Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΖΑXΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ - Κουλουράκια - Μπιστοκάκια-Κέικ


Afroditi D

Recommended Posts

Εψαχνα να βρω που θα γραψω την ερωτηση και αυτο το ποστ μου φανηκε πιο καταλληλο

Θα κανω κατι γαμηλια cupcakes και ψαχνω να βρω να τα διακοσμησω. Ξερετε που θα βρω περιεργα μπιρμπιλακια για να ριξω πανω στη βουτυροκρεμα?Επισης ψαχνω και ωραιες χαρτινες θηκες, βρηκα βεβαια κατι περιεργες στο amazon που ηταν σαν δαντελα αλλα θα προτιμουσα να τις εβλεπα απο κοντα πριν τις αγορασω. Και κατι τελευταιο:oops: μπορουμε να αρωματισουμε τη βουτυροκρεμα ετσι ωστε να μην εχει τοοσο εντονη μυρωδια το βουτυρο?

Καθε συμβουλη ευπροσδεκτη!!

2xgIp3.png1RTwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 205
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 months later...

κοριτσακια μου γεια σας!!!!!!!!!ο μικρουλης μου, ο οποιος ειναι 13 μηνων , εχει τρελα με τα κουλουρακια!τα οποια τα αγοραζω απο τον φουρνο της γειτονιας μας!αποφασισα λοιπον να του φτιαξω εγω κουλουρακια αλλα δεν ξερω καποια συνταγη!!!!!!!!αν μπορειτε γραψτε μου συνταγουλες για κουλουρακια ή γενικα συνταγουλες για σνακς που θα μπορουσε να φαει ο μπουμπουκος μου!!!!!!!ευχαριστω πολυ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 9 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...