Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Facebook (zoo.gr-msm κτλ) κλείνουν ή ανοίγουν σπίτια?


Ben10

Recommended Posts

Η λυση εξαρταται απο τον χαρακτηρα της,τον χαρακτηρα του συζυγου και το τι ουσιαστικα συμβαινει με τον συζυγο,οποτε ολα ειναι σχετικα...

 

Πχ,εαν εγω ειμαι παντα καλοβολη,δεν τσακωνομαι ποτε,δεν εχω προειδοποιησει ποτε πως θα χωρισω/φυγω,κλπ,και φυγω για δυο τρεις μερες απο το σπιτι,μπορει αυτο να εχει καποιο αποτελεσμα.

Μπορει να χρειαζεται μονο συζητηση.

Θα μπορουσε (που δεν το νομιζω,αφου την παρακαλαει τωρα),να ειχε οντως κατι τοσο προχωρημενο που (sorry κιολας) χε$$#κε ο,τι και αν εκανε η κοπελα.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η λυση εξαρταται απο τον χαρακτηρα της,τον χαρακτηρα του συζυγου και το τι ουσιαστικα συμβαινει με τον συζυγο,οποτε ολα ειναι σχετικα...

 

Πχ,εαν εγω ειμαι παντα καλοβολη,δεν τσακωνομαι ποτε,δεν εχω προειδοποιησει ποτε πως θα χωρισω/φυγω,κλπ,και φυγω για δυο τρεις μερες απο το σπιτι,μπορει αυτο να εχει καποιο αποτελεσμα.

Μπορει να χρειαζεται μονο συζητηση.

Θα μπορουσε (που δεν το νομιζω,αφου την παρακαλαει τωρα),να ειχε οντως κατι τοσο προχωρημενο που (sorry κιολας) χε$$#κε ο,τι και αν εκανε η κοπελα.

Συνηθως οι αντρες δεν θελουν να χασουν την βολη τους. Θελουν τη γυναικα-σπιτι-καθημερινοτητα, θελουν και την αλλη. Απλα οντως το τσατ ειναι ξελογιαστρα. Δεν εχει το ιδιο αποτελεσμα σε ολους βεβαια, απλα στις περισσοτερες περιπτωσεις σε ξελογιαζει.

Τον αντρα μου τον γνωρισα μεσω τσατ (ζοο). Εγω χροοονια στα τσατ, αυτος πολυ καινουριος, μπηκε μετα απο παροτρυνση φιλου του μετα απο χωρισμο, και με γνωρισε, μιλησαμε ελαχιστα και βγηκαμε για καφε.

Εχοντας λοιπον χρονια στα τσατ ξερω οτι 9 στις 10 φορες ο κοσμος μπαινει για να ξενοκοιταξει. Και βασικα οι αντρες. Τουλαχιστον τοτε που εμπαινα εγω (τοχω κοψει εδω και 2 χρονια) οι γυναικες ημασταν λιγο πιο ηρεμες, τωρα δεν ξερω τι γινεται.

Μακαρι να τα βρειτε, και να ηταν απλα μια τραβοτιμονια στην σχεση σας.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Από χτές το βράδυ ζώ έναν εφιάλτη...Δεν ξέρω τι να κάνω...Νομίζω ότι θα τρελαθώ...Χτές το βράδυ με φώναξε ο άντρας μου για να του δείξω κάτι σε ένα παιχνίδι στο facebook (συνήθως δεν με αφήνει να πλησιάσω τον υπολογιστή σε απόσταση 1 μέτρου όταν είναι μέσα...) και σπάει ο διάολος το ποδάρι του και του στέλνει μια άγνωστη σε εμένα ξανθιά μήνυμα συνομιλίας και τον αποκαλεί "ζουζουνάκι μου".....Σαν πρώτη αντίδραση τον έφτυσα κι έφυγα από το δωμάτιο...δεν μπορούσε να το χωρέσει το μυαλό μου...Δεν σας το κρύβω ότι μετά από 5 λεπτά με έπιασε υστερία...τσίριξα, φώναξα, πέταξα, έσπασα...Δεν έκανε τίποτα απλά με κοιτούσε αποσβολωμένος-σοκαρισμένος...Το μόνο που βρήκε να μου πεί ήταν "Δεν ξέρω...Δεν την ξέρω...Δεν είναι φίλη μου...κι εγώ σοκαρισμένος είμαι..."Για ηλίθια με περνάει????Ξέρω πολύ καλά ότι ζωντανή συνομιλία μπορείς να έχεις μόνο με κάποιο φίλο...

