Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγοι στην Πάτρα


Recommended Posts

Κοριτσια ευχαριστω για την ανταποκριση που ειχατε. Καλως σας βρηκα! Δεν ξερω αν θελω πανεπιστημιακο ή ιδιωτικό. Ξερω οτι θελω να ειναι πανταχου παρων για οτι χρειαστω και να μην με ξεγεννησει καποιος αλλος. Μια γνωστη μου ενω γεννουσε στο ολυμπιο ο γιατρος της εφυγε διακοπες και την ξεγεννησε αλλος. Δεν ξερω αλλα στην Αθηνα που ημουνα δεν συμβαινουν τετοια πραγματα. Τοσα λεφτα μπαινουν στην τσεπη τους και αυτος πηγε διακοπουλες. Γελοιο μου ακουστηκε! Θελω να με κανει να νιωσω καλα και ηρεμη κοντα του να ειναι εμπειρος-η και η "κλινικη" που θα γεννησω να ειναι ενταξει (φαγητο-καθαριοτητα-να τηρουνται τα ωραρια επισκεψεων....)

 

Μήπως με ξέρεις? για μένα μιλάς?

 

και εμένα ο δικός μου ξεγέννησε (σε μισή ώρα με καισαρική)....και εξαφανίστηκε:confused: με παρακολουθούσε στο Ολύμπιο ο αντικαταστάτης του:rolleyes: μάλιστα πλήρωσα και τους δύο...κανονικότατα:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλος κ ο τσαπανος δεν λεω αλλα ειναι πολυ αυστηρος κ μενα δεν μου αρεσε αυτο μια επισκεψη πηγα το ιανουαριο που ημουν παλι εγκυος αλλα δυστηχως το εχασα κ ηταν πολυ αποτομος οτι δεν προχωραει η κυηση ,μου κοπηκαν τα ποδια οκ καλος γιατρος αλλα αν ειναι να τον φοβαμαι κιολας!!!!

ο βερας ο ηλιας ειναι πολυ καλος κ αυτος αλλα νεαρος πολυ ρε παιδι μου (κ κουκλος!!!!)

αρχικα λογο υπογονημοτητας κ επειτα καθεξην αποβολων εχω γυρισει τους μισους γυναικολογους της πατρας αυτος που με βοηθησε κ να μεινω εγκυος κ αυτη την φορα να εχω φτασει την 13 βδομαδα ειναι ο γουδας αλλα δεν ξεγενναει γμτ

για καθε γυναικολογο θα ακουσεις κ καλα κ κακα το θεμα ειναι εσυ να βρεις αυτον που θα σου ταιριαζει κ θα σε κανει να εισαι ηρεμη κ οχι να σε τσιτωνει[/quote

adnihor καλησπέρα.Εγω ειμαι πατρινιά αλλα μενω Βόλο εδω και 6 χρονια.Γραφω απλα με αφορμή τον Γιατρό Γούδα που ανεφερες μιας και που και γω επιασα το πρωτο μου παιδάκι με εξωσωματική σε αυτον.Είναι απαιχτος ο άνθρωπος, πολύ καλός γιατρός και αψογη συμπεριφορα απεναντί μας.Να φανταστείς παρόλο που μετα την εξωσωματική με παρακολουθούσε μονο για 8 βδομάδες γιατι πηγαινορχόμουν Πατρα-Βόλο με παιρνε τηλεφωνο μονο και μονο για να δει πως παει η εγκυμοσύνη και όταν γέννησα το μαθε απο μια φίλη μου που δουλευε σε αυτον και μου στειλε μεχρι και λουλουδια ο άνθρωπος.Κρίμα παντως που δεν αναλαμβάνει τοκετό γιατί ειναι παρα πολυ καλος γιατρός.

tazoula μου καλησπερα κ σε σενα κ να χαιρεσε το παιδακι σου πραγματι ειναι απο τους καλιτερους γυναικολογους στην πατρα κ κριμα που δεν αναλαμβανει γεννες

