vasov

Ξέρει κανείς να μου πεί για εξωσωματική στο Έλενα ;;

Recommended Posts

On 3/4/2018 at 11:36 ΜΜ, nini84 είπε:

@Miracle18 καλησπέρα! Πώς πηγε η πρισπαθεια σας; 

Ενδιαφερομαι για πληροφοριες για το τμημα εξωσωματικηςστο Ελενα. Εμεινες ευχαριστημενη ειπες ε;;;

Όλα καλά πήγαν ...όμως δυστυχώς δεν έμεινα έγκυος...τώρα ξεκίνησα τη 2η προσπάθεια...οι συνθήκες στο Έλενα είναι πολύ καλές...και το κόστος ελάχιστο

Διαφημίσεις

On 23/6/2018 at 1:34 AM, Miracle18 said:

Όλα καλά πήγαν ...όμως δυστυχώς δεν έμεινα έγκυος...τώρα ξεκίνησα τη 2η προσπάθεια...οι συνθήκες στο Έλενα είναι πολύ καλές...και το κόστος ελάχιστο

Λυπαμαι.Ευχομαι να πανε ολα καλα σε αυτην κ να πετυχετε!!! 

k0oZp3.png

21 ώρες πρίν, nini84 είπε:

Λυπαμαι.Ευχομαι να πανε ολα καλα σε αυτην κ να πετυχετε!!! 

Ευχαριστώ...έκανα σήμερα την έμβρυο μεταφορα και τώρα αρχίζει η αναμονή

..σε σχέση με τον Ιανουάριο έχει το διπλάσιο κόσμο αλλά η εξυπηρέτηση εξακολουθεί να είναι πολύ ανθρώπινη.

• Μου αρέσει 2

5 hours ago, Miracle18 said:

Ευχαριστώ...έκανα σήμερα την έμβρυο μεταφορα και τώρα αρχίζει η αναμονή

..σε σχέση με τον Ιανουάριο έχει το διπλάσιο κόσμο αλλά η εξυπηρέτηση εξακολουθεί να είναι πολύ ανθρώπινη.

Με το καλο να εχετε μια θετική χοριακή.!!!

Ευχαριστω για τις πληροφοριες. Εμεις τελικα αποφασισαμε να μεινουμε στην Θεσσαλονικη λογω αποστασης. 

k0oZp3.png

On 19/3/2017 at 10:53 ΠΜ, Κάντι είπε:

Παίρνεις τηλέφωνο στο τμήμα εξωσωματικής,και κλείνεις ραντεβού με όποιον γιατρο εσύ θέλεις. Γενικώς αργεί κανα μήνα το 1ο ραντεβού, ανάλογα ομως και με ποιον γιατρο επιλέγεις.

Δέχονται μόνο πρωινά και όλη η οαρακολουθηση γινεται μόνο πρωινά.

Μεχρι τον Ιανουάριο του 2016 αυτοί οι 3 ηταν οι γιατροι.

Τον εμβρυολογο τον ειδαμε στην ωοληψια που ηρθε και ενημέρωσε και για το σπερμα και μετα για τα ωάρια πως τα είδε. Την επόμενη μερα να μου πει πως προχωράνε και μετα στην ε/τ ο μόνος ο οποίος έδειξε πραγματικό ενδιαφέρον.

Εγω με τον γιατρο που ήμουν δεν θα ξανά πατούσα το πόδι μου εκεί μεσα.

Μήπως να το έψαχνες για το Αττικό?

Τώρα σε τι φάση βρίσκεσαι; Πάντως ο Γά..... Στο Έλενα είναι πολύ ευγενικός...λιγομίλητος βέβαια αλλά αξιοπρεπής...

• Μου αρέσει 1

πρίν από 12 λεπτά , Miracle18 είπε:

Τώρα σε τι φάση βρίσκεσαι; Πάντως ο Γά..... Στο Έλενα είναι πολύ ευγενικός...λιγομίλητος βέβαια αλλά αξιοπρεπής...

Kαλημέρα σου έχω στείλει μήνυμα.  Αυτόν τον γιατρό έχω και εγώ

Επεξεργάστηκαν by ameliee
    • Μου αρέσει 1

Καλησπέρα κοριτσια

Από Σεπτέμβρη θα κάνω κι εγώ εξωσωματική στο Έλενα οποια κοπέλα θέλει ας μου στείλει πριβε με πληροφορίες.  Εγώ έχω γνωρίσει τον εμβρυολογο πολύ καλός άνθρωπος κι έδειξε πραγματικό ενδιαφέρον για μένα... 

• Μου αρέσει 1

On 19/3/2017 at 10:53 ΠΜ, Κάντι είπε:

Κορίτσια, μετά την έμβρυο μεταφορά πόσες μέρες μένετε σπίτι; Είναι στην 8η μέρα και έχω σκυλοβαρεθει ...άμα πάω καμιά βόλτα λέτε να  πάει στραφι η προσπάθεια;

On 2 Ιουλίου 2018 at 11:00 ΠΜ, Miracle18 είπε:

Κορίτσια, μετά την έμβρυο μεταφορά πόσες μέρες μένετε σπίτι; Είναι στην 8η μέρα και έχω σκυλοβαρεθει ...άμα πάω καμιά βόλτα λέτε να  πάει στραφι η προσπάθεια;

Γενικως κι εγω κλείνομαι στο σπίτι μην τυχόν και πάει στραφη η προσπαθεια και θετικο δεν εχω δει. Πιστεύω ομως οτι αν ειναι να πιασει θα πιασει. Οχτώ μερες που εισαι στο σπίτι ειναι υπεραρκετές η εμφυτευση υποτίθεται οτι εχει ολοκληρωθεί. Λιγο σου μένει, καλα αποτελέσματα!

