Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αμοιβή γιατρού


litsar

Recommended Posts

οντως ειναι πολλα τα 90. εγω σε δημοσιο πληρωνα απογευματινα ραντεβου για να εχω το γιατρο μου και πληρωνα 45 ευρω με υπερηχο εξεταση στηθους και κανενα μισαωρο ρωτουσα πολλα λογω πρωτης εγκυμοσυνης. αν και ακουγονται πολλα για φακελακια δεν ζητησε τιποτα και ηταν και 14 ωρες μαζι μου μεχρι να γεννησω. να ειναι καα ο ανθρωπος κι ελπιζω συντομα να τον ξαναδω :P σε μια δευτερη εγκυμοσυνη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ 50 δίνω. Πολλά λεφτά ρε κορίτσια.

 

Πολλά, δε λες τίποτε...

και το κακό είναι ότι δεν σταματάει εκεί το κακό...χώρια οι εξετάσεις κι η αμοιβή γιατρού μετά για τον τοκετό και η κλινική και πάει λέγοντας.

Ε, ρε γλεντιάαααααααααααααααααααααααα :P

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΤΕΡΑ ή ΙΑΣΩ τελικά????Νομίζω ότι το ΙΑΣΩ το έχει βιομηνανοποιήση πολύ το θέμα!!!!!!!!Δεν μπορεί να πληρώνεις μέχρι και το χαρτί της τουαλέτας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όσο ήμουν έγκυος δεν πλήρωνα τίποτα στις επισκέψεις μου στη γιατρό μου ούτε υπερήχους ούτε τίποτα.Και τώρα μου παίρνει 50 ευρώ για κολποσκόπηση, υπέρηχο μαστών, τεστ παπ και γενικά ότι άλλο χρειαστώ και εννοείται ότι δεν πληρώνω και το τεστ παπ τα αποτελέσματα τα βγάζει στο νοσοκομείο.

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ όσο ήμουν έγκυος δεν πλήρωνα τίποτα στις επισκέψεις μου στη γιατρό μου ούτε υπερήχους ούτε τίποτα.Και τώρα μου παίρνει 50 ευρώ για κολποσκόπηση, υπέρηχο μαστών, τεστ παπ και γενικά ότι άλλο χρειαστώ και εννοείται ότι δεν πληρώνω και το τεστ παπ τα αποτελέσματα τα βγάζει στο νοσοκομείο.

 

Τυχερούλα ! Eίναι μάλλον από τους λίγους εναπομείναντες του συστήματος των παλαιών γυναικολόγων . Απο ότι έχω ακούσει παλιότερα λειτουργούσαν έτσι . Και η κουμπάρα μου στην Θεσσαλονίκη έχει γιατρό με το ίδιο σύστημα ! Πρέπει να είναι πολλοί λίγοι πλέον ! Δυστυχώς τώρα όλα έχουν αλλάξει , μας ξεζουμίζουν ! :?

Link to comment
Share on other sites

εγω γενισσα στο κρατικο νοσοκομειο ρεθυμνου και της δυο φορες.και επειδη γενησσα με καιρασικη δεν πληρωσα ΤΙΠΟΤΑ και ειμουνα και μονη μου στο δωματιο γιατι λογω καισαρικης επρεπε καποιος να μενει μαζι μου.ουτε σε γιατρο εδωσα λεφτα και ηταν και ολοι η γιατροι και οι μαιες στο χειρουργειο.γιατι να δωσω τοσσα ΕΥΡΩ αφου παντου της ιδιες γεννες κανουνε.οτι λεφτα πηρα απο τη γεννα(ι.κ.α και ο.α.ε.δ) μου εμειναν καθαρα.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γιατρός μου πήρε 1.200 ευρώ συνολικά για όλα..παρακολούθηση εγκυμοσύνης και τοκετός.

 

καλό κι αυτό....τουλάχιστον ξέρεις και έχεις από την αρχή μία ταρίφα!

Εγώ 30? σε κάθε επίσκεψη και για τον τοκετό μου είχε πεί πολύ στην αρχή 1000? αλλά δεν το συζητήσαμε ξανά.

Σύντομα όμως θα κάνουμε μία κουβεντούλα να ξέρουμε κι εμείς τι φράγκα έχουμε να ξοδέψουμε ακόμη.

Μέχρι πρίν λίγο καιρό δεν το πολυσκεφτόμουν γιατι έλεγα πως θα πάω σε νοσοκομείο να γεννήσω, αλλά τελικά άλλαξα γνώμη και πάω για κλινική!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

εγω γενισσα στο κρατικο νοσοκομειο ρεθυμνου και της δυο φορες.και επειδη γενησσα με καιρασικη δεν πληρωσα ΤΙΠΟΤΑ και ειμουνα και μονη μου στο δωματιο γιατι λογω καισαρικης επρεπε καποιος να μενει μαζι μου.ουτε σε γιατρο εδωσα λεφτα και ηταν και ολοι η γιατροι και οι μαιες στο χειρουργειο.γιατι να δωσω τοσσα ΕΥΡΩ αφου παντου της ιδιες γεννες κανουνε.οτι λεφτα πηρα απο τη γεννα(ι.κ.α και ο.α.ε.δ) μου εμειναν καθαρα.

