Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαμάδες του parents.org.gr !


administrator

Recommended Posts

γειά σας !!

 

είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδί (39η βδομάδα) - ενώ η οικογένειά μου θα υποδεχτεί το 5ο μέλος της. ο σύζυγός μου έχει 2 παιδιά από τον προηγούμενο γάμο του, τα οποία ζουν μαζί μας. ο χρήστος είναι 16 και η ευδοκία 14. είναι ενθουσιασμένοι για τον ερχομό της αδελφής τους!!

 

βρήκα πολύ ενδιαφέρον το site αυτό και θα χαρώ να γνωριστώ μαζί σας, να μοιραστώ τις ανησυχίες μου μαζί σας, να σταθώ κι εγώ ένα ισότιμα ενδιαφέρον και χρήσιμο μέλος της παρέας σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

γειά σας και πάλι!

 

τώρα πια είμαι μια μαμά - στις 7 Ιαν. γέννησα την "μαγουλήθρα" μου. με τα μάγουλα που έχει το μπεμπα μου φαίνεται λίγο!!

 

αργότερα θα την φωνάζουμε Βασιλική!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου και πάλι tozdel.

Να σου ζήσει η μαγουλήθρα σου και είμαι σίγουρος ότι θα ξετρελαθούν όλοι στην οικογένεια........το μωρό από την μια αγκαλιά στην άλλη ..πω πω πω πω πω !!!!!!!!!! :shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαιρετώ το πλήθος... Είμαι 25 χρονών και έχω μια κορούλα 4,5 ετών και μια κορούλα on board. Είμαι πολύ χαρούμενη που έγινα μέλος αυτής της παρέας... Είμαι σίγουρη ότι έχουμε πολλά να πούμε, να μοιραστούμε και να μάθουμε ο ένας από τον άλλο. :D

Αγάπησε τη ζωή και θα σε αγαπήσει και αυτή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Χαίρετε, είμαι η Φιλιώ και έχω μία κορούλα 26 μηνών τη Χριστίνα. Είστε μια πολύ όμορφη παρέα και θα ήθελα πολύ να γίνω μέλος της. Καλή δύναμη σε όλους τους γονείς που μεγαλώνουν ζουζούνια.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους.Ειμαι η Βασιλικη και εχω ενα αγορακι 22 μηνων τον Στελιο και μενουμε στη Γερμανια.Εψαξα πολυ για να βρω αυτο το φορουμ και τωρα που σας βρηκα ελπιζω να γινουμε ολοι μια μεγαλη,καλη παρεα.Ευχομαι να μπορεσω να βοηθησω οσο μπορω με την μικρη μου εμπειρια και να βοηθηθω απο τη δικη σας.Δεν ειναι υπεροχο να εισαι γονιος;Τι καλυτερο υπαρχει; :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Γεια σας από τη Θεσσαλονίκη! Είμαι η μαμά του Γιώργου, 2 χρόνων και 8 μηνών και της ...εχμ.... προς το παρόν. Μπέμπας , 8 μηνών!
Καλώς ήλθες και πες μας πώς την λένε την ...εχμ.... μπέμπα :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...