• Ευχαριστώ! 1

4vrkp2.png cEvWp2.png

Διαφημίσεις

On 2/7/2018 at 11:00 ΠΜ, Miracle18 είπε:

Τι έγινε έκανες χοριακή ή όχι ακόμα?

Μακάρι να πάνε όλα καλά....ήρεμία και χαλάρωσε... συμβαίνει καμια φορά αυτό το έχω ακούσει σε πολλες κοπέλες και τελικά ήταν θετικό. 

• Μου αρέσει 1

Κορίτσια όλο το Σαββατοκύριακο είχα καφέ υγρά και πόνους περιόδου και τελικά η χοριακη βγήκε θετική...Βεβαια πρέπει την Τετάρτη να ξανακάνω εξετάσεις...φοβάμαι να χαρώ και πολύ ...

Καλά αποτελέσματα σε όλες!

• Μου αρέσει 1

πρίν από 29 λεπτά , Miracle18 είπε:

Κορίτσια όλο το Σαββατοκύριακο είχα καφέ υγρά και πόνους περιόδου και τελικά η χοριακη βγήκε θετική...Βεβαια πρέπει την Τετάρτη να ξανακάνω εξετάσεις...φοβάμαι να χαρώ και πολύ ...

Καλά αποτελέσματα σε όλες!

Πόσες μονάδες βγήκε ? 

Ετσι ήταν και μια φίλη μου το ίδιο με σένα και τώρα διανύει το 5ο μήνα.

Επεξεργάστηκαν by ameliee

Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Miracle18 είπε:

144...

Mπράβοο μην αγχώνεσαι χαλάρωσε ξάπλωσε και μεθαυριο ξανα κάνε.. να ελπίζεις να μεγαλώσει το νούμερο :)

• Ευχαριστώ! 1

Ευχαριστώ και στα δικά σας...470 έφτασε σήμερα η χοριακη...

Μια χαρά αποτελέσματα έχουν και τα δημόσια νοσοκομεία !

19 ώρες πρίν, nini84 είπε:

Συγχαρητηρια @Miracle18!!!

• Μου αρέσει 4

Συγχαρητήρια @Miracle18 να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και εγω με τον Γαβαρη κατάφερα να πετύχω εγκυμοσύνη τον Γενάρη γενικά για όλους εκεί έχω να πω τα καλύτερα από συμπεριφορά άψογοι πολύ καλύτερα σε σχέση με τα ιδιωτικά. Μπορεί ο γαβαρης πολλές φορές να ειναξ λίγο σπαστηκος αλλά είναι εξαιρετικός γιατρός και άνθρωπος ποτέ δεν ζήτησε δεκάρα και είναι τακτικός σε ολα τώρα δεν ψάχνουμε κάποιον να μας χαϊδεύει την πλάτη αλλά κάποιον να μας κάνει να αγγίξουμε τον όνειρο και σε τέτοιες εποχές για πολλές από μας έχει γίνει είδη πολυτελείας. Καλή επυτυχια και στα υπόλοιπα κορίτσια.

• Μου αρέσει 2
    • Ευχαριστώ! 1

Ξέρει κάποια κοπέλα που να έχει γεννήσει στο Έλενα ποια είναι η διαδικασία; Πόσο πληρώνουμε στις επισκέψεις;

Καλησπερα κοριτσια! προσπαθουμε ενα χρονο,κοντευω 39, εξετασεις καλες κ μονο η ΑΜΗ ειναι χαμηλη αλλα η FSH ειναι καλη. σε ιδιωτικο κεντρο προτειναν κατευθειαν  κοντο πρωτοκολλο εξωσωματικης κ ειμαι σε αναμονη να περασω επιτροπη για τα φαρμακα το Σεπτεμβρη. ειναι η πρωτη προσπαθεια. ειδα ομως καποια πραγματα που δε μου αρεσαν κ επειδη κ το κοστος ειναι αρκετο σκεφτομαστε για δημοσιο. θα ηθελα πληροφοριες για  το κενρο εξωσωματικης στο Ελενα. οι γιατροι που ασχολουνται ειναι μονο τρεις? δεν γνωριζω κανεναν κ δεν ξερω σε ποιον ειναι καλυτερα να απευθυνθω ..πως γινεται η πρωτη επαφη? πρεπει να κλεισω απογευματινο ραντεβου? κ εχει πολυ αναμονη? οποιαδηποτε πληροφορια ειναι πολυτιμη! ευχομαι καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια!

σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!

• Μου αρέσει 1

ευχαριστω πολυ @annamariag77

η αληθεια ειναι οτι εχω πολυ αγχος κ γενικα φοβαμαι μηπως δεν τα καταφερουμε.. σκεφτομαι να κλεισω ραντεβου στο Ελενα κ ελπιζω να μην εχει πολυ αναμονη..

οποιαδηποτε πληροφορια θα με βοηθουσε παρα πολυ!

ευχαριστω πολυ!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα