Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδικό δωμάτιο και διακόσμηση


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 404
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρή Βέρα με κατέστρεψες μαρήηηηηηηηηηηηηηηηη

 

 

ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ!

Και βασικά τα ΘΕΛΩ ΟΛΑ! :lol:

Κυρίως ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ! :lol:

 

 

Καταστράφηκα! με κατέστρεψες και με τις σελίδες που έδωσες με τα murals

:lol::lol::lol::lol::lol: συμφωνώ! Βεράκι... είσαι καταστροφικός θησαυρός!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.rainbowkidsfurniture.co.uk/

 

Ενα πολυ ωραιο σαιτ με παιδικα επιπλα που εβαλε καπου η Ολγα.......ωραιες ιδεες που μπορουμε να αντιγραψουμε!!! :wink:

 

Τσεκαρετε το πειρατικο για αγορια!!!

 

http://www.rainbowkidsfurniture.co.uk/collection.php?id=16

 

 

shark%20home.jpg

 

sharky%20wardrobe.jpg

 

sharky%20armchair.jpg

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Τελεια πραγματακια εχει και ως αξεσουαρ.........

 

vintage%20car%20musical%20dome.jpg

 

Εχω μια λοξα με τις χιονομπαλες.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελεια καρεκλα απο το ιδιο σαιτ....μονο39 λιρες!!!!

 

http://www.rainbowkidsfurniture.co.uk/itemphoto.php?id=206

 

large%20white%20rocking%20chair%20powell.jpg

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

http://www.rainbowkidsfurniture.co.uk/

 

Ενα πολυ ωραιο σαιτ με παιδικα επιπλα που εβαλε καπου η Ολγα.......ωραιες ιδεες που μπορουμε να αντιγραψουμε!!! :wink:

 

Τσεκαρετε το πειρατικο για αγορια!!!

 

http://www.rainbowkidsfurniture.co.uk/collection.php?id=16

 

sharky%20wardrobe.jpg

 

sharky%20armchair.jpg

 

Αυτά τα πειρατικά αξεσουαρ (μπουρνούζια, πετσέτες κτλ) τα έχω δει στο γαιτανάκι ..... και για να μην παρεξηγηθούμε δεν το έχω το κατάστημα και δεν βγάζω κανενα κέρδος :lol::lol::lol: !!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ολα αυτα τα πειρατικα θα τα παρω για το δωματιο του μπεμπη μου

Σκεφτομαστε με τη νονα του να του παουμε τις πετσετες για τη βαφτιση και τη βαλιτσα(ναι εχει και βαλιτσα) αντι για κουτα

Ειναι πολυ ομορφα και μαλλον θα τα παρω χονδρικη :lol:

Εχει πολλα πραγματακια αυτη η σειρα απ οτι θυμαμαι που τα ειδα πριν μια εβδομαδα στην εκθεση

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ολα αυτα τα πειρατικα θα τα παρω για το δωματιο του μπεμπη μου

Σκεφτομαστε με τη νονα του να του παουμε τις πετσετες για τη βαφτιση και τη βαλιτσα(ναι εχει και βαλιτσα) αντι για κουτα

Ειναι πολυ ομορφα και μαλλον θα τα παρω χονδρικη :lol:

Εχει πολλα πραγματακια αυτη η σειρα απ οτι θυμαμαι που τα ειδα πριν μια εβδομαδα στην εκθεση

 

Όντως είναι πολύ όμορφα ... και έχουν μεγάλη ποικιλία.

Αν μπορέσεις να τα πάρεις χονδρική ακόμα καλυτερα γιατί θυμάμαι ήταν ψιλοτσουχτερές οι τιμές τους.

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφα ... δεν το συζητώ ....

Αυτές οι κούνιες με την υπερυψωμένη πλάτη σε τι λέτε να εξυπηρετούν;;; Έχω ξαναδει σε περιοδικά και αναρωτιέμαι ... μήπως γίνεται αργότερα καναπές ή κεφαλάρι απο κρεβάτι ... :roll:

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ολα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!

 

Οσες μενουμε σε σπιτι με νοικι δε μπορουμε να κανουμε τιποτα????

Εχετε καμια ιδεα και για μας??? πχ για αυτοκολητα που να ξεκολλανε και να μην αφηνουν σημαδια? και που τα βρισκεις ε? :D

 

Δε ξερω αν υπαρχει καπου αλλου απαντηση γι'αυτο ή μηπως πρεπει να ανοιξω νεο θεμα....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πανέμορφα ... δεν το συζητώ ....