 

Δεν ξέρω τι να κάνω...Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω...Θεέ μου δώσε μου δύναμη, όχι για μένα αλλά για το μωρό μου...

 

Οπότε άν ρωτάτε την γνώμη μου το facebook δεν κλείνει σπίτια αλλά βοηθάει πολύ στο να κλείσουν...είναι σα να έχεις ένα νυφοπάζαρο 24 ώρες το 24ωρο μπροστά στην πόρτα σου...

 

Ξερεις πολυ καλα οτι σου λεει ψεμματα...και παει να τα μπαλωσει.Μονο και μονο το οτι δε σε αφηνε τοσο καιρο να δεις τι κανει και σου εκρυβε την οθονη επρεπε να σε κανει να υποψιαστεις οτι κατι δεν παει καλα.

 

Κοιμομαστε τον υπνο του δικαιου κατι φορες και δε βλεπουμε μπροστα στα ματια μας.

 

Τωρα τι να σου πω...ουτε κι εγω δεν ξερω τι θα εκανα στη θεση σου.Σιγουρα για αρχη θα του ειχα ανοιξει το κεφαλι στα δυο.Επισης θα του ελεγα να κοψει τα ψεμματα και να μου ξερασει ειλικρινα ποσο καιρο γινονται ολα αυτα και τι σκατα καταλαβαινει να καθεται και ναμιλαει με γκομενες στο ιντερνετ.κοινως θα τον εκανα να νιωσει σκουπιδι απο μονος του.

Link to comment
Share on other sites

Να σου δωσω ενα παραδειγμα.

Ανδρας παντρεμενος αρχιζει και μπαινει απο το facebook στα σαιτ με γνωριμιες εχει αρκετες τετοιες εφαρμογες μεσα το face... Eκει βλεπει πολλες ωραιες γυναικες απο φωτος τις κανει friend request και ετσι εχει πχ 300 φιλους (οι περισσοτεροι ειναι γυναικες που του αρεσε η φωτο τους) (αυτο για πλακα το ξεκινησε) μετα αρχιζει να μιλαει στο τσατ μαζι τους. Μια θα τον κινησει περισσοτερο το ενδιαφερον. Θα αρχισουν να μιλουν περισσοτερο καποια στιγμη θα εξελιχθει σιγουρα η κουβεντα στο λιγο πιο πονηρο... Μετα θα αρχισουν να σκεφτονται ο ενας τον αλλο θα εχουν την επιθυμια να συναντησουν ισως ο ενας τον αλλο και παει λεγοντας.... Ειναι μεγαλο κολλημα το τσατ.............

Και έτσι μπορούν να διαλυθούν και οικογένειες έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις πολυ καλα οτι σου λεει ψεμματα...και παει να τα μπαλωσει.Μονο και μονο το οτι δε σε αφηνε τοσο καιρο να δεις τι κανει και σου εκρυβε την οθονη επρεπε να σε κανει να υποψιαστεις οτι κατι δεν παει καλα.

 

Κοιμομαστε τον υπνο του δικαιου κατι φορες και δε βλεπουμε μπροστα στα ματια μας.

 

Τωρα τι να σου πω...ουτε κι εγω δεν ξερω τι θα εκανα στη θεση σου.Σιγουρα για αρχη θα του ειχα ανοιξει το κεφαλι στα δυο.Επισης θα του ελεγα να κοψει τα ψεμματα και να μου ξερασει ειλικρινα ποσο καιρο γινονται ολα αυτα και τι σκατα καταλαβαινει να καθεται και ναμιλαει με γκομενες στο ιντερνετ.κοινως θα τον εκανα να νιωσει σκουπιδι απο μονος του.

Καλά όλα αυτά αλλά αν δεν αλλάξει ο άλλος και αν έχεις και παιδάκια? Αχ δύσκολες καταστάσεις...ο Θεός Βοηθός...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά όλα αυτά αλλά αν δεν αλλάξει ο άλλος και αν έχεις και παιδάκια? Αχ δύσκολες καταστάσεις...ο Θεός Βοηθός...