εχει ριξει ολη του την προσοχη στο θεμα υπογονιμοτητα -αναπαραγωγικη ενδοκρινολογια κ κανει κ χειρουργεια. εγω του ελεγα για εξωσωματικη (διοτι προσπαθουσαμε δυο χρονια χωρις αποτελεσμα)αλλα δεν δεχτηκε μιας κ οι εξετασεις μας ηταν σχετικα καλες καναμε 2 σπερματεγχυσεις βεβαια που δεν ειχαμε αποτελεσμα αλλα μετα την δευτερη αποτυχημενη εμεινα στον μηνα πανω μονη μου εγκυος ο ανθρωπος ειναι πραγματι κορυφη κ σε κανει να νιωθεις ανετα,μιας κ γω ειμαι πολυ αγχωδης τυπος μετα απο δυο αποβολες ψαξαμε κ βρηκαμε τι μπορει να φταιει η τριτη εγκυμοσυνη μου ηταν δυδιμη αλλα δυστηχως δεν καταφεραν κ τα δυο αλλα το ενα. δεν πειραζει ομως ενα-ενα αλλα να βγει γερο ως ωρας παμε πολυ καλα κ μαλλον περιμενουμε κοριτσακι μας ειπε προχθες

ενδιαφερεται πραγματι κ σαν ανθρωπος αλλα κ οι κοπελες που δουλευουν μεσα ειναι αστερια!!!!

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μου,θα μου επιτρεψεις να σου πω πως το βασικο ειναι να ειναι ο αλλος καλος επιστημων.Ναι ειναι βαρυς,αλλα τον εμπιστευομαι τυφλα.

Κι'εγω ειχα την ιδια εμπειρια με σενα,ειχα ενα παιδακι με τρισωμια και μια παλινδρομη και ναι δεν με χαιδευε κιολας.

Απο την αλλη οταν γεννουσα με φυσιολογικο και χωρις επισκληριδιο μου χαιδευε τα μαλλια και μου κραταγε το χερι.

Ομως ειναι λεπτομερης και πολυ προσεκτικος και εχει και την φημη πως σ'αυτον πανε οσες γυναικες δυσκολευονται να κανουν παιδι.

Το θεμα ειναι ομως να νοιωθεις ανετα.

Απλα τα λεω γιατι απο μια επισκεψη δεν μπορεις να σχηματισεις αποψη.Εγω τον βλεπω καθε μηνα τα 4 τελευταια χρονια.

 

Φιλικα.

Χριστιανα.

χριστιανα μου δεν αμφισβητησα την ικανοτητα του σαν γιατρος αντιθετα μαλιστα

αλλα ο τροπος του ηταν τουλαχιστον αγενης σε μια κοπελα που της λεει οτι για δευτερη φορα χανει το μωρο της ηξερε οτι ειχα κ αλλη αποβολη

οπως ειπες κ συ το θεμα ειναι να νιωθεις ανετα κ γω μαζι του δεν ενιωσα,

εχω ομως δυο γνωστες μου που παν εκει κ ειναι ευχαριστημενες

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

tazoula μου καλησπερα κ σε σενα κ να χαιρεσε το παιδακι σου πραγματι ειναι απο τους καλιτερους γυναικολογους στην πατρα κ κριμα που δεν αναλαμβανει γεννες

εχει ριξει ολη του την προσοχη στο θεμα υπογονιμοτητα -αναπαραγωγικη ενδοκρινολογια κ κανει κ χειρουργεια. εγω του ελεγα για εξωσωματικη (διοτι προσπαθουσαμε δυο χρονια χωρις αποτελεσμα)αλλα δεν δεχτηκε μιας κ οι εξετασεις μας ηταν σχετικα καλες καναμε 2 σπερματεγχυσεις βεβαια που δεν ειχαμε αποτελεσμα αλλα μετα την δευτερη αποτυχημενη εμεινα στον μηνα πανω μονη μου εγκυος ο ανθρωπος ειναι πραγματι κορυφη κ σε κανει να νιωθεις ανετα,μιας κ γω ειμαι πολυ αγχωδης τυπος μετα απο δυο αποβολες ψαξαμε κ βρηκαμε τι μπορει να φταιει η τριτη εγκυμοσυνη μου ηταν δυδιμη αλλα δυστηχως δεν καταφεραν κ τα δυο αλλα το ενα. δεν πειραζει ομως ενα-ενα αλλα να βγει γερο ως ωρας παμε πολυ καλα κ μαλλον περιμενουμε κοριτσακι μας ειπε προχθες

ενδιαφερεται πραγματι κ σαν ανθρωπος αλλα κ οι κοπελες που δουλευουν μεσα ειναι αστερια!!!!

adnihor μου ευχομαι να χεις μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου.Εγω σε κανα χρόνο σκεφτομαι να επισκεφτώ ξανά τον Γούδα για την δευτερή μας προσπάθεια.Και επειδή θα κατεβω Πατρα τον Σεπτέμβρη θα παω εκει να κανω και το τεστ ΠΑΠ και έναν έλεγχο που θέλω για κατι μικρα ινομοιόματα που εχω.

Link to comment
Share on other sites

χριστιανα μου δεν αμφισβητησα την ικανοτητα του σαν γιατρος αντιθετα μαλιστα

αλλα ο τροπος του ηταν τουλαχιστον αγενης σε μια κοπελα που της λεει οτι για δευτερη φορα χανει το μωρο της ηξερε οτι ειχα κ αλλη αποβολη

οπως ειπες κ συ το θεμα ειναι να νιωθεις ανετα κ γω μαζι του δεν ενιωσα,

εχω ομως δυο γνωστες μου που παν εκει κ ειναι ευχαριστημενες

 

Adnihor,δεν ημουν μπροστα και ειμαι σιγουρη πως ειναι οπως τα λες,δεν εχω λογο να σε αμφισβητησω.

Απλα επειδη οντως ειναι καλος και σαν γιατρος και σαν ανθρωπος,ειπα να το γραψω,κριμα ειναι να αφηνονται τετοιες εντυπωσεις.

Αν και να σου πω κατι?Και μενα που μου το ειπε ευγενικα και για το παιδακι μου που ειχε τρισωμια και για την παλινδρομη,δεν μου ηρθε καλυτερα,πονεσε το ιδιο.

 

Παντως μετα το επιχειρημα σας για τον κ.Γουδα (οτι ειναι κουκλος δηλαδη) παω πασο,πως μπορω να παω κοντρα σε τετοια προσοντα :lol::lol::lol::lol:.

 

(πλακα κανω,εννοειται,ετσι?)

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Παντως μετα το επιχειρημα σας για τον κ.Γουδα (οτι ειναι κουκλος δηλαδη) παω πασο,πως μπορω να παω κοντρα σε τετοια προσοντα :lol::lol::lol::lol:.

 

(πλακα κανω,εννοειται,ετσι?)

 

βρε κοπελια για τον βερρα ειπαμε οτι ειναι κουκλος, οχι για τον γουδα(δεν τον ξερω)

μην του χαλας το προσον του ανθρωπου!!!!:-D:grin::-D:grin:

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοπελια για τον βερρα ειπαμε οτι ειναι κουκλος, οχι για τον γουδα(δεν τον ξερω)

μην του χαλας το προσον του ανθρωπου!!!!:-D:grin::-D:grin:

χαχαχαχαχ ναι τον βερα εννοουσα κ γω

:D:D:D:D:D

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

Adnihor,δεν ημουν μπροστα και ειμαι σιγουρη πως ειναι οπως τα λες,δεν εχω λογο να σε αμφισβητησω.

Απλα επειδη οντως ειναι καλος και σαν γιατρος και σαν ανθρωπος,ειπα να το γραψω,κριμα ειναι να αφηνονται τετοιες εντυπωσεις.

Αν και να σου πω κατι?Και μενα που μου το ειπε ευγενικα και για το παιδακι μου που ειχε τρισωμια και για την παλινδρομη,δεν μου ηρθε καλυτερα,πονεσε το ιδιο.

 

Παντως μετα το επιχειρημα σας για τον κ.Γουδα (οτι ειναι κουκλος δηλαδη) παω πασο,πως μπορω να παω κοντρα σε τετοια προσοντα :lol::lol::lol::lol:.

