Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δεν αντεχω ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!


Recommended Posts

εχω 2 παιδια που ΟΛΗ ΜΕΡΑ μαλωνουν!πραγματικα δεν αντεχω αλλο!απο τη στιγμη που ξυπνανε το πρωι ΜΑΛΩΝΟΥΝ!ειναι το πρωτο πραγμα που κανουν!κ συνεχιζουν να μαλωνουν οσο ειναι μαζι.οταν παει η μεγαλη παιδικο ειμαστε μια χαρα γιατι δεν ειναι μαζι.σημερα πχ που ειναι σαββατο θα σας πω μεχρι τωρα πως ηταν η μερα.

ξυπνησαν στις 7 !!!μαλωσαν για το ποιος θα κατουρησει πρωτος!αφου μαλλιοτραβηχτικαν καλα καλα εκανε πρωτος ο μικρος.μετα μαλωσαν για το ποιος θα κατσει στο ιδιο μερος στον καναπε.κλωτσιες τσιμπηματα τραβηγμα μαλλιων ουρλιαχτα κ κλαμματα!ωραια δε ξεκινησε η μερα μου???μαλωσαν επισης για μια πετσετα!για 1 τετραδιο.αν κ εχουν αλλα 5 ΟΛΟΙΔΙΑ για 2 μολιβια αν κ εχουν αλλα 10 ΟΛΟΙΔΙΑ κ παλι πιαστικαν στα χερια!επισης μαλωνουν κ χωρις λογο.εκει που καθονται ο μικρος σηκωνεται κ την γρατζουναει η την τσιμπαει χωρις να του εχει κανει τιποτα!μαλωνουν ακομα κ οταν ο ενας δε θελει να βαλει πχ καλτσες τοτε παει ο αλλος κ του ορμαει για να βαλει!:shock: στο σπιτι εχω 3 γιογιο κ 2 καπακια για λεκανη κ μαλωνουν για το 1 !σφαζονται ΟΛΗ ΜΕΡΑ!η μεγαλη αν παρει κατι παει κ το διχνει επιδικτικα λεγοντας ''κοιτα τι εχω να να να να νααα'' κ τοτε ο μικρος σηκωνεται κ την πιανει απο οπου βρει.αυτη τσιριζει κ κλαιει κ αυτος της αρπαζει τα πραγματα!

αυτη τη στιγμη που σας γραφω εχω φτασει στο σημειο που εχω αγανακτησει κ δεν αντεχω αλλο.σκοτωνονται μεσα κ δεν εχω καμια ορεξη πραγματικα ΚΑΜΙΑ ορεξη να σηκωθω ουτε καν να πω μια λεξη.τα νευρα μου δεν ειναι καθολου καλα!μεχρι κ σε ποια τιμωρια θα παει ο καθενας κ γιαυτο μαλωνουν!κ που τα βαζω δε γινεται τιποτα.θα το κοψω κ αυτο.5 λεπτα η μεγαλη στο ενα δωματιο κ 3 λεπτα ο μικρος στο αλλο.κ μολις βγαινουν κ συναντιουνται τρεχουν να ορμηξουν ο ενας στον αλλον!αν λειψω απο διπλα τους εστω ενα λεπτο.πχ να παω να δω αν εγινε το φαι...τοτε τρωγονται σαν τα κοκορια...!

για να φανε πρεπει να κατσω αναμεσα τους αλλιως ορμαει ο ενας στον αλλον κ χτυπιουνται.κυριως τις πιο πολλες φορες την φασαρια την ξεκιναει ο μικρος.αλλα κ αλλες φορες ενω θα μπορουσε να μη γινει τιποτα...παει η μεγαλη κ τον προκαλλει δειχνωντας του επιτειδες κατι που κραταει κ κοροιδευτοντας τον!ειναι κ τα 2 γεματα σημαδια κ εκδορες κ μελανιες λες κ τα κακοποιουμε!!!μεχρι κ στυλο της καρφωσε στο δαχτυλο ο μικρος την ωρα που εγω εβαζα σκουπα!δεν ειναι να τα αφηνω μονα τους ουτε μισο λεπτο σας λεω.ειμαι απιστευτα απελπισμενη κ απογοητευμενη...τα εχω δοκιμασει ολα...πτυχιο ψυχολογιας θα παρω σε λιγο με τοσους τομους που εχω διαβασει κ απο βιβλια κ απο ιντερνετ.αλλα ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ!αληθεια σας λεω!

