Recommended Posts

Η ΚΥΡΙΑ Μιχαηλιδου δεν ειναι εδω και μηνες στον αγιο σαββα αλλα μονο στο μητερα και στην αθηναικη κλινικη.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Διαφημίσεις

περαστικα να ειναι ολα και να εχετε καλη τυχη σας ευχομαι..

κοριτσια,συγνωμη κιολας για την αλλαγη του θεματος αλλα εχω μια απορια.ξερετε τι μπορει να ειναι το υγρο που εκρρινεται απο το στηθος πιεζοντας το?μια φιλη, μου ειπε οτι ειναι προλακτινη και οτι συμβαινει και σε εκεινη.το θεμα ειναι οτι εμενα δεν ειναι διαφανες το υγρο οπως εκεινη αλλα πρασινο..αν γνωριζετε κατι,βοηθηστε με!

taspaa μου,τελικα τι ηταν? Πηγες σε γιατρο? Τι σου ειπε?Με ενδιαφερει,γιατι ακριβως το ιδιο εχω κι εγω. Σημερα τυχαια διαβασα την απαντηση σου,επειδη εψαχνα

μαστολογο...

Βοηθηστε τους γιατρους να βοηθησουν οπου υπαρχει αναγκη. Γιατροι της καρδιας, 2103317288. Γιατροι του κοσμου,2103213150Στελνουμε φαρμακα,ειδη πρωτης αναγκης και κουβερτες,στελνουμε αγαπη...

Ενα μηλο την ημερα...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Η κυρία Καρυδά θεωρώ ότι είναι η καλύτερη.Πήγαινε η κολλητή μου και το μονό που είχαμε να πούμε είναι γιατι αργήσαμε να την βρούμε.

Καλησπέρα,

αυτους που ξερω εγω γιατι προσφατα πήγα σε δυο για αντιστοιχο προβλημα είναι η Κα Καρυδά Ειρήνη η οποία είναι διευθυντρια του Κεντρου Μαστού στο ''ΥΓΕΙΑ'' και έχει και ιατρείο στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας.Επίσης πήγα και σε δευτερο γιατρό τον κο Πατέρα Χαρίλαο που είναι στο Ιατρικο Κέντρο Ψυχικού. Οι γιατροι αυτοί ήταν παλια στον Αγιο Σαββα...

Αν ενδιαφερεσε πέσμου να σου στειλω διεθυνσεις και τηλ.

Πάντως κορίτσια εγώ κάηκα από τον Ζομπολα που λέτε εδώ....Μακριά...Καλύτερα να επιλέξετε τον Κο Μισιντζή στον Αγ. Σάββα...

Μια απορία...η κα Μιχαηλίδου νόμιζα ότι είναι γενική χειρούργος (προφανώς κάνω λάθος ) και ότι δεν ειναι μαστολόγος...Μπορείτε να μου στείλετε το τηλ. της σας παρακαλώ?

Κορίτσια, ψάχνω κι εγώ για μαστολόγο γιατί δυστυχώς η πρώτη μου μαστογραφία έδειξε ύποπτες μικροαποτιτανώσεις και έχω φρικάρει. ( Είχε καμιά από σας παρόμοια εμπειρία; )

Όποια μπορεί ας μου στείλει τα στοιχεία της κ. Μιχαηλίδου και της κ. Καρυδά, από τις οποίες, απ'ό,τι διάβασα, είστε ευχαριστημένες. Ευχαριστώ!

ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 192Β, 11521, ΑΘΗΝΑ

Τηλέφωνο: 2106428895

Ειδικότητα: ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

Είναι τα στοιχεία της Καρυδάς Τα βρήκα απο το νετ. Με είχε χειρουργήσει και εμένα πριν 4 χρόνια Είχα ένα οινοαδένωμα στο μαστό. Την είχα βρει μέσω μιας φίλης μου που θεράπευσε την μαμά της. Είναι πολύ καλή γιατρός Όσες φορές πήγα στο ιατρείο της όλοι την δόξαζαν αλλά δυστυχώς πολύ ακριβή...

