Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΧΝΩ ΚΛΟΟΥΝ/ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΗ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ


Recommended Posts

Καλό μεσημέρι μαμάδες και μπαμπάδες...Για ακόμη μία φορά θα χρειαστώ τις γνώσεις σας...

Σε λίγο η κόρη μου γίνεται 4 χρονών και σε 2 μήνες έχω την βάπτιση της μπέμπας μου και ψαχνω για κλόουν ή κάποια κοπέλα που να υποδύεται την νεράιδα ή την ωραία κοιμωμένη.

Θα ήθελα όποιος γνωρίζει να μου δώσει τηλέφωνα ή site και θα κάνω μία έρευνα αγοράς.

 

Ευχαριστώ και θα περιμένω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Εχω και την κυρια που ειχα στην βαπτιση μου αλλά ειναι ακριβη...

Ηταν ομως ΑΠΙΘΑΝΗ...

εκανα θεατρικο παιχνιδι και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις και το εκανε τελεια

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει να δω γενικά τις επιλογές και τι προσφέρουν και μετά τα χρήματα...Άρα Αγγελούδια στείλε μου στοιχεία αν θέλεις...

Link to comment
Share on other sites

Δες στο bourboulithres.gr & fasarias.gr. Το πρώτο έχει πολύ ωραίες στολές. Εκεί έκλεισα για τη δική μας βάπτιση. Ο φασαρίας επίσης είναι οικονομικός.

 

Λοιπόν στα bourboulithres και fasarias, είναι και στα 2 πολύ εξυπηρετικοί και χωρίς '' θα τα βρούμε'' στο οικονομικό.Σου λένε τι χρεώνουν και τι προσφέρουν με λεπτομέρειες.

Μάλλον εκεί θα καταλήξω...

Βρήκα και κάτι άλλο ενδιαφέρον http://www.clown.gr αλλα δεν απαντάνε στο τηλέφωνο, μου αρέσουν όμως οι φωτογραφίες τους και αυτά που λένε πως κάνουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν στα bourboulithres και fasarias, είναι και στα 2 πολύ εξυπηρετικοί και χωρίς '' θα τα βρούμε'' στο οικονομικό.Σου λένε τι χρεώνουν και τι προσφέρουν με λεπτομέρειες.

Μάλλον εκεί θα καταλήξω...

Βρήκα και κάτι άλλο ενδιαφέρον www.clown.gr αλλα δεν απαντάνε στο τηλέφωνο, μου αρέσουν όμως οι φωτογραφίες τους και αυτά που λένε πως κάνουν...

γεια σασ!!!!! και βοηθεια!!!! ψαχνω και εγω καποιουσ για τα γενεθλια τησ μικρησ μου αλλα θελω να ειναι καλοι και οικονομικοι που να απευθυνθω;;;;αλλα μιλαω για θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

γεια σας

ψαχνω απεγνωσμενα για τα γενεθλια τησ μικρησ μου καποιον clown ή animator που θα ψυχαγωγησει μικρουσ και μεγαλουσ για μια ωρα με οικονομικη τιμη γιατι μην ξεχναμε και την οικονομικη κριση που περναμε.....στην ομορφη θεσσαλονικη μασ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα γνωστό που κάνει αυτή τη δουλειά. Τον είχα φωνάξει στα γενέθλια της ανιψιάς μου και ήταν πολύ καλός και μας πήρε πολύ οικονομικά. Αν θέλετε νας σας δώσω στοιχεία αλλά μόνο για Αθήνα.

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς τελικά κλείσαμε με την εταιρεία ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΕΣ.Η κοπέλα που ήρθε ήταν πολύ καλή και τα παιδάκια περάσανε τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

εγω έκλεισα τον τοτο για το παρτυ που θα τους κανω τον μαιο.

τον ειχα παρει και περσι και ηταν καταπληκτικος.

