Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδονευρολόγος στην Θεσσαλονίκη;


iliahtida

Recommended Posts

για τον κο Παυλου δεν γνωριζω αλλά εμεις εχθες επισκεφθηκαμε τον κο Ευαγγελιου στο Παπαγεωργιου

 

ο ανθρωπος δεν παιζεται. και σαν επιστημονας και σαν ανθρωπος !!

Ερασιτέχνες έχτισαν την Κιβωτό. Επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις


μπορει να μου πει καποια αν πηγε στον παυλου και πως ηταν σαν γιατρος?η αν εχει να μου προτεινει καποιον αλλον γιατι μενω επαρχια και δεν εχω την δυνανοτητα να ψαξω καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Για τον Παυλου εχω ακουσει πολυ καλα λόγια. δεν εχω παει (ειναι ο μονος που μου ξεφυγε...) αλλά εχω ακουσει τα καλυτερα. Κανει και πρωινα και απογευματινα με πληρωμη στο αχεπα

 

εμεις εχουμε τον ευαγγελίου στο παπαγεωργιου. εχω τη εντυπωση οτι κανει και απογευματα στην γενικη κλινικη με πληρωμη, αλλά δεν ειμαι σιγουρη

 

για ραντεβου για το 2013 στον ευαγγελιου στο παπαγεωργιου θα παρετε τηλ αρχες δεκεμβρη

Ερασιτέχνες έχτισαν την Κιβωτό. Επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Τον κ.Ευαγγελιου εχω και εγω για τα τριδυμακια μου και είμαι πολύ ευχαριστημενη προς το παρον! Πολυ καλη είναι και η κ.Σουμπαση στο Ιπποκρατειο. Τα πηγαινω και στους δυο για να είμαι διπλα σιγουρη. Ευτυχως είναι πολύ καλοι ανθρωποι και οι δυο.

ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Δε γνωριζω παιδονευρολογο.

 

Ομως γνωριζω ενα παααααααααααααααααααααρα πολυ καλο νευροχειρουργο και ασχολειτε και με παιδια.

Ειναι ο καλυτερος. Εγγυηση. Δεν εχω λογια.

Ζουντσας βασιλειος.

Ειναι στον αγιο λουκα θεσσαλονικη.

 

Δε ξερω εαν ειναι σχετικο με αυτο που θελεις, αλλα εαν ειναι και λιγο, μια επισκεψη αξιζει.

 

Ο ανθρωπος κανει θαυματα._

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 χρόνια μετά...

Καλησπέρα, είναι μεν παλιές οι αναρτήσεις σας αλλά θα ήθελα να ρωτήσω πως επικοινωνούμε με τον Παύλου που ιδιωτεύει, υπάρχει κινητό ή έμαιλ; Στο σταθερό δεν απαντάει πότε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...