σχεδον καθε μερα με πιανουν τα κλαματα κ παω κ κλεινομαι στο μπανιο για να μη με δουνε!απλα ηθελα καπου να τα πω γιατι ενιωθα οτι η θα τα βγαλω εξω απο το σπιτι η θα φυγω εγω!!!δεν αντεχω την ιδια κατασταση ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αρε δημητρουλα μου εισαι και εγκυος ποσο να αντεξεις η καημενουλα......εδω εμενα η δικια μου ολη την ωρα ξυπναει τον μπεμπη οχι επιτηδες απλα επειδη ειναι φωνακλου και τραγουδαει και τσιριζει κ το ερμο το βρεφος εχει σαλταρει απο την αυπνια....σε καταλαβαινω απολυτα (και λεω απο μεσα μου ωχ τι μας περιμενει...)

υπομονη κραδουλα μου...σε σκεφτομαι..........σου στελνω μια αγκαλιτσα....:roll::wink:

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προσωπική εμπειρία...αλλά το ένστικτό μου λέει ότι θα ήταν καλύτερα, αν μπορούσες να τα χωρίσεις. Δηλαδή να περνάνε πολλές ώρες χωριστά το ένα από το άλλο....δεν ξέρω πως και αν μπορείς να το κάνεις.

Κάνε υπομονή να πάνε και τα δύο στον παιδικό σταθμό. Πιστεύω ότι θα τα ωφελήσει :D

etCDp3.png hk8kp3.png

 

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα, θα σε βοηθούσε πολύ σε αυτή τη φάση να δεις κανένα ντοκυμαντέρ του National Geographic, από αυτά που δείχνουν κουτάβια άγριων ζώων στη φύση.:wink:

Θα παρατηρήσεις ότι ΟΛΑ τα αδερφάκια στις άγριες αυτές οικογένειες έχουν την ίδια συμπεριφορά. Δαγκώνονται, πλακώνονται, τσακώνονται διαρκώς. Και αυτό γι' αυτά είναι παιχνίδι, είναι γυμναστική, είναι εκτόνωση αλλά και προετοιμασία για την μετέπειτα ενήλική ζωή τους που θα πρέπει να τσακώνονται και να πλακώνονται με ενήλικες του είδους τους.

 

Όπως καταλαβαίνεις, και τα δικά μου έτσι κάνουν, γι' αυτό το έχω φιλοσοφήσει.:roll:

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτα ειναι!!! Παναγία μου η μητερα δεν ησυχαζει ποτε. Δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανεις. Εγω θα σου πω τι προσωπικη μου εμπειρια σαν παιδί (το πιο πιθανό είναι να κακοχαρακτηρίσετε το γεγονός, αλλά σε μας επιασε).

Ειμασταν στο αμαξι εγω (6χρ) ο αδελφος μου (11χρ) και οι γονεις μου.

με τον αδελφο μου κλασσικά σφαζόμασταν στο πισω καθισμα. Ο πατερας μου αφου μας εκανε 5-6 φορες παρατηρηση με το καλό, μετα σταματαει το αυτοκινητο μας είπε ότι αυτη τη συμπεριφορα δεν θα την ανεχτει αλλο και μας ζητησε να κατεβουμε. ΣΟΚ!!!

Εφυγε και γυρισε μετα από 10-15 λεπτα (ήταν βεβαια σαν χωριο εκει στο εξοχικο).

Μετα Παναγίτσες στο αμαξι.

Τι να πω... ακραίο .... αλλά δούλεψε.

Καλά ξεμπερδεματα και καλό κουραγιο... είναι και της ηλικίας

Λινακι μου κοιμήσου..... σε παρακαλώ!!!

