Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι απαραιτητα απο εσενα...

αυτο ειναι μια τακτική που ακολουθουν καποιο επιχειρηματίες..

τι να σου πω

δεν ξερω, δεν εχω αποψη.

Δεν το γνωρίζω το μαγαζι , μια υπόθεση εκανα

 

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ

βαπτίζουμε τον μπέμπη μας τον Ιούλιο αναζητούμε μαζί με το νονό ρουχαλάκια (σετ) βάπτισης αλλά θέλουμε να αποφύγουμε κουστουμάκια, γραβατάκια κ.λ.π

αναζητούμε λοιπόν κάτι σε πιο σπορ, ένα σετ που να συνδυάζει ζακέτα & παντελόνι ή μπουφανάκι & παντελόνι

γνωρίζετε στην Αθήνα κάποιο κατάστημα με τέτοιου τύπου ρούχα βάπτισης?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!εμεις σε δυο μηνες βαπτιζουμε τις μικρες μας διδυμες αδελφες!!!4 στο συνολο παρακαλω!!! λογο επαγγελματικης εμπειριας(διακοσμητρια) τα εχω αναλαβει ολα εγω!!!απο εδω μου εφταξαν και το κειμενακι της βαπτισης και τις ευχαριστω πολυ!λοιπον ηθελα να πω οτι η βαπτιση θα εχει θεμα το καρουσελ και βρηκα στο adorex πολυ ωραια και σχετικα σε καλες τιμες!νομιζω οτι αξιζει τον κοπο.

οποια κοπελα ενδιαφερεται για στολισμο βαπτισης η γαμου στην κρητη μπορω να το αναλάβω με προσιτες τιμες και ακόμα και κατασκευή μπομπονιέρας.

 

γεια σου,

ενδιαφερομαι και εγω για βαφτιση με θεμα καρτουζελ-κοριτσι.

Δεν ειμαι απο κρητη αλλα αν μπορεις να κανεις καποια ενδιαφερουσα μπομπονιερα στειλε μου φωτο στο αν ειναι να μου τις φτιαξεις.

 

ευχαριστω ελπιζω να τα πουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξέρετε προσκλητηρια σαν αυτό που μπορώ να βρω

http://www.evendi.gr/dat/4DDD62F6/image.jpg?634068433711711250

κοιτα αυτο

 

 

http://eflam.wordpress.com/handmade-invitations/%cf%80%ce%ba19/

εμενα μου ειπε 1.70 που ρωτησα.ειναι πλαστικο και μπορεισ να γραωεις ονομα η ακομη να βαλεις φωτογραφια

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω να φτιάξω στολισμό για την κολυμπήθρα με τούλι, δίχτυ και πεταλούδες. Λέω να πάω στη Ρόμβης, όμως εκεί θα βρω μεγαλούτσικες και οικονομικές πεταλούδες;

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εμεις αποφασισαμε μολις χθες οτι την μικρη θα την βαφτισουμε μαλλον Δεκεμβρη, εχετε καμια ιδεα για θεμα στολισμου?

η ελενα μανακου στο μοσχατο μακρυγγιανη κοντα στην εθνικη τραπεζα

:-)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,περασα απο το καταστημα ef amore ή eflam

και ενω μου έλεγαν τιμές οταν μου έδειχνα τα ρουχαλάκια στο τέλος οταν τους ζήτησα να τα μου τα γράψουν σ ενα χαρτι, μου είπαν οτι αυτες οι τιμές που μου ειχαν αναφέρει ειναι χωρις ΦΠΑ γιατι ειναι καταστημα χονδρικής και οτι πρεπει να προσθέσω το φπα, μου φάνηκε ύποπτο γιατι δεν εχει αναφερθεί ποτε κατι τετοιο στο forum.επίσης τα παπουτσια που ειναι ετοιμα μου είπαν 70 ευρω + φπα, ενω το κουτι εγραφε επανω 78 λανική και σε αλλο καταστημα τα ειχα βρει παλι 78 ευρω. Επισης στο site τους εχει το φορεμα 120 ευρω (δεν αναφέρει τιποτα για φπα) και στο καταστημα για το ιδιο μου ειπε 190 +φπα. Οσες μανουλες εχετε ψωνισει απο εκει, σας ελεγαν τις τιμες χωρις το φπα ή με κοροιδεψαν?

 

 

 

Καλησπέρα,

δεν νομιζω πως σε κοροιδεψαν, γιατι απο οσο γνωριζω παντα στα καταστηματατα χονδικης αναγραφεται η τιμη χωρις ΦΠΑ απλα σε καποια αναγραφεται σε διπλανο ταμπελακι(μπροστα στα ραφια) και η τιμη λιανικης στην οποια περιλαμβανεται ο φπα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα βρηκα ενα sites που εχει καποια χαριτωμενα πραγματακια...δεν διευκρινιζει αν ειναι λιανικη ή χονρικη αλλα μια δοκιμη...

www.anthodiakosmitiki.gr

 

 

εχει ομορφα πραγματακια

σ' ευχαριστουμε!

Link to comment
Share on other sites

βρηκα αυτα τα ωραια sticks http://www.anthodiakosmitiki.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=1&the2id=10&theid=10&open1=1&open2=10&thepid=417&page=9 που ενουν μονο 45 λεπτα.

τα ιδια τα εχει και εδωhttp://www.invitations.webtype.gr/shop/pi-89780788.html

αλλα εδω εχουν 1,65

που αλλου μπορω να τα βρω? θελω μονο τα sticks oxi και τις μπομπο

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικα βαπτιστικα σε τιμες χονδρικης αποστελουν σε ολη την Ελλαδα κανουν 36 ατοκες δοσεις επωνυμα DOLCE,MOYMOY, BAMBOLINO,KITTEN,LAPIN... [προσφορες 350 ολη η βαπτιση σεταρισμενα λαδοπανα ιδια ]σελιδα edit admin αξιζει να τα δειτε!

edit admin

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρηκα αυτα τα ωραια sticks http://www.anthodiakosmitiki.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=1&the2id=10&theid=10&open1=1&open2=10&thepid=417&page=9 που ενουν μονο 45 λεπτα.

τα ιδια τα εχει και εδωhttp://www.invitations.webtype.gr/shop/pi-89780788.html

αλλα εδω εχουν 1,65

που αλλου μπορω να τα βρω? θελω μονο τα sticks oxi και τις μπομπο

στο edit admin στικ ανεμομυλοι τελειωμενοι 5 κουφετα 1 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ

βαπτίζουμε τον μπέμπη μας τον Ιούλιο αναζητούμε μαζί με το νονό ρουχαλάκια (σετ) βάπτισης αλλά θέλουμε να αποφύγουμε κουστουμάκια, γραβατάκια κ.λ.π

αναζητούμε λοιπόν κάτι σε πιο σπορ, ένα σετ που να συνδυάζει ζακέτα & παντελόνι ή μπουφανάκι & παντελόνι

γνωρίζετε στην Αθήνα κάποιο κατάστημα με τέτοιου τύπου ρούχα βάπτισης?

 

ευχαριστώ

kales times sto edit admin stelnoun se oli thn ellada

Link to comment
Share on other sites

1 ευρω 1,2 ,1,30 ολα τα στικ του

 

Θα ηταν καλυτερα η διαφημιση σας να γινει επωνυμα ουτως η αλλως καταλαβαμε οτι περι διαφημισης προκειται. Θα προτιμουσα ολα αυτα να μου τα ελεγε καποιο μελος που εχει ψωνισει απο εσας ετσι ισως το πιστευα κιολας

Τωρα μου ακουγεται φθηνη διαφημιση και δεν ξερω αν ξερετε και το ρητο οπου ακους πολλα κερασια...

Link to comment
Share on other sites

Κυριε/α

αυτο που κάνετε, η δωρεάν διαφήμιση δηλαδη....δεν επιτρέπετε απο τους κανονισμους του φορουμ!

νομιζω κατι που ειναι συμφερον και ωραιο πρεπει να αναφερεται

Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν καλυτερα η διαφημιση σας να γινει επωνυμα ουτως η αλλως καταλαβαμε οτι περι διαφημισης προκειται. Θα προτιμουσα ολα αυτα να μου τα ελεγε καποιο μελος που εχει ψωνισει απο εσας ετσι ισως το πιστευα κιολας

Τωρα μου ακουγεται φθηνη διαφημιση και δεν ξερω αν ξερετε και το ρητο οπου ακους πολλα κερασια...

μην ειστε κακοπροαιρετη και προτρεχετε ενημερωθηται πρωτα και μετα απαντηστε

Link to comment
Share on other sites

μην ειστε κακοπροαιρετη και προτρεχετε ενημερωθηται πρωτα και μετα απαντηστε

 

Δεν εχω να κανω κανενα σχολιο ειναι υποθεση της διαχειρησης απλα πραγματικα ενοχληθηκα με τον τροπο σας

Link to comment
Share on other sites

νομιζω κατι που ειναι συμφερον και ωραιο πρεπει να αναφερεται

 

Εννοειτε οτι ειναι συμφέρον προς την τσέπη σας Κο/Κα.....

Τωρα εδω που βρήκατε τσάμπα πράμα διαφήμιση...τι λεμε τωρα...

Να κονομήσουμε σωστα ?????χαχαχαχαχ

Δεν πειράζει Κα/Κο χαρείτε οσο μπορειτε, αλλωστε τα μυνήματα σας θα διαγραφθούν!

Και παρόλα αυτα θα εχετε αφήσει κακή εντυπωση για τον επαγγελματισμό σας.... Εγω προσωπικα δεν προκειτε να μπω στην ιστοσελίδα σας ουτε να ερθω στο μαγαζί σας (ποσός που σας νοιάζει βεβαια... αλλου ειναι το μυαλό σας...στην κονόμα!!)

Φιλικά και ταπεινα

kalamaraki

 

Link to comment
Share on other sites

Κα/Κο με το εν λογω κατάστημα...που διαφημίζεται τοοοοση ώρα

Αναφορικά με το προσωπικό μύνημα που μου στειλατε πριν απο λιγη ωρα

Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα κατάστημα για να εχω συμφέρον προσωπικο....οπως εσεις αναρρωτηθήκατε....

Το μονο προβλημα μου ειναι με κυριους/ες σαν εσας που δεν τηρουν τους κανονισμους ενος φορουμ και κανουν οτι τους καπνίσει...

Καλο σας μεσημέρι

kalamaraki

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...