Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι άλλο θ'ακουσω!!!! [παλαιότερο θέμα]


eleni^^

Recommended Posts

αχ γελασα παλι!! καλα αυτος ο γυναικολογος ειναι για φασκελακια!!!

επρεπε να του ριξουν και την ερωτηση μεχρι ποτε μπορει να θηλαζει μια γυναικα? εκει θα ηταν το μεγαλο σοου!! και επιτελους τα μωρα οταν γεννιουνται δεν ειναι εμβρυα!!! ειναι νεογνα για 30μερες και μετα βρεφη!

δε φτανει που ηταν αδιαβαστος τα ειπε και στην καμερα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


"Μήπως να σταματήσεις να θηλάζεις τώρα που καταλαβαίνει? Είναι κι αγοράκι δεν κάνει συνέχεια στο στήθος!"

 

Αυτό το άκουσα πολλές φορές κι εγώ και αναρωτιέμαι γιατί δηλαδή να θεωρείται πιο φυσιολογικό για τα κοριτσάκια να θηλάζουν μέχρι πιο μεγάλη ηλικία;;; Εμένα πάντως πιο διαστροφικό μου ακούγεται για τα κοριτσάκια :D

 

Έλα ντε!! Άσχετοι άνθρωποι. Εγώ σε τέτοια σχόλια απαντάω "Ελπίζω να μην του πλένεις ακόμα τον ποπό, είναι κι αγοράκι δεν κάνει..." :roll::roll::roll:

 

Η μικρή μου μιά μέρα σήκωσε τη μπλούζα της να θηλάσει και καλά μιά κούκλα της, μπροστά σε μιά φίλη, κι αυτή λέει "Εμάς δε μας αρέσει τα κοριτσάκια να βγάζουν έξω τα βυζιά τους μπροστά στον κόσμο!" :roll:

Link to comment
Share on other sites

...ενώ το μητρικό ανεβαίνει

 

Ότι ανεβαίνει κατεβαίνειειει...

Ότι γυρίζει σταματάαα...

Ότι επιστρέφει ξαναφεύγειειει...

Ότι περνά ξαναπερνάααα!!!

 

Κουκουρούκουκου σουπίτσα

Κουκουρούκουκου γιαχνίιι

Κουκουρούκουκου σουπίτσα

Κουκουρούκουκου γιαχνίιι!!!

 

(Παλιο τραγουδάκι του Μαρίνου :lol::lol::lol::lol::lol: )

 

Η Δήμητρα ξεσάλωσε σήμερα!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

E, με αυτά που διαβάζω είναι να μην ξεσαλώσω; όχι είναι; :lol:

bennettstevenspalestinewall2.jpg

Το τείχος στη λωρίδα της Γάζας, έτος 2009. Ενα κομμάτι γης τέσσερις φορές πιο πυκνοκατοικημένο από την Αττική, αποτελεί τη μεγαλύτερη φυλακή του κόσμου... Τα παιδιά στην Παλαιστίνη

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το πω δε γινεται!Dimitrali γελαω πολυ με αυτα που μας γραφεις !!!Μηπως να σκεφτεις να γραψεις κατι να βγαλεις τρελλα λεφτα κιολας????Θα εισαι με τα παιδια στο σπιτι θα θηλαζεις οποτε θελεις και θα εισπρατεις και τις επιταγες απο τον εκδοτικο οικο!!!!Ασχημο δεν ακουγεται!!! :lol::lol:

 

Να το πω; Θα το πω.

Εχω ήδη γράψει ένα βιβλίο... Με υπόθεση, κεφάλαια, τίτλο... σασπένς... κλάαααααααααμα (άμα θέλω εγώ, τύφλα να 'χει ο Φώσκολος! :lol: ) και πολλέεεεεεεεεεες σελίδες.

Διστάζω όμως να το δώσω ή μάλλον δεν βρίσκω το χρόνο να το τρέξω το σύστημα... Παίζονται και διάφορα στο χώρο... Τεσπα κάποια στιγμή πρέπει να το κάνω κι αυτό. Λέω πρέπει.