 

Ναι οντως δυσκολες καταστασεις.Προσωπικα ισως εδινα μια ευκαιρια ακομα...αν κατορθωνα να συγκρατηθω και να βγει ζωντανος απο τα χερια μου.Αν ομως δεν εκοβε μαχαιρι ολα αυτα...ε τοτε καλυτερα μονη μου να μεγαλωνω το παιδακι μου με ηρεμια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως δυσκολες καταστασεις.Προσωπικα ισως εδινα μια ευκαιρια ακομα...αν κατορθωνα να συγκρατηθω και να βγει ζωντανος απο τα χερια μου.Αν ομως δεν εκοβε μαχαιρι ολα αυτα...ε τοτε καλυτερα μονη μου να μεγαλωνω το παιδακι μου με ηρεμια.

Μεγάλη κουβέντα λες...το παιδί θέλει και τον πατέρα και δεν χωρίζεις εύκολα...

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια τι γινεται?????

σαν τα μανιταρια ξεφυτρωνουν τα θεματα με προβληματα λογω fb κτλ...

 

platykodon οποιος δεν καταλαβαινει του χρειαζεται ενα γερο ξεφτιλισμα....οταν εχεις οικογενεια τι θα πει δεν καταλαβαινεις?δεν εισαι μονος σου!πρεπει να αλλαξεις,τελος!!!!

αλλιως πακετακι στη μαμακα!

Link to comment
Share on other sites

Χαμός γίνεται με το ίντερνετ...καινούρια προβλήματα και οι λύσεις ανύπαρκτες...Τι να μας πει και ο Ασκητής με όλα αυτά τα καινούρια που ξεφυτρώνουν?

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια τι γινεται?????

σαν τα μανιταρια ξεφυτρωνουν τα θεματα με προβληματα λογω fb κτλ...

 

platykodon οποιος δεν καταλαβαινει του χρειαζεται ενα γερο ξεφτιλισμα....οταν εχεις οικογενεια τι θα πει δεν καταλαβαινεις?δεν εισαι μονος σου!πρεπει να αλλαξεις,τελος!!!!

αλλιως πακετακι στη μαμακα!

Μήπως είσαι πολύ απόλυτη? Κόβεται το ίντερνετ? Δύσκολα. Πώς θα βάλει μυαλό ο άνδρας? Δεν είναι εύκολο να κόψει μαχαίρι αυτά που κάνει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήπως είσαι πολύ απόλυτη? Κόβεται το ίντερνετ? Δύσκολα. Πώς θα βάλει μυαλό ο άνδρας? Δεν είναι εύκολο να κόψει μαχαίρι αυτά που κάνει?

στο internet ας μπαινει οσο θελει...μλκς να μην κανει....

αντε μια θα κανεις το κοροιδο,αντε δυο σου λεω εγω....μετα ομως δεν εχει αν δεν καταλαβει!

δηλαδη τι ειναι για να μην μπορει να το κοψει τσιγαρο?που και αυτο κοβετε....:-D

Link to comment
Share on other sites

εγω απ την εμπειρια που εχω σε chat κλπ πιστευω οτι ολα αυτα ειναι φαση. υπηρχε μια περιοδος για 10-11 μηνες (πανε χρονια βεβαια, οταν σπουδαζα) που ειχα κολλησει με Mirc κλπ. μιλαμε ομως για χοντρο κολλημα!τα χα με εναν συμφοιτητη μου που μνεναμε μαζι κ αυτος πηγαινε για υπνο κ εγω συνεχιζα στο pc.ωρες ατελειωτες. στην αρχη το κανα για χαβαλε. μια να σου κατσει ομως καποιος λιγο περισσοτερο στο ματι κλ να σου κινησει το ενδοαφερον...την πατησες! το επαθα κ γω κ μετα το σοβαρεψα λιγο περισσοτερο κ αν ηταν οι συνθηκες αλλιως θα ειχα επιδιωξη κ συναντηση. οσπου μαι μερα ξυπνησα κ αυτο ηταν. τα σκυλοβαρεθηκα ολα! απο τοτε ουτε να τα ξαναδω δεν θελω ολα αυτα στα ματια μου.οχι απο πουριτανισμο αλλα τα βαριεμε τρελα κ δεν νομιζω οτι φταιει οτι εχω οικογενεια κ ισσοροπημενη ζωη κλπ κλπ.

