Jump to content
➔ ParentsCafe.gr

• Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Καταγγελία για μέλος του φόρουμ

Recommended Posts

ξέρεις και εγώ ως ειρωνία το εισέπραξα αλλά ντράπηκα να το γράψω..με το σκεπτικό οτι ίσως είμαι προκατειλημένη......άρα τουλάχιστον διατηρώ ακόμα την 'κοινή λογική μου'.....

Να μη ντρέπεσαι καθόλου..

Μη περιμένεις όμως και να το παραδεχτεί.. ούτε αυτό, ούτε τίποτα άλλο..

Ξέρεις τι παθαίνουν κάποια άτομα? Αν τους βοηθήσεις μια φορά το θεωρούν δεδομένο πως θα το κάνεις πάντα χωρίς να έχεις απαιτήσεις από εκείνους.. πως να σου το πω.. οτι οφείλεις να τους βοηθήσεις..

Ξέρεις πόσους ανθρώπους ξέρω εγώ με προβλήματα?? Δεν είναι μόνο η elena32 οπότε και να της συγχωρούσαμε τα πάντα..

Εγώ προσωπικά θα ντρεπόμουν αν μου έστελνες δικηγόρο. Ενας άνθρωπος που με στήριξε τόσο, μου στέλνει δικηγόρο? Η επόμενη κίνησή μου θα ήταν να σε πάρω τηλέφωνο και να σε ρωτήσω "Τι έγινε βρε Τόνια μου??".. Οχι αδιαφορία!

Θα ντρεπόμουν να γράψω "το ειπα αυτο στη δικηγορο της τονιας κ συμφωνησαμε ετσι"!!! Αυτή η Τόνια που λες σου άνοιξε το σπίτι της και έτρεχε για σένα!! Κι εσύ αρκείσαι στο να τα συμφωνείς με την δικηγόρο της??

Τόνια, εγώ το μόνο που κέρδισα από όλο αυτό είναι η "γνωριμία" με ένα αξιόλογο άτομο όπως είσαι εσύ.. Και λυπάμαι που κλονίζεται η πίστη σου στους ανθρώπους με αυτόν τον τρόπο..

Nothing you would take... Everything you gave...

Διαφημίσεις

• Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ν αποδειξω οτι καποια χρηματα που μπηκαν απο μελη εδω για που χρησιμοποιηθηκαν.δεν μου δινει δικαιωμα να φερομαι "ετσι" δηλ πως??????που ειναι το εγκλημα μου?????τι κακο μεγαλο εκανα??????????

Τα μηνύματα που έστελναν την κοπέλα στην τράπεζα κάθε πρωί??

Να μη ντρέπεσαι καθόλου..

Μη περιμένεις όμως και να το παραδεχτεί.. ούτε αυτό, ούτε τίποτα άλλο..

Ξέρεις τι παθαίνουν κάποια άτομα? Αν τους βοηθήσεις μια φορά το θεωρούν δεδομένο πως θα το κάνεις πάντα χωρίς να έχεις απαιτήσεις από εκείνους.. πως να σου το πω.. οτι οφείλεις να τους βοηθήσεις..

Ξέρεις πόσους ανθρώπους ξέρω εγώ με προβλήματα?? Δεν είναι μόνο η elena32 οπότε και να της συγχωρούσαμε τα πάντα..

Εγώ προσωπικά θα ντρεπόμουν αν μου έστελνες δικηγόρο. Ενας άνθρωπος που με στήριξε τόσο, μου στέλνει δικηγόρο? Η επόμενη κίνησή μου θα ήταν να σε πάρω τηλέφωνο και να σε ρωτήσω "Τι έγινε βρε Τόνια μου??".. Οχι αδιαφορία!

Θα ντρεπόμουν να γράψω "το ειπα αυτο στη δικηγορο της τονιας κ συμφωνησαμε ετσι"!!! Αυτή η Τόνια που λες σου άνοιξε το σπίτι της και έτρεχε για σένα!! Κι εσύ αρκείσαι στο να τα συμφωνείς με την δικηγόρο της??