 

(πλακα κανω,εννοειται,ετσι?)

δεν ειπα οτι με πονεσε πιο πολυ επειδη ηταν ο τροπος του πιο ψυχρος αλλα ρε κοπελια εκει που πας να δεις αν ολα καλα σου πεταει ενα δεν υπαρχει μωρο ζωντανο κ του λες μα!πως ειστε σιγουρος?κ σου απανταει οχι κανουν τα ματια μου πουλακια δεν ηταν κ οτι καλιτερο

εγω δεν τον αμφισβητησα σαν γιατρο αλοιμονο οπως εγραψα κ πιο πανω εχω δυο γνωστες μου που δεν τον αλλαζουν με τιποτα

σε μενα ομως δεν εκανε

 

οσο γιατον βερα ξερω οτι ο μισος γυναικειος πληθυσμος της πατρας τον εχει καψουρευτει χχαχαχαχαχ

γιαυτο κ γω δεν παω

να χουμε το κεφαλακι μας υσηχο:-D:grin::-D

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

adnihor καταρχήν με το καλό να έρθει στον κόσμο το μωράκι σου και εσύ να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη..

Εγώαπο την προσωπική μου εμπειρία σου συστήνω ανεπιφύλαχτα τον Αλιβιζάτο!!!Το πρώτο μου παιδάκι το γέννησα στην Αθήνα στην μπέμπα μου όμως μετακόμισα Πάτρα και κατέληξα μετα απο κάμποσες επισκέψεις σε άλλους σε αυτόν!Δεν έχω λόγια πραγματικά για το πόσο ενθουσιάστηκα..Είναι ήρεμος,εξυπηρετικός,σου αξηγεί ΤΑ ΠΑΝΤΑ μέχρι αηδίας(εγώ αν και δευτερότοκη έμαθα πράγματα απο αυτόν που ούτε είχα ακούσει ξανα)και το σημαντικότερό??Είναι εκεί όποτε και αν τον χρειαστείς..Εγώ είχα ΠΗΤ 02/01 οι περισσότεροι μου τα μάσαγαν ο Αντωνάκης μάλιστα στο Ριο μου το είπε κατάμουτρα οτι το πιο πιθανό είναι να λείπει εκείνες τις ημέρες και αν δεν έχω γεννήσει πριν φύγει να με βάλει με καισαρική(γέννησα φυσιολογικά) αλλιώς θα με ξεγεννήσει όποιος εφημερεύει ..Ο Αλιβιζάτος ΠΟΤΕ δεν σχολίασε καν την ημερομηνία.Γέννησα τελικά 04/01 ήταν πάνω απο το κεφάλι μου απο την ώρα που πήγα στο μαιευτήριο μέχρι και την ώρα που κατέβηκα στο δωμάτιο..Σκέψου οτι μου κρατούσε τον ορό να κάνω βόλτες μέχρι να μου έρθει ο επόμενος μπόνος γιατί η μπουμπού ήταν πολύ ψηλά..Να μην στα πολυλογώ αν και οι συνθήκες δεν ήταν ιδανικές(ήταν ψηλα,είχε λωροδεθεί και ερχόταν ανάσκελα)είχα μια υπέροχη γέννα χάρη σε αυτόν και τις μαίες στην κλινική βέβαια..3 μήνες μετά απο μένα γέννησε και η αδερφή μου με καισαρική και ήταν επίσης άψογος και εκεί..Ξέρω πως του κάνω διαφήμιση αλλά δεν έχω λόγια να τον ευχαριστήσω..Και η πρώτη μου γέννα στο Έλενα στην Αθήνα ήταν καλή αλλά αυτή ήταν ΑΨΟΓΗ..Αν θέλεις να τον επισκεφτείς πες μου να σου στείλω τηλ.

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοπελια για τον βερρα ειπαμε οτι ειναι κουκλος, οχι για τον γουδα(δεν τον ξερω)

μην του χαλας το προσον του ανθρωπου!!!!:-D:grin::-D:grin:

 

Ουπς,sorry!;););)

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

adnihor καταρχήν με το καλό να έρθει στον κόσμο το μωράκι σου και εσύ να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη..

