Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kalimera!!!prwth fora grafw an kai diavazw kairo twra..!!! emeis prspthoume 4 mhnes gia mwraki alla akoma tipota!! :( sthn arxh den eix agxwthei katholou alla oso pernane oi mhnes.....panta pisteua oti tha emena egkuos me thn prwth oti tha htan eukolo san th mama mou pou ekane 4 paidia kai leei oti ta epiane me to salio :lol: auto to mhna omws apogohteutika eixa 6 meres kathusterhsh pragma pou den mou eixe sumvei pote ksana oute mia mera etsi mphka sthn psuxologia ths egkuou...xthes apofasisa na paw gia xoriakh kai hmoun sigouri oti tha htan thetikh ston antra moy den eipa tipota giati hthela na tou kanw ekpliksi alla telika mou ekane h kataramenh prin prolavw na paw gia xoriakh....!!!!:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

geia sas kai pali koritsia...na rwthsw kati mhpws xerete giati akouw polla kai den exw vgalei sumperasma...gia na kaneis β xoriakh prepei na exeis kathusterhsh? kai an oxi poses meres prin thn periodo deixnei?

 

Η χοριακή παράγεται μόλις εμφυτευθεί το γονιμοποιημένο ωάριο στη μήτρα! Αυτό συμβαίνει 6-12 μέρες μετά τη σύλληψη και η σύλληψη μπορεί να συμβεί μέχρι και 5 μέρες μετά την επαφή!!! Γενικά, μια βδομάδα πριν την περίοδο μπορεί να σου δείξει, αλλά επειδή παίζουν πολύ οι μέρες όπως βλέπεις, καλό θα ήταν να έχεις ήδη καθυστέρηση για να είσαι σίγουρη για το αποτέλεσμα και να μη σε τρώει η αμφιβολία! Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ(ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ....ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ).ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ(ΠΟΛΥ......ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΟΥΛΑ). ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΩΔΗ ΜΗΗΗΗΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ????ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ????

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ(ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ....ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ).ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ(ΠΟΛΥ......ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΟΥΛΑ). ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΩΔΗ ΜΗΗΗΗΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ????ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ????

Γεια σου Effie και καλή επιτυχία στις προσπάθειες ! Κι εμείς μια απο τα ίδια ....εγω αυτή τη στιγμη παίρνω αντιφλεγμονωδη μιας και διάβασα στις οδηγίες ότι απο τον 6ο μήνα και μετά απαγορεύονται .. Οπότε θα σε συμβούλευα να πας στο φαρμακείο να ρωτήσεις και να πάρεις ότι χρειάζεται να ήρεμησεις !

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας! δεν επισκέπτομαι συχνα την σελιδα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. εμείς σήμερα κλείνουμε ακριβώς ένα χρόνο προσπαθειών. Εγώ 26 και ο σύζυγος 31. ο κύκλος από 27 έγινε 30 μέρες. Για την ακριβεία ήταν να αδιαθετήσω την Πέμπτη και με δυο μέρες (κατα φαντασίαν) καθυστέρηση - σε 30 μέρες αδιαθέτησα. Και τα είχα φτιάξει τόσο ωραία στο μυαλό μου. Θα έκανα το τεστ στις 25 ανήμερα και όλα τέλεια. Αυτό που λένε πως ο Θεός δίνει στον καθενά το βάρος που μπορεί να σηκώσει, εύχομαι να μην το νιωσει κανείς τελικά. είμαι τόσο απογοητεύμενη. Έχω χάσει την πίστη μου και την ελπίδα μου. Ούτε στο γιατρό θέλω να πάω. Δεν θα αντέξω και άλλες απογοητεύσεις, μόνο και μόνο για να μου λένε όλοι "Ο Θεός έτσι σε φέρνει πιο κοντά του". Αν είναι έτσι δεν θέλω να έρθω κοντά Του. Θέλω να μου χαρισεί ένα μωρό. Είμαστε τόσο ερωτευμένοι και τόσο συνεννοημένοι, πίστευα πως θα τα καταφέρναμε. Δεν ξέρω πως θα περάσουν αυτές οι γιορτές. Ξέρω ότι ζηλεύω τα ζευγάρια που τέτοιο καιρό απέκτησαν τα παιδάκια του. Ναι ζηλεύω. Είμαι άνθρωπος και ας είναι αμαρτία. Και βάζω τον εαυτό μου σε διαδικασία σύγκριση και ας είναι αμαρτία. Δεν μπορώ να εξιλεωθώ τώρα. Μάλλον κάτι θα χειρότερο θα εκανα στο παρελθόν για να με τιμωρεί Εκείνος έτσι. Κια κοντά σε μένα και το άντρα μου