τα παιδια φετος περιμενουν πως και πως να τον ξαναδουν

WnBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μάλλον άργησα να απαντήσω και θα έχεις ήδη κλείσει... πάντως αν θες έχω μια πολύ καλή κοπέλα φίλη μου που κάνει αυτό ακριβώς που ζητάς. Είχε ντυθεί νεράιδα και έιχε μοιράσει τις μπομπονιέρες και στη βάφτιση του δικού μου. αν θες ακόμη πες μου να σου δώσω το τηλ της. :) να σου ζήσουν!!

uTiV.jpgOO42p3.png
Link to comment
Share on other sites

Δες στο bourboulithres.gr & fasarias.gr. Το πρώτο έχει πολύ ωραίες στολές. Εκεί έκλεισα για τη δική μας βάπτιση. Ο φασαρίας επίσης είναι οικονομικός.

Κορίτσια μάπα το ...καρπούζι.

Σκέτη αποτυχία. Δεν θα το συνιστούσα...:(

Link to comment
Share on other sites

εγω έκλεισα τον τοτο για το παρτυ που θα τους κανω τον μαιο.

τον ειχα παρει και περσι και ηταν καταπληκτικος.

τα παιδια φετος περιμενουν πως και πως να τον ξαναδουν

 

για πες, για πες...

Θα τον έχουμε στη βάφτισή μας, τον έκλεισε η νονά...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μάπα το ...καρπούζι.

Σκέτη αποτυχία. Δεν θα το συνιστούσα...:(

 

Για πες περισσότερα, πήρες κάποιον και δεν ήταν καλός? Τι έγινε? Το σκεφτόμουν για πάρτυ των παιδιών μου, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Κάθε πληροφορία θα βοηθούσε.

Link to comment
Share on other sites

Youli, πέραν του Τοτού που θα δω την άλλη βδομάδα στη βάφτιση οπότε τότε θα σου πω εντυπώσεις, έχω πετύχει σε ένα παιδικό πάρτυ έναν κλόουν που ήνταν πολύ καλός.

αν θες στοιχεία, πες μου.

εμείς δεν τον πήραμε για τη βάφτιση γιατί ήταν κλεισμένος.

Link to comment
Share on other sites

Youli, πέραν του Τοτού που θα δω την άλλη βδομάδα στη βάφτιση οπότε τότε θα σου πω εντυπώσεις, έχω πετύχει σε ένα παιδικό πάρτυ έναν κλόουν που ήνταν πολύ καλός.

αν θες στοιχεία, πες μου.

εμείς δεν τον πήραμε για τη βάφτιση γιατί ήταν κλεισμένος.

 

Τον Τοτό τον έχω πάρει και εγώ δύο φορές και είναι πάρα πολύ καλός. Αλλά κάποια στιγμή θέλεις και κάτι διαφορετικό.

Η ερώτηση μου ήταν για bourboulithres.gr & fasarias.gr (ειδικά ο δεύτερος έχει πολύ καλές τιμές, σημαντικό στην εποχή που ζούμε) και θα ήθελα να καταλάβω γιατί δεν είναι καλοί.

Αν κλόουν που έχεις δει κάνει και για μεγαλύτερα παιδιά (οι γιοί μου είναι 8 και 6), με περισσότερο παιχνίδι και μαγικά τότε σε παρακαλώ στείλε μου τα στοιχεία του με pm.

Link to comment
Share on other sites

Τον Τοτό τον έχω πάρει και εγώ δύο φορές και είναι πάρα πολύ καλός. Αλλά κάποια στιγμή θέλεις και κάτι διαφορετικό.

Η ερώτηση μου ήταν για bourboulithres.gr & fasarias.gr (ειδικά ο δεύτερος έχει πολύ καλές τιμές, σημαντικό στην εποχή που ζούμε) και θα ήθελα να καταλάβω γιατί δεν είναι καλοί.

Αν κλόουν που έχεις δει κάνει και για μεγαλύτερα παιδιά (οι γιοί μου είναι 8 και 6), με περισσότερο παιχνίδι και μαγικά τότε σε παρακαλώ στείλε μου τα στοιχεία του με pm.

 

εγω ειχα τον τακουλινο στην βαφτιση της μικρης φοβερος ταχυδακτυλουργος τα παιδια παθανε πλάκα

 

στοιχεια του δεν εχω αλλα αν βαλεις στο γουγλι σιγουρα θα τον βρεις .

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...