Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βαπτιστικός Σταυρός


happy duckie

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 359
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βαπτιζω την κορη μου τον Ιουνιο κι αυτος ειναι ο σταυρος της. δεν ειναι υπεροχος; τον εχω ερωτευτει!

 

002-2.jpg

 

ΦΟΒΕΡΟ!!!!!πραγματικα ειναι απο τα πολυ ομορφα κομματια(δουλευα 4 χρονια σε εργαστ.:(:()μπραβω για την επιλογη σας!!!!:mrgreen:

apHGp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΦΟΒΕΡΟ!!!!!πραγματικα ειναι απο τα πολυ ομορφα κομματια(δουλευα 4 χρονια σε εργαστ.:(:()μπραβω για την επιλογη σας!!!!:mrgreen:

 

 

Όντως πανέμορφος!!!!!!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδη εχω συγγενη μεσα εκει, μας πηγε απο 1000 χωρις την αλυσιδα, 480 με αυτην. τωρα εγω κρατω και μια επιφυλαξη για το ποσο αληθινες ειναι οι αρχικες τους τιμες. απο την αλλη σκεφτομαι οτι δεν ειναι τυχαιο οτι εχει τοσο πολυ κοσμο ολα αυτα τα χρονια.

Κι εγώ από κει πήρα τους σταυρούς των παιδιών μου και τώρα που γίνομια νονα από κει επίσης.

4.8γρ. λευκόχρυσος 160ευρώ και 60 η αλυσίδα. Αρκετά πιο φθηνά.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ,ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!!Η ΠΙΟ ΦΤΗΝΗ ΑΛΥΣΙΔΑ,ΕΚΑΝΕ 90 Κ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ 200!ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ!ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
βαπτιζω την κορη μου τον Ιουνιο κι αυτος ειναι ο σταυρος της. δεν ειναι υπεροχος; τον εχω ερωτευτει!

 

002-2.jpg

 

005-1.jpg

kornilia μου αρεσε τοσο ο σταυρος σας,που πήρα παρόμοιο(ολόιδιο δεν έβρισκα)!:oops::oops::oops::oops:

Να και ο σταυρός της μικρούλας μου λοιπόν

dsc07310x.th.jpg

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι το κοσμηματοπωλειο που πηραμε το δικο μας. σε ρωτησα γιατι ειναι πολυ γνωστο σε ολη την Αττικη. φαντασου οταν πηγαμε για τις βερες μας με τον αντρα μου, ηταν Δευτερα, 9 το πρωι και ειχε ουρα απ΄εξω απο κοσμο που περιμενε να ανοιξει!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!Revythaki,πανέμορφος και ο δικός σας ο σταυρός!!Μου φαίνεται ότι και εσύ και η Κορνηλία θα τους τιμήσετε δεόντως,μέχρι να μεγαλώσουν οι κόρες σας και να τους φοράνε εκείνες!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι αυτο είναι σίγουρο!!!

Kornilia μου που βρίσκεται αυτός?Πρώτη φορά τον ακούω...δεν ξέρω και πολλά πολλά απο Αθήνα για να είμαι ειλικρινής,αλλά πες μου να τον έχω στα υπόψιν αν χρειατώ κάτι άλλο.Απο τιμές τι λέει?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

κανει πολυ καλες τιμες, γι' αυτο κι εχει τοση δουλεια. ειναι στο Κερατσινι σε ενα στενακι που λεγεται Θυματων Κατοχης. αν δεν ξερεις τη περιοχη θες χαρτη για να το βρεις. αν ποτε χρειαστει να πας, πες μου να σε κατατοπισω περισσοτερο.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κανει πολυ καλες τιμες, γι' αυτο κι εχει τοση δουλεια. ειναι στο Κερατσινι σε ενα στενακι που λεγεται Θυματων Κατοχης. αν δεν ξερεις τη περιοχη θες χαρτη για να το βρεις. αν ποτε χρειαστει να πας, πες μου να σε κατατοπισω περισσοτερο.

Ευχαριστώ καλή μου;)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

δηλ οταν λεμε καλες τιμες?? γιατι εγω τις καλυτερες τιμες που μπορεσα να βρω ειναι κοντα στο 400-500ρικο κ μαλιστα χωρις αλυσιδα..

για διαφωτισε μας με τον λευτερη....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εμείς ψωνίσαμε το σταυρό από το κατάστημα που προαναφέρθηκε στο κερατσινι. θα σας ανεβάσω φωτό όταν μας τον δώσει η κουμπάρα!

δυσαρεστήθηκα μπορώ να πω μιας και είχα ακούσει πολύ καλά λόγια και από εσάς και από άλλους...

ενώ είχαμε καταλήξει σε κάποια σχέδια, ζητήσαμε τιμές, μας είπε κάτι εξωφρενικές τιμες η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε... μετά ήρθε ο ιδιοκτήτης κλασικα και είπε θα σας κάνω έκπτωση... τελικά καταλήξαμε σε έναν και του δώσαμε προκαταβολή να τον κρατήσει για να πάμε να τον πάρουμε κάποια άλλη στιγμή. Όταν λοιπόν πήγαμε να τον παραλάβουμε,και ζητήσαμε απόδειξη μας είπε ότι δεν μας δίνει!!!!!!!! εγώ νευρίασα πάρα πολύ μιας και δεν είχε διευκρινστεί σε καμιά περίπτωση κάτι τέτοιο! Με αυτή την τιμή + το ΦΠΑ είχα ήδη βρει άλλους σταυρούς από άλλα καταστήματα... αλλά δυστυχώς είχαμε ήδη δώσει την προκαταβολή και δεν μπορούσαμε να το ακυρώσουμε...

Ο λόγος που γράφω αυτό το μήνημα είναι απλά για επαγρυπνήσω κάποιες άλλες κοπέλες οι οποίες έχουν σκοπό να κάνουν "ταξίδι" (μένουμε και 60 χλμ μακριά από το κερατσίνι) με σκοπό να αγοράσουν οικονομικό σταυρό! Αν σας ενδιαφέρει η απόδειξη... ρωτήστε αν στην τιμή συμπεριλαμβάνεται... Αυτά από μένα... Με το καλό να βαπτισουμε τα μωράκια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αποδειξη πηρα, μειωμενη βεβαια λογω της εκπτωσης. κι εγω πηγα εκει γιατι εχω γνωστο μεσα και γιατι η αδερφη μου ηθελε να τα σκασει κανονικα. την παρακαλουσα να παρουμε απο το ebay, αλλα ουτε να ακουσει.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Sas aresei αυτός για κοριτσάκι? Ξερετε που μπορώ να βρω τριαντος οικονομικά?

 

t-575.jpg

 

θελω κάτι κομψο και εντελώς μινιμαλ, αλλα να εχει κατι...μια τσαχπνιά ... οι αλλοι που μου αρεσαν τους βρισκει αντρικους-σοβαρους ο αντρας μου...

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

TΤο συγκεκριμένο σταυρό τον πήρε η νονά μας στην κόρη μου αλλά σε κίτρινο χρυσό.Αυτό που ξέρω είναι ότι είναι ΤΡΙΑΝΤΟΣ ,επομένως αναζήτησέ την σε χρυσοχοιια που έχουν τα συγκεκριμένα προιόντα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...