Σε όσους το έδωσα πάντως τους άρεσε... Καμιά ιδέα;

bennettstevenspalestinewall2.jpg

Το τείχος στη λωρίδα της Γάζας, έτος 2009. Ενα κομμάτι γης τέσσερις φορές πιο πυκνοκατοικημένο από την Αττική, αποτελεί τη μεγαλύτερη φυλακή του κόσμου... Τα παιδιά στην Παλαιστίνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δημοσιευσε το εσυ και βλεπω να πουλαει τρελλα!!! εκτος απο δακρυα βαλε και λιγο γαλα στην υποθεση!!! το φορουμ θα στο κανει best seller!!

 

Θα το πιστέψεις; έχει και γάλα!!!! :shock: Και μάλιστα σε κρίσιμο σημείο!!!

Δεν το είχα συνειδητοποιήσει ως τώρα, αλλά μόλις διάβασα το ποστ μου 'ρθε η επιφοίτηση!! :lol:

 

(Αυτό κι αν είναι για το τί άλλο θ' ακούσω :!::?::shock::lol: )

bennettstevenspalestinewall2.jpg

Το τείχος στη λωρίδα της Γάζας, έτος 2009. Ενα κομμάτι γης τέσσερις φορές πιο πυκνοκατοικημένο από την Αττική, αποτελεί τη μεγαλύτερη φυλακή του κόσμου... Τα παιδιά στην Παλαιστίνη

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο το θεμα γνωριμιες δεν μπορω να σε συμβουλευσω καθολου μια που ειμαι ασχετη.Δεν ξερω αν καποια κοπελα εδω μεσα γνωριζει πραγματα και ανθρωπους στο χωρο.Ομως χανεις κατι να αρχισεις να στελνεις αντιγραφα σε διαφορους εκδοτικους?????Εγω λεω να το τολμησεις!Δεν ξερεις καμια φορα τι γινεται.Και το outsider κερδιζει! :D

03HJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω τι παίζει. Έχω έναν γνωστό ο οποίος την είδε για μεγάλος συγγραφέας ενώ ουσιαστικά έγραφε και γράφει πα τα τες! Καβάλησε το καλάμι κι έτρεχε με ταχύτητες φωτός. Είχε γνωρίσει και από κοντά τον Σαμαράκη... ξέφυγε εντελώς.

Κάθε φορά που διάβαζα βιβλίο του (ή που προσπαθουσα να το διαβάσω) σκεφτόμουν ότι δεν είναι δυνατόν να υπάρχουν εκδοτικοί οίκοι που εκδίδουν τέτοια πράγματα! Και όμως υπάρχουν! Και ξέρεις γιατί;

Όταν κάποιος είναι καινούριος στο χώρο πληρώνει από την τσεπη του τα έξοδα της έκδωσης και της προώθησης του βιβλίου. Και μιλάμε για ουκ ολίγα χρήματα!

 

Εγώ πάλι το άθλημα της καλαμοϊππασίας δεν το γουστάρω. Χρήματα υπάρχουν για την αρχή αλλά δεν μπορώ καθόλου να ασχοληθώ για την ώρα με παρουσιάσεις και άλλα τέτοια...

 

Από την αλλη μεριά όταν ξεφυλλίζω αυτά που έχω γράψει με πιάνει μια στεναχώρια γιατί βρε παιδιά, όταν γράφεις κάτι από την ψυχή σου επενδύεις πολύ ψυχικά και συναισθηματικά και αυτό βέβαια μπορεί να ειναι σωτήριο (εκτονώνεσαι) αλλά είναι και απίστευτα κουραστικό... Και άμα είσαι και ψείρας σαν κι εμένα είναι και χρονοβόρο...

 

Αυτά... :D

bennettstevenspalestinewall2.jpg

Το τείχος στη λωρίδα της Γάζας, έτος 2009. Ενα κομμάτι γης τέσσερις φορές πιο πυκνοκατοικημένο από την Αττική, αποτελεί τη μεγαλύτερη φυλακή του κόσμου... Τα παιδιά στην Παλαιστίνη

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε συ Δήμητρα πόσο σε καταλαβαίνω. Ξέρεις σε πόσες δουλειές έχω δώσει την ψυχή μου για να μη γίνει τελικά τίποτα. Να μην έχω λευτά γμτ να φτιάξω μιά ταινία δική μου, ένα κόμικ...