  

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα, θα σε βοηθούσε πολύ σε αυτή τη φάση να δεις κανένα ντοκυμαντέρ του National Geographic, από αυτά που δείχνουν κουτάβια άγριων ζώων στη φύση.:wink:

Θα παρατηρήσεις ότι ΟΛΑ τα αδερφάκια στις άγριες αυτές οικογένειες έχουν την ίδια συμπεριφορά. Δαγκώνονται, πλακώνονται, τσακώνονται διαρκώς. Και αυτό γι' αυτά είναι παιχνίδι, είναι γυμναστική, είναι εκτόνωση αλλά και προετοιμασία για την μετέπειτα ενήλική ζωή τους που θα πρέπει να τσακώνονται και να πλακώνονται με ενήλικες του είδους τους.

 

Όπως καταλαβαίνεις, και τα δικά μου έτσι κάνουν, γι' αυτό το έχω φιλοσοφήσει.:roll:

 

σαυτο που λες με τα αγρια ζωα εχεις δικιο,κ τα δικα μου ΘΗΡΙΑ ειναι

 

 

οσο για να προσπαθησω να τα κανω να περνανε ωρες χωριστα δε γινεται.μεσα στο ιδιο σπιτι ειμαστε...μη κανετε δευτερο παιδι αν το πρωτο δε παει 5 ετων!!η καλυτερη διαφορα ηλικιας!:evil:

πεμπτη αρχιζει παιδικο σταθμο ο μικρος.νιωθω τυψεις που περιμενω πως κ πως εκεινη τη μερα για να ειμαι μονη μου σπιτι χωρις κανενα τους!να μην ακουω κιχ να μην ακουω ενα κλαμα με τη λεξη ''μαμαααααααααααααα''τσιριζοντας.θελω να ειμαι ΜΟΝΗ ΜΟΥ!εχω γινει μια κακια μανα!!!αντι να χαιρομαι οταν ειναι ΣΚ που θα τα εχω κ τα 2 παθαινω καταθλιψη απο την παρασκευη!κ οταν πλησιαζει τις καθημερινες η ωρα να σχολασει η μεγαλη νιωθω ενα σφιξιμο στο λαιμο για το τι εχω να περασω.ο αντρας μου τη φερνει 3 το μεσημερι γιατι κ εκεινος εκεινη την ωρα ερχεται απο τη δουλεια κ με το που μπαινει στο σπιτι αμεσως αρχιζουν να μαλωνουν κ να δερνονται.σας μιλαω για ξυλο που αν τους το εδινα εγω θα ημουν μεσα για κακοποιηση μεγαλου βαθμου!!!αν κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ σφιγγω τα χερια μου κ τα δοντια μου κ κλεινω τα ματια για να μη τα δειρω!

αντι να ειμαι μια χαρουμενη μανα που εχω 2 υγειεστατα παιδια εχω γινει μια απογοητευμενη γεματη φοβιες για την ωρα που θα βρεθουν μαζι !οταν τα βαζω για υπνο αισθανομαι μια ανακουφιση ...φυσικα μεχρι να τους παρει ο υπνος μαλωνουν κ κλωτσιουνται.στο τελος κοιμουνται στο ιδιο κρεβατι .τμετα παω τον μικρο στο δικο του.ους περνει ο υπνος κλωτσωντας ο ενας τον αλλον.δυστυχως εχουμε μονο ενα παιδικο δωματιο,κ πρεπει να το ανεχτω αυτο μεχρι τον μαρτιο που θα μετακομισουμε.αυτη τη στιγμη παλι μαλωνουν για ενα κομματι χαρτι...πεφτει απιστευτο ξυλο κ ουρλιαζουν,οχι σημερα το πηρα αποφαση..αυτα θα σκοτωνονται κ εγω θα ειμαι απαθεστατη.δεν αντεχω αλλο να τα χωριζω..ο μικρος τις προαλλες της εβγαλε κ το νυχι απο το ποδι!

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι!!! Παναγία μου η μητερα δεν ησυχαζει ποτε. Δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανεις. Εγω θα σου πω τι προσωπικη μου εμπειρια σαν παιδί (το πιο πιθανό είναι να κακοχαρακτηρίσετε το γεγονός, αλλά σε μας επιασε).

Ειμασταν στο αμαξι εγω (6χρ) ο αδελφος μου (11χρ) και οι γονεις μου.