απλα ειναι φαση κ περναει. κ ο αντρας μου ειχε κολλησει για μια περιοδο 2-3 μηνες περυσι κ επαιζε στο facebοok poker. Μιλαμε για ωωωωρες! στην αρχη εκνευριζομουνα αλαλ σκεφτηκα τα δικα μου κ λεω αστον να δω πως θα παει. ε καποια στιγμη το εκοψε κ δεν ξαναμπηκε ιγατι το βαρεθηκε.. δεν εχω ακουσει παντως πολλους που ειναι πολυ κολλημνοι για χρονια με ολα αυτα. το θεμα ειναι τι γινεται τι περιοδο του κολληματος κ μεχρι που φτανει ο καθενας.

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος λόγος που το λάπτοπ δεν έχει σπάσει σε χίλια κομμάτια είναι για να μπαίνω εδώ...αλλά το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το πετάξω στον τοίχο απέναντι...με το ζόρι κρατιέμαι...φτάνει που ξήλωσα τον καναπέ χτές...(ε τι να κάνω, κάποιος έπρεπε να την πληρώσει)

 

Η αλήθεια είναι ότι ένας Θεός με φώτισε και δεν του έσπασα το κεφάλι...του το είπα κι όλας ότι θέλω τόσο πολύ να τον χτυπήσω και ότι είναι πολύ τυχερός που συγκρατήθηκα και δεν του πέταξα τα μπουκάλια από το μπάρ στο κεφάλι...

Το μόνο που με συγκρατούσε ήταν το να προσπαθώ να ανασάνω και να μείνω όσο ήρεμη μπορώ για το μωρό μου...έχω ήδη πρόβλημα με υψηλή πίεση κύησης και πρίν από ένα μήνα είχα πάθει αποκόλληση από τις συσπάσεις που μου προκαλλούσε η πίεση...

 

Νιώθω λίγο καλύτερα...σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε (ανεχτήκατε)...Ακόμη δεν ξέρω τι να κάνω...Αυτός με πήρε τηλέφωνο, τα αρνείται κατηγορηματικά όλα άν κι εγώ είδα την ενοχή ζωγραφισμένη στο προσωπό του κι αυτή την εικόνα δεν μπορώ να τη σβήσω από το μυαλό μου, μου ζήτησε να διαγράψω τον λογαριασμό του στο fb, είπε ότι θα μου δώσει το κινητό του να το ελέγχω, ότι οπου είναι να πηγαίνει θα μου στέλνει κάθε 5 λεπτά φωτογραφίες από το κινητό του για να μην αμφιβάλλω για αυτόν και τέλος μου ορκίστηκε ότι δεν θα ξανακάτσει στον υπολογιστή αρκεί να τον πιστέψω...

 

Ειλικρινά δεν ξέρω...το μόνο που θέλω είναι να κοιμηθώ και να ξυπνήσω και να είναι όλα ένα κακό όνειρο...μια άσχημη ανάμνηση...

 

Κι όχι τίποτα ούτε να καπνίσω δεν μπορώ ούτε να πιώ...εγώ το είπα, το παιδί θα βγεί και το πρώτο πράγμα που θα ζητήσει θα είναι τσιγάρο με τέτοιες καταστάσεις που αντιμετωπίζει...Για το παιδί δεν ξέρω αλλά εγώ το έχω πεί και στον γιατρό μου..."με το που θα γεννήσω θέλω να μου φέρεις έναν καφέ κι ένα τσιγάρο...:)"

gETUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελα ηρεμησε...Δε χρειαζεται να τιναξεις το σπιτι σου στον αερα.

Αλλα πρεπει να εισαι προσεχτικη και απολυτη στη συμπεριφορα σου για να λυθει το προβλημα μια και καλη.Αστον να φοβηθει οτι θα σε χασει...μη σε τουμπαρει.Αστον να φοβηθει και λιγο για την υγεια σου...παιξε και λιγο θεατρο...δειξε του ποσο σε απογοητευσε.Μονο αν κλονιστει και καταλαβει τι ρισκαρει θα το κοψει.Αν νιωσει οτι σε επεισε πως ολα αυτα ειναι καποιο λαθος και οτι δεν ξερει πως εγινε αυτο τοτε θα το ξανακανει.

Τι νοημα εχει να δεις το λογαριασμο του και να ψαξεις το κινητο του...θα τα εχει σβησει ολα ετσι κι αλλιως.

 

Στο χερι σου ειναι να τον κανεις να ξεκολλησει μια και καλη.