Αυτές οι κούνιες με την υπερυψωμένη πλάτη σε τι λέτε να εξυπηρετούν;;; Έχω ξαναδει σε περιοδικά και αναρωτιέμαι ... μήπως γίνεται αργότερα καναπές ή κεφαλάρι απο κρεβάτι ... :roll:

Φαντάσου Ολγα(επειδή και αυτή που μάλλον θα πάρουμε εμείς κάπως έτσι είναι) γίνεται αργότερα καναπές κρεββάτι ή κανονικός καναπές ενηλίκων. Για μένα είναι άψογο σαν ιδέα!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ολα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!

 

Οσες μενουμε σε σπιτι με νοικι δε μπορουμε να κανουμε τιποτα????

Εχετε καμια ιδεα και για μας??? πχ για αυτοκολητα που να ξεκολλανε και να μην αφηνουν σημαδια? και που τα βρισκεις ε? :D

 

Δε ξερω αν υπαρχει καπου αλλου απαντηση γι'αυτο ή μηπως πρεπει να ανοιξω νεο θεμα....

Για αυτοκόλλητα έχει συζητηθεί διεξοδικά στο θέμα με τις φωτογραφίες απο τα δωμάτια των ζουζουνιών μας. Εκεί θα βρείς και φωτογραφίες με αυτά, οπότε θα μπορέσεις να κάνεις πιο εύκολα την επιλογή σου.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραια δωματια ειναι αυτα :shock::shock: ... Κι εγω θελω να κανω μια δυο αλλαγες στο δωματιο της μικρης μιας και ειναι σε ενα μεταβατικο σταδιο, αλλα δεν ξερω τι ακομα :roll::roll:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Οσες μενουμε σε σπιτι με νοικι δε μπορουμε να κανουμε τιποτα????

Εχετε καμια ιδεα και για μας??? πχ για αυτοκολητα που να ξεκολλανε και να μην αφηνουν σημαδια? και που τα βρισκεις ε? :D

 

 

Κοίτα το μόνο μειονέκτημα όταν νοικίαζεις είναι ότι σε περίπτωση μετακόμισης δύσκολα μπορείς να μεταφέρεις τις μπορντούρες κτλ χωρίς να καταστραφούν ... πρέπει λοιπόν στο καινούργιο σπίτι να κάνεις πάλι κάτι απο την αρχή.

Κατα τα άλλα δεν νομίζω κανένας ιδιοκτήτης να έχει πρόβλημα αν παρέμβεις εικαστικά στο παιδικό δωμάτιο ... ο δικός μας πάντως μόνο που δεν μας ευγνωμονούσε όταν φύγαμε και του αφήσαμε ατοφια τη διακόσμηση στους τοίχους ... έχει και κοριτσάκι οπότε καταλαβαίνετε :lol: ...

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γράφω σε αυτό το θέμα γιατί είμαι εξοργισμένη και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.Έχω τον κατάλογο της PREMAMAN και είδα ένα κρεβατάκι με μία αλλαξιέρα που μου άρεσαν πολύ. Ο ελληνικός κατάλογος αλλά και το ελληνικό site δεν έχει τιμές... έτσι μπήκα στο ευρωπα'ι'κό που τα είχε όλα.Μου φάνηκαν αρκετά φυσιολογικές δηλ. το κρεβατάκι που γινεται και παιδικό είχε 245,00ευρώ και η αλλαξιέρα-συρταριέρα είχε 320,00.Πήρα λοιπόν τηλεφωνο στο κατάστημα του Χαλανδρίου να τους ρωτήσω αν το έχουν διαθέσιμο για να πάω να το δω,γιατί πραγματικά με ενδιέφερε. Μου απάντησαν ότι δεν το είχαν αλλά μου είπαν και την τιμή τους στην Ελλάδα. Το κρεβατάκι το έχουν 249,00 ευρώ και την αλλαξιέρα 458,00!!!!! Συνολικά η διαφορά είναι 250,00 ευρώ!!!Τώρα αν δεν είναι αυτό κλοπή τι είναι?Φυσικά και όλα τα υπόλοιπα θα έχουν αντίστοιχες διαφορές.Μας περνάνε άραγε για ηλίθιους?Και ύστερα διαμαρτύρονται ότι δεν έχουν δουλειά...Να πτωχεύσουν όλοι,μπορούν???Φυσικά θα κοιτάξω να τα παραγγείλω όλα από το ιντερνετ,αν μπορώ, θα στείλω και επιστολή διαμαρτυρίας στα κεντρικά και σκέφτομαι να πάρω και τηλέφωνο στο ΙΝΚΑ.Βρε παιδιά δεν αντέχω άλλο να μας κορο'ι'δεύουν έτσι.

.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.hgtv.com/decorating/pictures-of-kids-rooms/page8.html

ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ μου πολύ καλά θα κάνεις.. ούτε εγω τα αντέχω αυτά ..ΑΥΤΑ :evil:

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...