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας! δεν επισκέπτομαι συχνα την σελιδα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. εμείς σήμερα κλείνουμε ακριβώς ένα χρόνο προσπαθειών. Εγώ 26 και ο σύζυγος 31. ο κύκλος από 27 έγινε 30 μέρες. Για την ακριβεία ήταν να αδιαθετήσω την Πέμπτη και με δυο μέρες (κατα φαντασίαν) καθυστέρηση - σε 30 μέρες αδιαθέτησα. Και τα είχα φτιάξει τόσο ωραία στο μυαλό μου. Θα έκανα το τεστ στις 25 ανήμερα και όλα τέλεια. Αυτό που λένε πως ο Θεός δίνει στον καθενά το βάρος που μπορεί να σηκώσει, εύχομαι να μην το νιωσει κανείς τελικά. είμαι τόσο απογοητεύμενη. Έχω χάσει την πίστη μου και την ελπίδα μου. Ούτε στο γιατρό θέλω να πάω. Δεν θα αντέξω και άλλες απογοητεύσεις, μόνο και μόνο για να μου λένε όλοι "Ο Θεός έτσι σε φέρνει πιο κοντά του". Αν είναι έτσι δεν θέλω να έρθω κοντά Του. Θέλω να μου χαρισεί ένα μωρό. Είμαστε τόσο ερωτευμένοι και τόσο συνεννοημένοι, πίστευα πως θα τα καταφέρναμε. Δεν ξέρω πως θα περάσουν αυτές οι γιορτές. Ξέρω ότι ζηλεύω τα ζευγάρια που τέτοιο καιρό απέκτησαν τα παιδάκια του. Ναι ζηλεύω. Είμαι άνθρωπος και ας είναι αμαρτία. Και βάζω τον εαυτό μου σε διαδικασία σύγκριση και ας είναι αμαρτία. Δεν μπορώ να εξιλεωθώ τώρα. Μάλλον κάτι θα χειρότερο θα εκανα στο παρελθόν για να με τιμωρεί Εκείνος έτσι. Κια κοντά σε μένα και το άντρα μου

 

 

Αγαπημένη μου...

ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ και έχεις αδυναμίες....δεν υπάρχουν αμαρτίες, συμβάσεις, πρέπει και μη σε τέτοιες καταστάσεις. Υπάρχουν μόνο ΘΕΛΩ και προσπαθώ να επιτύχω την επιθυμία μου. Μην αισθάνεσαι άσχημα. Τώρα περνάς μία δύσκολη φάση, έχεις απογοητευθεί και πληγωθεί πολύ και όλα σου φαίνονται βουνο. Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι συνεχώς και φρόντισε να περάσεις όμορφα αυτές τις μέρες με τον αγαπημένο σου. ορισμένοι άνθρωποι δοκιμάζονται περισσότερο στη ζωή τους, χωρίς λόγο....Ένα θα σου πω...ο θεός ή όποια άλλη ανωτερη δύναμη δεν είναι τιμωρός....κάποια πράγματα απλά θα έρθουν όποτε εκείνα το θελήσουν...ως τότε ΠΙΣΤΗ, ΕΛΠΙΔΑ και ΥΠΟΜΟΝΗ..

Να σαι σίγουρη, τα καλύτερα έρχονται....

Καλά Χριστούγεννα και σου εύχομαι ολόψυχα η καινούρια χρονιά να σου δωρίσει μια φουσκωμένη κοιλίτσα και ένα υγιές μωρό.

Μια μεγάλη αγκαλιά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΛΕΝΑ.Κ. Εμείς προσπαθούμε 2 χρόνια τώρα, η μια απογοήτευση πίσω από την άλλη...ειδικά όταν έχασα τον μπαμπά μου από τη κωλοαρρώστια, δεν μπορούσα να μου συγχωρέσω ότι δεν κατάφερα να του χαρίσω ένα εγγόνι...παρόλαυτα σφίγγω τα δόντια και πεισμώνω! Πήγαμε σε γιατρό με τον άντρα μου, κάναμε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις και βγήκαν όλες φυσιολογικές. Συνεχιζουμε λοιπόν τις προσπάθειες πλέον με κάτι χαπάκια και ελπίζουμε. Θέλω να σου πω με όλα αυτά πως δεν πρεπει να το βάζεις κάτω!!! Σφίξε τα δόντια και προχώρα. Σκέψου πως άλλα ζευγάρια προσπαθούν πολύ περισσότερο καιρό από εσας και πάρε δύναμη! Σκέψου πως πολύς κόσμος περνά αρρώστιες ανίατες και δεν έχει ελπίδα...εσυ έχεις ελπίδα!!! Πήγαινε σε ένα γιατρό και κάνε εξετάσεις, να ξέρεις πού βαδίζεις. Πιστεύω πως όλα θα πανε καλά! Έχε πίστη σε εσένα αλλά και στον Μεγαλοδύναμο!!!

