Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Eυχαριστώ την Τσιβελεκίδου Ελένη


Recommended Posts

Ας απαντήσω κατόπιν εορτης...

Υπερηχους και αγωγες τα κανει στο ιατρειο της.

Στο εμβρυολαμπ σε παει μονο για ωοληψια, μεταφορα και σπέρμμα φυσικα.

Ουσιαστικα θα σπευθυνθεις στο ιατρειο της, οχι στο εμβρυολαμπ.

 

 

Ζαντένα έχεις κάνει προσπάθεια εξωσωματικής μαζί της και αν επιτρέπεται πότε; είχες αποτέλεσμα και με ποια προσπάθεια;

επειδή εγω είμαι στο εμβρυολαμπ.... εχω ένα στην κατάψυξη κρατημένο αλλά σκέφτομαι να αλλάξω... και είμαι πολύ προβληματισμένη!!!!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Ζαντένα έχεις κάνει προσπάθεια εξωσωματικής μαζί της και αν επιτρέπεται πότε; είχες αποτέλεσμα και με ποια προσπάθεια;

επειδή εγω είμαι στο εμβρυολαμπ.... εχω ένα στην κατάψυξη κρατημένο αλλά σκέφτομαι να αλλάξω... και είμαι πολύ προβληματισμένη!!!!

Ευχαριστώ

 

Τωρα το ειδα το μην σου!!:shock::shock:

Με σπερματεγχυση εμεινα εγκυος ( στο ιατρειο της την κανει)

Πανε να παρεις μια γνωμη. Παντως ξερω οτι στις εξωσωματικες ειναι πολυ καλη και εχει πολυ κοσμο!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γεια σας κοριτσια ειμαι καινούργια στο φόρουμ,σας παρακολουθώ εδω και χρονια λιγο πολυ εχουμε ολες τον ίδιο πόνο.Καταρχήν ενα μεγάλο ευχαριστω στην γιατρό μου Ελένη Τσιβελεκιδου.απο που να αρχίσω δεν ξερω.ειμαι 38 χρόνων εχουμε μια κόρη 12 χρόνων το πρώτο μας παιδάκι ηρθε και ουτε το καταλάβαμε :mrgreen:πολυ εύκολα έμεινα έγκυος.Μετα απο δυο χρονια αποφασίσαμε με τον άντρα μου να κανουμε και δεύτερο παιδάκι.τιποτα.. τα χρονια περνούσαν. Εξετασεις, εξατασεις άπειρες Όλα φυσιολογικά ολοι λέγανε οτι φταίει το άγχος ειχα κανει τα παντα ετσι νόμιζα δηλ.Άλλαξα 4 γιατρούς που ολοι μην πω.:evil:.μόνο άγχος άκουγα και μου ερχόταν να ουρλιξω.αφου πέρασαν σχεδόν 9 χρονια για καλη μου τύχη ερχετε στον δρόμο η τσιβελιδου!Την αγαπω! Μολις μου εκανε τον προτω υπεριχο σε τρια λεπτα μου ειπε:κοριτσι μου ξερω γιατι δεν μένεις έγκυος τοσο χρονια,ξεκάθαρα πραγματα. Κολλημένες σάλπιγγες, συμφισεις!Φεύγεις χειρουργείο μου ειπε και ετσι εγινε εκανα το χειρουργείο με τον γκριμπιζη καταπλικτικος γιατρός!Η γνωμάτευση και της γιατρού και του κυρίου Κριμπιζη δυσκολα να μείνω έγκυος μετα απο τόσα χρονια με συμφισεις και κολλημένες σάλπιγγες!με μια εξωσωματική ολα ομως θα μπορούσαν να γίνουν πολυ εύκολα.Αποφασίσαμε λοιπόν με τον άντρα μου να αφήσουμε ετσι τα πραγματα και να μην μπούμε σε αυτη την διαδικασία, είπαμε ενα παιδάκι εχουμε ας ειναι γερό και τελος!κουραστικαμε τόσα χρονια..αυτη την στιγμη που σας μιλάω ειμαι στο τρίτο μηνα έγκυος ηρθε ετσι απλά εκει που δεν το περιμέναμε. Οταν πηγαμε στην γιατρό γιατι ειχα καθυστέρηση δεν πίστευε αστα ματια της συγκινήθηκε τοσο πολυ ηληκρινα αν αυτη η γυναίκα με εναν μαγικό τροπο δεν ερχότανε στον δρόμο μας δεν θα είχε συμβεί το θαυματακι μας. Σας κούρασα συγνώμη.:oops: Απο τοτε που εγινε ολο αυτο οποία πέτρα και αν σηκώσω η γιατρός μου ειναι απο κάτω. Οποία απο εσάς εχει πρόβλημα ας κανει τον κόπο να την επισκέπτη!!σιγουρα δεν θα το μετανιώσει. Σας ευχομαι τα καλυτερα!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...