Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα και πάλι!εκανα λάθος και έγραψα για ένα μαγαζί που ξέρω σε άλλη στήλη με τίτλο καλησπέρα..οι τιμές είναι καταπλικτηκές για ολόκληρη την βάπτηση, ακριβώς οι μισές απ ότι μου έλεγαν σε άλλα μαγαζια!ελπίζω να σας φανούν χρίσιμες οι πληροφορίες μου και να μπω κ εγω στην παρεούλα σας!! :oops:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις μανουλες.Για τις μανουλες που ειναι απο Θεσ/νικη πολυ ωραια βαπτιστικα εχει η Πωρρα στην Επταλοφο και για αγορακια αλλα πολυ τελεια για κοριτσακια,ζηλεψα που δεν εχω κοριτσακι.Οπως επισης πολυ ωραιους στολισμους στο κουτι και τη λαμπαδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις μανουλες.Για τις μανουλες που ειναι απο Θεσ/νικη πολυ ωραια βαπτιστικα εχει η Πωρρα στην Επταλοφο και για αγορακια αλλα πολυ τελεια για κοριτσακια,ζηλεψα που δεν εχω κοριτσακι.Οπως επισης πολυ ωραιους στολισμους στο κουτι και τη λαμπαδα.

 

 

 

1115861.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας βαζω εδω φωτο που εβγαλα απο καταστημα στην πετρουπολη με ωραια πραγματα και καλες τιμες.

 

Λεγεται

 

OGMI

Νυφικα-Βαπτιστικα

 

25ης Μαρτιου και Κυπρου 1, Πετρουπολη

Τηλ 210 5056493- 6995023622

 

Βαζω φωτο απο ωραια κουτια που ειδα εκει.....

 

Αυτο ειναι το φορτηγο που σας ελεγα για μπομπο......η και κουτι βαπτισης....

 

DSC06743.jpg

 

DSC06740.jpg

 

Κουκλοθεατρο-κουτι

 

DSC06744.jpg

 

Πολυ ωραια σετ κουτι-λαμπαδα που ειναι αρκουδια

 

DSC06742.jpg

 

DSC06745.jpg

 

DSC06746.jpg

 

DSC06747.jpg

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mersy & veroula πολυ ωραιες οι ιδεες σας. η αληθεια ειναι οπτι μπηκα στα περισσοτερα site που εχει γραψει η Veroula και βρηκα πολυ ωραιες ιδεες και μαλλον θα φτιαξω κατι μονη μου. ως θεμα κατι σε αγγελακια ή Hello Kitty σκεφτομαι προς το παρον.

 

Σας ευχαριστω παρα πολυ φιλεναδιτσες για το ενδιαφερον σας :D

Οταν καταληξω σε κατι πιο συγκεκριμενο θα σας πω για να μου πειτε την γνωμη σας.

φιλιααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτο το αγγλικο σαιτ πηρα το βαφτιστικο κοστουμακι μας......το παραγγειλα κυριακη και σε τρεις μερες ηρθε!!! Πολλη καλη δουλεια, καλοραμμενο και εξαιρετικη ποιοτητα!!!! Εχει και μαρκες το σαιτ....ριξτε μια ματια!!! Εγω ενθουσιαστηκα παντως!!!!

 

http://www.childrensalon.co.uk/

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Θα ρθει.......θα σου στειλουν μειλ μολις αποσταλει.....να ξερεις οτι ο ταχυδρομος θελει υπογραφη.......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

βρηκα αυτο το site και νομιζω οτι αξιζει

 

http://www.organizerstores.gr/1/index.html

 

εχει και λιανικη πωληση και στο φυλλάδιο που έχουν υπάρχουν μερικα πραγματα που μπορουν να χρησιμοποιηθούν για βάφτιση.

Φανταζομαι οτι στο καταστημα θα εχουν πολυ περισσοτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο αυτο το αγγλικο σαιτ πηρα το βαφτιστικο κοστουμακι μας......το παραγγειλα κυριακη και σε τρεις μερες ηρθε!!! Πολλη καλη δουλεια, καλοραμμενο και εξαιρετικη ποιοτητα!!!! Εχει και μαρκες το σαιτ....ριξτε μια ματια!!! Εγω ενθουσιαστηκα παντως!!!!

 

http://www.childrensalon.co.uk/

 

Τα μεταφορικά πόσο σου στοίχισαν θυμάσαι?

Θα μας δείξεις ποιο πήρατε? :oops::oops::D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δες το στο τοπικ με τις θαλασσινες βαφτισεις!!!! Λιγα ηταν τα μεταφορικα....6 μισι λιρες (περιπου 8 ευρω)

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Βρηκαμε χθες στο κεντρο ενα μαγαζι με ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΔΩΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, Περικλεους 19, Συνταγμα, τηλ 3215512

 

Πωληση χοντρικη λιανικη.......ειναι μια τρυπα αλλα εχει πολλα παιχνιδια....καταπληκτικες μινιατουρες αεροπλανα,. τρενα, αυτοκινητα, πλοια και ειδαμε διαφοες νεραιδες, ναυτακια και ψιλολογια που τα κανουν μπομπονιερες στα κυριλε μαγαζια.......

 

Αν λοιπον ψαχνετε διακοσμητικα (για λαμπαδες και ντεκορ) η και παιχνιδια για μπομπο ριξτε μια ματια!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Vera

Εσύ που έχεις κάνει τη μεγαλύτερη ερευνα αγοράς ξέρεις που έχει marshmallows οικονομικά?

Μονο το victory βρήκα αλλά έχει μικρή ποικιλία κ πρέπει να αγοράσεις ολόκληρη κούτα ...

Εχεις τίποτα στο μυαλό σου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω βουλα.......η αληθεια ειναι πως οι εταιριες ειναι φθηνες αλλα σε υποχρεωνουν να παρεις ποσοτητες......θες πολλα? η να βαλεις σε γυαλα για κερασμα?

Εγω θα ψαχνα στα μαγαζια του κεντρου, κατα αθηνας και ευρυπιδου που ειναι φθηνη η αγορα.......Αν δε σε ενδιαφερι η μεγαλη ποσοτητα και οι διαφορες ειναι μικρες δεν αξιζει και πολυ τρεξιμο.....περισσοτερα χαλας σε εξοδα μετακινησης απο αυτα που θα γλυτωσεις.......κι εγω καμμια φορα παρασυρομαι ψαχνοντας το φθηνοτερο και βλεπω οτι για μερικα πραγματα δεν αξιζει τον κοπο να χανεις μιση μερα για να γλυτωσεις λιγα λεφτα.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Deite ayto to site.......on line αγορες ειδων βαφτισης και γαμου......

 

http://www.invitations.webtype.gr/shop

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...