι της μητέρας μου και ακόμα τρέχουμε! Αλλά το ταξίδι ήταν υπέροχο. Περάσαμε τέλεια! Χαλαρώσαμε, και το απολαύσαμε. Αλλά ότι θα έκανα διακοπές στην Αθήνα που να το ήξερα! Λιώνουμε σιγά σιγά απο την ζέστη! :) Ελπίζω να είστε και να περνάτε καλά όλες σας.

 

Καλως ήρθατε κορίτσια στην παρέα μας. Βλέπω μαζεύεται κόσμος για το φθινόπωρο :)

 

Καλά να πάνε όλα για όλες μας. Σας φιλώ.

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας! :)

 

Σόρυ που χάθηκα αλλά μου τύχανε κάτι τρεξίματα και ακόμα δεν έχουμε ξεμπερδέψει αλλά θυμόμουν ότι περιμέναμε τα αποτελέσματα της ζουζού και μπήκα να δώ τι έγινε.

 

Ζουζου μην απογοητεύεσαι και όλα καλά θα πάνε στην επόμενη προσπάθεια. Τώρα χαλάρωσε και απόλαυσε το καλοκαίρι με τον αντρούλη σου.

 

 

Σε ευχαριστω κοπελα μου να εισαι καλα.Ευχομαι η δευτερη φορα να ειναι τυχερη.Αντε την κυριακη να παω και εγω στο σπιτακι μου εναμιση μηνα λειπω παω να μαζεψω δυναμεισ για την επομενη φορα να παω στο νησακι μου να κανω επιτελουσ και κανενα μπανιο και φυσικα απο εκει θα τα λεμε καθημερινα τα νεα μασ.

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Να μπω κι εγώ στο κλαμπ της κατάψυξης!!!

Έκανα εξωσωματική αλλά η εμβρυομεταφορά αναβλήθηκε λόγω ήπιας υπερδιέγερσης. Τα εμβρυάκια μπήκαν κατάψυξη και περιμένουν ή τέλος αυγούστου ή τέλος Σεπτεμβρίου. Μου είπε ο γιατρός οτι πρέπει να ηρεμήσουν λίγο οι ωοθήκες μου πρ'ωτα...

Vivoula κ εγώ 6 έχω! Είχα πολλά ωοθυλάκια, περίπου 40. Μου πήραν 17 και γονιμοποιήθηκαν τα 10. Θα τα ξεπαγώσουμε όλα μαζί για να γίνουν βλαστοκύστες...

Καλή επιτυχία να έχουμε όλες μας!

 

ΕΛΑΒΕΣ ΤΟ ΠΜ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ....:shock:

Link to comment
Share on other sites

Στο Μιτωσις στον Πειραια. Κι εσύ μικρή απ οτι βλέπω, κ εγω 26χρονων είμαι. Αλλά μετά την υπερδιέγερση απογοητεύτηκα και δεν μπορώ να χαλαρώσω τώρα, θέλω να μπω πάλι στη διαδικασία!

Τι πρωτοκολλο έκανες? Αν είναι για να μη βγουμε εκτός στείλε μου π.μ.

 

ΕΛΑΒΕΣ ΤΟ ΠΜ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ:shock:

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑΒΕΣ ΤΟ ΠΜ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ:shock:

 

Οχι δεν πήρα τίποτα...:cry: Σου έστειλα εγώ όμως! Το βλεπεις πάνω πάνω εκεί που γράφει οτι είστε συνδεδεμένος...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

 

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΕΥΚΡΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΡΥΟΣΥΝΤΗΡΗΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΑΣ....

 

ΠΑΙΡΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΕΣΗ... ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ....

 

ΘΑ ΣΑΣ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.....

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

 

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΕΥΚΡΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΡΥΟΣΥΝΤΗΡΗΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΑΣ....

 

ΠΑΙΡΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΕΣΗ... ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ....

 

ΘΑ ΣΑΣ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.....

 

Απ όσο ξέρω έχει να κάνει και με τον γιατρό. Κάποιοι προτέινουν μία ένεση την 21η μέρα του κύκλου και μετά από την 1η μέρα μόνο χάπια.

Εγώ μαλλον θα κάνω μεταφορά σε αυτόν τον κύκλο. Σήμερα είναι η 1η μέρα και αυριο θα πάω για υπερηχο και θα μου πει ο γιατρός τη διαδικασία. Οπότε αύριο θα σου πω λεπτομέρειες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απ όσο ξέρω έχει να κάνει και με τον γιατρό. Κάποιοι προτέινουν μία ένεση την 21η μέρα του κύκλου και μετά από την 1η μέρα μόνο χάπια.

Εγώ μαλλον θα κάνω μεταφορά σε αυτόν τον κύκλο. Σήμερα είναι η 1η μέρα και αυριο θα πάω για υπερηχο και θα μου πει ο γιατρός τη διαδικασία. Οπότε αύριο θα σου πω λεπτομέρειες...

