Πάνος Β

Γρίφος για δυνατούς λύτες

Recommended Posts

Ιούλιος. Η μητέρα είναι μια μάνα αφοσιωμένη, με δίδυμα αγοράκια δύο ετών. Ο πατέρας όχι και τόσο, μιας και εργάζεται καθημερινά μέχρι τις 6. κάποια στιγμή, αποφασίζει να πάει μόνος του για ένα τριήμερο διακοπές. θα επισκεφτεί την πρώην του. Η γυναίκα του, αν και δεν τρελαίνετια με την ιδέα, το δέχεται χωρίς γκρίνιες ή θυμούς.

Κάποιο σχόλιο για την γυναίκα, τον άντρα, το ζευγάρι;

Υπομονή δεν έχεις ποτέ αρκετή και Επιμονή δεν πρέπει να έχεις αρκετή

Διαφημίσεις

Ιούλιος. Η μητέρα είναι μια μάνα αφοσιωμένη, με δίδυμα αγοράκια δύο ετών. Ο πατέρας όχι και τόσο, μιας και εργάζεται καθημερινά μέχρι τις 6. κάποια στιγμή, αποφασίζει να πάει μόνος του για ένα τριήμερο διακοπές. θα επισκεφτεί την πρώην του. Η γυναίκα του, αν και δεν τρελαίνετια με την ιδέα, το δέχεται χωρίς γκρίνιες ή θυμούς.

Συγνώμη αλλά μετά από αυτό δε νομίζω ότι υφίσταται ζευγάρι!!!!Τι ανάγκη έχει ο άντρας να πάει μόνος του να επισκεφτει ένα 3ήμερο την πρώην????Και αυτή η δόλια που είναι μια αφοσιωμένη μάνα , όπως είπες, είναι καταδικασμένη να είναι μονίμως σπίτι?????Δεν έχει ανάγκες????Δεν θέλει και αυτή να ξεκουραστεί?????Αν ήταν σωστός σύζυγος θα έπρεπε να κανόνιζε να πάνε κάπου όλοι μαζί!!!!!

Εγώ δεν θα τολμούσα να επιτρέψω να συμβεί κάτι τέτοιο.

Εν προκειμένω, θα ήταν πρόβλημα αν η σύζυγος αντιδρούσε

Από τη στιγμή που το δέχεται με σχετική ευκολία, έχει τους λόγους της.

Και πολύ θα ήθελα να τους μάθω, για να κρίνω/σχολιάσω περαιτέρω............

. Η γυναίκα του, αν και δεν τρελαίνετια με την ιδέα, το δέχεται χωρίς γκρίνιες ή θυμούς.

ηταν μεγαλη η δοση του ηρεμιστηκου...

μολις συνελθει, θα την πει ο χατζηνικολαου στο αλτερ..

επιστρεφοντας ο καλος μου απο αυτο το τριημερο ταξιδι (αν ημουν στην θεση της κοπελας θα ακολουθουσε ο παρακατω διαλογος)

-ηρθες αγαπη μου !!!πως περασες?-

-καλα !!

-παρε σε παρακαλω αυτο το χαρτι ειναι αιτηση διαζυγιου !!! εχεις ραντεβου αυριο το πρωι με τον δικηγορο μου!!!

Εκει ειναι οι βαλιτσες βαλε τα ρουχαλακια σου και στο καλο!!!!

Δεν νομιζω οτι υπαρχει ζευγαρη... η γυναικα ειναι παντρεμενη αυτος ζει την ζωη του!!

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Διαφημίσεις

τι λεμε τωρα δραστικα μετρα σιγα μην τον αφηνα να κανει διακοπουλες με την πρωην θα του εδεινα και τα παιδια μαζι γιατι θελουν να ξεσκασουν και θα την εκανα για νησακι μονη τρεχοντας και οταν γυρναγα τοτε λεγαμε τι ωραια περασαμε και αν υπαρχει λογος να ειμαστε μαζι!ακομα και να χωριζα παντα τις διακοπες θα του τις χαλαγα ακου με την πρωην...και μονος να ξεσκασει αισχος!!!!!

δεν θα ειχα προβλημα να παει μονος του διακοπες οκ θελει και αυτος προσωπικο χρονο να ξεκουραστει μονο για εκεινον

ΑΛΛΑ

με την πρωην????????οχι δεν νομιζω να το ανεχομουν

μαλλον θα πηγαινα σε ενα δικηγορο ωστε να τον αφησω να βλεπει την πρωην οσο συχνα θελει

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

328e.jpg328ep3.png

Ιούλιος. Η μητέρα είναι μια μάνα αφοσιωμένη, με δίδυμα αγοράκια δύο ετών. Ο πατέρας όχι και τόσο, μιας και εργάζεται καθημερινά μέχρι τις 6. κάποια στιγμή, αποφασίζει να πάει μόνος του για ένα τριήμερο διακοπές. θα επισκεφτεί την πρώην του. Η γυναίκα του, αν και δεν τρελαίνεται με την ιδέα, το δέχεται χωρίς γκρίνιες ή θυμούς.