με τον αδελφο μου κλασσικά σφαζόμασταν στο πισω καθισμα. Ο πατερας μου αφου μας εκανε 5-6 φορες παρατηρηση με το καλό, μετα σταματαει το αυτοκινητο μας είπε ότι αυτη τη συμπεριφορα δεν θα την ανεχτει αλλο και μας ζητησε να κατεβουμε. ΣΟΚ!!!

Εφυγε και γυρισε μετα από 10-15 λεπτα (ήταν βεβαια σαν χωριο εκει στο εξοχικο).

Μετα Παναγίτσες στο αμαξι.

Τι να πω... ακραίο .... αλλά δούλεψε.

Καλά ξεμπερδεματα και καλό κουραγιο... είναι και της ηλικίας

 

το διπλανο σπιτι εχει ξενοικιαστει.ειναι εντελως αδειο κ τα κλειδια ειναι πανω στην πορτα!ωρες ωρες μου ερχεται να τα αφησω να σκοτωνονται κ να παω να κατσω διπλα!

Link to comment
Share on other sites

αλλα ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ!αληθεια σας λεω!......

 

όπως το διάβασα ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ πως ή το έχω γράψει ΕΓΩ ή έχεις μια κάμερα και βλέπεις τα παιδιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

μέχρι μέσα στο αυτοκίνητο, δεμένοι στα καθισματάκια τους εξ αποστάσεως και όμως παίζουν ξύλο!!!!!! σηκώνει το πόδι του κατά τέτοιο τρόπο και της ρίχνει κλωτσιά στο μάτι!!!!!!!

 

αυτή τη στιγμή γίνεται τρωικός πόλεμος!!!!!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

κ εδω γινεται ο τριτος παγκοσμιος!αυτη τη στιγμη εχω τον εναν απο δεξια κ την αλλη απο δεξια κ τρωνε.αν ειναι μαζι θα βγαλουν κανενα ματι με τα πιρουνια!

α κ τα δικα μου ετσι κανουν στα καθισματακια!κ επισης μουγκριζουν κιολας σαν γατες(κχχχχχ καπως ετσι!) κ δειχνει ο ενας στον αλλον τα νυχια του!

εγω ειμαι στη διαδικασια να βγαλω διπλωμα οποτε μαλλον θα κανω οτι εκανε κ ο μπαμπας της μπαρμπιτα αν το κανουν σε μενα αυτο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια συγνωμη γι' αυτο που θα πω, αλλα εχω ριξει πολυυυυυ γελιο με ολα αυτα που περιγραφετε! Το ιδιο κι ο αντρας μου που καθεται διπλα μου!

Απο τη μια γελαω κι απο την αλλη λεω "αμαν τι με περιμενει κι εχω και 2 αγορια προς το παρον..."

Υπομονη κοριτσαρες, δεν μπορω να σας πω τπτ αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Α κι εγώ ανυπομονώ να ανοίξει ο παιδικός για να ησυχάσω, αν και το πρόβλημά μου δεν είναι σε τόσο μεγάλο βαθμό. Δεν είσαι κακιά μάνα, κουρασμένη είσαι. Απο το λίγο που κατάλαβα, ο μικρός κάνει την ανταρσία, σωστά? Νομίζω πως όταν θα γεννηθεί το μωράκι σου, θα πάψει να δίνει σημασία στη μεγάλη.

ISGLp2.pngilpPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο κοριτσακι.Αχ τι αλλο θα τραβηξουμε εμεις οι μαναδες οντως...

Ακου το κορυφαιο που κανει μια φιλη μου και το ειδα και live και οντως επιασε:

Μαλωναν τα παιδια της 3 στον αριθμο για τα παιχνιδια τους ..πανικος ξυλο δικο μου οχι δικο μου κλπ.Τα παιρνει η δικια σου στο κρανιο που δεν παιρναν απο λογια.. και βουταει ολα τα παιχνιδια και τα πεταει εξω απο την πορτα στο κλιμακοστασιο.Το αποτελεσμα παναγιτσες και τα 3 και Η ΣΥΜΑΧΙΑ για τα χαμενα τους παιχνιδια.Για 2 ωρες που ημουν εκει δεν ξαναμαλωσανε.Μονο αφτο πιανει σε εκεινη μου ειπε...Για δοκιμασε κι αυτο

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο κοριτσακι.Αχ τι αλλο θα τραβηξουμε εμεις οι μαναδες οντως...