 

 

OK.... KAΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ....

 

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

OK.... KAΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ....

 

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

 

Λοιπόν επειδή οι ωοθήκες μου είναι ακόμα διογκωμένες (εκάνα ωοληψία στις 30/07 αλλά έπαθα ήπια υπερδιέγερση και δεν κάναμε εμβρυομεταφορά) δεν μπορούμε να την κάνουμε άμεσα. Όμως για να μην αφήσουμε και όλο τον κύκλο να περάσει μου είπε να κάνω σήμερα μια ένεση (daronda) και σε 16 μέρες (νομίζω τότε θα έρθει πάλι περίοδος) να κάνω υπέρηχο για να ξεκινήσω την αγωγή (χάπια) Άρα η μεταφορά θα γίνει περίπου 15/09.

Ακουγεται λίγο μπερδεμένο αλλά έχω καταλάβει οτι ο γιατρός μου έιναι κάπως ευέλικτος και δε συμβαδίζει πάντα με οσα διαβάζω στο ιντερνετ.. Τον εμπιστεύομαι όμως!

Εσένα τι σου έχει πει ο γιατρός? πότε έκανες την εξωσωματική?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή οι ωοθήκες μου είναι ακόμα διογκωμένες (εκάνα ωοληψία στις 30/07 αλλά έπαθα ήπια υπερδιέγερση και δεν κάναμε εμβρυομεταφορά) δεν μπορούμε να την κάνουμε άμεσα. Όμως για να μην αφήσουμε και όλο τον κύκλο να περάσει μου είπε να κάνω σήμερα μια ένεση (daronda) και σε 16 μέρες (νομίζω τότε θα έρθει πάλι περίοδος) να κάνω υπέρηχο για να ξεκινήσω την αγωγή (χάπια) Άρα η μεταφορά θα γίνει περίπου 15/09.

Ακουγεται λίγο μπερδεμένο αλλά έχω καταλάβει οτι ο γιατρός μου έιναι κάπως ευέλικτος και δε συμβαδίζει πάντα με οσα διαβάζω στο ιντερνετ.. Τον εμπιστεύομαι όμως!

Εσένα τι σου έχει πει ο γιατρός? πότε έκανες την εξωσωματική?

 

Καλημέρα κορίτσι μου..

 

λοιπόν εγω εκανα εξωσωματικη τον μαιο που μας περασε με τρεις βλαστοκυστες... ειχα θετικη χοριακη ομως με παρα πολυ μικρο νουμερακι.... που στο τελος το εχασα...

 

τωρα εγω θα κανω μονο προετοιμασια της μητρας για να δεχθω τα δυο κατεψυγμενα μου....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσι μου..

 

λοιπόν εγω εκανα εξωσωματικη τον μαιο που μας περασε με τρεις βλαστοκυστες... ειχα θετικη χοριακη ομως με παρα πολυ μικρο νουμερακι.... που στο τελος το εχασα...

 

τωρα εγω θα κανω μονο προετοιμασια της μητρας για να δεχθω τα δυο κατεψυγμενα μου....

 

Κατάλαβα... Πότε ξεκινάς? Σου εύχομαι αυτή τη φορά να έχεις θετικότατη χοριακή και ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Θα τα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! ;)

 

Βλέπω ότι η παρέα μεγάλωσε. Καλως ήρθατε όλες.

 

Μόμεντ, Ινόπη, Μάγκι, Ζουζού ακόμα διακοπούλες είμαστε; Να περνάτε καλα. Θα περιμένω νέα σας! :) Φιλάκια

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! ;)

 

Βλέπω ότι η παρέα μεγάλωσε. Καλως ήρθατε όλες.

 

Μόμεντ, Ινόπη, Μάγκι, Ζουζού ακόμα διακοπούλες είμαστε; Να περνάτε καλα. Θα περιμένω νέα σας! :) Φιλάκια

MARIREN εγω εχω γυρισει σπιτακι μου μετα απο εναμιση μηνα.περιμενω να μαζευτουμε ολεσ να πουμε τα νεα μασ.

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγώ μαριρενάκι μου!!! Διακοπούλες τέλος...τουλάχιστον ως προς τις βολτούλες κλπ γιατί δουλειά θα πάω σε καμιά δεκαριά μερούλες...ουφ...αντε ακόμη λιγάκι...Θέλω πολύ να ρθει ο χειμώνας...κουράστηκα με τη ζέστη! Τι να κάνω...είμαι φθινοπωρινός-χειμερινός τύπος!

 

Ζουζού μου επέστρεψες κι εσύ ε; Εχουμε κανένα νεότερο;

 

Ινοπάκι και magpie ακόμη διακοπούλες είστε; Καλά να περνάτε ό,τι και να κάνετε όπου κι αν είστε...