Θα μπορούσε και να τρελαίνεται από τη χαρά της δηλαδή; Συγγνώμη, αλλά ούτε για σενάριο δε μου κάνει... Εκτός αν θέλει να τον στείλει για να αλλάξει κλειδαριές, όνομα, διεύθυνση, δουλειά, χρώμα μαλλιών κλπ.

ηταν μεγαλη η δοση του ηρεμιστηκου...

μολις συνελθει, θα την πει ο χατζηνικολαου στο αλτερ..

:lol::lol::lol:

Συνέχεια του παραπάνω σενάριου: Ο άντρας επιστρέφει και βρίσκει μια άλλη οικογένεια να ζει στο σπίτι του. Ζει ξανά και ξανά τη μέρα της μαρμότας, όπου χωρίζει με την πρώην και ψάχνει τις βαλίτσες του στο ξένο σπίτι... Έχω έμπνευση σήμερα...

Πωπω τι γίνεται στον κόσμο :roll:

Να ρωτήσω αν έχει παιδιά με την πρώην;Αν έχει ίσως να τον δικαιολογήσω σε ένα βαθμό ότι πήγε να δει τα παιδιά του.Τα παιδιά όμως μπορούν να πάνε στο σπίτι του μπαμπά τους !

Μεγάλος βλάκας η κοπέλα ,συγγνώμη κιόλας !

Κάθε μέρα μαζί σου είναι γιορτή κι ομορφότερη απο ότι η χτεσινή...Κάθε μέρα μαζί σου νιώθω πως δώρο είσαι που μου στειλε ο θεός

KUeyp3.png

Ζευγαρι,για μενα,σ'αυτη την περιπτωση δεν υπαρχει.Ο καθενας εχει σταθει στους ρολους του,η μητερα ως μητερα εχει ξεχασει να ειναι συζυγος και γυναικα και ο ανδρας ως κουβαλητης να υποθεσω που παει να αναζητησει την γυναικα στην πρωην.Ισως κι ολας τον καθενα ξεχωριστα να τον βολευει αυτη η κατασταση.

Δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω.Το μονο σιγουρο ειναι οτι ζευγαρι δεν υπαρχει πλεον.

Τα παιδιά μου....η ζωή μου

Διαφημίσεις

Πάνο μου...σου έχω την καλύτερη συνέχεια για το βιβλίο σου αρκεί...να μου δώσεις ποσοστά κι εμένα...Θα στο κάνω best seller...Trust me...

5054526de0.png[/url]

καλα πλακα μας κανεις?ο "κυριος'' απαραδεκτος κριμα που εκανε και οικογενεια η δε συζυγος τι να πω απορω πως τον αφησε δηλ αν τα μωρα ρωτησουν που ειναι ο μπαμπας τι θα πει ??πηγε τριιημερο αγαπες μου στη θαλασσα να περασει καλα με τη φιλεναδα του γιατι αφιερωνει τοοοοοοοοοσο χρονο σε εμας που μας χορτασε

και μετα απο κανα 15 χρονια τα μωρα θα εχουν ψυχολογικα και θα περνουν ναρκωτικα

εκτος και αν η συζηγος εχει "κατι" αλλο στο μυαλο η δεν εχει μυαλο η δεν εχει μυαλο για τον αντρα ρης

εμενα προσωπικα αν μου το λεγε αυτο ο δικος μου θα τον εστελνα εκει που θελει να παει χωρις γυρισμο αλλα θα του "την" ειχα κοψει πρωτα και θα την ειχα αποξηρανει σαν πιπερια"τσουτσκα" που λεμε εμεις εδω.....ε οχι ρε φιλε να παει και να το ευχαριστηθει κιολας.βρε ουστ

σορρυ αλλα τα πηρα με το θεμα

1kOup2.pngTxJmp3.png

παει στην πρωην γυναικα του?

πρωην πολη κατοικιας?

πρωην δουλεια?

πρωην οικογενεια? (βλεπε γονεις)

αν ειναι γυναικα, ειναι εν ζωη? υγειης? αν ειναι, εχουν μαζι παιδια? εχουν καλες σχεσεις?

οπως και ναχει, λαθος του να παει μονος, εχει και η συζηγος αναγκη διακοπες..

η συζηγος κακως το δεχτηκε, υπαρχει ομως καποιος σοβαρος λογος?που δεν μας τον αποκαλυπτεις?

σαν ζευγαρι...δεν εχω σχολιο να κανω..τα ζευγαρια συνηθως μαζι αποφασιζουν! κατι θα ξερουν παραπανω..

γριφος λεει οτι ειναι βρε κοριτσια, καπου θελει να καταληξει..αμεσως του τα αποξηρανατε του ανθρωπου :lol::lol::lol::lol::lol: (του συζηγου οχι του πανου)

Η γυναικα ειναι ηλιθια και προκαταβολικα κερατωμενη, ο αντρα πολυ μεγαλος μακακας και το ζευγαρι τελειωμενο.......next.......?

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

ΣΧΟΛΙΑ.....