IELnp2.pnghbu42uzbng.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας!!!!Διαβάζω την ΕΛΕΝΑ.Κ. και την Penny1978 και βλέπω τον εαυτό μου σ αυτά τα λόγια.Κοριτσια πέρισυ τα χριστούγεννα ήμουν σίγουρη ότι φέτος θα τα γιόρταζα μαζί με ένα παιδάκι, όμως ...πάλι μόνη....:-(!!!Λυγίζω κι εγω συχνά αλλά αυτές τις μέρες μ εχει πιάσει η αναισθησία μου.Μην αφήνεται την ζωή να προσπερνάει και να σκέφτεστε μόνο το μωράκι.Πάμε δυνατα για το 2013.ούτως ή άλλως το '12 ήταν δυσεκτο;)!Εύχομαι σε κάθε μια σας καλά Χριστούγεννα ,υγεία πάνω απ όλα,ευτυχισμένες με τους άντρες σας,να έχουμε την οικονομική δυνατότητα να επιβιώνουμε σ αυτούς τους δύσκολους καιρούς ,και φυσικά το μωράκι που η καθεμία μας περιμένει!!!!φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω περσι στις 20/12 εζησα τη χειροτερη εμπειρια της ζωης μου..και εγω πριν μια εβδομαδα πριν απο τοτε φανταζομουν οτι η Πρωτοχρονια του 2012 θα με βρει με φουσκωμενη κοιλιτσα...αλλα δεν τα καταφερα...με προλαβε...εχει περασει ενας χρονος και ακομα δεν εχει ερθει.....Τωρα πια μπαινω στο φορουμ που και που και διαβαζω μονο αναρτησεις απο κοπελες που εχουν πραγματικα περασει δυσκολα..σας τα γραφω αυτα και δακρυζω...ειμαι και ευσυγκινητη αυτες τισ μερες γιατι περιμενω να αδιαθετησω...οι αναρτησεις απο κοπελες που ρωτουν για καθυστερηση και συμπτωματα μου ειναι αδιαφορες...περιμενω να βρω χαρα και ελπιδα απο κοπελες που ειναι ταλαιπωρημένες...και εγω περασα το σταδιο της ζηλειας και της απογοητευσης και η αληθεια ειναι οτι ακομα το ζω...και τι εγινε? γυρω μου συνεχιζουν να φουσκωνουν κοιλιες..ειναι στιγμες που δεν το σκεφτομαι καθολου..και αλλες που σκεφτομαι οτι δεν το αξιζω για καποιο λογο να γινω μανα και γι΄αυτο δεν θα ερθει ποτε..Τι φταιει ο αντρας μου να στερειται εξαιτιας μου ομως αυτο το θαυμα? Πλεον το εχω ξεγραψει οτι θα τα καταφερω...Δε θελω να ακουσω λογια παρηγορα απο καμια..γιατι απλα δε θα αλλαξουν αυτα που αισθανομαι..Κουραστηκα..Αυτο το μηνα ειμαι στην 32η ημερα του κυκλου.. πρισμενη και νιωθω οτι κατεβαινει...προς στιγμη πιστεψα οτι τα καταφερα, αλλα μετα αυτοχαστουκιστηκα για να συνελθω και ελεγα στον εαυτο μου ποσο ηλιθια μπορει να εισαι που ακομα τρεφεις ελπιδες? και οταν το συνηδειτοποιω αποτομα μεν, αλλα προσγειωνομαι απο το συννεφακι μου..δεν πειραζει σκεφτομαι..ας τα καταφερουν οι αλλες αντι για μενα, αλλα μεσα μου με σιγοτρωει καθε μερα..προσπαθησα να κανω πραματα να ξεχαστω που ολοι με συμβουλευαν οτι ειναι πολυ ευκολο,αλλα ηταν προσωρινο..με καθε υποψια τρελενομουν και παλι απο την αρχη....Τουλαχιστον υπαρχει αυτο το φορουμ και μπορει η καθεμια να βγαλει ελευθερα τα εσωψυχα της....Αυτα απο εμενα...Σας ευχομαι καλες γιορτες και ελπιζω ο παλιος χρονος που θα φυγει σε λιγες μερες να παρει μαζι του ολες τι πικρες που ζησαμε ολες μας!!!και ο καινουριος χρονος να φερει στην καθεμια ξεχωριστα μονο χαρες.....