 

Πριν Πριν λίγα χρόνια είχα φτιάξει ένα κόμικ πολύ καλό για μιά εταιρεία. Τελειωμένο σχεδόν, μόνο καθάρισμα και βάψιμο ήθελε. Τελικά αποφασίσαν να το σταματήσουν, γιατί δεν είχανε λευτά να συνεχίσουν. Και μένα τι με παιδεύανε τόσο καιρό?? :mad: Το διαβάζω και μου καίγεται η καρδιά! Έχει πολύ πλάκα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως Δήμητρα πριν ξεκινήσεις κάτι να κοιτάξεις να το κατοχυρώσεις σε δικηγόρο γιατί πολλά έχω ακούσει!

 

Κι όταν το κάνεις αυτό πήγαινέ το σε εκδοτικούς οίκους κι άστο να το δούνε. Δεν νόμίζω ότι αν είναι κάτι καλό θα χρειαστεί να μπεις σε αυτή την διαδικασία δλδ να πληρώσεις εσύ τα έξοδα.

 

Στο γραφείο που δουλεύω γνώρισα μια συγγραφέα μια φορά, που τους φτιάχνω οικογενειακώς την δήλωση. Μπήκα στην διαδικασία να την βοηθήσω μιλώντας με το λογιστήριο του οίκου με τον οποίο είχε υπογράψει. Της τρώγανε ποσοστά από τις πωλήσεις βγάζοντας στην αγορά αντίτυπα περισσότερα από αυτά που φέραν την υπογραφή της.

 

Τεσπα αν και της είπα πως να το αντιμετωπίσει δεν ήθελε για να μην βγάλει άσχημο όνομα στην αγορά μιας κι αυτό ήταν το πρώτο της βιβλίο και΄ήθελε να προωθήσει και το δέυτερο σε άλλο εκδ.οικο εννοείται!

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε συ Δήμητρα πόσο σε καταλαβαίνω. Ξέρεις σε πόσες δουλειές έχω δώσει την ψυχή μου για να μη γίνει τελικά τίποτα. Να μην έχω λευτά γμτ να φτιάξω μιά ταινία δική μου, ένα κόμικ...

 

Πριν Πριν λίγα χρόνια είχα φτιάξει ένα κόμικ πολύ καλό για μιά εταιρεία. Τελειωμένο σχεδόν, μόνο καθάρισμα και βάψιμο ήθελε. Τελικά αποφασίσαν να το σταματήσουν, γιατί δεν είχανε λευτά να συνεχίσουν. Και μένα τι με παιδεύανε τόσο καιρό?? Το διαβάζω και μου καίγεται η καρδιά! Έχει πολύ πλάκα!

 

E, γι' αυτό πάμε μπροστά. Έχεις δει καμιά αξιόλογη δουλειά να γίνεται στην Ελλάδα; Η κατάσταση ειναι τουλάχιστον απογοητευτική.

Και η Μελίνα μου είπε σήμερα ότι θέλει να γίνει ζωγράφος. Τι να της πω; Αν αυτό θέλει... Θα φάει μεγάλο ζόρι και το ξέρω καλά. Ζωγραφίζει όμως υπέροχα

bennettstevenspalestinewall2.jpg

Το τείχος στη λωρίδα της Γάζας, έτος 2009. Ενα κομμάτι γης τέσσερις φορές πιο πυκνοκατοικημένο από την Αττική, αποτελεί τη μεγαλύτερη φυλακή του κόσμου... Τα παιδιά στην Παλαιστίνη

Link to comment
Share on other sites

Γέννησε προχθές μια φίλη μου και συζητώντας την ρωτάω αν θα θηλάσει. Μου απαντάει λοιπόν:"αν τα καταφέρω, κάτσε να δούμε αν θα έχω και γάλα"

Εγώ:"δεν μπορεί να μην έχεις γάλα, αν δεν έχεις, θα είσαι για μελέτη, θαύμα της φύσης".

Φίλη:"μην το λές, η μάνα μου έβγαλε μόνο το πρωτόγαλα και μετά τίποτα! :shock::shock::shock:

Εγώ:"Ρε φιλενάδα, δεν γίνονται αυτά, αν δεν πάρεις χάπι το γάλα δεν κόβεται ξαφνικά!"