ΓΥΝΑΙΚΑ:έχω κάποιον που μου τα ακουμπαει του μεγαλώνω τα παιδια.....αν του φέρω αντίρηση ισως χασω την επιχορηγηση......ας κανει οτι θελει αρκει να μου φερνει λεφτά στο σπιτι.....

ΑΝΤΡΑΣ:είμαι αντρας και το κεφι μου θα κανω και θα πι#$^ω μια γυναίκα παραπάνω.......

ΖΕΥΓΑΡΙ:πιο ζευγαρι για οικονομικη επιχειρηση μου κανει αυτο.......

........ΚΑΙ ΕΖΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.......

Διαφημίσεις

Η γυναικα ειναι ηλιθια και προκαταβολικα κερατωμενη, ο αντρα πολυ μεγαλος μακακας και το ζευγαρι τελειωμενο.......next.......?

....και τα καημένα τα διδυμάκια??????ΕΛΕΟΣ!!!!!!

0002031F.gif0002031F.gif

Απορία: Αυτός ΘΕΛΕΙ να πάει να δει την πρώην του? Ή το κάνει για να τραβήξει την προσοχή της γυναίκας του? Γενικώς γιατί μας ρωτάει τη γνώμη μας??? Η γνώμη μας δεν είναι αυτονόητη? Άρα μήπως ρωτάει για άλλο λόγο??? Δλδ για να αξιολογήσουμε τη στάση της γυναίκας, που ίσως τον ενδιαφέρει?

Θα μπορούσε και να τρελαίνεται από τη χαρά της δηλαδή; Συγγνώμη, αλλά ούτε για σενάριο δε μου κάνει... Εκτός αν θέλει να τον στείλει για να αλλάξει κλειδαριές, όνομα, διεύθυνση, δουλειά, χρώμα μαλλιών κλπ.

.

και κηδειοχαρτο με τη φατσα του, κολλημενο στον στυλο της ΔΕΗ απ εξω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΧΟΛΙΑ.....

ΓΥΝΑΙΚΑ:έχω κάποιον που μου τα ακουμπαει του μεγαλώνω τα παιδια.....αν του φέρω αντίρηση ισως χασω την επιχορηγηση......ας κανει οτι θελει αρκει να μου φερνει λεφτά στο σπιτι.....

ΑΝΤΡΑΣ:είμαι αντρας και το κεφι μου θα κανω και θα πι#$^ω μια γυναίκα παραπάνω.......

ΖΕΥΓΑΡΙ:πιο ζευγαρι για οικονομικη επιχειρηση μου κανει αυτο.......

........ΚΑΙ ΕΖΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.......

Η καλύτερη απάντηση. Χι,χι,χι

και κηδειοχαρτο με τη φατσα του, κολλημενο στον στυλο της ΔΕΗ απ εξω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
    00020468.gif00020468.gif00020468.gif00020468.gif00020468.gif

sig.asp?img=ad1

Εχω εναν γνωστο τον οποιο τον λενε Πανο και το επιθετο του ξεκιναει απο Β..Εχει παιδι αλλα δεν ξερω αν ειναι διδυμα..Με τη γυναικα του δεν τα πανε καλα πριν καν γεννησει..Αυτος απο τοτε που τα ξαναβρηκαν λογω του παιδιου/ων κανει κατι τετοια και ειναι κυριως κολλημενος με πρωην..μπας και ειναι αυτος που μας λεει την ιστορια?

και κηδειοχαρτο με τη φατσα του, κολλημενο στον στυλο της ΔΕΗ απ εξω!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτό είναι σενάριο!!!! Να γυρίσει και να ψάχνεται :lol:

τι σημαινει παει να περασει τριημερο με την πρωην του????????? απαραδεκτο για μενα αυτο! δεν καταλαβαινω γιατι δεν αντιδρα η νυν. εκτος κι αν κατι αλλο συμβαινει που δεν μας το ειπε ο φιλος μας Πανος Β.

παντως αυτο με το κηδειοχαρτο..... η καλυτερη λυση!

Noμίζω βρήκα την απάντηση στον γρίφο: ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΓΚΟΜΕΝΟ και της ήρθε κουτί!

DOXip3.png

DtXgp3.png

Γρίφος, ε;:confused:

Τι να υποθέσω; Δίδυμα ακούω, πρώην, ΑΑΑΑ!

Μήπως είναι το ζεύγος Μπραντζελίνα και ο Μπραντ πέρασε το ΣΒΚ με την Τζένιφερ;

Γαϊδούρι και αυτός με τη συμπεριφορά του αλλά και η Αντζελίνα η αντροχωρίστρα, καλά να πάθει. Όταν αγάπη μου παίρνεις άντρα αλληνής να ξέρεις ότι ο συγκεκριμένος άντρας δεν έχει μπέσα και μπορεί να σου κάνει και σένα τα ίδια, για την πλάκα του. Εξού και η στοϊκότητα με την οποία αντιμετωπίζει την κατάσταση. Το πήρε το μάθημά της. ;)

Το βρήκα, το βρήκα; Τι κερδίζω;:lol:

.....δε νομίζω τάκη....