Εγώαπο την προσωπική μου εμπειρία σου συστήνω ανεπιφύλαχτα τον Αλιβιζάτο!!!Το πρώτο μου παιδάκι το γέννησα στην Αθήνα στην μπέμπα μου όμως μετακόμισα Πάτρα και κατέληξα μετα απο κάμποσες επισκέψεις σε άλλους σε αυτόν!Δεν έχω λόγια πραγματικά για το πόσο ενθουσιάστηκα..Είναι ήρεμος,εξυπηρετικός,σου αξηγεί ΤΑ ΠΑΝΤΑ μέχρι αηδίας(εγώ αν και δευτερότοκη έμαθα πράγματα απο αυτόν που ούτε είχα ακούσει ξανα)και το σημαντικότερό??Είναι εκεί όποτε και αν τον χρειαστείς..Εγώ είχα ΠΗΤ 02/01 οι περισσότεροι μου τα μάσαγαν ο Αντωνάκης μάλιστα στο Ριο μου το είπε κατάμουτρα οτι το πιο πιθανό είναι να λείπει εκείνες τις ημέρες και αν δεν έχω γεννήσει πριν φύγει να με βάλει με καισαρική(γέννησα φυσιολογικά) αλλιώς θα με ξεγεννήσει όποιος εφημερεύει ..Ο Αλιβιζάτος ΠΟΤΕ δεν σχολίασε καν την ημερομηνία.Γέννησα τελικά 04/01 ήταν πάνω απο το κεφάλι μου απο την ώρα που πήγα στο μαιευτήριο μέχρι και την ώρα που κατέβηκα στο δωμάτιο..Σκέψου οτι μου κρατούσε τον ορό να κάνω βόλτες μέχρι να μου έρθει ο επόμενος μπόνος γιατί η μπουμπού ήταν πολύ ψηλά..Να μην στα πολυλογώ αν και οι συνθήκες δεν ήταν ιδανικές(ήταν ψηλα,είχε λωροδεθεί και ερχόταν ανάσκελα)είχα μια υπέροχη γέννα χάρη σε αυτόν και τις μαίες στην κλινική βέβαια..3 μήνες μετά απο μένα γέννησε και η αδερφή μου με καισαρική και ήταν επίσης άψογος και εκεί..Ξέρω πως του κάνω διαφήμιση αλλά δεν έχω λόγια να τον ευχαριστήσω..Και η πρώτη μου γέννα στο Έλενα στην Αθήνα ήταν καλή αλλά αυτή ήταν ΑΨΟΓΗ..Αν θέλεις να τον επισκεφτείς πες μου να σου στείλω τηλ.

τατη μου να σου ζησουν τα παιδακια σου

δεν ψαχνω εγω για γυναικολογο αλλα η γαριδουλα ομως τον εχω επισκευθει κ τον αλιβιζατο πραγματι πολυ καλος γυναικολογος

αλλα τοτε μας μιλησαν κ για τον γουδα που ειναι πιο εξειδικευμενος στην υπογονημοτητα κ εμεις προσπαθουσαμε 2 χρονια για μωρο οποτε επιλεξαμε εκει κ πραγματι εχω μεινει 3 φορες εγκυος ασχετα αν οι πρωτες δυο κατεληξαν ψαξαμε τον λογο κ δεν βρηκαμε τιποτα παρα μονο οτι επρεπε να περνω φιλισιν 3 μηνες πειν μεινω εγκυος κ να κανω αντιπυκτικες ενεσεις στην ουσια προοληπτικα