Σου εύχομε πολλά περαστικά και όλα να πάνε καλά για όλες

Rikiki & Καραμελίτσα

Κορίτσια γνωρίζω κι εγώ έναν πολύ καλό μαστολόγο (ήταν και διευθυντής της μονάδας μαστού στο 401), πάρα πολύ έμπειρο, έχει εξαιρετική φήμη και έχει παρακολουθήσει αρκετές γνωστές μου. Έχει ιατρείο κάπου στην Πανόρμου, Γκόνης λέγεται. Εάν κάποια θέλει στοιχεία, ας μου στείλει π.μ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟ-ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ?ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΙΝΑΔΕΝΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

εχω κ εγω.αν δεν ειναι μεγαλα τα αφηνουν ετσι κ τα αφαιρουν μονο αν χρειαστει.παω στην τομπρου στο αιγαλεω.ειναι εξαιρετικη.δεν ξερω αν χειρουργει.δεχεται κ δημοσιο.καλα λογια εχω ακουσει κ για την καρυδά

Διαφημίσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΧΕΤΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ?ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΓΕΝΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ.

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΗΜΕΣ!ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ:-(

Διαφημίσεις

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΗΜΕΣ!ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ:-(

σε μενα ειναι ενταξει μεχρι τωρα δεν αλλαξαν στην εγκυμοσυνη.εννοω στο ιατρειο δεχεται δημοσιο,δεν ξερω αν χειρουργει.θες να της τηλ;πηγαινε αν θες να τη δεις απο κοντα.μου αρεσε που εξηγουσε επακριβως οτι εβλεπε στο στηθος

χειρουργος μαστολογος γυναικα :Φιοριτα πουλακακη ειναι στο metropolitan κανει ιατρειο εκει και κανει και στη γλυφαδα αν δεν κανω λαθος..αν θες περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου πμ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ 4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΥΣ:!:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΙΝΟΑΔΕΝΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ?ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

ο κος παναγοπουλος στον αγιο σαββα που χειρουργησε την μητερα μου βγαινει σε συνταξη

μια φιλη εχει τον κο Ζομπολα.τον ειχα πετυχει μια φορα σε θαλαμο....

καποιΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ μαστολογου?

[sIGPIC][/sIGPIC]

H κα Μιχαηλίδου ξερετε πόσα παιρνει επίσκεψη;

παιρνει 80 ευρω, πηγα πριν 1 μηνα, οντως καλη! περιμενα βεβαια αρκετη ωρα μετα το ραντεβου να με δει. ειναι στην πλατεια του Αγ.Θωμα στο Γουδι.

καλησπερα πριν περιπου 5χρονια εκανα κ εγω αφιρεση ινοαδενωματος.τοτε το ειχα ψαξει κ τελικα κανενας δεν μου ελεγε αν πρεπει να το αφαιρεσω.ομως επειδη εμενα αυτο με τρελλαινε αποφασισα να το κανω ωστε να μην το σκεφτομαι συνεχεια,αλλωστε ολοι μου ελεγαν οτι σε περιπτωση εγκυμοσυνης μαλλον θα μεγαλωσει.

η επεμβαση κρατησε ουτε 30λεπτα με τοπικη ναρκωση κ αμεσως πηγα σπιτι μου.το μονο ασχημο ηταν οτι μετα για 1μηνα θα επρεπε να φοραω συνεχεια σουτιεν ακομα κ στον υπνο μου....αυτο ηταν ζορι για μενα αλλα τελικα ολα καλα κ απο σημαδι εμεινε ενα ελαχιστο!!!

ο γιατρος μου για θεσσαλονικη ειναι ο κυριος Αντωνιτσης(κορυφη!!!!) κ η πεμβαση εγινε στον Α.Λουκα!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

8kg4p3.png

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα