Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ


Recommended Posts

γεια σας! θελω να στειλω την κορη σε καποιον παιδικο σταθμο στο περιστερι.ειναι 3 ετων.γνωριζει καποιος να μου πει για το αστερακι ή το golden world ή οποιονδηποτε αλλον? βοηθεια!! ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου βασω! λοιπον το αστερακι δ εχει θεσεις. απο τον ιουνιο φαντασου που εψαχνα εγω για τη μικρη. στο golden world το παει μια κοπελα απο τη δουλεια μου κ ειναι ευχαριστημενη. εγω που πηγα κ το ειδα δ μου αρεσε κ παρα πολυ. ηταν πολυ απομακρη η υπευθυνη κ ετσι δ την πηγα εκει. τωρα την παω σε εναν στην πετρουπολη. ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη γιατι προσεχουν πολυ τη μικρη την φερνουν ταισμενη κ η μικρη δεν θελει να κατεβει απο το σχολικο. κ ειναι κ οικονομικος!!!!!

xzDLp2.png

fa5gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο golden world στέλνω εγώ το γιό μου από φέτος. Προς στιγμήν, γιατί είναι και λίγες οι μέρες που έχει πάει, καλά φαίνεται. Δεν έχει διαμαρτυρηθεί το παιδί και μου είπε ότι η δασκάλα του είναι καλή. Είδομεν. Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το σταθμό, είναι ότι με 30? το μήνα επιβάρυνση το παιδί κάνει κολύμβηση με γυμνάστρια 2 φορές την εβδομάδα. Εάν τον έστελνα έξω για κάποια αντίστοιχη δραστηριότητα, φαντάζομαι ότι θα μου στοίχιζε περισσότερο, συν τα πέρα-δώθε...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Στο golden world στέλνω εγώ το γιό μου από φέτος. Προς στιγμήν, γιατί είναι και λίγες οι μέρες που έχει πάει, καλά φαίνεται. Δεν έχει διαμαρτυρηθεί το παιδί και μου είπε ότι η δασκάλα του είναι καλή. Είδομεν. Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το σταθμό, είναι ότι με 30? το μήνα επιβάρυνση το παιδί κάνει κολύμβηση με γυμνάστρια 2 φορές την εβδομάδα. Εάν τον έστελνα έξω για κάποια αντίστοιχη δραστηριότητα, φαντάζομαι ότι θα μου στοίχιζε περισσότερο, συν τα πέρα-δώθε...

 

 

προς θεου maanton δ ειπα κατι για τον σταθμο. αυτη ειναι η γνωμη μου που τα ειδα. τωρα απο κει κ περα ο καθενας κρινει διαφορετικα. κ συ ενα παραπανω που το πας.

xzDLp2.png

fa5gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...