Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χαζές ατάκες που ακούς όταν δε σου μοιάζει το παιδί σου


katerinakriti

Recommended Posts

Να σας πω και τι ακουσα και γω για την μικρη....

"Ειναι πανεμορφη!!Δεν σου μοιαζει καθόλου!!"

Και ναι και κουκλι ειναι (ή ετσι το βλεπω εγω)

Και καθολου δεν μου μοιαζει.

Αλλα ολο μαζι βρε παιδι μου, σταζει ευγενια:rolleyes:

Η μικρή μου καραμέλα μεγαλώνει κάθε μέρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα πάλι λένε ότι μοιάζει στην πεθερά μου!!!! Και στον άντρα μου φυσικά (που είναι ίδιος η πεθερά μου). Εγώ πάλι πιστεύω ότι ο γιος μου μοιάζει σε μένα και τα χρώματα είναι αυτά που τους παραπλανούν.

Αν ήταν μελαχρινός δε θα τους άφηνε και πολλά περιθώρια!

Κι εχω ακούσει άπειρες φορές την ατάκα "Καλά, εσύ κοιμόσουν;"

Link to comment
Share on other sites

Αχ το θέμα που με πονάει , με τσουρουφλίζει, με σιγοψήνει και στο τέλος με σκοτώνει στην κυριολεξία.... Μα είναι δυνατόν ρε γαμώτο copy paste του άντρα μου ούτε το νύχι μου δεν μου έχει πάρει.. δεν έχω ακούσει ούτε απο ένα χριστιανό ούτε και απο μουσουλμάνο :mrgreen: ότι μου μοιάζει .. παρά μόνο έλα θα σου μοιάζει η κόρη για αυτό βάλε μπροστά.... Εχω ακούσει τι να πρωτογράψω καλά το κλασικό είναι όταν τον βλέπουν οι γνωστοί και φίλοι αχουτο κούκλος είναι ίδιος ο πατέρας του! ):twisted: σαν να λένε ευτυχώς που δεν πήρε απο το μπάζο την μάνα του. Μια στις παιδική χαρά με ρωτάει δικό σας είναι ? ναι της λέω χαμογελάει και μου λέει νόμιζα ότι ήταν της κυρίας δίπλα σας γιατί της φέρνει κάπως :twisted: μοιάζει στον μπαμπά του ε?:twisted: Τα άλμπουμ του άντρα μου τα έχει η πεθερούλα μου στο σπίτι της για να τα δείχνει μαζί με τον γιο μου ευτυχώς για καλή της τύχη δεν έχέι κανει το αστειο να μου τα φέρει διαφορετικά οι φωτος του γιους θα ήταν στα σκουπίδια απο τα νεύρα μου... Κορίτσια δεν κάνω πλάκα ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ κομπλεξ με αυτό το θέμα

 

 

Και εμένα με ενοχλεί όταν το λεει η πεθερά μου συγκεκριμένα ενώ απο αλλους το παιρνάω ξόφαλτσα.Πάντως εμενα έχει φτιάξει alpum με μια φωτογραφία της μικρής και πλάι μια του άντρα μου που να είναι σε ίδια πόζα και καλά για να μπερδέυει τον κόσμο.Ακαι μια του πεθερού που ήταν μωρό γιατι είπαμε είναι κλώνοι μεταξύ τους.:twisted:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...