Link to comment
Share on other sites

Και τελικά τι κάνεις? Με ενδιαφέρει πολύ.Νομίζω πώς δεν αλλάζει ο άλλος αυτό το πράγμα και θα λέει συνέχεια ψέμματα.

 

 

 

Τι θα κάνω.....??? Καλή ερώτηση! Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια μου.

Το μόνο που ξέρω είναι πως είναι λίγο απίθανο να έχει πάει με άλλη ή έστω και ραντεβού, διότι δουλεύουμε μαζί και πηγαινοερχόμαστε μαζί. Οπότε δεν έχει το χρονικό περιθώριο να μείνει μόνος μετά τη δουλειά και τέτοια..... Μόνος του δεν βγαίνει, περίεργα μηνύματα και τηλεφωνήματα δεν υπάρχουν.... πείτε με κατίνα αλλά κατά καιρούς ψάχνω το κινητό του σε ανύποπτο χρόνο... να έχω το κεφάλι μου ησυχο... άρα παίζει και έμεινε μόνο στα ιντερνετικά μηνύματα.... εν τω μεταξύ όταν είδα τα μηνύματα που είχε στείλει για να γνωρίσει άλλες γυναίκες, δεν του είχε απαντήσει καμία γιατί στα εισερχόμενα δεν είχε τίποτα.

Ασε που απο εκείνη τη μέρα τον τρέχω απίστευτα και του λέω κατάμουτρα οτι δεν τον εμπιστεύομαι και έχει τρελαθεί!!!!

 

Λέω να συνεχίσω να τον ψήνω κι άλλο... και βλέποντας και κάνοντας!!!

 

Δεν το έχω σε τίποτα να του σπάσω τον υπολογιστή και το ίδιο προτείνω και σε σένα jennny. Τώρα στην κστάσταση σου....ουυυυυυυ έχει πολλά άλλοθι..... μα εκείνος το προκάλεσε.... μα έχει νεύρα λόγω ορμονών..... μα δεν κάνει να στεναχωριέσαι...... εγώ στη θέση σου θα πήγαινα και στην κολλητή μου να μείνω μια δυο μέρες και θα του έλεγε να μην αναφέρει κάτι σε γονείς γιατί δεν θέλω να μπλέκω οικογένειες....

 

Πάντως εμένα μια βδομαδούλα κοιμόταν στο ραντζάκι για να μάθει!!! Συν οτι έκανα σαν να μην υπάρχει μέσα στο σπίτι!!!

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites

ρε τζεννακι!αφου εχεις τους κωδικους του ρε πουλακι μου γιατι δε μπανεις μεσα να δεις κ ποιο τσουλι ειναι αυτο σκυλοβρισε την κιολας κ καντην κ εναν αποκλεισμο να παει στο διαολο!:evil:

Link to comment
Share on other sites

ρε τζεννακι!αφου εχεις τους κωδικους του ρε πουλακι μου γιατι δε μπανεις μεσα να δεις κ ποιο τσουλι ειναι αυτο σκυλοβρισε την κιολας κ καντην κ εναν αποκλεισμο να παει στο διαολο!:evil:

 

Σιγά μην της δώσει τόση αξία. Το θέμα είναι μεταξύ του ζευγαριού.Αυτή... είδε φως κ μπήκε, δεν την αφορά το ζήτημα.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην της δώσει τόση αξία. Το θέμα είναι μεταξύ του ζευγαριού.Αυτή... είδε φως κ μπήκε, δεν την αφορά το ζήτημα.

θα συμφωνησω..

 

επισης δεν βρισκω λογο στο να σπασει το laptop..θα παρει αλλο ειδικα ετσι οπως τις εχουν εξευτελισει τις τιμες στα laptop..τζαμπα ειναι..

 

βρες κατι αλλο που θα τον πειραξει αν το χαλασεις..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τον δικό μου πάντως θα τον έτσουζε πολύ αν πάθαινε έστω και γρατζουνιά ο υπολογιστής του παρ'όλο που έχει άλλους 3 στο σπίτι και έναν στο γραφείο....