Χαιρομαι για σενα αγκαλιτσα μου,

μακαρι να ηταν παντου ετσι σε ολη την ελλαδα.

Δυστυχως απο ολα αυτα που ακουω στεναχωριεμαι για ολες που πρεπει να πληρωσουν για να φερουν στον κοσμο ενα παιδακι. Περιμενω την ξαδελφη μου αυτον τον μηνα να γεννησει και μου ειπε οτι θα της στοιχησει καπου 3,4 η 5 χιλαδες ευρω για να γεννησει! Δεν θυμαμαι ακριβως αλλα φρικαρα!! Δηλαδη ελεος. Απο παντου να βγαλουν βρε παιδι μου. Δεν θελω να κανω την εξυπνη ουτε να κοκορευτω οτι εγω δεν εδωσα μια για γεννα η για εξετασεις η νοσοκομεια αλλα πραγματικα θλιβομαι με αυτη την κατασταση. Εδω που ζω (φανταζομαι να εχετε ακουσει η να γνωριζετε) δεν πληρωσα τιποτα. Καταρχην δεν επιλεγεις δημοσιο η ιδιωτικο. Ειναι ολα δημοσια. Μπορεις να επιλεξεις το γιατρο σου. Επισκεψεις δεν πληρωνεις. Ουτε εξετασεις και υπερηχους. Ειναι καλυμενα απο το λεγομενο ικα που ειναι ιδιο για ολους ανεξαρτητα τι δουλεια κανεις. Το μονο που πληρωνα ηταν τη φωτο απο τον υπερηχο και αυτο αν ηθελα την επαιρνα (ηταν και μεγαλη). Επισης νοσηλευτηκα 5 βδομαδες στο νοσοκομειο απο την 25η μεχρι την 30η βδομαδα και δεν πληρωσα τιποτα. Μετα στο σπιτι ερχοταν νοσοκομα και καναμε nst 4 φορες τη βδομαδα και αυτα χωρις να πληρωσω τιποτα.

Συγγνωμη για τα πολλα που εγραψα.

Να σας ζησουν τα ζουζουνια σας και με το καλο αυτες που ειναι να γεννησουν. :D

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακριβώς όπως τα λες ΧΡΥΣΑ είναι και στην Γερμανία. Ήμουν 26 χρόνια εκεί πέρα και δεν μπορώ να συνηθίσω αυτό το ηλίθειο σύστημα της πατρίδας...για όλους και για όλα πληρώνουμαι.

Αααααααααααααααχ τί καλά που ήταν στην Γερμανίαααααααααααααααα;;; :oops:

Θα μου πείτε τώρα τί ήθελες και ήρθες; Για να μας κατηγορείς την Ελλαδάρα; Τί να κάνω η καψερή που εδώ αγάπησα;;;

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΜΟΙΒΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ.ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ "ΠΕΡΙΧΑΡΗΣ" :evil: Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΟΣΑ ΘΑ ΔΩΣΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (ΙΑΣΩ!!!!).ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ 6ΚΛΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥΚΑΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ. :cry:.png

Link to comment
Share on other sites

Angel74 εγω στη μαια εδωσα 250 ευρω.δεν τα ζητησε εκεινη,ο γυναικολογος μου ειπε να της δωσω 200-300 ευρω....δωσαμε 250,αλλα να σου πω τα αξιζε,γιατι ουσιαστικα εκεινη τα εκανε ολα....

 

 

εγω φρικαρισα με τον γιατρο...πριν γεννησω τον ρωτησαμε ποσα θελει κ μας ειπε οτι συνολο ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ,Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ,ΜΑΙΑ,ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΛΠ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ.....ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΠΗΓΑΝ 6000 ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕ ΑΜΟΙΒΗ 3300....(ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΠΗΓΕ 2100)

κ μας εδωσε κ αποδειξη 300 ευρω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

dina_r αυτό πάλι είναι φρικιαστικό...για σφάξιμο.

Πολλά λεφτά βρε παιδιά....ο δικός μου είπε 1000? για την γέννα θέλει αυτός, λέτε μετά την γέννα να μου λέει άλλα;

Ααααααααααχ θα σφάξω κανέναν :evil::evil::evil:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια έχω πάθει και εγώ την πλάκα μου με αυτά που διαβάζω!!!!