Φίλη:"τέλος πάντων, να σε ρωτήσω κάτι άλλο...

 

 

 

Πάντως αυτή η συνέντευξη με το θηλάζον έμβρυο, όλα τα λεφτά!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και μια και μιλούσαμε για γαλακτοκομικά στην "Υγεινή δια(σ)τροφή" θυμήθηκα τώρα το κορυφαίο που μου είπε ένας συνάδερφος όταν ήρθε στο σπίτι μου όταν γέννησα για να δει το μωρό. Του είπα ότι θηλάζω και αργότερα στη συζήτηση με ρώτησε πόσο γάλα πίνω την ημέρα (είχε τη γυναίκα του έγκυο και έκανε πολλές ερωτήσεις για πληροφόρηση). Όταν του είπα ότι δεν μου αρέσει το γάλα και δεν πίνω καθόλου, με γουρλωμένα τα μάτια μου λέει "Μα καλά πώς γίνεται να έχεις γάλα να θηλάζεις άμα δεν πίνεις γάλα;;;!!!). Ναι, δυστυχώς αυτό το είπε καθηγητής πανεπιστημίου :shock:

“The only thing we have to fear is fear itself” Franklin D. Roosevelt

Link to comment
Share on other sites

Και μια και μιλούσαμε για γαλακτοκομικά στην "Υγεινή δια(σ)τροφή" θυμήθηκα τώρα το κορυφαίο που μου είπε ένας συνάδερφος όταν ήρθε στο σπίτι μου όταν γέννησα για να δει το μωρό. Του είπα ότι θηλάζω και αργότερα στη συζήτηση με ρώτησε πόσο γάλα πίνω την ημέρα (είχε τη γυναίκα του έγκυο και έκανε πολλές ερωτήσεις για πληροφόρηση). Όταν του είπα ότι δεν μου αρέσει το γάλα και δεν πίνω καθόλου, με γουρλωμένα τα μάτια μου λέει "Μα καλά πώς γίνεται να έχεις γάλα να θηλάζεις άμα δεν πίνεις γάλα;;;!!!). Ναι, δυστυχώς αυτό το είπε καθηγητής πανεπιστημίου :shock:

 

Με λίγα λόγια η θεωρία είναι "Milk in, Milk out" :D

“The only thing we have to fear is fear itself” Franklin D. Roosevelt

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μια και μιλούσαμε για γαλακτοκομικά στην "Υγεινή δια(σ)τροφή" θυμήθηκα τώρα το κορυφαίο που μου είπε ένας συνάδερφος όταν ήρθε στο σπίτι μου όταν γέννησα για να δει το μωρό. Του είπα ότι θηλάζω και αργότερα στη συζήτηση με ρώτησε πόσο γάλα πίνω την ημέρα (είχε τη γυναίκα του έγκυο και έκανε πολλές ερωτήσεις για πληροφόρηση). Όταν του είπα ότι δεν μου αρέσει το γάλα και δεν πίνω καθόλου, με γουρλωμένα τα μάτια μου λέει "Μα καλά πώς γίνεται να έχεις γάλα να θηλάζεις άμα δεν πίνεις γάλα;;;!!!). Ναι, δυστυχώς αυτό το είπε καθηγητής πανεπιστημίου :shock:

 

Με λίγα λόγια η θεωρία είναι "Milk in, Milk out" :D

 

:lol::lol: Αυτό ακριβώς μου λέει και ο άντρας μου όταν με βλέπει να κάνω άντληση και να τρώω κόρν-φλέηκς με γάλα!!!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Κι εσύ Ρόζυ έχεις αρνητικό ισοζύγιο γάλακτος συνεπώς είσαι ζώον θηλαστικόν άξιο προς παρατήρηση και μελέτη! :shock: Τι κρίμα να μην αγιοποιούν τις θηλάζουσες μητέρες στις οποίες -ως γνήσια θαύματα της φύσης- ρέει το γάλα από τα στήθη ακόμη και αν δεν γαλοπίνουν, ακόμη κι αν δεν βόσκουν, ακόμη κι αν δεν μουκανίζουν, ακόμη κι αν δεν βελάζουν!!! :shock:

Και ουδόλως - θέλω να πω - συμμερίζομαι τη στάση που κρατάς απέναντι στο γαλατάκι, αυτό το ολόλευκο, παχύρευστο, ζωτικό υγρό της φύσης που κάθε πρωί τα φορτηγά της ΔΕΛΤΑ συλλέγουν με αγάπη και σεβασμό στον άνθρωπο και το περιβάλλον στέλνοντάς το μετά από πάναγνη επεξεργασία στο ποτήρι μας... :wink:

 

Μ' έπιασε πάλι... Μην ανησυχείτε, περαστικά είναι αυτά! :lol:

bennettstevenspalestinewall2.jpg

Το τείχος στη λωρίδα της Γάζας, έτος 2009. Ενα κομμάτι γης τέσσερις φορές πιο πυκνοκατοικημένο από την Αττική, αποτελεί τη μεγαλύτερη φυλακή του κόσμου... Τα παιδιά στην Παλαιστίνη

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα απο καποια προχτες οτι με το γαλα παιρνουν και δικες μας ορμονες στο παιδι και γι' αυτο ισως εχουν ακμη ή ιδιαιτερη τριχοφυϊα. Ισχυει κατι τετοιο ή ..."τι αλλο θ' ακουσω"?

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα απο καποια προχτες οτι με το γαλα παιρνουν και δικες μας ορμονες στο παιδι και γι' αυτο ισως εχουν ακμη ή ιδιαιτερη τριχοφυϊα. Ισχυει κατι τετοιο ή ..."τι αλλο θ' ακουσω"?

Αναφερεσαι στην βρεφική ηλικία ή στην ενηλικη;

ΔΕν νομιζω να εχει παντως σχέση γιατί η τριχιφυια εχει νομιζω σχέση με τις αντρικές ορμόνες, που να τις βρε το γαλα της μητερας; Εξαλου οι Σουηδοι και οι Φινλανδοι που θηλάζουν τα παιδιά τους ειναι λιγοτερο τριχωτοι από τους Ελληνες.

Χτες πηγα στο γιατρό μου για τεστ παπ. Πηγα ετοιμοπόλεμη σε περιπτωση που σχολιαζε το γεγονός οτι ακόμα θηλάζω και το μόνο που μου απαντησε οταν του ειπα οτι θηλαζω ηταν "Α ωραια,καλά κάνεις". Θέλω να γράψω καποιο κουφο στο "τι άλλο θα ακούσω" και δεν μου δίνει κανεις την ευκαιρεια.

Link to comment
Share on other sites

[Θέλω να γράψω καποιο κουφο στο "τι άλλο θα ακούσω" και δεν μου δίνει κανεις την ευκαιρεια.

 

π'αλι καλά :lol: εμενα μου δινουν τόσοι πολλοί την ευκαιρία,που πια κουράστηκα και δεν γραφω (αλλιώς όλο θα εγραφα χαχαχα :lol: )

 

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Γνωστή φίλη (ας πούμε φίλη) με πήρε χθες τηλέφωνο....

 

Συζήτηση:

Εγώ: Σε κλείνω γιατί ξύπνησε ο μικρός να τον ταίσω..

Αυτή: Τι ?? ακόμα τον θηλάζεις???

Εγώ: Aκόμα??ακόμα δεν άρχισα..

:D

Αυτή: Και μέχρι πότε θα τον θηλάζεις???Πάνω από χρόνο???

Εγώ: Και βάλεεε

Αυτή: (ενοχλημένη)Αχ ρε συ δεν κάνει...!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ: Γιατί?????? :shock::shock::shock::shock:

Αυτή: Γιατί είναι υπερβολή να τον θηλάζεις πάνω απο τον χρόνο...

Εγώ: Γιατί μετά γάλα δεν τα δίνουνε??

Αυτή: Ναι ρε συ αλλά εγώ του δίνω το γάλα και ξεμπερδεύω.. :!::!::!:

είναι μεγάλη διαδικασία....

Εγώ: Μέχρι να βράσεις το γάλα και να το ετοιμάσεις εγώ όμως έχω τελειώσει :!::!::!::!::!:

Αυτή: Ε εγώ για σένα το λέω όπως θέλεις ρε παιδί μου αν θέλεις να τον θηλάσεις θηλασε τον απλά θα κρεμάσουν μετά...

