Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πονάκια ,τσιμπηματα, σφιξιμο χαμηλα στην κοιλια


Recommended Posts

koritsia kalispera..!! :)

eimai stin 6h ebdomada kai ayrio tha paw prwth fora na mas dei o giatros. simera me exoun piasei kati anakatosoures me to stomaxi mou afiste ta!! ti mia stigmi lew na faw kati kai xafnika de thelw na me fantastw na trww tipota, en tometaxu simera exw kai pio entones enoxliseis xamila...einai logiko?

anupomonoume na pame aurio sto giatro!euxomai se oles sas ta kalutera kai me mwrakia stis agkalies mas! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia kalispera..!! :)

eimai stin 6h ebdomada kai ayrio tha paw prwth fora na mas dei o giatros. simera me exoun piasei kati anakatosoures me to stomaxi mou afiste ta!! ti mia stigmi lew na faw kati kai xafnika de thelw na me fantastw na trww tipota, en tometaxu simera exw kai pio entones enoxliseis xamila...einai logiko?

anupomonoume na pame aurio sto giatro!euxomai se oles sas ta kalutera kai me mwrakia stis agkalies mas! ;)

Καλησπερα depi!!ειμαι κ εγω στην 7η εβδομαδα και απο ανακατοσουρες κ ζαλαδες ειμαι φουλ!με το ζορι τρωω κανονικα κ αυτο 1 φορα την ημερα τις υπολοιπες ωρες την βγαζω μ φρυγανιες.αφου χθες κ προχθες ολη μερα ειχα φαει συνολο 4 φρυγανιες μονο.πηρα το γιατρο κ μου ειπε οσο μπορω ν προσπαθησω ν φαω κ αμα συνεχιστουν οι εμετοι κ γινουν πολλοι θα μ δωσει κστι.σου ευχομαι με το καλο να δειςς το μωρακι σου:)

Link to comment
Share on other sites

Σ,ευχαριστω πολυ!! Εχω πολυ αγχος μεχρι να παω. . Σου ευχομαι να χεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και να σταματησουν οι ναυτιες για να χαρουμε τη πιο ομορφη περιοδο!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Γεωργία Π. είπε:

Γεια σας κορίτσια ειμαι στην 7 εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και έχω κάτι ψιλό πονακια χαμηλά και στην μέση είναι φυσιολογικά έτσι ?? 

Ναι φυσιολογικό είναι απ ότι θυμάμαι.. Προετοιμάζεται η μήτρα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...