Το χειρότερο είναι οτι τα έβλεπα τόσο καιρό κι έλεγα αχ κρίμα τις ληστεύουν τις κοπέλες και τώρα θα μου συμβεί και εμένα το ίδιο!!! Εχθές μου δήλωσε η γυναικολόγος μου αυτό που σου είπε και ο δικός σου Νενη.... μου φάνηκε τόσο μπακαλίστικο που έχασα την εκτίμηση που της είχα!!

 

Δηλαδή δεν κατάλαβα...άλλη δουλειά θα κάνουν αν πας σε 1κλινο και άλλη σε 4 κλινο???? Να που μαγκεψανε και οι δικοί μας γιατροί στην επαρχία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε πιανουν σε στιγμη αδυναμιας.οι γιατροι λενε (πρεπει να γενηση,δεν μπορει να κανει διαφορετικα οποτε θα δωσουνε οσα τους πουνε)!!!

εμεις παντως εδωσε ο αντρας μου 20 ευρω στη μαια που του πηγε το μωρο και 20 ευρω στο μεταφορεα που με σηκωσε απο το φορειο μετα την εγχειρηση και με εβαλε στο κρεβατι(και λιγα του εδωσε γιατι πιαστηκε η μεση του ανθρωπου καθοτι ολιγων :oops: χοντρουλα :? )

και ειχα αριστη περιποιηση απο ολους τους γιατρους και της μαιες.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς όπως τα λες ΧΡΥΣΑ είναι και στην Γερμανία. Ήμουν 26 χρόνια εκεί πέρα και δεν μπορώ να συνηθίσω αυτό το ηλίθειο σύστημα της πατρίδας...για όλους και για όλα πληρώνουμαι.

Αααααααααααααααχ τί καλά που ήταν στην Γερμανίαααααααααααααααα;;; :oops:

Θα μου πείτε τώρα τί ήθελες και ήρθες; Για να μας κατηγορείς την Ελλαδάρα; Τί να κάνω η καψερή που εδώ αγάπησα;;;

Και εγω στην ελλαδα τον αγαπησα αλλα τον πηρα και φυγαμε χα χα!!!!!!!!!!

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε το συζητώ μεγάλη εκμετάλευση!

Κορίτσια πιο πολύ σας συμφέρει να έρθετε μια εκδρομή στην Θεσσαλονίκη που γιατρός και δωμάτιο δεν έχουν καμιά σχέση!

Η δική μου είπε οτι θέλει 950 για τον τοκετό.(πληρώνουμε και 40 κάθε μήνα)

Τώρα αν θα πάω σε μονόκλινο και δώσω 2.500 ευρώ ή σε τρίκλινο με 1.400 είναι δική μου επιλογή.

(υπάρχει βέβαια και η επιλογή να πας τελικά σε δημόσιο και να κρατήσεις τα 4-5.000 ευρώ για το μωράκι...)

Link to comment
Share on other sites

gerakina... 2500 το δυκλινο χωρις τους γιατρους,τις μαιες κλπ??? εδω στα Χανια σε ιδιωτικη κλινικη στοιχιζε 1000 το μονοκλινο και 1100 το δυκλινο αλλα ολοκληρο,δεν ηθελα να εχω αλλες κοπελες στο δωματιο γιατι ηθελα να μενει ο αντρας μου στην κλινικη στο διπλα κρεβατι,επισης νομιζω ειναι κουραστικο να εχεις στο δωματιο τις επισκεψεις σου και τις επισκεψεις μιας αλλης κοπελας.μπες βγες θα μου σπουσαν τα νευρα :P:P

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια έχω πάθει και εγώ την πλάκα μου με αυτά που διαβάζω!!!!

Το χειρότερο είναι οτι τα έβλεπα τόσο καιρό κι έλεγα αχ κρίμα τις ληστεύουν τις κοπέλες και τώρα θα μου συμβεί και εμένα το ίδιο!!! Εχθές μου δήλωσε η γυναικολόγος μου αυτό που σου είπε και ο δικός σου Νενη.... μου φάνηκε τόσο μπακαλίστικο που έχασα την εκτίμηση που της είχα!!

 

Δηλαδή δεν κατάλαβα...άλλη δουλειά θα κάνουν αν πας σε 1κλινο και άλλη σε 4 κλινο???? Να που μαγκεψανε και οι δικοί μας γιατροί στην επαρχία.

 

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ. ΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ 2ΚΛΙΝΑ ΚΑΙ 1ΚΛΙΝΑ,ΟΠΟΤΕ ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε το συζητώ μεγάλη εκμετάλευση!

Κορίτσια πιο πολύ σας συμφέρει να έρθετε μια εκδρομή στην Θεσσαλονίκη που γιατρός και δωμάτιο δεν έχουν καμιά σχέση!

