Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πιστοφίδης γυναικολόγος τον έχει κάποια;;


Recommended Posts

Γεια σου Σοφάκι, τον πιστοφίδη τον εμπιστεύομαι πολύ. θα παω με την εξεταση αυτή και την ΑΜΗ που ζητησε. αλλωστε για να υπαρξει καποια εγκυμοσυνη με οποιοδηποτε τροπο οι κυστες πρεπει να φυγουν.. την εξεταση την εκανα 7 ημερα στα τελειωματα ισως να φταιει και αυτο. τι να πω ελπιζω αλλα το ρημαδι το μυαλο απευθειας στο κακο παει...ευχαριστω για τις ευχες. Καλό πασχα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


τελικά κανονιστηκε χειρουργείο αρχες μήνα λαπαροσκοπικα για να αφαιρεθουν οι κυστες. ο γιατρος μου είπε ότι ειναι καλό να φυγουν μιας και δειχνουν μια ανοδο οι δεικτες, βασικα ο ca 125. Επισης η ΑΜΗ μου ειναι χαμηλη οπως καταλαβαινετε..0,87..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια καλησπέρα!! Έχει κάνει κάποια λαμπαροσκοπικα αφαίρεση ιννομυωματος με τον Κο πιστοφιδη? Εμπειρία?? Κόστος ??? Έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλός αλλά ακριβώς...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα κορίτσια,

ονομάζομαι Μαρκέλλα και παιδεύομαι 7 χρόνια με συρίγγια στο βαρθολίνειο αδένα, δυστυχώς είναι κάτι τόσο εξειδικευμένο που δεν μπορούσαν καν να μου το διαγνώσουν οι γιατροί.

Τα έκανα επέμβαση πέρυσι αλλά η περιοχή μολύνθηκε και ένα χρόνο τώρα δεν έχει κλίσει η πληγή. Θέλω να σας ρωτήσω κάτι, όταν λέτε για τον κ.Πιστοφίδη εννοείται τον Αχιλλέα Πιστοφίδη; Εχω ραντεβού μαζί του αύριο στη Θεσσαλονίκη, έρχεται εδώ μια φορά την εβδομάδα. Και έχω πολύ άγχος να δω τι θα μου πει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...