τωρα περιμενουμε οπως ειπα μαλλον μπεμπουλα

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Ακουσα πολλα και σημερα σκεφτομαι να παρω τηλ τον Αλιβιζατο να κλεισω ραντεβου. Θα σας πω και την δικη μου γνωμη ευελπιστω συντομα (εξαρταται απο το ραντεβου που θα μου κλεισει).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας κορίτσια είμαι καινουργια στο site και ελπιζω να το κάνω καλά. Είχα δύο αποβολέςκαι η δεύτερη ήταν στις 20/09/10.Μου ήρθε η πρώτη περίοδος και θα παω στον γιατρό για εξετάσεις. Στην πρώτη παλίνδρομη ο πρώτος γιατρός δεν μου είπε να κάνω μετά κάποιες εξετάσεις. Στην δεύτερη εγκυμοσύνη αποφάσισα να πάρω και δεύτερη γνώμη και πήγαινα και στους δύο γιατρούς ταυτόχρονα αλλά επειδή δεν ανέβαινε καθόλου η χοριακή και δεν έβλεπαν τίποτα μέσα στο σάκο τελικά έγινε η απόξεση. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πάει στο νοσοκομείο αλλά δεν μείναμε και πολυ ευχαριστημένοι από την αντιμετώπιση εγώ και ο σύζυγός μου. Ο δεύτερος γιατρός στον οποίο και έκανα την απόξεση είναι ο Ματκάρης ο Μιλτιάδης (πάτρα), ξέρει κάποια να μου πεί κάποια γνώμη????????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Είναι ένας πολύ ήρεμος άνθρωπος και έχω ακούσει και εγώ πολύ καλά λόγια. Τον έχω επισκευτεί στο παρελθόν 2 φορές και με εντυπωσίασε ο λόγος του και το ότι δεν σε βλέπει σαν εμπόρευμα:rolleyes:

 

Τελικά δεν γέννησα μαζί του για άσχετους λόγους αλλά οι εντυπώσεις μου είναι άριστες....όμως υπομονή στην αναμονή που έχει στο ιατρείο;)

 

Η ηλικία του πρέπει να είναι περίπου 45 ετών.

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ. Κ εγώ έκλεισα με αυτον γτ εχω ακουσει οτι ειναι ηρεμος κ σου εξηγει τα παντα. Είχα άλλον γιατρό αλλά ένιωθα συνέχεια ανασφαλής χωρίς να είναι κακός ο άνθρωπος ίσα ίσα εμένα μου χε κατσει στραβά. Ε κ τώρα που έκλεισα με αυτόν μ έπιασαν οι ανασφάλειες πάλι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

 

Ανοιξα αυτό το θέμα γιατί ζω στην Πάτρα και θέλω να αλλάξω γυναικολόγο αλλά δεν γνωρίζω κανέναν.

Έχετε να κάνετε καμιά πρόταση για γυναικολόγο καλό, με εμπειρία και πάνω απ' όλα άνθρωπο σωστό?

7vfJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!

 

Μόλις αδιαθέτησαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Μα καλά, θα μου πείτε χαζή είσαι και χαίρεσαι γι' αυτό.

Οχι δεν είμαι χαζή, απλά σήμερα είναι η 41η μέρα του κύκλου μου και επειδή αποδεδειγμένα δεν είμαι έγκυος (είχα κάνει χοριακή την 32η μέρα και ήταν αρνητική αλλά την ίδια μέρα είχα θετικό τεστ ωορρηξίας) χαίρομαι γιατί είχα αρχίσει να φοβάμαι ότι κάτι πολύ σοβαρό συμβαίνει.

Οπότε πρέπει τώρα οποσδήποτε να βρω έναν καλό γυναικολόγο για να πάω και να ξεκινήσουμε να κάνουμε ότι είναι απαραίτητο για μπεμπάκι...

7vfJp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μιας και μιλαμε για γιατρους στην Πατρα εχω ακουσει οτι ο Αντωνακης στο Ριο εχει συστησει μοναδα υποβοηθουμενης αναπαραγωγης. Ξερει καμμια σας αν εχει επιτυχιες, ξερετε καμμια κοπελα που να εχει κανει εξωσωματικη εκει και τι εξελιξη ειχε; Επειδη ειμαι απο Πελοποννησο, δεν θα με χαλαγε να ειχα μια επαφη με αυτη τη μοναδα να συγκρινω με το Αλεξανδρα, και μετα να αποφασισω που θα παω. Ενω διαβαζω για αλλα Πανεπιστημιακα νοσοκομεια εδω στο forum για Πατρα δεν διαβαζω τιποτα. Δεν ρωταω για ιδιωτικο γιατι ...λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...