Εγώ:.... :evil::evil: ..λοιπόν σε κλέινω...

 

(σημειωτέον οτι αυτή θήλασε μόνο 2 μήνες γιατί ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ)και μια φορά που συζητούσαμε με είχε πει οτι το μετάνιωσε....!!!!!

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Περί κούρασης και δυσκολίας...

 

Ήρθε μια κυρία στο σπίτι και μας πέτυχε αγουροξυνπημένους στις 9 το πρωί... Ίσως και να είχα δώσει ένα γεύμα σε κάποιον κατά τις 7.00, αλλά ούτε που το κατάλαβα, δεν είχαμε καλοξυπνήσει... Τέλος πάντων, μπαίνει η κυρία στο σπίτι, κάθεται, κάθομαι και γω απέναντι στον καναπέ, το μωρό ξαπλωμένο πάνω μου χαλαρά να παίρνει σνακ... Υπενθυμίζω ότι δεν χρειάστηκε να ξυπνήσω πρωί να φτιάξω γάλα, ούτε να κρατάω μπουκάλια και να ταϊζω, έχοντας μουσαφίρη σπίτι πρωινιάτικα...

 

Η κουβέντα πηγε κάποια στιγμή στο θηλασμό και η κυρία αναφέρθηκε σε άλλη γνωστή της που σταμάτησε επειδή κουραζόταν...

 

Έδωσα την εξής απάντηση:

 

Αυτό που κάνω τώρα φαίνεται κουραστικό;

 

Απάντηση κυρίας:

 

Εεεεε....χμμμμ... :o

 

 

------

 

Άλλο μαργαριτάρι που πέταξε ο άντρας μου... Περίμενα περισσότερα από αυτόν...

 

Με αφορμή ένα συμπλήρωμα διατροφής που παίρνω...

 

-Μήπως έχει συστατικά που δεν είναι καλά;

 

-Τα τσέκαρα και δεν με προβλημάτισαν ιδιαίτερα. Εξάλλου, όπως λένε και οι φιλενάδες στο φόρουμ, προσέχει κανείς τι τρώνε οι αγελάδες που φτιάχνουν το γάλα που πίνει όλος ο κόσμος;

 

-Μήπως έχει πρωτεϊνες από "μεταλλαγμένη" σόγια;

 

-Το προσέχουν αυτό, ας πούμε στις αγελάδες; Ξ Α Ν Α Λ Ε Ω ...!!!! :o

Link to comment
Share on other sites

Συμπληρώνω περί κούρασης...

 

Μια γνωστή μου δήλωσε ότι θήλασε τα παιδιά της από 3 μήνες το καθένα, γιατί "κάθε θηλασμός κρατούσε τουλάχιστον μισή ώρα, το μωρό κοιμόταν στο στήθος και δεν άντεχα άλλο, ενώ με το ξένο κοιμόμασταν ένα 6ωρο συνεχόμενο κάθε βράδυ"...

Όταν της είπα πως ο δικός μου τρώει στο 10λεπτο συνήθως, και η μεγαλύτερη διάρκεια γεύματος μέχρι τώρα είναι το 20λεπτο, δήλωσε "είσαι σίγουρη ότι χορταίνει το παιδί; Μήπως να του δώσεις συμπλήρωμα; Μήπως πεινάει το καημένο";

 

Είμαι κακιά μάνα, αφήνω το παιδί μου νηστικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ρεπορταζ του ευαγγελατου βγηκε μια μερα μετα απο ενα πολυ ωραιο αρθρο στα νεα που ελεγε ακριβως αυτα που ειπε ο ευαγγελατος......ετοιμο υλικο πηρε......

 

Εγω το χαρηκα πολυ γιατι ηταν η πρωτη φορα που ειδα τοσο υλικο με μαμαδες που θηλαζουν περαν του ετους και μπορω πια να μην αισθανομαι περιεργη και ανωμαλη.......μαλιστα κρατησα το αρθρο και το εστειλα στην μανα μου και μαλλον θα το κορνιζαρω και θα το μοστραρω σε οποιον μου πρηξει τα συκωτια..........

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...