 

Καλωσορίζω και τις νέες κοπέλες στην παρέα μας..μακάρι να φέρουμε γούρι η μια στην άλλη και το φθινόπωρο να μας φέρει μόνο καλά νέα..γιατί απ ότι πρόσεξα όλες για φθινόπωρο είμαστε ε; Παρεούλα θα είμαστε λοιπόν!!!

 

Dolini μου σε βρίσκω κι εδώ!:D Ο,τι θες να το ρωτάς και σίγουρα κάποια κοπέλα θα σε βοηθήσει! Γι αυτό είμαστε εδώ...

 

Φιλάκια πολλά....άντε σιγά σιγά να μαζευόμαστε!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalisprera!

 

eimai kainouria stin parea sas kai pragmatika polu xairomai gia auto!!

prospathoume me ton andra mou na apoktisoume paidaki edo kai duo xronia alla dustusxos den ta exoume kataferei.

kaname mia spermategxusi to noemvrio i opia den petuxe, tin proti mas exosomatiki ton ianouario i opoia petuxe alla dustuxos to evmvrio pamlindromise kai deuteri exosomatiki se fusiko kuklo ton iounio i opoio dustuxos apetuxe kai auti!

 

prin pente meres ekana ti triti prospatheia exosomatikis me 2 emvrua pou eixame apo tin proti prospatheia. i emvruometafora egine me polus kalis poiotitas emvria me 8 kutara. Oles oi exetaseis pou exoume kanei den deixnoun tipota, apolutos fusiologika ola!

 

eimai stin anamoni mexri tin epomeni deutera kai i agonia mou einai megali!!ti deuteri mera tis emvriometaforas eida kati diafana ugra ta opoia me provlimatisan!!

to theloume toso pollu kai oi duo!!

 

dustuxos apo tin apovoli kai meta me exei piasei mia emoni me tis arrosties kai sunexos pistevo oti kati exo, kati sovaro pou den mporei na ginei antillipto apo tis aples exetaseis!!

to xero oti me pianei panikos kai prospatho na eimai iremei alla ekei pou iremo ekei me xanapianei panikos!!

 

sugnomi ean sas kourasa!!

uparxei kapoia kopela pou einai stin anamoni ?

 

sas euxaristo polu gia ti suntrofia

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalisprera!

 

eimai kainouria stin parea sas kai pragmatika polu xairomai gia auto!!

prospathoume me ton andra mou na apoktisoume paidaki edo kai duo xronia alla dustusxos den ta exoume kataferei.

kaname mia spermategxusi to noemvrio i opia den petuxe, tin proti mas exosomatiki ton ianouario i opoia petuxe alla dustuxos to evmvrio pamlindromise kai deuteri exosomatiki se fusiko kuklo ton iounio i opoio dustuxos apetuxe kai auti!

 

prin pente meres ekana ti triti prospatheia exosomatikis me 2 emvrua pou eixame apo tin proti prospatheia. i emvruometafora egine me polus kalis poiotitas emvria me 8 kutara. Oles oi exetaseis pou exoume kanei den deixnoun tipota, apolutos fusiologika ola!

 

eimai stin anamoni mexri tin epomeni deutera kai i agonia mou einai megali!!ti deuteri mera tis emvriometaforas eida kati diafana ugra ta opoia me provlimatisan!!

to theloume toso pollu kai oi duo!!

 

dustuxos apo tin apovoli kai meta me exei piasei mia emoni me tis arrosties kai sunexos pistevo oti kati exo, kati sovaro pou den mporei na ginei antillipto apo tis aples exetaseis!!

to xero oti me pianei panikos kai prospatho na eimai iremei alla ekei pou iremo ekei me xanapianei panikos!!

 

sugnomi ean sas kourasa!!

uparxei kapoia kopela pou einai stin anamoni ?

 

sas euxaristo polu gia ti suntrofia

 

Αν και δεν είμαι ακόμα στην αναμονή, σου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά και να είναι οι τυχερή προσπάθεια. Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι, όπως λες οι προυποθέσεις έιναι καλές, και να έχεις μόνο θετική σκέψη!

Εγώ θα κάνω τη μεταφορά περίπου 10/09... Μη νομίζεις, όλες σε αναμμένα κάρβουνα καθόμαστε, αλλά εδώ δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη και αυτό είναι πολύ σημαντικο!

Link to comment
Share on other sites

koritsia sas euxaristo polu gia to kouragio kai na xaireste ta aggeloudia sas!!

 

Tha ithela na sas rotiso kati, kai tha ithela ean xerete parakalo na mou apantisete?

 

1.tis teleutaies meres kapoies fores exo dekata kai kapoies alles oxi.Giati sumvainei auto?

2.Gia poio logo apagorevetai i gumnastiki kai to sex mexri ti xoriaki?

 

sas euxaristo polu gia ti stirixi kai pali

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...