VBTOp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες και χρονια πολλα!!

εγω μολισ πηγα τουαλετα ....και ειδα ...ροζ ...που σημαινει οτι ερχεται....ΟΜΩΣ...λεω ομως,,,σημερα ειμια στην 27η μερα και περιμενω στις 31 του μηνος....μπορει παλι να μου αλλαξε ο κυκλοσ???εδω και 3 μηνες ερχεται στισ 30 -31 μερες ...απο 28 που ηταν ...και τωρα μου ηρθε στην 27η μερα?

πειτε μου οτι μπορει να μην ειναι και περιοδος....πειτε κατι καλο........

 

δεν μπορω να καταλαβω ...με 5 μερες διαφορα πριν ??? απο 31 που περιμενα να ερθει σημερα??? γιατι?????? αντε να ειχα καθυστερηση κανα δυο μερεσ...οχι νωριτερα και 5 μερεσ νωριτερα...... γ@@μωτοοοοοοοοοο..........ηλπιζα αυτο ειναι το θεμα.....ηλπιζα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ath_gal1. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑ ΡΟΖ....ΗΡΘΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!!!ΟΠΟΤΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΡΟΖ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και χρονια πολλα 😊 !!! Ελπίζω να είστε όλες καλα :) εγω ειμαι αρκετά ως πολυ στενοχωρημένη :( εχουμε ξεκινήσει προσπάθειες απο τον Αύγουστο και ακόμα τίποτα κ μ εχει πάρει πολυ απο κατω !!!! Λέτε απ τον καινούργιο χρόνο να πανε για εξετάσεις και οι δυο ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις εν δυνάμει μανούλες!!!Σήμερα έχει μια ηλιόλουστη μέρα και είναι η πρώτη μέρα του 2013!!!Εύχομαι σε όλες μας να γίνει το ονειρό μας πραγματικότητα αυτό το έτος!!!!Δε θέλω απελπισία και άγχος!!!!Θετική σκέψη και όλα να πάνε κατ'ευχήν!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ!!!:P

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ,

ευχομαι το 2013 νασαε βρει με το μωρακι σας στην κοιλιτσα σας.μην απογοητευεστε.να εχετε πιστη κ υπομονη.!

αληθινα ισωσ,σε εσας,να αξιζει ακομη περισσοτερο να γινετε μανουλεσ!

ευχομαι τα καλυτερα,

εχετε την αγκαλια μου,

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΑΜΠΑ για τις ευχές σου!!Μακαρί να βγούνε...Εγώ χτές απογοητεύτηκα πάλι γιατι έμαθα ότι μια καλή μου φίλη θα γίνει 2η φορά μανούλα!!!Τι τυχερή που είναι!! Και εγώ ακόμα να κάνω ένα....Δε μπορώ να καταλάβω...γιατι δε μπορούμε να αποκτήσουμε εύκολα και εμείς αυτό που θέλουμε τόσο στο κόσμο....στενοχωριέμαι πολύ για μένα..

 

ΧΑΡΑ μου σε καταλαβαίνω απόλυτα για τα συναισθηματά σου!!!!Όσο περνάν οι μήνες απογοητευόμαστε πιο πολύ. Αχ!Ας μας ακούσει η Παναγία φέτος, τη παρακαλώ πολυ!!!Δε θέλω να στενοχωριόμαστε άλλο!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ,

ευχομαι το 2013 νασαε βρει με το μωρακι σας στην κοιλιτσα σας.μην απογοητευεστε.να εχετε πιστη κ υπομονη.!

αληθινα ισωσ,σε εσας,να αξιζει ακομη περισσοτερο να γινετε μανουλεσ!

ευχομαι τα καλυτερα,

εχετε την αγκαλια μου,

 

Εσείς το παιδάκι σας το συλλάβατε με ευκολία?Ή είχατε καποιο θέμα και εσείς?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!! Καλη χρονια να εχουμε όλες......να φουσκώνουν οι κοιλιτσες σε όλες μας και οτι καλύτερο για την πατρίδα μας και ολο τον κόσμο!!!! Εμένα ψιλοαλλαξε η διάθεση μου με την αλλαγή του χρόνου 😊 ειναι αρκετά αισιόδοξη και αναπτερωθηκαν οι ελπίδες μου !!!!! Μακάρι να μην συνεχίσουν οι απογοητεύσεις 😞 !!!! Εσείς πως είστε;;

Link to comment
Share on other sites

Εσείς το παιδάκι σας το συλλάβατε με ευκολία?Ή είχατε καποιο θέμα και εσείς?

το πιασαμε με την πρωτη προσπαθεια.δεν ειχαμε καθολου αγχοσ κ μαλιστα δεν το πιστευαμε κιολασ...

ετσι μια φορα καναμε ελευθερα και μονο κ "συνεληφθη"...

ισωσ αυτο να λεει κατι σε οσεσ απο εσας αγχωνεστε,ισωσ παλι κ τιποτα,διοτι καθε περιπτωση ειναι δοαφορετικη γλυκεια μου.

εντουτισ πιστευω πωσ το αγχοσ ,εδω κ τωρα θελω παιδι,να επιβαρυνει καταστασεις..

τωρα ειμαστε στην 17w.,oλα ειναι μιαχαρα.καιδε σουκρυβω πωσ τωρα αρχιζω εγω σιγα-σιγα και το συνειδητοποιω....

ευχομαι σε εμασ μια τελειομηνη καλη εγκυμοσυνη και σε ολες σασ καλη συλληψη...:cool:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά χρόνια πολλά με υγεία και ευτιχεία σε όλους....

Έιμαι καινούργια αλλά διαβάσω συχνά τις συζητήσεις σας....

ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ ΒΟΗΘΕΙΑ .... ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ.... ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΛΟΓΟΔΟΣΜΕΝΗ ΜΕ ΙΔΙΑΣ ΗΛΙΚΕΙΑΣ ΠΑΙΔΙ... ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ... ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΘΓΕΝΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΛΙΓΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΟΩΡΡΗΞΙΑΣ....ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΡΙΔΑΙΑ.... ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΣΧΙΣΤΙΚΕ ΤΟ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΠΟΘ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΘΝ ΑΙΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΙΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ... ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΦΩΝΑΞΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΗΝΗΛΘΕ ΤΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ.... ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.... ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ, ΔΙΑΠΙΣΤΟΣΑ ΟΤΙ ΑΙΜΟΡΑΓΩ ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑ...... ΝΟΜΙΖΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΑ.... ΠΛΥΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΣΙΣΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΕΠΕΦΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑ..... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.... ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΩΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ... ΤΟΤΕ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΡΕΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΙΓΩΣΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ.... Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ.... ΣΗΜΕΡΑ 3 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ... ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΡΟΖΑΚΙΑ Ή ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΗΝΑΙΝΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΛΙΓΗ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ... ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΣΟΥΣΑ ΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ??????

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά χρόνια πολλά με υγεία και ευτιχεία σε όλους....

Έιμαι καινούργια αλλά διαβάσω συχνά τις συζητήσεις σας....

ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ ΒΟΗΘΕΙΑ .... ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ.... ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΛΟΓΟΔΟΣΜΕΝΗ ΜΕ ΙΔΙΑΣ ΗΛΙΚΕΙΑΣ ΠΑΙΔΙ... ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ... ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΘΓΕΝΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΛΙΓΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΟΩΡΡΗΞΙΑΣ....ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΡΙΔΑΙΑ.... ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΣΧΙΣΤΙΚΕ ΤΟ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΠΟΘ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΘΝ ΑΙΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΙΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ... ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΦΩΝΑΞΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΗΝΗΛΘΕ ΤΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ.... ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.... ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ, ΔΙΑΠΙΣΤΟΣΑ ΟΤΙ ΑΙΜΟΡΑΓΩ ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑ...... ΝΟΜΙΖΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΑ.... ΠΛΥΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΣΙΣΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΕΠΕΦΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑ..... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.... ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΩΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ... ΤΟΤΕ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΡΕΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΙΓΩΣΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ.... Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ.... ΣΗΜΕΡΑ 3 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ... ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΡΟΖΑΚΙΑ Ή ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΗΝΑΙΝΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΛΙΓΗ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ... ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΣΟΥΣΑ ΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ??????

 

Πιστεύω ότι είναι τα προκαταρτικά της περιόδου οπότε θα έρθει. Αν όχι να δεις τον γυναικολόγο που σε παρακολουθεί. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...