Τόνια, εγώ το μόνο που κέρδισα από όλο αυτό είναι η "γνωριμία" με ένα αξιόλογο άτομο όπως είσαι εσύ.. Και λυπάμαι που κλονίζεται η πίστη σου στους ανθρώπους με αυτόν τον τρόπο..

η τονια δεν απανταει στα τηλ μου .

ΘΥΜΑΜΑΙ ομως βρε κοριτσια οτι οταν ειχαν διαφωνησει καποια μελη και φοβηθηκανε την κοροιδια αρκετες κοπελες ειπαν οτι την επισκεφτηκαμ και οτι δεν ηταν ετσι τα πραγματα και οτι ειχε αληθινα αναγκη..

προσωπικα μιλωντας κατα καιρους εχω στειλει χρηματα και παιχνιδια και ρουχα αλλα οχι σε αυτη διοτι δεν με επεισε ποτε για εναν παραξενο λογο....

η τονια δεν απανταει στα τηλ μου .

Θα έχει τους λόγους της..

Τα μηνύματα που έστελναν την κοπέλα στην τράπεζα κάθε πρωί?? Αυτό σε ρωτάει από την αρχή.. Γιατί??????

Διαφημίσεις

αλλα και η διαγνωση ωτιτιδα και αυτη με προβληματιζει...αυτο ηταν το σοβαρο προβλημα υγειας?

οσο για το τι θα εκανε η ελενα 32 αν δεν βοηθουσατε ολοι εσεις?θα εβρισκε τον δρομο της μια χαρα....

το προβλημα ξερετε ποιο ειναι????οτι εγω δεν ειμαι καλη στο γραπτο λογο.

δεν θελω ν απολογουμαι αλλο ο καθενας ας κρατησει τη γνωμη του,

Elena32 κατ' αρχάς να σου πω ότι δεν χρειάζεται να είναι κάποιος καλός στον γραπτό ή προφορικό λόγο, προκειμένου να δώσει κάποιες βασικές εξηγήσεις και εν προκειμένω για να διευκρίνιζες στην Τόνια ακριβώς πότε θα της έδινες τα χρήματα χωρίς τα τρεχάματα που μας περιγράφει. Αλλωστε το ζήτημα δεν είναι τα χρήματα αυτά καθεαυτά, αλλά η στάση σου απέναντί της. Εμένα προσωπικά αυτό με έχει ενοχλήσει και απογοητέψει..

Όσο για το θέμα της απολογίας, όταν τίθεται θέμα χρημάτων από τόσο κόσμο ΟΦΕΙΛΕΙΣ να δώσεις εξηγήσεις και να απολογηθείς με αποδείξεις, από τη στιγμή που το όνομά σου έχει σπιλωθεί και θέλεις να το καθαρίσεις (στο είπα και στο τηλ). Και για να μιλήσω πάλι για μένα, δεν με ενδιαφέρει να δοθούν πίσω τα όποια χρήματα, αλλά θα χαρώ να διαπιστώσω ότι εν τελει είσαι άνθρωπος καθαρός.

Kt0tp2.png NaAfp3.png

το θέμα είναι μια 'συγγνώμη' για όλα αυτά τα ψέμματα που ποτέ δεν ειπώθηκε......(τα οποία εδώ δεν τα είδα να απαντώνται....)

μια αλήθεια που ποτέ δεν ειπώθηκε.....

1000 φορες συγνωμη που δεν μπορεσα να φανω συνεπης κ να αποδειξω οτι δεν ειμαι ετσι οπως με χαρακτηρισε.τα χρηματα θα τα δωσω 1 αυγουστου .τιποτα αλλο δεν εχω να πω.

Και η συγνώμη που έρχεται αφού έγραψε η Τόνια το παραπάνω.. Και μάλιστα χωρίς τις εξηγήσεις που ζητά η Τόνια..

αλλα και η διαγνωση ωτιτιδα και αυτη με προβληματιζει...αυτο ηταν το σοβαρο προβλημα υγειας?

οσο για το τι θα εκανε η ελενα 32 αν δεν βοηθουσατε ολοι εσεις?θα εβρισκε τον δρομο της μια χαρα....

νιωθω τοσο μ,α τοσο ασχημα να μιλαω για το παιδι μου οσο δεν μπορειτε να φανταστειτε.η διαγνωση δεν ηταν ωτιτιδα.ηταν ολα αυτα που ειχα γραψει κ τρεμει το χερι μου να τα ξαναγραψω.για οσους εχουν αμφιβολιες στη διαγνωση θελω να πω οτι οι αξονικες κ η μαγνητικη ειναι στο παιδων.δεν μου τις στειλανε πισω επειδη πρεπει καποιος να τις παραλαβει.οποιος εχει νευριασει γι αυτο το εγκλημα ας παει να τις παρει να τις δει κι ας ενημερωσει εδω

ΘΥΜΑΜΑΙ ομως βρε κοριτσια οτι οταν ειχαν διαφωνησει καποια μελη και φοβηθηκανε την κοροιδια αρκετες κοπελες ειπαν οτι την επισκεφτηκαμ και οτι δεν ηταν ετσι τα πραγματα και οτι ειχε αληθινα αναγκη..

Ήμουν κι εγώ μέσα στις κοπέλες που περιγράφεις. Δεν μίλησα φυσικά με κάποιον θεράποντα γιατρό, αλλά με την ίδια την κοπέλα και την μητέρα της. Εμένα προσωπικά με έπεισαν ότι αγωνιούσαν για το παιδί τους και ότι έχουν πραγματι μεγάλη ανάγκη.

Kt0tp2.png NaAfp3.png

Διαφημίσεις

...

Μπορείς σε παρακαλώ να απαντήσεις και σε αυτό που επίμονα σε ρωτάει η Τόνια και είναι το θέμα?

Τα μηνύματα που έστελναν την κοπέλα στην τράπεζα κάθε πρωί?

Γιατί τόσα ψέμματα?

Μην απαντάς μόνο σε αυτά που σε βολεύουν..

Βρε κοριτσι μου μακαρι το κοριτσακι σου να ειναι παντα καλα και οντως τα χρηματα να επιασαν τοπο, δεν εκει ομως το θεμα. Το θεμα ειναι οτι δεν το χειριστηκες εντιμα απεναντι σε μια μανα που σου σταθηκε.

Αν ελεγες ειλικρινα στην Τονια οτι δεν μπορεις να τα επιστρεψεις αλλιως θα ενιωθε και αυτη. Τα ψεμματα ομως σε εφεραν στην δυσκολη θεση που εισαι τωρα. Σημασια δεν εχει να απολογηθεις σε καποιον αλλα να καταλαβεις οτι πληγωσες με την συμπεριφορα σου εναν ανθρωπο που σε νοιαστηκε και την εξεθετες καθημερινα στην τραπεζα και οχι μονο.

Δεν υπηρχε λογος να γινει ολο αυτο, θα μπορουσες να εισαι απλα ειλικρινης μαζι της.

Eλεάννα γιατί δεν πήγες στο ωρλ της Τονιας που δεν θα σου έπαιρνε χρήματα

και σε περίμενε και τον έστησες? και αφού είδες οτι αυτός που πήγες σου ζητούσε έμμεσα φακελάκι....γιατί συνεχισες σε αυτον? Εγώ βέβαια όταν θα πάω τη κόρη μου για επίσκεψη θα του παραπονεθώ για την δική σου περίπτωση ότι δεν σε πρόσεξε...

και ότι σε έιχε σε άγνοια, δεν σε ενημέρωνε κοκ...

Το πρόβλημα Ελενα δεν ειναι στον γραπτό σου λόγο....

σου μιλησα και προσπάθησα να σε ειδοποιησω με τον τρόπο μου

η Τονια και η κάθε Τονια περίμενε τα χρήματα...

το αν είχε να καλύψει υποχρεώσεις της δεν σε ενδιέφερε...εσύ

όμως βιαζόσουν να δανειστείς τα 500... και από εμένα μου τα ζητούσες βιαστικά

και σου είπα ότι δεν μπορώ να φύγω από τη δουλειά....

και είδες οτι πουθενά δεν ανέφερα για μένα αλλά δεν μπορώ την κοροίδια..

ετσι νιώθω..

το ότι θα έκοβαν τη σύνταξη του Αποστόλη σίγουρα το ήξερες...δεν τις κοβουν απότομα...και μενα θα κρέμαγες αν στα έδινα δανεικά ε? πως θα τα γύριζες

ρε Ελεαννα τόσα χρήματα πίσω αφού δεν δουλεύει κανείς σας και η συνταξη είναι πολύ μικρή και εχεις να καλύψεις ενοίκια, φαγητό, ένδυση έξοδα Internet?

Βρε κοριτσι μου μακαρι το κοριτσακι σου να ειναι παντα καλα και οντως τα χρηματα να επιασαν τοπο, δεν εκει ομως το θεμα. Το θεμα ειναι οτι δεν το χειριστηκες εντιμα απεναντι σε μια μανα που σου σταθηκε.

Αν ελεγες ειλικρινα στην Τονια οτι δεν μπορεις να τα επιστρεψεις αλλιως θα ενιωθε και αυτη. Τα ψεμματα ομως σε εφεραν στην δυσκολη θεση που εισαι τωρα. Σημασια δεν εχει να απολογηθεις σε καποιον αλλα να καταλαβεις οτι πληγωσες με την συμπεριφορα σου εναν ανθρωπο που σε νοιαστηκε και την εξεθετες καθημερινα στην τραπεζα και οχι μονο.

Δεν υπηρχε λογος να γινει ολο αυτο, θα μπορουσες να εισαι απλα ειλικρινης μαζι της.

Αυτό ακριβώς. Θα μπορούσες να πεις έστω πάρε 20? τώρα που τα έχω και σιγά σιγά θα σου δίνω και από κάτι.

Γιατί τόοοοοσα ψέμματα? Και αυτό το χονδροειδέστατο για τους υπαλλήλους της Εθνικής?

την ξέρεις την παροιμία με το βοσκό που ζήταγε στα ψέμματα βοήθεια και στο τέλος όταν ζήτησε στ'αληθεια βοήθεια δεν τον πίστευε κανείς?

Αυτό έκανες με την συμπεριφορά σου...........η οποία δεν ήταν καθόλου υπεύθυνη ενω έχεις πίσω σου άντρα και παιδί που χρειάζονται βοήθεια (δεν νομίζω να αμφισβητήθηκε αυτό).

Αν έλεγες ξεκάθαρα στην Τόνια -λυπάμαι δεν έχω να στα δώσω- αντί να της λες ψέμματα, τόοοοσα πολλά ψέματα, δεν θα σε είχε πάει δικαστικά νομίζω.

Τεςπα εύχομαι απο δω και πέρα να σου πάνε όλα καλά και να στα φέρει έτσι η ζωή ώστε να μην ξαναχρειαστείς βοήθεια και να μπορέσετε να σταθείτε αξιοπρεπώς στα πόδια σας.

PS: Αυτό το ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝΙΑ και μένα κάπως μου χτύπησε.

Διαφημίσεις

έξοδα Internet?

Εδώ θα σε μαλώσω φίλη μου alvadi! Δεν είσαι ενημερωμένη! Υπάρχουν κάποιες συνδέσεις internet που συμφέρουν πολύ! Δίνεις 20 ευρώ τον μήνα και παίρνεις 500 ευρώ και δωρεάν φιλοξενία και δεν έχεις καμία υποχρέωση!

Ειμαι δυσκολη στο να βοηθησω οικονομικα, και αυτο βαση της δυσκολης οικονομικης καταστασης και της δικης μας.

Αν πραγματικα ειχε προβλημα υγειας το παιδι μου και πηγη χρηματων δεν υπηρχε μεσα απο την οικογενεια (απο μισθο εννοω) θα απευθυνομουν αρχικα στους συγγενεις, επειτα σε φιλους και αν δεν καταφερνα να μαζεψω τα απαραιτητα τοτε θα κατεφευγα στην ενορια (ετσι εχω μαθει απο το σπιτι, οτι βοηθανε δεν ειμαι βεβαια τοσο της εκκλησιας), επειτα στο χαμογελο του παιδιου ή σε καποιο σωματειο για παιδια που ειναι αρωστα. Εφοσον εχω δυνατοτητα να ειμαι στο ιντερνετ τοσες ωρες γιατι να μην το εκμεταλλευτω ετσι... Γιατι ειναι πιο ευκολο να κλαφτω για το αρρωστο παιδι μου σε ενα φορουμ με ευαισθητοποιημενους γονεις; Και αντε εφτασα και το εκανα, εξαφανιζομαι ετσι ξαφνικα, και εμφανιζομαι οταν καποιος με ενημερωνει οτι στο φορουμ οπου ετρεξαν να με βοηθησουν χρηματικα, υλικα, ψυχολογικα, να με φιλοξενησουν σπιτια τους με κατηγορουν; Ε, δικιο θα εχουν, λεω εγω. Γιατι βλεπω πως εμφανιζονται και αλλα ατομα που δεχθηκαν το ιδιο μνμ με την Τονια, μελη που ξερουμε ολοι οτι ειναι ευαισθητοποιημενα και το βλεπουμε απο τα θεματα και τα ποστ τους. Αν ενεδιδαν ολοι που ελαβαν μνμ θα μαζευονταν ουκ ολιγα χρηματα.... λεω εγω τωρα...

Για αυτο την επομενη φορα που θα εχει καποιος αναγκη και θα ζητησει βοηθεια ανοιχτα στο φορουμ, ας τον παραπεμψουμε στους διαχειριστες να ελεγξουν οσο γινεται περισσοτερο την αληθεια του θεματος.

Αυτα ειχα να πω, λυπαμαι παρα πολυ και περισσοτερο γιατι καθε φορα διαβαζα εξελιξεις για τη μικρουλα που ελπιζω ειλικρινα να μη βρεθει αλλη κακοτοπια στο δρομο της, κατι μου εκανε αυτη η αναζητηση βοηθειας, ετσι απροσωπα και κρυα σε ενα φορουμ...

Τελικα δεν ξερεις πια τι να πιστεψεις και τι οχι..

Εγω επειδη ουδεποτε εχω μιλησει ουτε με την elena32 αλλα ουτε και με την Τονια, θα πω μονο περαστικα στην πρωτη για οσα θεματα υγειας αντιμετωπισε το παιδακι της και στη δευτερη θα ευχηθω καλα ξεμπερδεματα και ο,τι την κανει να αισθανθει δικαιωση..

Ολα τα υπολοιπα δεν μπορω να τα κρινω γιατι μπερδευομαι ευκολα και επισης δεν ειμαι δικαστης για να κρινω.

Απλα οταν εχεις τοσο σοβαρα προβληματα πρεπει να εχεις το μυαλο σου παντου.. Και για να γινουν τα προβληματα παρελθον αλλα και για να μην βρεθει κανεις να σε αμφισβητησει (δικαιολογημενα παντα).

Αυτα απο εμενα!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΤΟΝΙΑ.ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΤΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΑΝΘΡΩΠΟς 43 ΕΤΩΝ ΜΕ 3 ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΟΙΚΟΓ,ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥς Κ ΤΩΡΑ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ EMAIL ΣΤΟΝ ADMIN ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΤΛ.TIPOT ALLO.ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ .ΤΟΝΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΛΛΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΕΔΩ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΣΤΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΗΤΑΝ ΛΑΘΟς ΜΟΥ ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙς ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΣΥΜΠΤΩΣΕΩΝ ......

Γέμισε ο τόπος λαμόγια..... Κλασική συμπεριφορά φεσαδόρων... Εκμεταλλεύονται υπαρκτή ή ανύπαρκτη ανάγκη και μετά σε γεμίζουν ψέματα.... Τόνια μπράβο που βοήθησες, και οι άλλες κοπέλες επίσης, αλλά πας να κάνεις το καλό και την πατάς..

ξερω την τονια πολυ καλα, ειναι απο τους πιο κοντινους μου ανθρωπους, παραπανω απο φιλαρακι... οικογενεια...

αυτη η ιστορια την παιδευει παρα πολυ καιρο, δεν το δημοσιευσε αβασανιστα..

κι επειδη κι εκεινη οπως και συ elena32, μεγαλωνει με δυσκολιες ενα μικρο παιδακι, κι επειδη κι εκεινη οπως οι περισσοτεροι απο μας, ζοριζεται παρα πολυ οικονομικα, κι επειδη κι εκεινη οπως πολλοι απο μας, εχει δικους της ανθρωπους με προβληματα υγειας..

κι επειδη και σε κεινη, οπως και σε πολλους απο μας, τα 500 ευρω ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ...

δωστης τα πισω.. χωρις αλλο δουλεμα

Αγαπητή Elena32.....δεν σε γνωρίζω προσωπικά ουτε εχουμε μιλήσει ποτε παρόλα αυτά ειμαι μια απο τις κοπελες που καταθεσε χρήματα στον τραπεζικο σου λογαριασμο και θα ήθελα και εγώ, όπως υποθετω και οι υπόλοιπες να νιώσουν οτι τα χρηματα δικαιως δόθηκαν σε εσένα...Μέσα από ένα p.c. ίσως να μην είναι εύκολο αλλα η στάση σου πραγματικα δείχνει ότι "κάποιο λάκο έχει η φάβα". Οφειλεις κάποιες εξηγήσεις οι οποιες δεν δίνονται.

Να απαντησεις γιατι η Τονια ετρεχε καθε μέρα στις τράπεζες και γιατι δεν πήγες στον Γιατρό που σου είχε κλείσει ραντεβου.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΤΟΝΙΑ.ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΤΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς ΑΝΘΡΩΠΟς 43 ΕΤΩΝ ΜΕ 3 ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΟΙΚΟΓ,ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥς Κ ΤΩΡΑ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ EMAIL ΣΤΟΝ ADMIN ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΤΛ.TIPOT ALLO.ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ .ΤΟΝΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΛΛΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΕΔΩ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΣΤΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΗΤΑΝ ΛΑΘΟς ΜΟΥ ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙς ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΣΥΜΠΤΩΣΕΩΝ ......

Η Τόνια δεν αγχώνεται για τα χρήματα, στενοχωριέται από την συμπεριφορά σου..

Και άλλο παράταση και άλλο "δεν σε υπολογίζω και σε τρέχω και σου λέω ψέμματα"..

Αυτό λέει από την αρχή, ούτε χαρτια ζήτησε, ούτε σε αμφισβήτησε.. το ψέμα δεν ανέχεται..

Κι εγώ το ίδιο..

Αγαπητή Elena32.....δεν σε γνωρίζω προσωπικά ουτε εχουμε μιλήσει ποτε παρόλα αυτά ειμαι μια απο τις κοπελες που καταθεσε χρήματα στον τραπεζικο σου λογαριασμο και θα ήθελα και εγώ, όπως υποθετω και οι υπόλοιπες να νιώσουν οτι τα χρηματα δικαιως δόθηκαν σε εσένα...Μέσα από ένα p.c. ίσως να μην είναι εύκολο αλλα η στάση σου πραγματικα δείχνει ότι "κάποιο λάκο έχει η φάβα". Οφειλεις κάποιες εξηγήσεις οι οποιες δεν δίνονται.

Είδες που δεν αφορά εσένα και την Τόνια μόνο?

Να απαντησεις γιατι η Τονια ετρεχε καθε μέρα στις τράπεζες και γιατι δεν πήγες στον Γιατρό που σου είχε κλείσει ραντεβου.

Αυτά τα ερωτήματα είναι που οφείλεις να απαντήσεις

ξερω την τονια πολυ καλα, ειναι απο τους πιο κοντινους μου ανθρωπους, παραπανω απο φιλαρακι... οικογενεια...

Είσαι πολύ τυχερή..

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...