Η δική μου είπε οτι θέλει 950 για τον τοκετό.(πληρώνουμε και 40 κάθε μήνα)

Τώρα αν θα πάω σε μονόκλινο και δώσω 2.500 ευρώ ή σε τρίκλινο με 1.400 είναι δική μου επιλογή.

(υπάρχει βέβαια και η επιλογή να πας τελικά σε δημόσιο και να κρατήσεις τα 4-5.000 ευρώ για το μωράκι...)

 

βρε κούκλα μου που είναι το μονόκλινο με 2.500?;;; Έχω ακούσει πολύ υψηλότερες τιμές για μονόκλινο!

Ε, κι αυτά είναι καθαρά το δωμάτιο, συν τα του γιατρού μετά, συν κι όλα τα άλλα που σου χρεώνουν όπως επισκληρήδιος και πολλά άλλα.

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γέννησα στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη, πριν από 16 μήνες και πλήρωσα 2000 € στην κλινική για δίκλινο λουξ για 5 ημέρες (καισαρική), στην τιμή ηταν όλα και ο αναισθησιολόγος, επισκληρίδιος κτλ. Το ΙΚΑ επειδή είναι συμβεβλημένο πλήρωσε την κλινική γυρω στα 300€. Στο γιατρό για καισαρική πλήρωσα 1200€ και σε κάθε επίσκεψη στην αρχή πλήρωνα 25€ (λόγω ΤΕΒΕ) και μετά επειδή έληξε το βιβλιάριο του ΤΕΒΕ, 30€.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από όλα τα παραπάνω που διάβασα σκέφτομαι στο δεύτερο (όταν με το καλό) να γεννήσω ή στη Θεσ/νίκη που τη ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩ ή στα Χανιά (μαμά-μπαμπά σου' ρχομαι!!!)

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Angel74 εγω στη μαια εδωσα 250 ευρω.δεν τα ζητησε εκεινη,ο γυναικολογος μου ειπε να της δωσω 200-300 ευρω....δωσαμε 250,αλλα να σου πω τα αξιζε,γιατι ουσιαστικα εκεινη τα εκανε ολα....

 

 

εγω φρικαρισα με τον γιατρο...πριν γεννησω τον ρωτησαμε ποσα θελει κ μας ειπε οτι συνολο ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ,Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ,ΜΑΙΑ,ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΛΠ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ.....ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΠΗΓΑΝ 6000 ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕ ΑΜΟΙΒΗ 3300....(ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΠΗΓΕ 2100)

κ μας εδωσε κ αποδειξη 300 ευρω!!!!!!!

 

Αυτο είναι καθαρή απάτη, να παρει τελικά περισσότερα απ΄ όσα συμφωνήσατε??

 

Εγώ ήθελα από την πρώτη επίσκεψη να ξεκαθαρίσουμε το οικονομικό γιατί δεν μας έτρεχαν κι απ΄ τα μπατζάκια μιας και μόλις είχαμε κάνει το γάμο.. Πάντως ευτυχώς ο δικός μου πήρε 1500 άσχετα από δωμάτιο ή καισαρική κλπ... Τόσα θα μου έπαιρνε ακόμα κι αν πήγαινα σε μονόκλινο... Πάντως αυτό με τα δωμάτια και τις θέσεις και τους γιατρούς να απαιτουν άλλα τόσα είναι σκέτη κλοπή... Δηλάδή αν εγώ ήθελα να δωσω 10000 και να κλείσω σουιτα που λέει ο λόγος θα του εδινα άλλα τόσα?? Αν μου ελεγε κάτι τέτοιο θα την "έκανα" και θα έψαχνα για άλλο γιατρο....

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κούκλα μου που είναι το μονόκλινο με 2.500?;;; Έχω ακούσει πολύ υψηλότερες τιμές για μονόκλινο!

Ε, κι αυτά είναι καθαρά το δωμάτιο, συν τα του γιατρού μετά, συν κι όλα τα άλλα που σου χρεώνουν όπως επισκληρήδιος και πολλά άλλα.

 

 

είδα την προηγούμενη εβδομάδα τιμοκατάλογο του Γέννεσις κι έγραφε για μονόκλινο Α (δεν ξέρω ακριβώς τι διαφορά έχει από το μονόκλινο Β) 2.450 ευρώ για τις 5 μέρες σαν πακέτο,που περιλαμβάνει δηλαδή δωμάτιο,διατροφή,εξετάσεις,υγιεινομικό υλικό,έξοδα χειρουργείου(εννοεί της αίθουσας)...Εννοείται οτι ο γιατρός είναι χωριστά.Νομίζω οτι και παιδίατρο-αναισθησιολόγο πληρώνεις χωριστά.

 

Παντώς για Χανιά το σκέφτομαι κι εγώ!Μάλιστα αν έρθουμε και κανα μήνα πριν τη γέννα θα κάνουμε και τα μπανάκια μας!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...