Ακου το κορυφαιο που κανει μια φιλη μου και το ειδα και live και οντως επιασε:

Μαλωναν τα παιδια της 3 στον αριθμο για τα παιχνιδια τους ..πανικος ξυλο δικο μου οχι δικο μου κλπ.Τα παιρνει η δικια σου στο κρανιο που δεν παιρναν απο λογια.. και βουταει ολα τα παιχνιδια και τα πεταει εξω απο την πορτα στο κλιμακοστασιο.Το αποτελεσμα παναγιτσες και τα 3 και Η ΣΥΜΑΧΙΑ για τα χαμενα τους παιχνιδια.Για 2 ωρες που ημουν εκει δεν ξαναμαλωσανε.Μονο αφτο πιανει σε εκεινη μου ειπε...Για δοκιμασε κι αυτο

 

Μόνο μην αρχίζουν να κατηγορούν το ένα το άλλο:"εσύ φταις που πέταξε η μαμά τα παιχνίδια", "όχι, εσύ φταις?":rolleyes:

ISGLp2.pngilpPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α κι εγώ ανυπομονώ να ανοίξει ο παιδικός για να ησυχάσω, αν και το πρόβλημά μου δεν είναι σε τόσο μεγάλο βαθμό. Δεν είσαι κακιά μάνα, κουρασμένη είσαι. Απο το λίγο που κατάλαβα, ο μικρός κάνει την ανταρσία, σωστά? Νομίζω πως όταν θα γεννηθεί το μωράκι σου, θα πάψει να δίνει σημασία στη μεγάλη.

εγω παλι νομιζω οτι οταν γεννησω κ μεγαλωσει η μπεμπα θα πεφτει ξυλο με τον αλεξανδρο κ την ραφαελα κ με την μπεμπα κ τον αλεξανδρο.αυτος θα ειναι στη μεση στην ηλικια κ θα μαλωνει κ με τις 2!!!

 

ρωτησες καποιον ειδικο μηπως σε βοηιησει;

 

ειχα παει σε παιδοψυχολογο εκανα 6-7 συνεδριες αλλα δεν αλλαξε τιποτα...

ειμαι καταδικασμενη!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αφού τα δυο θα είναι κοριτσάκια, πάλι καλά είσαι. Ο θειος μου είχε 3 αγόρια, με τις ίδιες διαφορές ηλικίας που θα έχουν και τα δικά σου. Εκεί να δεις ξύλο.

ISGLp2.pngilpPp3.png
Link to comment
Share on other sites

μα την παναγια αν η κατασταση ηταν εστω κ λιγο χειροτερη απο οτι ειναι τοτε θα ζουσα με λεξοτανιλ!κ για να μη ξεχαστω...ακομη μαλωνουν!:evil:

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα συγνώμη κιόλας, δεν είμαι υπέρ του ξύλου αλήθεια σου λέω αλλά μήπως να ανέβαζες λίγο τον τόνο της φωνής σου ή να έριχνες και καμιά ψιλή; Στον ποπό τους για παράδειγμα. Δεν λέω να τα δείρεις, απλά να τους δείξεις ότι πλέον δεν ανέχεσαι άλλους καβγάδες........

Και εμείς με τον αδερφό μου τσακωνόμασταν αλλά όχι και έτσι. Μη σας πώ πώς μόλις σήκωνε ο πατέρας μου την φωνή του καθόμασταν και οι δυο σούζα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια φορά βράδυ ήταν και χειμώνας επειδή τσακωνόμασταν πάνω στο τραπέζι την ώρα του φαγητού, μας έβγαλε έξω στο μπαλκόνι για κανά 5λεπτο. Εκεί να δείς, κρύωσε ο κ@@ος μας, φοβόμασταν κιόλας, να δεις πώς ηρεμήσαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα συγνώμη κιόλας, δεν είμαι υπέρ του ξύλου αλήθεια σου λέω αλλά μήπως να ανέβαζες λίγο τον τόνο της φωνής σου ή να έριχνες και καμιά ψιλή; Στον ποπό τους για παράδειγμα. Δεν λέω να τα δείρεις, απλά να τους δείξεις ότι πλέον δεν ανέχεσαι άλλους καβγάδες........