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Από χτές το βράδυ ζώ έναν εφιάλτη...Δεν ξέρω τι να κάνω...Νομίζω ότι θα τρελαθώ...Χτές το βράδυ με φώναξε ο άντρας μου για να του δείξω κάτι σε ένα παιχνίδι στο facebook (συνήθως δεν με αφήνει να πλησιάσω τον υπολογιστή σε απόσταση 1 μέτρου όταν είναι μέσα...) και σπάει ο διάολος το ποδάρι του και του στέλνει μια άγνωστη σε εμένα ξανθιά μήνυμα συνομιλίας και τον αποκαλεί "ζουζουνάκι μου".....Σαν πρώτη αντίδραση τον έφτυσα κι έφυγα από το δωμάτιο...δεν μπορούσε να το χωρέσει το μυαλό μου...Δεν σας το κρύβω ότι μετά από 5 λεπτά με έπιασε υστερία...τσίριξα, φώναξα, πέταξα, έσπασα...Δεν έκανε τίποτα απλά με κοιτούσε αποσβολωμένος-σοκαρισμένος...Το μόνο που βρήκε να μου πεί ήταν "Δεν ξέρω...Δεν την ξέρω...Δεν είναι φίλη μου...κι εγώ σοκαρισμένος είμαι..."Για ηλίθια με περνάει????Ξέρω πολύ καλά ότι ζωντανή συνομιλία μπορείς να έχεις μόνο με κάποιο φίλο...

 

Δεν ξέρω τι να κάνω...Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω...Θεέ μου δώσε μου δύναμη, όχι για μένα αλλά για το μωρό μου...

 

Οπότε άν ρωτάτε την γνώμη μου το facebook δεν κλείνει σπίτια αλλά βοηθάει πολύ στο να κλείσουν...είναι σα να έχεις ένα νυφοπάζαρο 24 ώρες το 24ωρο μπροστά στην πόρτα σου...

 

Μέρες έχω να σε δω στο καφέ μας και ανησυχούσα...

Και τώρα βλέπω αυτό....:?

 

Τζένη μου, ηρεμία για το μωρό....μην απορρυθμιστεί πάλι η πίεσή σου καλή μου....

 

Άι σιχτιρ πια με όσους δεν ξέρουν από που τους βαραίνει....άντρες, τα έχω πάρει τώρα...

 

Τι να σου πω βρε πουλάκι μου. Σκέψου μόνο το κοριτσάκι σου...

Σε φιλώ!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα ήρθαν με τη σειρά 2πρώην συνάδελφοι και οι δύο μου ανέφεραν το ίδιο πρόβλημα αλλά με την ανάποδη φορά .Δη.οι γυναίκες τους ειναι κολλημένες με το FBγια την ακρίβεια ο ένας θεωρεί ότι το έφαγε ήδη το κέρατο και δυστυχώς έχει 2παιδάκια και δεν ξέρει τι να κάνει.:confused:

Link to comment
Share on other sites

...Νιώθω λίγο καλύτερα...σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε (ανεχτήκατε)...Ακόμη δεν ξέρω τι να κάνω...Αυτός με πήρε τηλέφωνο, τα αρνείται κατηγορηματικά όλα άν κι εγώ είδα την ενοχή ζωγραφισμένη στο προσωπό του κι αυτή την εικόνα δεν μπορώ να τη σβήσω από το μυαλό μου, μου ζήτησε να διαγράψω τον λογαριασμό του στο fb, είπε ότι θα μου δώσει το κινητό του να το ελέγχω, ότι οπου είναι να πηγαίνει θα μου στέλνει κάθε 5 λεπτά φωτογραφίες από το κινητό του για να μην αμφιβάλλω για αυτόν και τέλος μου ορκίστηκε ότι δεν θα ξανακάτσει στον υπολογιστή αρκεί να τον πιστέψω...

 

Για χαρά στην παρέα, μετά απο καιρό μπόρεσα και πάλι να μπω, διάβασα την ιστορία της τζένης και έχω να της πω υπομονή και απο ότι βλέπω δεν έχει γίνει κάτι σημαντικό, και μόνο που θα έχεις τους κωδικούς μπορείς να τσεκάρεις ανα πάσα στιγμή τη γίνεται. Εντάξει απο ότι κατάλαβα μπορεί να ψιλοφλέρταρε λίγο, αλλά απο την αντίδρασή του βλέπω ότι έχει μετανειώσει. Ηρέμησε και θα δεις με το που θα έρθει το μωράκι σας το μόνο που θα μείνει είναι μια αφορμή για πείραγμα πχ "...να πας στο ζουζουνάκι σου αν δεν σου αρέσει το φαί..." και τέτοια...:-) Δεν βλέπω κάτι πιο σοβαρό στην περίπτωση σου. Σου εύχομαι ότι το καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...