Και εμείς με τον αδερφό μου τσακωνόμασταν αλλά όχι και έτσι. Μη σας πώ πώς μόλις σήκωνε ο πατέρας μου την φωνή του καθόμασταν και οι δυο σούζα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια φορά βράδυ ήταν και χειμώνας επειδή τσακωνόμασταν πάνω στο τραπέζι την ώρα του φαγητού, μας έβγαλε έξω στο μπαλκόνι για κανά 5λεπτο. Εκεί να δείς, κρύωσε ο κ@@ος μας, φοβόμασταν κιόλας, να δεις πώς ηρεμήσαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

οτι φωναζω ....φωναζω...ειδικα τα ΣΚ με βγαζουν απο τα ορια μου γιατι ειναι μαζι ολη μερα!στον ποπο εχω δωσει 2 φορες οταν ετυχε να κραταω τον εναν απο τη μια κ την αλλη απο την αλλη μερια κ αυτα να τεντωνουν τα χερια τους για να χτυπηθουν κ να φτυνονται!αλλα μετα το μετανοιωσα!αλλα οτι υψωνω φωνη το κανω!δε ξερω τι φταιει.βασικα ο μικρος ξεκιναει πρωτος τις περισσοτερες φορες.μακαρι να στρωσει στον παιδικο που αρχιζει την πεμπτη.τι αλλο να πω?εχω αδειασει πια απο σκεψεις.ειναι κ αυτος πολυ ισχυρογνωμων.αν δε γινει αυτο που θα πει κ οπως το πει τοτε γινεται της τρελης!εγω βεβαια δε του αφηνω να περασει το δικο του αλλα για να ξεσπασει απο τα νευρα του παει κ χτυπαει την αδερφη του!δηλαδη για να καταλαβεις θελει πχ να παιξει με τα νερα.εγω του λεω οχι .αυτος χτυπιεται κ φωναζει.εγω επιμενω ΟΧΙ.ε τοτε παει κ χτυπαει την μεγαλη χωρις να του εχει κανει κατι:shock: τον μαλωνω κ τον βαζω τιμωρια μονο του για 3 λεπτα.(ηλικια κ λεπτο εχω διαβασει)σαυτα τα 3 λεπτα η θα κλαιει η δε θα κανει απολυτως τιποτα.μολις του πω να βγει απο την τιμωρια θα παει να ορμησει παλι στην αδερφη του.αυτη θα ανταποδωσει τη σφαλιαρα η το τσιμπημα κ θα πιαστουν στα χερια.θα τους χωρισω αλλα παλι θα παραμονευουν με την πρωτη ευκαιρια να μαλωσουν.!:shock:αντε βγαλε ακρη...

Link to comment
Share on other sites

Τη γιογκα τη σκεφτηκες??Για σενα εννοω μπα και σε βοηθαει να ηρεμεις λιγο...τα πιτσιρικια δυστυχως στην ηλικια που ειναι χλωμο το κοβω να κοψουν τους τσακωμους.

Link to comment
Share on other sites

η γιογκα θελει κ αυτοσυγκεντρωση:P πραγμα που χρειαζεται ησυχια κ αποκοπη απο καθε εξωτερικο ερεθισμα:rolleyes: αντε να αποκοπω απο τα ουρλιαχτα!φανταζεσαι αυτα να βγαζουν τα μαλλια τους κ εγω μεσα κλεισμενη να κανω γιογκα?:lol:

Link to comment
Share on other sites

εκεινον τον εχουν πιο πολυ αερα..ετσι κ αλλιως ο αντρας μου παει στη δουλεια 10.30 το πρωι με 15.00 το μεσημερι κ μετα 17.00 με 00.00 το βραδυ.οποτε...2 ωρες την ημερα τα βλεπει!γιαυτο κ δε τα μαλωνει!:roll:κ τι να κανει σε 2 ωρες εδω που τα λεμε...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...